Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Какие #слухи интересные ходят про Ахметова #ОРДО

B-)
   
СлавГРЭС,или ТЭС ( а не ТЭЦ) входит в ЦентрЭнерго..котора я обозначена Николаевка

Так шо вот вся цена слухам
   
СлавГРЭС,или ТЭС ( а не ТЭЦ) входит в ЦентрЭнерго..котора я обозначена Николаевка

Так шо вот вся цена слухам

Ні, Слов'янська ТЕС входить в Донбасенерго. Кажуть, контора Януковича.
   
СлавГРЭС,или ТЭС ( а не ТЭЦ) входит в ЦентрЭнерго..котора я обозначена Николаевка

Так шо вот вся цена слухам


Останнє редагування: 19 травня 2016 13:45:38 від prior
   
Донбасенерго належить Слов'янська і Старобешівська ТЕС. Зі Старобешівської ТЕС енергія йде оркам, за яку ніхто не платить. А на Слов'янській один величезний блок на антрациті, перероблений з газового - 800 МВт. Те що він такий величезний теж проблема - як базовий він не дуже потрібний зараз в тій зоні, а як маневрений тим більше. Одним словом, повна жопа.
   
Ні, Слов'янська ТЕС входить в Донбасенерго. Кажуть, контора Януковича.

А,пардон,то Углегорка ЦентрЭнерговская
   
Донбасенерго належить Слов'янська і Старобешівська ТЕС. Зі Старобешівської ТЕС енергія йде оркам, за яку ніхто не платить. А на Слов'янській один величезний блок на антрациті, перероблений з газового - 800 МВт. Те що він такий величезний теж проблема - як базовий він не дуже потрібний зараз в тій зоні, а як маневрений тим більше. Одним словом, повна жопа.

Ахмет вроде вешает всё на ЭнергоРынок
   
Ахмет вроде вешает всё на ЭнергоРынок

Ахметов до Старобешівської не має відношення, то ТЕС Януковича. Ахметову належить Зуївка. Свого часу Яценюк підписав постанову, що електроенергія з Старобешівської та Зуївської не йде на Енергоринок, а власники її напряму продають на окупованих територіях і самі собі збирають гроші. Після чого були завивання Ахметова та Донбасенерго, якісь суди вони там "виграли", а Яценюк забив болт на рішення тих судів. Щось таке було.

Останнє редагування: 19 травня 2016 13:48:11 від svo1973
   
Re: Какие #слухи интересные ходят про Ахметова #ОРДО

петя дурак шо военний стан не ввив
вси би патриоти пахали на заводах за паек  :laugh:
   
Ахметов до Вуглегірської не має відношення, то ТЕС Януковича. Ахметову належить Зуївка. Свого часу Яценюк підписав постанову, що електроенергія з Старобешівської та Зуївської не йде на Енергоринок, а власники її напряму продають на окупованих територіях і самі собі збирають гроші. Після чого були завивання Ахметова та Донбасенерго, якісь суди вони там "виграли", а Яценюк забив болт на рішення тих судів. Щось таке було.

Углегорка точно ЦентрЭнерговская

+ ещё какие то 2....

Там у них система-хрен поймёшь...Вплоть до того,что по объектам ходят какие то непонятные личности и спрашивают..а кому вы платите за ЭЭ..ессесно что я послал подальше...т.к. договор у меня с ДОЭ ДТЭК...

+ ДОЭ вроде пытались реально отжать,но Директор настрополил коллектив и они послали орков нах...Хотя им оставили по сути тока сбор бабла с населения, а предприятия бОльшей частью укатали платить орковским структурам..А имеет ли там Ахмет какую доляху- я ХЗ
   
Углегорка точно ЦентрЭнерговская

+ ещё какие то 2....

Там у них система-хрен поймёшь...Вплоть до того,что по объектам ходят какие то непонятные личности и спрашивают..а кому вы платите за ЭЭ..ессесно что я послал подальше...т.к. договор у меня с ДОЭ ДТЭК...

+ ДОЭ вроде пытались реально отжать,но Директор настрополил коллектив и они послали орков нах...Хотя им оставили по сути тока сбор бабла с населения, а предприятия бОльшей частью укатали платить орковским структурам..А имеет ли там Ахмет какую доляху- я ХЗ

Орки зараз доять Ахметова. Залякують тим, що рознесуть артою та РСЗВ Донбас-Арену, Авдіївський коксохім, ТЕС в Щасті та Маріупольські метзаводи.
   
Орки зараз доять Ахметова. Залякують тим, що рознесуть артою та РСЗВ Донбас-Арену, Авдіївський коксохім, ТЕС в Щасті та Маріупольські метзаводи.
Звідкуль інфа?
   
Ні, Слов'янська ТЕС входить в Донбасенерго. Кажуть, контора Януковича.
да.
   
Звідкуль інфа?

Та подаивают,подаивают наверняка
   
Звідкуль інфа?

З паблічків.
   
Re: Какие #слухи интересные ходят про Ахметова #ОРДО

Орки зараз доять Ахметова. Залякують тим, що рознесуть артою та РСЗВ Донбас-Арену, Авдіївський коксохім, ТЕС в Щасті та Маріупольські метзаводи.

Не совсем так. У моего друга из Донецка половина одноклассников работают на шахте Рината имени по моему Засядько. Так они зарегены в Украине и получают зарплату в ГРИВНАХ! Когда я спросил а почему не отжали он ответил, что по той же причине по которой не развалили авдеевский завод. B-)
Обычно через 2-3 дня после попадания орковских снарядов в завод, ВСУ вдруХ получали идеальные целеуказания на орков, включая замаскированные передвижные станции РЭБ, которые "ихтамнет" берегут как зеницу ока, как самое дорогостоящее оборудование
   
Не совсем так. У моего друга из Донецка половина одноклассников работают на шахте Рината имени по моему Засядько. Так они зарегены в Украине и получают зарплату в ГРИВНАХ! Когда я спросил а почему не отжали он ответил, что по той же причине по которой не развалили авдеевский завод. B-)
Обычно через 2-3 дня после попадания орковских снарядов в завод, ВСУ вдруХ получали идеальные целеуказания на орков, включая замаскированные передвижные станции РЭБ, которые "ихтамнет" берегут как зеницу ока, как самое дорогостоящее оборудование

"Ренат - Всевидящее Око"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія