Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скажи мені хто твій друг і скажу хто ти... Про заяву хуйло. :facepalm1:

Заява РФ про "нравітся нє нравітся спі мая красавіца..." Хтось може пояснити ЄС що це заява про згвалтування? Це також заява що міжнародне право не діє...

Якщо друг Макрона хуйло вживає прислівя про те що згвалтування це добре, то хто такий Макрон?

Хотілось би спитати якщо Дружину Макрона присплять тим що добавлять ліки алкоголь а потім її згвалтують чи вважає він що після цього його дружина має жити з гвалтівником? Особливо якщо той потім про це жартує і хлопає Макрона нагадує йому про це?

Російський президент зізнається в злочині і Макрон це підтримує?

Виставити охорону в аеропорту і непустити в Україну потім просто вислати на літаку назад у Францію де нормально садизм і згвалтування...


хуйло заявив про згвалтування міжнародного права. То хай це право з Францією котиться в Паріж.

=======================================
Цей світ хворий, а кулі це ліки, нехай почнеться лікування...
   
Международное право умерло ещё в 2014-м году. Весной.
   
Для нам міжнародне право? Кожен хуйло його може згвалтувати і потім цим пишатись і про це безкарно кричати на весь світ, а Макрони з Шульцами і іншими куколдами цьому тільки тішаться.

Це світ точно здоровий на психіку?
   
Международное право умерло ещё в 2014-м году. Весной.
А тепер цим пишаються усі навколо.
   
А тепер цим пишаються усі навколо.

Модель Мира образца 1946-2000-х почила в бозе. Расслабтесь. Скоро будет.
   
Заява РФ про "нравітся нє нравітся спі мая красавіца..." Хтось може пояснити ЄС що це заява про згвалтування? Це також заява що міжнародне право не діє...
зараз наші мають роз'яснити світу, що це означає. це ж з пошлого вірша-пародії на казку, якщо не помиляюся.
   
Міжнародне право це дітище США і Англії після 2 світової, РФ це дітище згвалтувало і тепер пишається цим.

Україна не буде терпіти цього, хоче РФ ? То хай нападає, чому не віриться в напад? Бо вона шукає виправдання своїм злочинам, яким не має виправдання. Ми воюємо за власну землю, хай пробують воювати, тут нам наша земля поможе, бо вона НАША.
   
зараз наші мають роз'яснити світу, що це означає. це ж з пошлого вірша-пародії на казку, якщо не помиляюся.

Цитата: цитата вірша
Спіт красавіца в гробу я подкрался і Є..у ,
Нравітся, нє нравітся, спі моя красавіца...


   
Спіт красавіца в гробу я подкрался і Є..у ,
Нравітся, нє нравітся, спі моя красавіца...
прямо найкоротший опис дій хуйла щодо України.
   
прямо найкоротший опис дій хуйла щодо України.
Взагаліто нам треба перекласти що він про міжнародне право це каже, включивши дурака. Бо це саме з міжнародним морським правом сталось і іншим.

Цікаво почути Макрона і Байдена, Макрона за дружину а байдена за його доньок здається, якби сталось що підсипали на вечірці снатворне і згвалтували, чи вони вважають це нормально?
   
Цікаво як переклали Макрону.
   
прямо найкоротший опис дій хуйла щодо України.
До речі - це вам раша класика, а не якийсь Пушкін.
   
Международное право умерло ещё в 2014-м году. Весной.

Не умерло. Его убили.
   
Международное право умерло ещё в 2014-м году. Весной.

Раньше. Когда говорили "Ни дюйма на восток"

U.S. Secretary of State James Baker’s famous “not one inch eastward” assurance about NATO expansion in his meeting with Soviet leader Mikhail Gorbachev on February 9, 1990, was part of a cascade of assurances about Soviet security given by Western leaders to Gorbachev and other Soviet officials throughout the process of German unification in 1990 and on into 1991, according to declassified U.S., Soviet, German, British and French documents posted today by the National Security Archive at George Washington University (http://nsarchive.gwu.edu).

Знаменитое заверение госсекретаря США Джеймса Бейкера о расширении НАТО «ни на дюйм на восток» на его встрече с советским лидером Михаилом Горбачевым 9 февраля 1990 года было частью каскада заверений в безопасности СССР, данных западными лидерами Горбачеву и другим советским лидерам. должностных лиц на протяжении всего процесса объединения Германии в 1990 г. и в 1991 г., согласно рассекреченным документам США, СССР, Германии, Великобритании и Франции, опубликованным сегодня Архивом национальной безопасности Университета Джорджа Вашингтона (http://nsarchive.gwu.edu).
   
бовдур кролячий, а хто захопив після того Крим і півдонбасу?
і світ повинен покірно заглядати у ваші звірячі очі і милуватися вашою закривавленою пащею?
А по сусалах?...
   
Раньше. Когда говорили "Ни дюйма на восток"

U.S. Secretary of State James Baker’s famous “not one inch eastward” assurance about NATO expansion in his meeting with Soviet leader Mikhail Gorbachev on February 9, 1990, was part of a cascade of assurances about Soviet security given by Western leaders to Gorbachev and other Soviet officials throughout the process of German unification in 1990 and on into 1991, according to declassified U.S., Soviet, German, British and French documents posted today by the National Security Archive at George Washington University (http://nsarchive.gwu.edu).
Знаменитое заверение госсекретаря США Джеймса Бейкера о расширении НАТО «ни на дюйм на восток» на его встрече с советским лидером Михаилом Горбачевым 9 февраля 1990 года было частью каскада заверений в безопасности СССР, данных западными лидерами Горбачеву и другим советским лидерам. должностных лиц на протяжении всего процесса объединения Германии в 1990 г. и в 1991 г., согласно рассекреченным документам США, СССР, Германии, Великобритании и Франции, опубликованным сегодня Архивом национальной безопасности Университета Джорджа Вашингтона (http://nsarchive.gwu.edu).

Яким БОКОМ РФ ДО СССР. Навіть якщо це не є черговий фейк перкладу.

Запевняли СССР і Горбачова і то далеко не факт.
   
Это типа частушки у них такие :weep:
Наверняка есть разные варианты.

Текст песни Чтобы гость не уходил - Красная плесень


На столе лежит глаз,
А под столом стоит таз.
А в том тазу стоит нос,
Это я его принёс.
За столом сидит гость,
А во лбу торчит гвоздь,
Это я его забил,
Чтобы гость не уходил.

Спит красавица в гробу,
Я подкрался и ебу.
Нравится — не нравится,
Спи, моя красавица.
Чьи-то пальцы от ноги,
На мясные пироги.
Все уйдут до одного,
Будет вкусно, весело.
Всех гостей я обойду,
Да писалом попишу,
Уши в тазик соберу,
Да пельмешек наварю.
Спит красавица в гробу,
Я подкрался и ебу.
Нравится — не нравится,
Спи, моя красавица.
А сосед мой на очке,
Бьётся в па-параличе,
Правда, я здесь ни при чём,
Хуй к розетке подключён.
В дверь стучится мой дружок,
Он подругу приволок.
Не нужна она мне, фу,
У меня своя в гробу.
Спит красавица в гробу,
Я подкрался и ебу
Нравится — не нравится
Спи, моя красавица.
   
Президент великої держави...  :facepalm1:
   
Туалетний гумор від хуйла в стилі "єслі би у бабушкі билі палавиє органи дєдушкі"
Хуйло впевнено, що ніїбаца смішно і гостроумно.

І бидло в захваті.
   
Туалетний гумор від хуйла в стилі "єслі би у бабушкі билі палавиє органи дєдушкі"
Хуйло впевнено, що ніїбаца смішно і гостроумно.

І бидло в захваті.

Це жеееерсть...лагерні  манери :facepalm1:
   
Яким БОКОМ РФ ДО СССР [/b]

Россия - правоприемник СССР

Навіть якщо це не є черговий фейк перкладу.

Есть ссылка, можно и самому перевести

Запевняли СССР і Горбачова і то далеко не факт.

Американцы засекретили липовые документы, а национальный архив США их хранит?
   
Заява РФ про "нравітся нє нравітся спі мая красавіца..." Хтось може пояснити ЄС що це заява про згвалтування? Це також заява що міжнародне право не діє...

Якщо друг Макрона хуйло вживає прислівя про те що згвалтування це добре, то хто такий Макрон?

Хотілось би спитати якщо Дружину Макрона присплять тим що добавлять ліки алкоголь а потім її згвалтують чи вважає він що після цього його дружина має жити з гвалтівником? Особливо якщо той потім про це жартує і хлопає Макрона нагадує йому про це?

Російський президент зізнається в злочині і Макрон це підтримує?

Виставити охорону в аеропорту і непустити в Україну потім просто вислати на літаку назад у Францію де нормально садизм і згвалтування...


хуйло заявив про згвалтування міжнародного права. То хай це право з Францією котиться в Паріж.

=======================================
Цей світ хворий, а кулі це ліки, нехай почнеться лікування...

УП вже „пояснила“, що це просто собі „глузлива російська приказка“:

Цитувати
Президент Росії Володимир хуйло глузливо звернувся до української влади стосовно виконання Мінських угод щодо врегулювання російсько-української війни, процитувавши російську приказку.

Правда, в заголовку новини „пояснила“, що це - „вульгарна“ „приказка“, але тільки на полшишечькі пояснила, бо для того, щоб це „пояснення“ прочитати, треба мишкою на вкладку браузера наїхати, інакше не побачиш це „пояснення“, бо ані в тексті новини ані в назві того тексту пояснення немає.
Така собі „гібридна“ „українська“ „правда“.

Останнє редагування: 8 лютого 2022 09:31:22 від abg
   
Россия - правоприемник СССР

Есть ссылка, можно и самому перевести

Американцы засекретили липовые документы, а национальный архив США их хранит?
Брехло,
1) ти дав лінк на просто сайт якоїсь освітньої (а не урядової) організації
2) а де посилання на сам документ ?
3) І взагалі ти втюхуєш нам тут лінк на якийсь фейковий сайт (ще й розказує, що це національний архів США  :weep: ) , посилання з якого ведуть на якісь інформаційні помийки, а в головному меню є прямий пункт на уськом язіке, що веде на сторінку де висять банери з орденами "велікай атєчєственной"  :facepalm1:

Йди наx і не позорсь тут в черговий раз
   
Россия - правоприемник СССР

Есть ссылка, можно и самому перевести

Американцы засекретили липовые документы, а национальный архив США их хранит?
просто при перекладі акценти розставляли комуняки і виривали з контекста ліваки що там архіві працють.

Тобі як красна плесень? Любима група Пула))))

Це та культура за яку ти комуняка готовий померти))) Не Товстий не Чехов не Лермонтов не Пушкін а саме красна плєсень... Нічим не кращий за антихриста на троні РФ. :bueee:
   
УП вже „пояснила“, що це просто собі „глузлива російська приказка“:

Правда, в заголовку новини „пояснила“, що це - „вульгарна“ „приказка“, але тільки на полшишечькі пояснила, бо для того, щоб це „пояснення“ прочитати, треба мишкою на вкладку браузера наїхати, інакше не побачиш це „пояснення“, бо ані в тексті новини ані в назві того тексту пояснення немає.
Така собі „гібридна“ „українська“ „правда“.

Я красної плесєні тільки приспів цієї пісні чув, а Я жив в бандитському районі і друзі були в тому числі і бандити. Навіть не уявляю в якому дну жив хуйло.

Тому не дивно що УП теж не в кусах про що мова в цій приказці.

Надіюсь вони виправлять це раз тут на ФУП це розжували.
   
Заява РФ про "нравітся нє нравітся спі мая красавіца..." Хтось може пояснити ЄС що це заява про згвалтування? Це також заява що міжнародне право не діє...

Якщо друг Макрона хуйло вживає прислівя про те що згвалтування це добре, то хто такий Макрон?

Хотілось би спитати якщо Дружину Макрона присплять тим що добавлять ліки алкоголь а потім її згвалтують чи вважає він що після цього його дружина має жити з гвалтівником? Особливо якщо той потім про це жартує і хлопає Макрона нагадує йому про це?

Російський президент зізнається в злочині і Макрон це підтримує?

Виставити охорону в аеропорту і непустити в Україну потім просто вислати на літаку назад у Францію де нормально садизм і згвалтування...


хуйло заявив про згвалтування міжнародного права. То хай це право з Францією котиться в Паріж.


=======================================
Цей світ хворий, а кулі це ліки, нехай почнеться лікування...

Є ще краще рішення для макронів з шольцами і решти хитросраких.
Україна має заявити, що у випадку не вступу НАТО на боці України у війну з Московією, Україна  „пропустить“ армію Московії на кордон НАТО, а сама залишиться „нейтральною“.
А ще краще буде, якщо таку заяву Україна зробить разом з Польщею, яка заявить про вихід з НАТО, як це й вимагав xyйло, в цьому випадку xyйлове військо Україна з Польщею „пропускають“ до Німеччини, зробивши йому „коридор“. Можна й країни Балтії під це підписати. А „коридор“ зробити по Балтійському морю, паралельно газовим трубам.
Що стосується братів-сябрів, то Україна має заявити, що допоможе братському білоруському народові скинути маріонеткову владу і вигнати окупанта - московитів. Ні більше, ні менше.
Допомогти Україні з Польщею і Балтією зберегти „нейтральний статус“ мають Британія, Штати і Туреччина.
Такий - „новий формат безпекових гарантій“.

Останнє редагування: 8 лютого 2022 10:05:00 від abg
   
Є ще краще рішення для макронів з шольцами і решти хитросраких.
Україна має заявити, що у випадку не вступу НАТО на боці України у війну з Московією, Україна  „пропустить“ армію Московії на кордон НАТО, а сама залишиться „нейтральною“.
А ще краще буде, якщо таку заяву Україна зробить разом з Польщею, яка заявить про вихід з НАТО, як це й вимагав xyйло, в цьому випадку xyйлове військо Україна з Польщею „пропускають“ до Німеччини, зробивши йому „коридор“. Можна й країни Балтії під це підписати. А „коридор“ зробити по Балтійському морю, паралельно газовим трубам.
Що стосується братів-сябрів, то Україна має заявити, що допоможе братському білоруському народові скинути маріонеткову владу і вигнати окупанта - московитів. Ні більше, ні менше.
Допомогти Україні з Польщею і Балтією зберегти „нейтральний статус“ мають Британія, Штати і Туреччина.
Такий - „новий формат безпекових гарантій“.
Нажаль так не вийде. Просто треба казати що РФ воює з НАТО на території України, так роблять тільки хворі шизофреніки.
   
Я красної плесєні тільки приспів цієї пісні чув, а Я жив в бандитському районі і друзі були в тому числі і бандити. Навіть не уявляю в якому дну жив хуйло.

Тому не дивно що УП теж не в курсах про що мова в цій приказці.

Надіюсь вони виправлять це раз тут на ФУП це розжували.

Я не чув ні приспіву ні тексту, просто тому, що „відключив“ собі той „фольклор“. Але - здогадувався...
А УП - в курсах, інакше б не лізла в „засоби масової інформації“.
Просто робить вигляд, що „я не я і хата не моя“ „цнотлива дівчинка“.
   
Брехло,
1) ти дав лінк на просто сайт якоїсь освітньої (а не урядової) організації
2) а де посилання на сам документ ?
3) І взагалі ти втюхуєш нам тут лінк на якийсь фейковий сайт (ще й розказує, що це національний архів США  :weep: ) , посилання з якого ведуть на якісь інформаційні помийки, а в головному меню є прямий пункт на уськом язіке, що веде на сторінку де висять банери з орденами "велікай атєчєственной"  :facepalm1:

Йди наx і не позорсь тут в черговий раз

Брехло это ты. На сайте, линк на который я дал, есть линки на нужные документы. Если ты не умеешь пользоваться поиском, это твои личные проблемы.
Вот выдержка из одного документа:

"... Furthermore, Baker tells the Soviet foreign minister, “A neutral Germany would undoubtedly acquire its own independent nuclear capability. However, a Germany that is firmly anchored in a changed NATO, by that I mean a NATO that is far less of [a] military organization, much more of a political one, would have no need for independent capability. There would, of course, have to be iron-clad guarantees that NATO’s jurisdiction or forces would not move eastward. And this would have to be done in a manner that would satisfy Germany’s neighbors to the east.”

«... Кроме того, Бейкер говорит советскому министру иностранных дел: «Нейтральная Германия, несомненно, приобрела бы свой собственный независимый ядерный потенциал. Однако Германия, прочно связанная с изменившимся НАТО, под этим я [а] военная организация, гораздо более политическая, не нуждалась бы в независимом потенциале. Конечно, должны были бы быть железные гарантии того, что юрисдикция или силы НАТО не будут перемещаться на восток. И это должно было бы быть сделано таким образом, чтобы удовлетворить восточных соседей Германии».

Source
U.S. Department of State, FOIA 199504567 (National Security Archive Flashpoints Collection, Box 38)
   
Брехло это ты. На сайте, линк на который я дал, есть линки на нужные документы. Если ты не умеешь пользоваться поиском, это твои личные проблемы.
Вот выдержка из одного документа:

"... Furthermore, Baker tells the Soviet foreign minister, “A neutral Germany would undoubtedly acquire its own independent nuclear capability. However, a Germany that is firmly anchored in a changed NATO, by that I mean a NATO that is far less of [a] military organization, much more of a political one, would have no need for independent capability. There would, of course, have to be iron-clad guarantees that NATO’s jurisdiction or forces would not move eastward. And this would have to be done in a manner that would satisfy Germany’s neighbors to the east.”

«... Кроме того, Бейкер говорит советскому министру иностранных дел: «Нейтральная Германия, несомненно, приобрела бы свой собственный независимый ядерный потенциал. Однако Германия, прочно связанная с изменившимся НАТО, под этим я [а] военная организация, гораздо более политическая, не нуждалась бы в независимом потенциале. Конечно, должны были бы быть железные гарантии того, что юрисдикция или силы НАТО не будут перемещаться на восток. И это должно было бы быть сделано таким образом, чтобы удовлетворить восточных соседей Германии».

Source
U.S. Department of State, FOIA 199504567 (National Security Archive Flashpoints Collection, Box 38)
Та вірити твоїм брехливим лінкам комуняка... Чергова казка від хворої голови хуйло і ліваків.

   
Нажаль так не вийде. Просто треба казати що РФ воює з НАТО на території України, так роблять тільки хворі шизофреніки.

Повинно вийти, бо іншого способу нема.
Україна на протязі всієї історії останніх 400 років була змушена брати на себе всі проблеми наявності такого „сусіда“.
Тепер повинна відмовитися це робити, що, по суті, й відбувається останніх 30 років.
Новий „альянс“ і „нові гарантії“.
Хоче Кремль цього, - повинен отримати - Францію і Німеччину в складі власного царства.
   

«... Кроме того, Бейкер говорит советскому министру иностранных дел: «Нейтральная Германия, несомненно, приобрела бы свой собственный независимый ядерный потенциал. Однако Германия, прочно связанная с изменившимся НАТО, под этим я [а] военная организация, гораздо более политическая, не нуждалась бы в независимом потенциале. Конечно, должны были бы быть железные гарантии того, что юрисдикция или силы НАТО не будут перемещаться на восток. И это должно было бы быть сделано таким образом, чтобы удовлетворить восточных соседей Германии».

Source
U.S. Department of State, FOIA 199504567 (National Security Archive Flashpoints Collection, Box 38)
Это не документы, это разговоры, документов с подписями, печатями, ратифицированными и т.д. нет.
   
Это не документы, это разговоры, документов с подписями, печатями, ратифицированными и т.д. нет.
Комуняки люблять тіпа спогади з Жуковими і так далі... :facepalm1:
   
Заява РФ про "нравітся нє нравітся спі мая красавіца...
ще один аргумент України для виходу з мінських домовленостей
   
Брехло это ты. На сайте, линк на который я дал, есть линки на нужные документы. Если ты не умеешь пользоваться поиском, это твои личные проблемы.
Вот выдержка из одного документа:

"... Furthermore, Baker tells the Soviet foreign minister, “A neutral Germany would undoubtedly acquire its own independent nuclear capability. However, a Germany that is firmly anchored in a changed NATO, by that I mean a NATO that is far less of [a] military organization, much more of a political one, would have no need for independent capability. There would, of course, have to be iron-clad guarantees that NATO’s jurisdiction or forces would not move eastward. And this would have to be done in a manner that would satisfy Germany’s neighbors to the east.”

«... Кроме того, Бейкер говорит советскому министру иностранных дел: «Нейтральная Германия, несомненно, приобрела бы свой собственный независимый ядерный потенциал. Однако Германия, прочно связанная с изменившимся НАТО, под этим я [а] военная организация, гораздо более политическая, не нуждалась бы в независимом потенциале. Конечно, должны были бы быть железные гарантии того, что юрисдикция или силы НАТО не будут перемещаться на восток. И это должно было бы быть сделано таким образом, чтобы удовлетворить восточных соседей Германии».

Source
U.S. Department of State, FOIA 199504567 (National Security Archive Flashpoints Collection, Box 38)
Горбачев, значит, и был тим министром, которому бейкер что-то говорил, ага, ясно...
   
Ну, ключове слово тут - "згвалтування".... бо ми ведем себе так, що ніби кокетуємо із Хуйлом? То дам, то не дам... :dance3:

А саме, з одного боку і воюємо з проросійськими сепаратистами, а з другого - купуємо в них вугілля, віддаємо по обміну злочинців, тіпа...

З одного боку декларуємо ненависть до Совка, а з другого - не приймаємо на державному рівні капіталістичних засад, сповідуємо соціалістичні ідеали....

З одного боку воюємо з Московією, а з другого боку - не об'являємо ім війну...

От тому Хуйло і думає, що так можна говорити....

Останнє редагування: 8 лютого 2022 10:39:06 від Компанійська варта
   
https://youtu.be/DvPVfgjfhRg


Цитувати
«Красная плесень» — советская, украинская и российская рок-группа, основанная в 1989 году[1] в городе Ялте Павлом Яцыной.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%BD%D1%8C

Цитувати
Павел Анатольевич Яцына (10 августа 1969, Краснодар, СССР) — советский и российский панк-рок-музыкант, лидер и вокалист советской и российской панк-рок-группы «Красная плесень».
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D1%86%D1%8B%D0%BD%D0%B0,_%D0%9F%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BB_%D0%90%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87

Яцина - більш українське прізвище ніж кацапське, - якийсь потомок козаків українських?
Не дивно, що тематика - опис дна - московії.
   
Ну, ключове слово тут "згвалтування".... бо ми ведем себе так, що ніби кокетуємо із Хуйлом? То дам, то не дам... :dance3:

А саме, з одного боку і воюємо з проросійськими сепаратистами, а з другого - купуємо в них вугілля, віддаємо по обміну злочинців, тіпа...

З одного боку декларуємо ненависть до Совка, а з другого - не приймаємо на державному рівні капіталістичних засад, сповідуємо соціалістичні ідеали....

З одного боку воюємо з Московією, а з другого боку - не об'являємо ім війну...

От тому Хуйло і думає, що так можна говорити....

Це - два боки тієї самої медалі.
Воюємо, бо хочемо жити,
не оголошуємо війну, бо збираємо сили...

Сили вже майже зібрані... пора ставити питання ребром.

І там - не просто згвалтування, а - девіація, - згвалтування трупа - некрофілія.



Тих девіантів, гвалтівників людської подоби, той терор девіантами, цю патологію  треба, нарешті, припинити, а девіантів ізолювати від нормальних людей.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%BE%D1%84%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%8F

Останнє редагування: 8 лютого 2022 10:51:45 від abg
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія