Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський , хто тобі порадив привселюдно жалітись на підлеглого ?

Благодаря Зе,все остались при своих интересах и только Украина с носом.Это недопустимо.Здесь все серьезно и по взрослому а не приколы 95- го квартала.
   
Да, возможно министр был не прав, что не согласовал эту ноту с президентом, но по сути я так и не услышал, а что в этой ноте было крамольного, что стоило подымать такой шум на радость врагам.

+1

Ні від Зеленського ні від його оточення між тим не чути відповіді, якщо відповідь Клімкіна його не задовільняла чи значить це шо він був готовий прийняти умови кремля?
   
Посилено відводиш увагу від того факту, що тих хлопців СВІДОМО було послано на заклання Хуйлові задля забезпечення дріб"язкових інтересів Педри?
То я тобі зразу скажу : навіть не намагайся, нічого у тебе не вийде.
Ти в свому розум1?
Яке заклання Хуйлов1?
Вони йшли законним чином в м1жнародних водах 1 трибунал це докаже.
Коли наш1 хлопц1 йдуть на сх1д воювати, вони йдуть на заклання Хуйлов1? - там теж 1 в полон беруть 1 вбивають нав1ть.

А на рахунок того що треба йти на будь-яке приниження щоб хлопц1в не зв1льнити (!) а перевезти в Укра1ну п1дписавшись що кацапи можуть 1х витребувати будь-коли заманеться - якби тв1й син не дай бог був у тюрм1 1 йому сказали, хай твоя мама дасть начальнику тюрми 1 тебе випустимо, як ти думаеш, тв1й син та чолов1к погодились би? Ти сама погодилась би?
Климк1ну назавжди моя повага що не допустив такого приниження.

До реч1 на рахунок др1бязкових 1нтерес1в - Педро може й хлопц1в послав для сво1х др1бязкових 1нтерес1в, т1льки Зеб1л вже прими1ряеться як заради його др1бязкових 1нтерес1в ловк1ше й виг1дн1ше зрадити Укра1ну.

Останнє редагування: 28 червня 2019 21:42:53 від Chako
   
Слідкуйте за Свином.

Мене особливо "Свин", як Ви називаєте Педру вже не дуже й цікавить, щоб за ним слідкувати.
Ви ще довго збираєтесь відмазувати суто персональні просери Зеленського, киваючи на Педру?
   
Благодаря Зе,все остались при своих интересах и только Украина с носом.Это недопустимо.Здесь все серьезно и по взрослому а не приколы 95- го квартала.

благодаря розіграним "нотам" хуйло-клімкіна. і за це ще не відповіли ті, хто їх у ту пастку послав. а треба!
   
Ти в свому розум1?
Яке заклання Хуйлов1?
Вони йшли законним чином в м1жнародних водах 1 трибунал це докаже.
Коли наш1 хлопц1 йдуть на сх1д воювати, вони йдуть на заклання Хуйлов1? - там теж 1 в полон беруть 1 вбивають нав1ть.

А на рахунок того що треба йти на будь-яке приниження щоб хлопц1в не зв1льнити (!) а перевезти в Укра1ну п1дписавшись що кацапи можуть 1х витребувати будь-коли заманеться - якби тв1й син не дай бог був у тюрм1 1 йому сказали, хай твоя мама дасть начальнику тюрми 1 тебе випустимо, як ти думаеш, тв1й син та чолов1к погодились би? Ти сама погодилась би?
Климк1ну назавжди моя повага що не допустив такого приниження.

До реч1 на рахунок др1бязкових 1нтерес1в - Педро може й хлопц1в послав для сво1х др1бязкових 1нтерес1в, т1льки Зеб1л вже прими1ряеться як заради його др1бязкових 1нтерес1в ловк1ше й виг1дн1ше зрадити Укра1ну.

в тебе не працює інтернет в хуйлостані? набери у гуглі українську клавіатуру, ольгинець! зовсім вже погані боти пішли.
   
Вони йшли законним чином в м1жнародних водах 1 трибунал це докаже.
:facepalm:
Ти ще розкажи коцапам як страшно вони неправі і як неправдиво поводяться на Українській землі. Але задля отримання від них відповіді спрямуй свого сина у облаштоване ними лігво, наприклад, у Криму.
   
благодаря розіграним "нотам" хуйло-клімкіна. і за це ще не відповіли ті, хто їх у ту пастку послав. а треба!

Альо, ватн1ца - яка пастка? На хлопц1в напали в м1жнародних водах.

Якщо це пастка то коли наших во1н1в на сход1 рос1яни вбивають, це значить що 1х в пастку послали?
Арм1ю т1льки в казарми 1 столову посилати, на л1н11 фроту ж вбивають!

Давай кловун в1дведе всю арм1ю десь до Дн1пра, на сход1 ж небезпечно! Це ж Петрова пастка! Нада флатам1 дружить.

А кацапи-найманц1 сидять у нашому полон1 1 гордо говорять що "за русск1й м1р сражал1сь"

Ак1 ц1 ольг1нськ1 передбачуван1...
   
Чакі, ти ото аж зі Штатів намагаєшся навчити Українців як треба на власних дітях випробовувати порядність/непорядність коцапів?  ;o
   
:facepalm:
Ти ще розкажи коцапам як страшно вони неправі і як неправдиво поводяться на Українській землі. Але задля отримання від них відповіді спрямуй свого сина у облаштоване ними лігво, наприклад, у Криму.

М1й син дорослий, п1де туди куди буде вважати правильним 1 я його в1дмовляти не буду.

Твого сина мен1 жалко, 1 чолов1ка теж - ти за сина чи за ще щось для тебе важливе будеш лягати там де покажуть.
Люди зеб1ло1дного типу не знають що таке честь.

А ось сенатор Джон Маккейн був рок1в пять у полон1 1 не плакав що його послали в пастку, в1чна память герою.
   
Ни не кого зеленый не жаловался. Он просто объяснил избирателям кто продолжает срать Украине. Псюгам еще минус к карме и рейтингу.  B-)
   
Чакі, ти ото аж зі Штатів намагаєшся навчити Українців як треба на власних дітях випробовувати порядність/непорядність коцапів?  ;o
А чого вир1шила що я в Штатах?
1 чого раптом тему зм1нила, - мое м1сце перебування зм1нюе суть проблеми?
   
М1й син дорослий, п1де туди куди буде вважати правильним 1 я його в1дмовляти не буду.
Ти певен, що ті хлопці подалися у пастку рашистам, бо таким було їхнє власне рішення?
   
Альо, ватн1ца - яка пастка? На хлопц1в напали в м1жнародних водах.

Якщо це пастка то коли наших во1н1в на сход1 рос1яни вбивають, це значить що 1х в пастку послали?
Арм1ю т1льки в казарми 1 столову посилати, на л1н11 фроту ж вбивають!

Давай кловун в1дведе всю арм1ю десь до Дн1пра, на сход1 ж небезпечно! Це ж Петрова пастка! Нада флатам1 дружить.

А кацапи-найманц1 сидять у нашому полон1 1 гордо говорять що "за русск1й м1р сражал1сь"

Ак1 ц1 ольг1нськ1 передбачуван1...

ойвей. ну напали, далі захопили їх і вони тепер в полоні!
а клімкін по "нотам" відмовився їх забрати додому!
не позорься, смєнщік ольгинський, постав собі клавіатуру!
мабуть, увесь хуйло-мзс викликали в другу зміну на хвуп! прихильники певної політсили не справляються!  :pofig:
   
А чого вир1шила що я в Штатах?
1 чого раптом тему зм1нила, - мое м1сце перебування зм1нюе суть проблеми?
безперечно змінює
якби я зараз раптом взялася відстоювати право Педра ось так зухвало розпоряджатися життями ЧУЖИХ дітей, то цілком справедливо отримала би зауваження-дорікання від інших, бо так склалося що моя дитина мешкає не в Україні
але якщо маючи власних дітей убезпеченими від подібного свавілля з боку української влади, берешся відстоювати її право на свавілля, то маєш бути готовим для отримання відповідної реакції
   
Хороша мисля приходить опосля! тобі це ще до виборів говорили, що так буде.
Покайся!

Якщо Зеленський не посадить Порошенко обов*язково.
Причому для цього в нього даже мало часу.
Люди голосували не за нього. А за досить примарну надію , що ланцюг грабунку України перерветься нарешті.
Ланцюг якому 28 років.
   
А чого вир1шила що я в Штатах?
1 чого раптом тему зм1нила, - мое м1сце перебування зм1нюе суть проблеми?

які можуть бути в хуйла і підхуйлятників проблеми? там тіко пірімоги! дєди ваєвалє! можем павтаріть! і павтаряют жеж.
уроди.
   
Це дуже спрощена модель взаємовідносин між Президентом та Міністром зовнішніх справ.

Це немає значення. Хоч між Богом і ангелом. Якщо керівник так робить , то головний не він а підлеглий.
Це значить що у керівника немає ніяких важелів впливу на підлеглого і він не керівник , а ганчірка.
Я вже писав вище такі речі керівник мусить вирішувати виключно кнугом і пряником .
І без зовнішнього галасу.
А виносити свою нездатність керувати підлеглим на загал це поразка керівника.
Велика.
   
Ти певен, що ті хлопці подалися у пастку рашистам, бо таким було їхнє власне рішення?
Коли мій син виходив з СПГ проти танків на нулі, це було не його власне рішення, а наказ командира, яке він як солдат виконував.
Хоча СПГ, по теорії, встигає зробити тільки два постріли у бою проти танків.
Коли його друг Комарік загинув під час виконання бойового завдання, це було не його "власне рішення" іти в розвідку, а наказ командира.
Їхнім "власним рішенням" було присягнути на вірність України і боронити її, виконуючи з честю накази командування.
   
Так відвикайте вже у кінці-кінців і роззувайте очі.

Я розумію, що фани попстар-президента готові його бачити через рожеву призму голобородькізму, як підлітки якусь Брітні Спірс та надія помирає останньою, але вже час оговтуватися від наслідків передвиборчої кампанії і починати щось робити з тим фактом, що Зеленський не тягне і він мусить вчитися терміново.
Бо це буде як мінімум 5 років - а у України нема навіть і року, щоб Зе набрався досвіду.

Згоден. Осінь і особлива зима будуть межею.
   
Це немає значення. Хоч між Богом і ангелом. Якщо керівник так робить , то головний не він а підлеглий.
Це значить що у керівника немає ніяких важелів впливу на підлеглого і він не керівник , а ганчірка.
Я вже писав вище такі речі керівник мусить вирішувати виключно кнугом і пряником .
І без зовнішнього галасу.
А виносити свою нездатність керувати підлеглим на загал це поразка керівника.
Велика.
Ну от он и объяснил людям, как это работает, когда и Раде, и Климкину похер и в Украину и на людей. Люди сделают на выборах выводы. Все просто.
   
безперечно змінює
якби я зараз раптом взялася відстоювати право Педра ось так зухвало розпоряджатися життями ЧУЖИХ дітей, то цілком справедливо отримала би зауваження-дорікання від інших, бо так склалося що моя дитина мешкає не в Україні
але якщо маючи власних дітей убезпеченими від подібного свавілля з боку української влади, берешся відстоювати її право на свавілля, то маєш бути готовим для отримання відповідної реакції
А командири на війні в будь якій армії світу для того і існують, щоб розпоряджатися життями ЧУЖИХ дітей.
Для Вас це новина?
   
безперечно змінює
якби я зараз раптом взялася відстоювати право Педра ось так зухвало розпоряджатися життями ЧУЖИХ дітей, то цілком справедливо отримала би зауваження-дорікання від інших, бо так склалося що моя дитина мешкає не в Україні
але якщо маючи власних дітей убезпеченими від подібного свавілля з боку української влади, берешся відстоювати її право на свавілля, то маєш бути готовим для отримання відповідної реакції
Хорошо працюете :)
"Свав1льна укра1нська влада" посилае д1тей на сх1д а там вбивають!
Давайте в1дм1нимо арм1ю з 1х наказами а будемо вир1шувати кер1вництво в1йськом загальними зборами за участю мам.
А ще краще взагал1 в1дм1нити укра1нську арм1ю 1 флот як небезпечн1 для д1тей - в1зми пряник в1д хуйла.
В 1919 в1дм1нили, за що й отримали через 10 рок1в оветочку.

Корабл1 йшли зг1дно м1жнародних закон1в по тому ж маршруту де пройшли м1сяць до того 1нш1 корабл1.
М1жнародний трибунал це визнае 1 хуйло з хуйлом1дом не дурн1, це зна1ть так що стараються срочно розрулити це з вигодою для себе.

До хлопц1в прикута м1жнародна увага, вони мають найкращих адвокат1в так що з ними все буде нормально, а честь берегти треба, вони в1йськов1, там це важливо.
Не думаю що вони зг1дн1 йти додому за умови якщо Укра1на визнае що вони злочинц1.

Зеб1л з цими прим1тивними "трёхходовочками" та 1стериками "был жалок". Як завжди.


   
А командири на війні в будь якій армії світу для того і існують, щоб розпоряджатися життями ЧУЖИХ дітей.
Для Вас це новина?

треба цю практику припиняти. треба вирішувати проблеми і конфлікти мирним шляхом. треба глобальне роззброєння, а не навпаки.
але де ж тоді єнєрали будуть харчуватися? а хай йдуть орати землю.
уроди.
   
Коли мій син виходив з СПГ проти танків на нулі, це було не його власне рішення, а наказ командира, яке він як солдат виконував.
Хоча СПГ, по теорії, встигає зробити тільки два постріли у бою проти танків.
Коли його друг Комарік загинув під час виконання бойового завдання, це було не його "власне рішення" іти в розвідку, а наказ командира.
Їхнім "власним рішенням" було присягнути на вірність України і боронити її, виконуючи з честю накази командування.
це зовсім інша справа
Здоров"я вашому сину
   
Щоб вже навєрняка, то вони ще й дурепу Федину у Праві на владу виставили поблєять проти декількох фахових політиків
Це хто вчора був такий фаховий? Прорангуйте плз.
   
"Свав1льна укра1нська влада" посилае д1тей на сх1д а там вбивають!
Чакі, не пересмикуй
я писала про конкретний випадок
   
Це хто вчора був такий фаховий? Прорангуйте плз.
ті, за допомогою яких Федина вчора смачно плюхнулася у калюжу власної кипучої дурості
Зокрема, той же Гройсманд
   
ті, за допомогою яких Федина вчора смачно плюхнулася у калюжу власної кипучої дурості
Зокрема, той же Гройсманд
Вам так болить Федина, що аж смішно. Вона кандидат політичних наук і якнайкраще знає те, про що говорить. Вона мало того що політолог, вона політолог-міжнародник.
А Гройсман вчора показав повну некомпетентність у серйозних міжнародних розкладах. Хай займається господароськими справами - йому то краще вдається.
Далі хто кращий від Федини?
   
треба цю практику припиняти. треба вирішувати проблеми і конфлікти мирним шляхом. треба глобальне роззброєння, а не навпаки.
але де ж тоді єнєрали будуть харчуватися? а хай йдуть орати землю.
уроди.

Так,  звичайно, вже проходили таке: хто не хоче годувати свою арм1ю, буде годувати арм1ю ворога отримуючи пер1одично копняки що погано годуе.
Ну це ж ваша ц1ль, правда?
Так як б1льшовички аг1тували проти в1йни, а пот1м Брестський мир п1дписували.
   
А я не стримуватимуся.
Ви - зарозумілий дурень, який вважає що достатньо гордо тримати голівку і правда буде за вами.
Спочатку ви (побачивши очевидний натяк на Клімкєна у моєму дописі) В"ЇДЛИВО запитуєте, про кого тема (напевно вважаючи що Клімкєна вона не стосується).
Отримавши чітку і однозначну відповідь, вже у своєму пості-відповіді ви "відкриваєте Америку", що тема таки стосується Клімкєна і причому - безпосередньо.
Але намагаєтеся захистити своє право на дурість спробою переходу на образи опонента.
Ви нецікаві, Олександре. І це - щонайменше.
У вас прихильники певної політсили взагалі розум відібрало. Перечитайте разів десять, перше повідомленння і можливо, підкреслюю МОЖЛИВО до вас дійте, що тема не про Клімкіна А про зeбіла і тих хто дає йому поради.
   
Вам так болить Федина, що аж смішно. Вона кандидат політичних наук і якнайкраще знає те, про що говорить.
Та чому ж болить? навпаки - прикольно  подивитися  як екзальтовану дамочку щоразу макають
А як вона "якнайкраще" щось там знає, було вчора наочно продемонстровано, коли на уточнююче запитання Гройсманда, вона з дурненьким хіхіканням проблєяла : це я на випередження!
   
тема не про Клімкіна
Знову не про Клімкіна?  :facepalm:
Тема про Зeбіла і Клімкіна
У вас схоже мізки на тугий вузол зав"язалися
То ви перепитали у ТС-а чи стосується тема Клімкєна чи ні? Перепитали? І що він вам сказав?  :rotate:
   
Та чому ж болить? навпаки - прикольно  подивитися  як екзальтовану дамочку щоразу макають
А як вона "якнайкраще" щось там знає, було вчора наочно продемонстровано, коли на уточнююче запитання Гройсманда, вона з дурненьким хіхіканням проблєяла : це я на випередження!
А мені прикольно, як у вас вже Гройсман із заочника-базарника на великого спеца перетворився.  Просто  млію. :gigi:
 Українці тішиться, що в нашому політикумі появився такий молодий політик, як Федина. Ерудована, розумна, прекрасний оратор і просто атракційна жінка.  А я тішуся, що вас кацапів від неї так плющить. І ще уявляю, як зараз вашій мамці. Хі-хі. Федина - ворог номер один.  :gigi:
   
Знову не про Клімкіна?  :facepalm:
У вас схоже мізки на тугий вузол зав"язалися
То ви перепитали у ТС-а чи стосується тема Клімкєна чи ні? Перепитали? І що він вам сказав?  :rotate:
Схоже на те, що у вас і зав'язувати нічого. Забігаєте в любу гілку і починаєте нести про Порошенка. Я вас поправив, що тема не про нього. Ви погодились, сказали, що про зeбіла і Клімкіна. Що я міг заперечити, це таки блище до істини.
Скільки разів перше повідомлення прочитали? Бачу, ще недійшло. Ну ви незупиняйтесь, надія є.
   
Мене вразило одне в його вчорашньому "спічі", привселюдно істеричні інтонація на адресу українського міністра і примирливо-благальні інтонації на адресу хуйла

   
А мені прикольно, як у вас вже Гройсман із заочника-базарника на великого спеца перетворився.  Просто  млію. :gigi:
 Українці тішиться, що в нашому політикумі появився такий молодий політик, як Федина. Ерудована, розумна, прекрасний оратор і просто атракційна жінка.  А я тішуся, що вас кацапів від неї так плющить. І ще уявляю, як зараз вашій мамці. Хі-хі. Федина - ворог номер один.  :gigi:
Сама ви коцапка, з тих чиїх дідусів і бабусь привезли у телятниках (с, Бартка) у звільнені від Українців міста і села Західної (і не тільки) України.
Гройсман не перетворився на спеца, але навіть йому вдалося запросто всадити в калюжу екзальтовану бабьонку, яка таку маячню несла, що очі на лоба лізли, і не тільки у Сергія Іванова. Рівень підтримки в студії стрімко падав щоразу як ця дятлиця відкривала рота. А коли вона прямо у студії додумалася запропонувати Вакарчукові ділити сфери впливу по мажоритарці, щелепа відпала і у нього також.
Але звісно, для осіб рівня ЛАРТИ, Федина - це еталон розуму і ерудиції.
   
Сама ви коцапка, з тих чиїх дідусів і бабусь привезли у телятниках (с, Бартка) у звільнені від Українців міста і села Західної (і не тільки) України.
Гройсман не перетворився на спеца, але навіть йому вдалося запросто всадити в калюжу екзальтовану бабьонку, яка таку маячню несла, що очі на лоба лізли, і не тільки у Сергія Іванова. Рівень підтримки в студії стрімко падав щоразу як ця дятлиця відкривала рота. А коли вона прямо у студії додумалася запропонувати Вакарчукові ділити сфери впливу по мажоритарці, щелепа відпала і у нього також.
Але звісно, для осіб рівня ЛАРТИ, Федина - це еталон розуму і ерудиції.

Істеричка ФедИна - напрочуд прикольна істота! Вона, коли заходится в черговому припадку "патріотичного" пафосу, переграє так, що покійний Станіславський не те що закричав би "Нє вєрю!" - він її задушив би наxyй! :D
   
Чакі, не пересмикуй
я писала про конкретний випадок

В тебе немае достатньо мислення щоб спроектувати конкретний випадок на ширшу картину? - сп1вчуваю.

Кожна смерть на фронт1 то конкретний випадок
Коли в1ддаеться наказ 1ти в атаку майже точно знають що будуть вбит1 чи поранен1.

Н1хто не знае заран1 результат атаки, буде вдала чи н1.

Так що, у нас буде перша арм1я в св1т1 яка не т1льки не атакуе, а ще й не обороняеться бо там також втрати е?

"раби подножки грязь москви" - тьфу!

Зеб1ло1ди - це насправд1 звучить так влучно 1 орган1чно

Останнє редагування: 29 червня 2019 01:24:15 від Chako
   
Конституція дебільна

Президент очолює міжнародну політику, але впливу на МЗС не має
Олдбою ,то ж вийшло шо Клімкин врятував Зеленского від кацапьскоі пастки (Волкер)
А Зеленский замість подяки почав лайку.

Я розумію що ти адепт "Слуг народу" алеж треба визнавати коли Зеленский помиляется. Сам жеж казав не все чорне або біле.
У Зеленского величезна проблема в розуміні зовнішної політики , можно сказати просто провал, який сенс це не визнавати?
https://www.оборзеватель/politics/melochej-ne-byivaet-ukraintsam-obyasnili-skryityie-smyislyi-prikida-zelenskogo.htm
«Дресс-код — это индикация «свой-чужой». И в ситуации, когда главы других государств чтут требования, предъявляемые к их внешнему виду (носят костюмы и галстуки, не делают на инаугурации селфи), снискать должное уважение от них, возможно, будет в разы трудней», — заключила Холгова.


Це треба якось латати інакше тебе будуть плескати по плечу і загоняти в пастки для дітей всі 5 рокив

Останнє редагування: 29 червня 2019 09:48:37 від bassarabia
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія