Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Провал агента Шарія! Поширюй правду!

   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Почаївська лавра то є гніздо прохуйловських сил на заході України.
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Почаївська лавра то є гніздо прохуйловських сил на заході України.
Весною 2014 року "чорні чоловічки", які стали відомі згодом як бат "Азов", у Почаївській лаврі захопили у полон близько 20-ти спецназівців рф та величезний арсенал стрілкового озброєння, гранат, боєприпасів та гранатометів.
Все і всі були передані до СБУ.
Розголосу ця подія не мала жодного.
Отаке.
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Отаке

Багато замовчували і продовжують.
Після затримання в 18 "терористки" Савченко в ТБ ефірі Карпунцов розговорився, що в лютому 14 під парламентом у дворі була вантажівка з 3 т гексогену.
Куди поділася ця вантажівка, Карпунцов сказав, що не знає.
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Старі курви наплодили  молодих виродків. Звісно докази слабкі, але за саму підтримку Шарія треба  бити нещадно
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Старі курви наплодили  молодих виродків. Звісно докази слабкі, але за саму підтримку Шарія треба  бити нещадно
Якби московію на законодавчому рівні було визнано країною-терористом, то цей Тарасій вже сидів би.
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!
van

Порошенко агент ФСб,только враг народа мог грабить страну и мародерить,снова потеряно время которое не вернешь.Барыгу и его окружение на нары.
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Порошенко агент ФСб,только враг народа мог грабить страну и мародерить,снова потеряно время которое не вернешь.Барыгу и его окружение на нары.


"пачіму ви преслєдуєте Шарія"  :lol:
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

"пачіму ви преслєдуєте Шарія"  :lol:

Та вже все...

Тепер Порохатиий може пишатись, як він допоміг провести передвиборчі перегони Шарію...

Піарив його, де тільки міг...  :pooh_lol: 
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Шарій пообіцяв 5000 євро тому,хто наведе докази того,що він
українофоб,що він сепар,що він проект ФСБ,що він пропагує руський мир.
Бажаючи можуть добре підзаробити.
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Шарий пообіцяв 5000 євро тому,хто наведе докази того,що він
українофоб,що він сепар,що він проект ФСБ,що він пропагує руський мир.
Бажаючи можуть добре підзаробити.
Шарікофіл detected
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Та вже все...

Тепер Порохатиий може пишатись, як він допоміг провести передвиборчі перегони Шарію...

Піарив його, де тільки міг...  :pooh_lol:
ну, позитив  у цьому також є. За життя московії недоотримує близько 1% голосів вати. ж0поблоку теж дякувати треба, мінус 2% у за життя московії.
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Шарікофіл detected

Тобі інфа непотрібна, дивись кривий кАнал!   :punish:

Підзаробити не хочеш?
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Тобі інфа непотрібна, дивись кривий кАнал!   :punish:

Підзаробити не хочеш?

Ти вже й за Шаріка мазу тягнеш?! Що за всеядність така? Скоро мабуть бабці зречешся остаточно
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

ось тут детально розбираються брехні Шаріка в 2014 році про війну на Донбасі

https://mil.in.ua/fejky-sharyya-kak-sharyj-pokrыvaet-ubyjcz-ukraynczev-chast-1/

думаєте він визнає, що брехав ?  :shuffle:
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Тобі інфа непотрібна, дивись кривий кАнал!   :punish:

Підзаробити не хочеш?
У Вас стільки грошей нема, щоб пропонувати мені заробити.
Ви чого закукарікали раптово? Теж шарікофіл?
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Ватний молодняк не сприймає Рабіновічя і Бойка. Це якісь древні рептилії, Рабіновіч так і сам на жабу схожий.

Ватний молодняк сприймає Шарія. І замість того щоб відділятись від нього, наше СБУ мало б його взяти в разработку, перевербувати, щоб контролювати вату. А не лише в шароварах бігать і істерити, що кругом вороги.

Вороги це Мудачук. Його уже не перевербуєш - лише фізична ліквідація, або хоча б зробити інвалідом. Ми ж на Ізраіль хочемо бути схожим? А там спецслужби працюють будь здоров!
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Та й замість того щоб створювати свою церкву з блекджеком і шлюхами, і бігати з Томосом - краще б перевербували Онуфрія, або прибрали його. А нового потихеньку склоняти до співпраці.
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Ватний молодняк не сприймає Рабіновічя і Бойка. Це якісь древні рептилії, Рабіновіч так і сам на жабу схожий.

Ватний молодняк сприймає Шарія. І замість того щоб відділятись від нього, наше СБУ мало б його взяти в разработку, перевербувати, щоб контролювати вату. А не лише в шароварах бігать і істерити, що кругом вороги.

Вороги це Мудачук. Його уже не перевербуєш - лише фізична ліквідація, або хоча б зробити інвалідом. Ми ж на Ізраіль хочемо бути схожим? А там спецслужби працюють будь здоров!
Бидло не зможе построїти , щось схоже із Ізраїльом, бидло хоче українського лукашенка...
Між іншим гарні чую відгуки за шарія, від тих, хто вибрав нам ЦЕ, мабуть випадковість...
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Ватний молодняк не сприймає Рабіновічя і Бойка. Це якісь древні рептилії, Рабіновіч так і сам на жабу схожий.

Ватний молодняк сприймає Шарія. І замість того щоб відділятись від нього, наше СБУ мало б його взяти в разработку, перевербувати, щоб контролювати вату. А не лише в шароварах бігать і істерити, що кругом вороги.

Вороги це Мудачук. Його уже не перевербуєш - лише фізична ліквідація, або хоча б зробити інвалідом. Ми ж на Ізраіль хочемо бути схожим? А там спецслужби працюють будь здоров!


Есть такое.Знаю это по своим знакомым ватникам
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Бидло не зможе построїти , щось схоже із Ізраїльом, бидло хоче українського лукашенка...
Між іншим гарні чую відгуки за шарія, від тих, хто вибрав нам ЦЕ, мабуть випадковість...

Небыдло иди Свинарчука поздравь со свадьбой сына на дочери террориста вместе с правой рукой Петра Кононенко
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Шарікофіл detected

Я не люблю,коли людину цькують,не наводячи доказів.
Окрім того,мені подобається,як він викриває брехню.
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

У Вас стільки грошей нема, щоб пропонувати мені заробити.
Ви чого закукарікали раптово? Теж шарікофіл?

Юльок - то вже діагноз.
ЗЕфілія і шарікофілія - то вже метастази у них
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Я не люблю,коли людину цькують,не наводячи доказів.
Окрім того,мені подобається,як він викриває брехню.
вище я навів приклади Шарієвих маніпуляцій, що скажеш ?
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Я не люблю,коли людину цькують,не наводячи доказів.
Окрім того,мені подобається,як він викриває брехню.
А мені подобається, як він на недалекій бидло-ватці бабло стриже своїми примітивними маніпуляціями і ватка хаває.
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Небыдло иди Свинарчука поздравь со свадьбой сына на дочери террориста вместе с правой рукой Петра Кононенко
Щось пукнув, аби пукнути... :gigi:
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Агент Шарик заставил скакать агента Лолиту. Причуды украинских политических бурьянов. :laugh:
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

вище я навів приклади Шарієвих маніпуляцій, що скажеш ?

спробую розібратися,потім скажу свою думку
   
Я вообще не понимаю Петра. Имея 5 лет под своим управлением разведку, контразведку и СБУ и не нарыть компромата на эту падаль Шария.
Ну как так можно?
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

спробую розібратися,потім скажу свою думку

Подивився ті приклади,а також ще деякі його відео 2014 року.Згоден, Шарий - лайно,ворог України.
Я дивлюся його відео десь з початку 2018 року і в них я не помітив ворожості до України,можливо я щось пропустив,а може його погляди дещо змінилися.   
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Весною 2014 року "чорні чоловічки", які стали відомі згодом як бат "Азов", у Почаївській лаврі захопили у полон близько 20-ти спецназівців рф та величезний арсенал стрілкового озброєння, гранат, боєприпасів та гранатометів.
Все і всі були передані до СБУ.
Розголосу ця подія не мала жодного.
Отаке.

Сам веришь тому, что написАл? :-)o
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Толя-гандон може бути хіба що другом підра . Одно гамно
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

жалко что шарик спустил мой голос в никуда, но за то, что петя параша заслыхав фамилию "шарий" начинал биться в истерике, пускать изо рта пену, визжать как недорезаный подсвинок, я в принципе готов все простить.
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

жалко что шарик спустил мой голос в никуда, но за то, что петя параша заслыхав фамилию "шарий" начинал биться в истерике, пускать изо рта пену, визжать как недорезаный подсвинок, я в принципе готов все простить.
А понту голосовать за этого ватного пид5раса?  твой голос не пропал зря. этой ватной шавке теперь положено финансирование с госбюджета.
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

А понту голосовать за этого ватного пид5раса?  твой голос не пропал зря. этой ватной шавке теперь положено финансирование с госбюджета.

Ви так говорите, ніби про щось погане :D Він за ці гроші буде тепер Зеленського їпати. Власне, вже почав:



Якщо відео стартуватиме з початку, прокрутіть приблизно на 3:10, щоб фантазії про скажений рейтинг пропустити :D
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Ви так говорите, ніби про щось погане :D Він за ці гроші буде тепер Зеленського їпати. Власне, вже почав:

https://www.youtube.com/watch?v=e2_hwOfPH5Q&t=188
Якщо відео стартуватиме з початку, прокрутіть приблизно на 3:10, щоб фантазії про скажений рейтинг пропустити :D

Заради критики Зе ? Ну це з разряду "на зло мамці відморожу собі вуха"... дитячий садок.
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Та вже все...

Тепер Порохатиий може пишатись, як він допоміг провести передвиборчі перегони Шарію...

Піарив його, де тільки міг...  :pooh_lol: 
а ти можеш пишатися,що проект мамківщини теж успішно доходить її логічного кінця разом з віковою ботоксною шалавою.
   
Re: Провал агента Шарія! Поширюй правду!

Заради критики Зе ? Ну це з разряду "на зло мамці відморожу собі вуха"... дитячий садок.

Ніяк не допетраю, чого ви з Порошенком так цього піздобола з кульками сцитеся :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія