Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лендліз коли конгрес підпише?

Re: Лендліз коли конгрес підпише?

може Генштаб без соплівих розбереться, як йому воювати?
доречі 155 зараз 3 види, а іх кількість і види і кількість зарядів - військова таємниця

4 вида.

М777, FH70, САУ Цезарь и САУ м109(сегодня привезли)
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Не ну если сау за пару часов, то думаю на самолёт уйдёт пару дней  :D
Це слова Залужного.

А по-друге, самі американці кажуть що підготовка на хаймарс займе тиждень.

З літаками всеж таки трішки інша ситуація, бо в польоті чи в бою нема часу відкрити мануал, чи замислитись, що ця кнопка робить, все повинно бути на рефлексах.
А САУшникам чи РСЗВшникам секунди на роздуми чи піддивляння в мануал дуже рідко коштують життя.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Це слова Залужного.

А по-друге, самі американці кажуть що підготовка на хаймарс займе тиждень.

З літаками всеж таки трішки інша ситуація, бо в польоті чи в бою нема часу відкрити мануал, чи замислитись, що ця кнопка робить, все повинно бути на рефлексах.
А САУшникам чи РСЗВшникам секунди на роздуми чи піддивляння в мануал дуже рідко коштують життя.

 :facepalm1:
Диванні експерти у всій красі. На війні кожна секунда може коштувати життя, саме тому військові тренуються робити навіть прості вправи  - розбирати/складати стрілкову зброю, перезаряджати, і т.д. і т.п.
Бо якщо почнеш на полі бою читати інструкції, то або тебе вб'ють, або ти техніку пошкодиш.

Диванні експерти, які не мають ні найменшого уявлення по суті і здатності думати головою завжди найбільш галасливі і вимагають від інших якихось дій.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

:facepalm1:
Диванні експерти у всій красі. На війні кожна секунда може коштувати життя, саме тому військові тренуються робити навіть прості вправи  - розбирати/складати стрілкову зброю, перезаряджати, і т.д. і т.п.
Бо якщо почнеш на полі бою читати інструкції, то або тебе вб'ють, або ти техніку пошкодиш.
:facepalm1:
Ну подивіться не диванні відео роботи м777 у нас на фронті і амерів.

У амерів вистрели кожні 10 секунд, у наших пів хвилини - хвилина. Чому?

Бо немає рефлексів ще. Вони здобудуться з часом. Але вже розрахунки воюють. Просто не так еффективно.

З літаками так не зробиш, бо загинеш до того як в боях виробиш рефлекси.

ЗІ. Ви так часто пишете "диванні експерти" що можна зробити висновок що ви пишете не з дивана а з окопа на Орегонщині?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

:facepalm1:
Ну подивіться не диванні відео роботи м777 у нас на фронті і амерів.

У амерів вистрели кожні 10 секунд, у наших пів хвилини - хвилина. Чому?

Бо немає рефлексів ще. Вони здобудуться з часом. Але вже розрахунки воюють. Просто не так еффективно.

З літаками так не зробиш, бо загинеш до того як в боях виробиш рефлекси.

 :facepalm1:
І ці піхвилини-хвилину військові читають інструкції?
Якщо вони будуть читати інструкції у них між пострілами буде по півгодини.

Ти колись пробував читати інструкцію в стресовій ситуації, коли час підтискає?
Якщо ти не знаєш напам'ять де точно (сторінка і місце) написано те що тобі треба, то ніколи не знайдеш вчасно.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

:facepalm1:
Диванні експерти у всій красі. На війні кожна секунда може коштувати життя, саме тому військові тренуються робити навіть прості вправи  - розбирати/складати стрілкову зброю, перезаряджати, і т.д. і т.п.
Бо якщо почнеш на полі бою читати інструкції, то або тебе вб'ють, або ти техніку пошкодиш.

Диванні експерти, які не мають ні найменшого уявлення по суті і здатності думати головою завжди найбільш галасливі і вимагають від інших якихось дій.

Плюнь на цього бота.
Подивився його повідомлення на ФУПі після початку війни. Всі (крім трьох) в цій гілці.
Більше його нічого не цікавить - тільки срати на найбільшого поставщика зброї Україні.
І почав цей бот робити після підписання ленд-лізу
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

:facepalm1:
І ці піхвилини-хвилину військові читають інструкції?
Якщо вони будуть читати інструкції у них між пострілами буде по півгодини.

Ти колись пробував читати інструкцію в стресовій ситуації, коли час підтискає?
Якщо ти не знаєш напам'ять де точно (сторінка і місце) написано те що тобі треба, то ніколи не знайдеш вчасно.
:facepalm1:
Ну поясніть тоді різницю:

У амерів вистрели кожні 10 секунд, у наших пів хвилини - хвилина. Чому? Якшо "На війні кожна секунда може коштувати життя".
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Плюнь на цього бота.
Подивився його повідомлення на ФУПі після початку війни. Всі (крім трьох) в цій гілці.
Більше його нічого не цікавить - тільки срати на найбільшого поставщика зброї Україні.
І почав цей бот робити після підписання ленд-лізу

Це явно кацапський пропагандон, задачою якого є роздування зради і настроювання українців проти союзників в цілому і США зокрема.
Кацапам дуже не подобається, що штати допомагають українцям, от і запускають таких NUNU всюди. Кацапи почали працювати розумніще, і видають своїх пропагагдонів за патріотів України, але пости завжди негаивні.
Он, навіть Слав повівся на цю зраду.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Це явно кацапський пропагандон, задачою якого є роздування зради і настроювання українців проти союзників в цілому і США зокрема.
Кацапам дуже не подобається, що штати допомагають українцям, от і запускають таких NUNU всюди. Кацапи почали працювати розумніще, і видають своїх пропагагдонів за патріотів України, але пости завжди негаивні.
Он, навіть Слав повівся на цю зраду.
Знову увага до моєї особи а не до теми гілки. Ну хлопці я вам явно не байдужий.

А неподобаюся я вам лише тому, що називаю речі своїми іменами: затягування - затягуванням, недостатність - недостатністю.

Дивний би з мене був кацобот, якщо я кажу лише одне: БІЛЬШЕ постачання важкої зброї Україні, і ШВИДШЕ !!!

ЗІ. Прошу поважних панів всеж таки утриматися від обговорення моєї скромної персони а краще по темі.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Знову увага до моєї особи а не до теми гілки.

Бо ти по темі ніколи і не пишеш, ти тільки пишеш в одному ключі "зрада, зрада, зрада, нас всі кинули, зрада, зброї не дають, зрада, дпомога нікудишня, зрада".
Класичний пропагандон.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Бельгия — до 24 САУ M109A4BE

A4 досить старенька модифікація, практично по усім параметрам програє сучасним модам 2С19М2 "Мста-С" (за точність я не в курсі).
Сподіваюся, що США пришле A6 або A7.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

A4 досить старенька модифікація, практично по усім параметрам програє сучасним модам 2С19М2 "Мста-С" (за точність я не в курсі).
Сподіваюся, що США пришле A6 або A7.

Вони так само стріляють 155 активно-реактивним яким перестрілюють практично всі наші та кацапські сау
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Бо ти по темі ніколи і не пишеш, ти тільки пишеш в одному ключі "зрада, зрада, зрада, нас всі кинули, зрада, зброї не дають, зрада, дпомога нікудишня, зрада".
Класичний пропагандон.
По темі я пишу завжди. Дивіться:

Ленд-ліз підписано 9 травня. Після цього вже пройшло 20 днів, що там як? Які просування з ленд-лізом? Де прийняті нормативні акти для його функціонування, бо без додаткових законів - ленд-ліз це "меморандум" на одну сторінку тексту.

Щодо вашого сприйняття що всі мої пости "зрада,зрада,зброї не дають". Ні не зрада.

Просто затягування з постачанням до останнього і самі обсяги постачання категорично недостатні для формування контратакувального кулаку. Ніякої зради, лише сподівання що така політика якомога швидше скінчиться і піде реальне постачання реальними темпами.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Вони так само стріляють 155 активно-реактивним яким перестрілюють практично всі наші та кацапські сау

Якщо нам поставляють такі снаряди
А7 (мод 2017 року) має цифрову систему наведення по координатам та може стріляти керованими снарядами Excalibur (які нам не дають, наразі).
Фактично, приїхав, розгорнув і одразу попав у ціль.
Дальність що 2С19М2  що М109А7 практично однакова. МСТА-С має більший боєкомплект та більшу швидкострільність (10 проти 4).

Останнє редагування: 28 травня 2022 17:06:56 від andry
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

«Пока мы говорим, украинские солдаты учатся на Panzerhaubitze 2000. Поэтому ни в коем случае не идет речь о том, что Германия ничего не снабжает или снабжает слишком мало», — сказал Хабек.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

украинские солдаты учатся на Panzerhaubitze 2000

Офігєнна штука, тільки капець яка дорога, за її вартість можна купити десятки 109.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

По темі я пишу завжди. Дивіться:

Ленд-ліз підписано 9 травня. Після цього вже пройшло 20 днів, що там як? Які просування з ленд-лізом? Де прийняті нормативні акти для його функціонування, бо без додаткових законів - ленд-ліз це "меморандум" на одну сторінку тексту.

Щодо вашого сприйняття що всі мої пости "зрада,зрада,зброї не дають". Ні не зрада.

Просто затягування з постачанням до останнього і самі обсяги постачання категорично недостатні для формування контратакувального кулаку. Ніякої зради, лише сподівання що така політика якомога швидше скінчиться і піде реальне постачання реальними темпами.
Ну ну
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

«Пока мы говорим, украинские солдаты учатся на Panzerhaubitze 2000. Поэтому ни в коем случае не идет речь о том, что Германия ничего не снабжает или снабжает слишком мало», — сказал Хабек.
Це якийсь захмарний цинізм і маніпуляція.
Як, навчання якоїсь кількості солдатів означає що Німеччина хоч щось постачає чи поставить в майбутньому?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

A4 досить старенька модифікація, практично по усім параметрам програє сучасним модам 2С19М2 "Мста-С" (за точність я не в курсі).
Сподіваюся, що США пришле A6 або A7.

яб взагалі отим цифрам з буквами не вірив
все познається на полі бою
минулий тиждень був важкий
експерти кажуть що слідуючий - буде ще важкіший
потім настане "полегшення"
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?
dmp

A4 досить старенька модифікація, практично по усім параметрам програє сучасним модам 2С19М2 "Мста-С" (за точність я не в курсі).
Сподіваюся, що США пришле A6 або A7.

Українська армія використовує Д-20, у яких вже проблеми з ресурсом і величезні проблеми з БК. Тому навіть старенька САУ з БК вже за щастя.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Це слова Залужного.

А по-друге, самі американці кажуть що підготовка на хаймарс займе тиждень.

З літаками всеж таки трішки інша ситуація, бо в польоті чи в бою нема часу відкрити мануал, чи замислитись, що ця кнопка робить, все повинно бути на рефлексах.
А САУшникам чи РСЗВшникам секунди на роздуми чи піддивляння в мануал дуже рідко коштують життя.
Залужный я так думаю пошутил)). Или ты реально считаешь что САУ можно освоить за два часа?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Залужный я так думаю пошутил)). Или ты реально считаешь что САУ можно освоить за два часа?
НМД "пріукрасіл для доходчівості". 2-3 години = 2-3 дні навчання.

Але то не принципово. Якшо перевчитися з нашої РСЗВ на хаймарс займає тиждень, то з нашої САУ на паладіна чи цезаря 2-3 дні можливо і реально.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

НМД "пріукрасіл для доходчівості". 2-3 години = 2-3 дні навчання.

Але то не принципово. Якшо перевчитися з нашої РСЗВ на хаймарс займає тиждень, то з нашої САУ на паладіна чи цезаря 2-3 дні можливо і реально.
Мы просто вышли на реальность))). Никто кроме тех кому это надо не знает о сроках переучивания, вооружениии и оборудовании которое нам поставляют. Заявы союзников и наших политиков/военных это всего лишь тризер ))) для обывателей
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Мы просто вышли на реальность))). Никто кроме тех кому это надо не знает о сроках переучивания, вооружениии и оборудовании которое нам поставляют. Заявы союзников и наших политиков/военных это всего лишь тризер ))) для обывателей
Якшо ніхто нічого не знає, то тоді і ваші пости в цій гілці немають ніякого сенсу, бо вони такий самий флуд як і мій і всіх інших.

Щодо того що нам постачають штати шось таємно це несерйозні балачки.

1. На фронті ніхто не може приховати що де працює, бо хлопці сам на сам зі своєю технікою, в кожного є телефон і неуйомне бажання похвастатися шо в них є.

2. Ще ніразу не було такого, щоб щось опинилось на фронті такого (від штатів) що вони раніше не анонсували.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Якшо ніхто нічого не знає, то тоді і ваші пости в цій гілці немають ніякого сенсу, бо вони такий самий флуд як і мій і всіх інших.

Щодо того що нам постачають штати шось таємно це несерйозні балачки.

1. На фронті ніхто не може приховати що де працює, бо хлопці сам на сам зі своєю технікою, в кожного є телефон і неуйомне бажання похвастатися шо в них є.

2. Ще ніразу не було такого, щоб щось опинилось на фронті такого (від штатів) що вони раніше не анонсували.
Меня такая схема вполне устраивает, Украина делает запрос, и спустя чуть больше двух недель САУ и обученный персонал уже у нас)). Тоже самое с гарпунами. Идеально ))
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Меня такая схема вполне устраивает, Украина делает запрос, и спустя чуть больше двух недель САУ и обученный персонал уже у нас)). Тоже самое с гарпунами. Идеально ))
Одне уточнення, не "Україна робить запит", а "Союзники оголошують про готовність передачі".
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Одне уточнення, не "Україна робить запит", а "Союзники оголошують про готовність передачі".
запрос от Украины - союзники решают вопрос о готовности передать - передача запроса или его аналогов...
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

запрос от Украины - союзники решают вопрос о готовности передать - передача запроса или его аналогов...
Звичайно що запит України це перший крок. Питання було про те що від запиту України до реальної появи техніки на фронті аж ніяк не 2 тижні.

Про РСЗВ наші піднімали питання ще на початку війни, і ось зараз через три місяці, начебто можуть надати (на фронті десь через 3-4 тижні) в урізаному варіанті.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Мы просто вышли на реальность))). Никто кроме тех кому это надо не знает о сроках переучивания, вооружениии и оборудовании которое нам поставляют. Заявы союзников и наших политиков/военных это всего лишь тризер ))) для обывателей
(tu) Щоб " NUNU" (таких тут вистарчає_) не зрадойобив постійно B-) . відбиваються від таких такими методами-"від фонаря".
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Це слова Залужного.

А САУшникам чи РСЗВшникам секунди на роздуми чи піддивляння в мануал дуже рідко коштують життя.

Так, так. А якщо пролюблять паперовий мануал, то гуглять в інтернеті щоб піддивитись.
Казковий довбень :facepalm:
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

:facepalm1:
Ну поясніть тоді різницю:

У амерів вистрели кожні 10 секунд, у наших пів хвилини - хвилина. Чому? Якшо "На війні кожна секунда може коштувати життя".

Я не знаю, де ти взяв ці цифри, але очевидно що швидкість стрільби залежить від втоми. Погугли вагу снаряда.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Украина на сегодня получила достаточно противокорабельных ракет Harpoon, чтобы потопить весь Черноморский флот РФ, заявил спикер Одесской ОВА Сергей Братчук.

“Прекрасная, между прочим, противокорабельная ракета! Её эффективность была продемонстрирована во время испытаний и в боевых условиях. После выполнения стартовой горки ракета снижается до высоты 15 м над уровнем моря и далее совершает маршевый полет. Затем снижается до 2 метров и поражает цель.

Он добавил, что по оценкам американских специалистов, для выведения из строя авианосца понадобится попадание в него пяти ПКР "Harpoon", для уничтожения крейсера – четырех, эсминца – двух, катера - одной.

Є конспірологічна версія, що Шольц та Макрон зідзвонювалися з хуйло і ставили йому ультиматум щодо відкриття проходу для вивезення зерна через Одесу під егідою ООН.
А якщо ні, то Україні розв'язують руки використовувати гарпуни акваторією Одеси, щоб розчистити прохід.
хуйло різко заявив, що готовий на переговори з Україною (це було в новинах).
Воно може й конспірологія, але факти один одного доповнюють вдало, та й усе за день сталося.


Останнє редагування: 29 травня 2022 08:32:00 від Good-Luck
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Заявление Арестовича, что  перелом в войне наступит 15 июня, я расцениваю как прежде всего деза для российских ушей! И как запугивание российского генштаба-"всё пропало, нам п***а!".
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Чогось згадалось про Ф-14, всі літаки замінені на Ф-18 і відправлені в резерв/зберігання, сотні машин, вважаються застарілими за сучасними американськими вимогами але ж за всіма показниками - чудові багатоцільові апарати, біля сотні модернізовані..чому б не спробувати щось в цьому напрямку..те що вони до сих пір літають в Ірані без поставок запчастин демонструє наскільки це живуча машина і який запас міцності там закладено
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?



М777 із реактивними снарядами стріляє на 30км,
а з Ескалібурами на 40км.


Останнє редагування: 29 травня 2022 10:09:18 від Good-Luck
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Заявление Арестовича, что  перелом в войне наступит 15 июня, я расцениваю как прежде всего деза для российских ушей! И как запугивание российского генштаба-"всё пропало, нам п***а!".

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Чогось згадалось про Ф-14, всі літаки замінені на Ф-18 і відправлені в резерв/зберігання, сотні машин, вважаються застарілими за сучасними американськими вимогами але ж за всіма показниками - чудові багатоцільові апарати, біля сотні модернізовані..чому б не спробувати щось в цьому напрямку..те що вони до сих пір літають в Ірані без поставок запчастин демонструє наскільки це живуча машина і який запас міцності там закладено
Мне почему-то кажется что с самолетами будет как с паладинами  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія