Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Справа Гандзюк: голові обради Херсонщини оголосили підозру в організації вбивства

Судья уперся, будут уламывать хе-хе :-)o
   
Прокурорша...
Долучати оригинали дисків неможливо...

Тобто...
Ми там щось зробили, але вам не покажемо...  :pooh_lol:
   
Якись диски, які є матеріалами справи, але їх немає в суді і в справі.

І адвокатам не дають їх дослідити...  :facepalm:
прокурорша: диски є , і ми їх на вимогу суду надали,
але категорично забороняємо надати їх захисту для ознайомлення.

(тоді навіщо вони взагалі потрібні ті диски?)


 це тільки я таке чую чи ще хтось?
дуже прошу відізватись хто є живий
   
Рекламна пауза.

голосуйте запетра! :peremoga:
   
Прокурорша...
Долучати оригинали дисків неможливо...

Тобто...
Ми там щось зробили, але вам не покажемо...  :pooh_lol:
дякую DiDUS! значить я ще притомна, і все вірно сприймаю..
але чи притомний той хто керує Україною з найвищого крісла?
І чи притомні ті хто виконує його злочинні накази..
та і ті хто просто підтримує оце все, чи навіть байдуже спостерігає...
Бля.. розумію тих хто виїхав з України і не планує сюди повертатись..
Ганьба на увесь світ...
   
Було сфальсифіковано, що нібито Торбін дав свідчення проти Мангера.

 :facepalm:  :peremoga:

Протягом тижня адвокати Торбіна не дають доступа до його клієнта.

Чи є він ще живий?

Доставити його до суду...
   
Працівник прокуратури до 2017 року допоміг своїм колегам.  :facepalm:

 
   
Як Торбін відмовився від адвоката, його адвокату не дають доступу.
   
Надійшла заява бойка на незаконні методи при допиті розслідування.

Але це не має стосунку до справи...

Прокурорша...
   
то все херня що петро нафарширував прокуратуру мерзотою,
яка запросто може запроторити за грати будь-кого без жодних законних пістав
головне що петро зробив безвіз, тому Мангер мав можливість втекти закордон.
також петро добився томосу,
Мангер тепер може помолитися Епіфанію за те щоб не сісти за те чого не скоював.

хоча особисто у Мангера таки є шанси довести свою невинуватість,
тому що через резонансність події, суд по його справі транслюється в ефір,
та тому що він має статки, які дозволяють йому винайняти 4-ох непоганих адвокатів.
плюс суддя не справляє враження аморала, принаймні на цей час.
   
Захисники вбивць. Які ви мерзота.

Згадайте Лозінського. Покидбки юльківські.
   
хіба податкова то правоохоронний орган?
   
Захисники вбивць. Які ви мерзота.

Згадайте Лозінського. Покидбки юльківські.
О, дійсно, прокурорша повинна негайно вимагати арешту Мангера
в зв"язку з тим що 10 років тому Лозінський убив людину.
Не сумніваюсь що вона здатна на таку вимогу,
просто через свій тупорилий мозок,
який вважає податкову службу правоохоронним органом,
тьока не додумалась до такого логічного ланцюжка.
А от Діод молодець, мислить чьотко у напрямку юлефобства.
Чекаємо нових креативних ідей, пропозицій та висновків.
   
бабусівщинівці, тримйте відмазки:

- "Вироку суду ще немає, не можна звинувачувати людину"
- "Це замовна справа"
- "Це розправа над найрейтинговішим кандидатом"

не дякуйте

 B-) 

У них за це Інтрудер гроші отримує.
Джерело яких досі не відоме.
   
Уколов - педофіл, покидьки порохаті?
   
Уколов - педофіл, покидьки порохаті?

Вашого однопартійця судять, до чого тут Уколов?
   
Вашого однопартійця судять, до чого тут Уколов?

ой так это ж класега)
-А у вас негров линчуют!-
   
ой так это ж класега)
-А у вас негров линчуют!-

 (tu)
   
Сенсаційний поворот...Мангер в суді свідчить проти Данила Даценка з СБУ.
Там страшні речі...
   
Вашого однопартійця судять, до чого тут Уколов?
Уколов ні до чого, лише лозінський до чого.
   
Сенсаційний поворот...Мангер в суді свідчить проти Данила Даценка з СБУ.
Там страшні речі...

Шотам
   
Мангер звинувачує СБУ, обвинувачення побудовані на свідченнях людини, з яким вже добу не може зв'язатися його адвокат.
   
Мангер звинувачує СБУ, обвинувачення побудовані на свідченнях людини, з яким вже добу не може зв'язатися його адвокат.

Не тільки адвокат Мангера, але і попередній його адвокат.

Адвокати Мангера вважають, що його може і в живих вже немає.

Просять доставити його в суд.     
   
Мангер звинувачує СБУ, обвинувачення побудовані на свідченнях людини, з яким вже добу не може зв'язатися його адвокат.

Кум Торбіна?
   
Кум Торбіна?

Цитата: hromadske
Адвокати голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера на судовому засіданні 13 лютого попросили доставити до суду ймовірного організатора замаху на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк — Сергія Торбіна.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського із Шевченківського суду.

Адвокати зазначили, хочуть переконатися, що Торбін «живий». Адже його адвокат, Олег Бойко, тривалий час не може потрапити до СІЗО Служби безпеки, аби з ним поспілкуватися.

Бойко також надав суду заяву про те, що допит Торбіна, на який спирається прокуратура, був зроблений без його участі — тобто адвоката Торбіна. Замість нього участь брав інший адвокат, який не вступав у справу.
   
Навіщо Мангеру було говорити цю маячню про те, що Ганзюк підпорядковувалася СБУ, а СБУ її ж і вбила? Це прямо в стилі Тимошенко. Клуб божевільних.
   
Мангер «зливає», але не тих.
 
Під час судового засідання щодо обрання запобіжного заходу голові Херсонської облради Владиславу Мангеру, підозрюваний заявив, що його «призначили вбивцею». Він висловив бажання пройти перевірку на детекторі брехні для того, щоб довести свою невинуватість. Своїх ймовірних «подільників» Андрія Гордєєва та Євгена Рищука Мангер не згадував, натомість озвучив нове прізвище, і це було прізвище генерала СБУ.

"Мені відомо про те, що Катерина Гандзюк співпрацювала з СБУ та перебувала в прямому підпорядкуванні генерала СБУ Данила Доценка (очолював місцеве та кримське СБУ - ред.). В особистих розмовах зі мною генерал Доценко неодноразово заявляв про свою неприязнь до партії" Батьківщина. Особисто Доценко  створив на території області кілька кримінальних угруповань, які займалися вирубкою лісу, рекетом та вимаганнями. Ці угрупованння були неодноразово затримані поліцією, але після особистого втручання Доценка їх відпускали. Це було також причиною конфлікту між СБУ та поліцією в Херсонській області і цей конфлікт створив Данило Доценко. Я вважаю, що Данило Доценко організував напад на Катерину Гандзюк з метою дискредитації органів поліції. Але після того, як результатом нападу стали дуже тяжкі наслідки, відбулося фізичне знищення Катерини та використання цієї страшної трагедії в політичних цілях", - сказав Мангер.

«Повідомляю присутніх, що я переживаю за своє життя. Докази слідства взяті з неба, їх не існує. Але живим я слідству сьогодні не потрібен. Я офіційно заявляю, що не збираюся покінчувати життя самогубством. Якщо зі мною щось станеться, прошу розглядати це як вбивство», - наголосив Мангер.

Інформацію, озвучену Мангером, доволі складно перевірити. Бо замовника вбивства найточніше за всіх знає організатор Олексій Левін, який, нагадаємо, вже півроку перебуває в Домінікані. Але є одне «але». Учора адвокати підозрюваного читали матеріали справи зі свідченнями керівника групи виконавців убивства Гандзюк Торбіним. І самі ж наголошували, що в цих свідченнях замовником убивства називається чи то Микола чи то Миколайович.  Заступник Гордєєва Євген Рищук є Миколайовичем по-батькові. А генерал Данило Доценко по-батькові Ігоревич.

З іншого боку, автентичність свідчень Торбіна досі ніхто не довів. Він вже кілька місяців сидить в СІЗО СБУ і від моменту затримання відмовлявся давати свідчення. Його адвокат каже, що впродовж останнього тижня йому не дають зустрітися з підзахисним, а коли вони бачилися востаннє - Торбін казав, що від свідчень досі відмовляється. Чи вірите ви в те, що до вбивства Катерини Гандзюк причетна СБУ? #Мангер #СБУ #Ганздюк #вбивство
   
тот следак чи мент, що схопив першого ліпшего чувака та тулив йому виконання замаху на Гандзюк і є кумом Трбіна
так шо все той Мангер знає та розуміє
   
Следите за руками.

- Катю убивают. Жестоко.
- Заказчик (заказчики) все еще на воле.
- Друзья Кати пинками двигают расследование.

В итоге вручают подозрение одному из подозреваемых. И в судебном заседании прокурор называет имена тех, кто свидетельствовал по этому делу.

Давайте еще раз. Заказчик (заказчики) все еще на свободе. На суде прокурор зачитывает фамилии и имена тех, кто давал свидетельские показания.

Я предполагаю, что могут начаться запугивания и, возможно, нападения на свидетелей.

Юрій Луценко, я вас, кажется, впервые отмечаю в посте. Но просто хочу, чтоб вы наверняка прочли этот пост: самое важное сейчас в этом деле это дать понять всем заказчиками и их друзьям, что если со свидетелями хоть что-то случится - это просто станет катализатором абсолютного неконтролируемого процесса животного страха и соответствующей реакции для защиты своих близких.

Прошу вас отреагировать публично и не публично. Я уверен, что вы держите руку на пульсе и знаете кому и что нужно сообщить, чтоб этот процесс оставался исключительно в плоскости досудебного расследования и других процессуальных действий, а не перешел в сугубо политические противостояния, следствиями которых могут быть новые жертвы в том числе и свидетели.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2140092516036261&id=100001066002053
   
Следите за руками.

- Катю убивают. Жестоко.
- Заказчик (заказчики) все еще на воле.
- Друзья Кати пинками двигают расследование.

В итоге вручают подозрение одному из подозреваемых. И в судебном заседании прокурор называет имена тех, кто свидетельствовал по этому делу.

Давайте еще раз. Заказчик (заказчики) все еще на свободе. На суде прокурор зачитывает фамилии и имена тех, кто давал свидетельские показания.
Я предполагаю, что могут начаться запугивания и, возможно, нападения на свидетелей.

Юрій Луценко, я вас, кажется, впервые отмечаю в посте. Но просто хочу, чтоб вы наверняка прочли этот пост: самое важное сейчас в этом деле это дать понять всем заказчиками и их друзьям, что если со свидетелями хоть что-то случится - это просто станет катализатором абсолютного неконтролируемого процесса животного страха и соответствующей реакции для защиты своих близких.

Прошу вас отреагировать публично и не публично. Я уверен, что вы держите руку на пульсе и знаете кому и что нужно сообщить, чтоб этот процесс оставался исключительно в плоскости досудебного расследования и других процессуальных действий, а не перешел в сугубо политические противостояния, следствиями которых могут быть новые жертвы в том числе и свидетели.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2140092516036261&id=100001066002053

Этот Наём такой же тупой провокатор, как и тот другой. Гандзюк не убивают, а наносят тяжкие телесные, возможно, повлекшие смерть. Предполагать можно все что угодно, сторона уголовного процесса свои хотелки обосновывает и подает в виде ходатайств, а не постов в фб с тегом для телемастера. И да, телемастер никаких законных прав вмешиваться в досудебное расследование не имеет, и если ты типа адвокат - хуле ты вообще это пишешь?
   
Якщо Гандзюк працювала на СБУ, то для чого СБУ її вбивати?  :facepalm1:
   
Давайте еще раз. Заказчик (заказчики) все еще на свободе. На суде прокурор зачитывает фамилии и имена тех, кто давал свидетельские показания.
Я предполагаю, что могут начаться запугивания и, возможно, нападения на свидетелей.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2140092516036261&id=100001066002053
оба свидетеля в СИЗО, и если им кто-то может угрожать,
то исключительно те кто имеет к ним доступ.
   
Якщо Гандзюк працювала на СБУ, то для чого СБУ її вбивати?  :facepalm1:
таке може бути - у СБУ нема підстав її вбивати, а у Доценка є.
Але дійсно незрозуміло як можна дискредитувати поліцію вбивством Гандзюк.
Хоча з кількох фраз зробити якісь серйозні висновки важко.
Треба розібратись хто там на ком стояв, де, коли, чому, як і для чого.
   
а де зараз колишній главсбушник Херсонщіни?
з ним мангер непогано конверти мутив при обласній податковій
   
таке може бути - у СБУ нема підстав її вбивати, а у Доценка є.
Але дійсно незрозуміло як можна дискредитувати поліцію вбивством Гандзюк.
Хоча з кількох фраз зробити якісь серйозні висновки важко.
Треба розібратись хто там на ком стояв, де, коли, чому, як і для чого.

  Доценко з Чернівців,

  від дуже добре знайомий з діяльністю всієї вашої юлькатої зграї чернівецьких бандюків...

   не дивно що він намагався запроторити Тимошенко туди де її місце - в буцегарню.
   
  "До 2014 р. працював у Чернівецькому УСБУ. У 2014-2016 роках - начальник одного з управлінь Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України.
Закритим указом президента Порошенка на початку червня 2016 року Головне управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим відновило свою роботу, з дислокацією в м. Херсон. Його очолив полковник Доценко Данило Ігорович."

  видий так воно і було - Доценко, очолюючи СБУ АРК, добре знав місцевих хуйлячих агентів впливу і - те, що партія Родіна є в перших рядах барцов за рускій мір...

  відправити таких хуйловців до в'язниці це і є завданням СБУ

 
 
   

Але дійсно незрозуміло як можна дискредитувати поліцію вбивством Гандзюк.



у Гандзюк був публічний конфлікт із начальником обласної поліції
у перших звинуваченнях замовником називали саме поліцію
   
то менти промахнулись? якраз такої версії і не було у слідства..
нє... тут справді бабою пахне..
на мій погляд це найвірогідніша версія.
 абсолютно жіночий, типовий план помсти коханці чоловіка,
такий хімічний спосіб реалізує відразу два в одном -
кислота зробить з неї потвору, плюс змусить страшенно страждати від болю.
враховуючи те що Катя була поряд з мером цілими днями,
і особливо те що він їй довіряв, радився з нею, навіть підкорявся,
то можна собі уявити що при цьому відчувала його дружина.
а Катя цікава жінка, приваблива, значно молодша.
ацкі дивно що така версія не прийшла нікому до голови,
а повинна була прийти, найпершою.
В інтерв"ю мер розказував що дружина часто була у відрядженнях
він навіть сам їжу готував, а любить собаку і онуків.

Нє, Тамілачька, не промахнулись. То вони імітували, тобто, косили під іншого виконавця. Якщо це силовик, то під кого він буде косити, вбиваючи тьотку, яка і в політиці, і в житті непостійна і дуже вітряна? Прально, під жінку. Саме тому і було обрано саме такий стиль. А вже її "канонізація" була потім. Ніхто ж тоді не думав, що все обернеться саме так. Я так зрозуміла, у Каті там ще й в миру репутація була, м*яко кажучи, не дуже чиста. Слабка вона була..... мабуть. Я не розумію, як можна було мріяти про Велику Політику, бігаючи за чужим чоловіком по різних місцевих осередках політичних партій.

Якщо ментовські бомжі вже зізналися, що то саме вони облили кислотою, то не буде ж жінка мера винаймати ментовських кілерів? Якщо і винаймала, то саме через того главмента, який їх у себе утримував на дачкі.


Але як сам папашка, так і слідство, всі підуть "правильним" шляхом - посадять того, кого треба, ящо не відкупиться.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія