Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фейк?

Фейк?

Президент Володимир Зеленський вважає, що перемогу у війні з РФ Україна одержить на полі бою, але є речі, які не вдасться завершити інакше, як за столом переговорів.

«Ми хочемо повернути все, а Російська Федерація не хоче нічого віддати», — наголосив президент.
   
Re: Фейк?

Чи Мінськ-3 ?
   
Re: Фейк?

Та зрада, б/п!
   
Re: Фейк?

Напевно щось витягли з контексту із сьогоднішнього інтерв’ю.
   
Re: Фейк?

перемогу у війні з РФ Україна одержить на полі бою, але є речі, які не вдасться завершити інакше, як за столом переговорів.[/b]

Цього речення я не можу зрозуміти. Якщо Україна одержить перемогу на полі бою, то що не вдасться завершити?
   
Re: Фейк?

В моєму трактуванні цих слів, я зрозумів отак: будь яка війна завершується мирним договором. А яким буде договір - вирішується на полі бою.
   
Re: Фейк?

Фейк?
:facepalm1:

Послухай сам інтерв'ю і не пиши дурниць.
   
Re: Фейк?

На полі бою вирішується належність територій

За столом переговорів вирішується все інше (НАТО, гарантії безпеки і т.д.)

Можливо, йшлося про це
   
Re: Фейк?

Цього речення я не можу зрозуміти. Якщо Україна одержить перемогу на полі бою, то що не вдасться завершити?

він знов повторіл, шо для нього перемога - це відкат кацапів до гроніци фєвраля 2022, а далі - ПЭРЭМОВЫНЫ(с).

   
Re: Фейк?

В моєму трактуванні цих слів, я зрозумів отак: будь яка війна завершується мирним договором. А яким буде договір - вирішується на полі бою.
После  военной Победы Украины- договор о полной компенсации Украине и украинцам всех потерь вследствие военной агрессии РФ против Украины! Контрибуции и репарации.
   
Re: Фейк?

він знов повторіл, шо для нього перемога - це відкат кацапів до гроніци фєвраля 2022, а далі - ПЭРЭМОВЫНЫ(с).
М-да.Попахивает зрадою но я тактично промолчу.
   
Re: Фейк?

М-да.Попахивает зрадою но я тактично промолчу.
Особенно после ночного обращения Зеленского к украинцам о полной компенсации от РФ  всем потерпевшим в этой войне от РФ????
   
Re: Фейк?

Если выйдут на кордоны 23 февраля без всяких ограничений Украины по НАТО и ЕС, то я тоже буду считать это Перемогой.
   
Re: Фейк?

:facepalm1:

Послухай сам інтерв'ю і не пиши дурниць.
Не получится. Зрадойопы умеют читать только заголовки и даже не пытаются вдуматься в смысл сказанного. Не в коня корм.
   
Re: Фейк?

Особенно после ночного обращения Зеленского к украинцам о полной компенсации от РФ  всем потерпевшим в этой войне от РФ????

Для репараций нужно как минимум воодрузить флаг Украины над Кремлем и подписать полную капитуляцию РФ.
   
Re: Фейк?

Для репараций нужно как минимум воодрузить флаг Украины над Кремлем и подписать полную капитуляцию РФ.

... і щоб пиво Оболонь в ГУМІ продавалось по 8 гривень )
   
Re: Фейк?

Если выйдут на кордоны 23 февраля без всяких ограничений Украины по НАТО и ЕС, то я тоже буду считать это Перемогой.
То есть, ты тоже считаешь что Лугандон и Крым де-факто уже не принадлежат Украине?Ну-ну
   
Re: Фейк?

То есть, ты тоже считаешь что Лугандон и Крым де-факто уже не принадлежат Украине?Ну-ну

Де - факто они уже давно не принадлежат. Де - юре принадлежат

   
Re: Фейк?

То есть, ты тоже считаешь что Лугандон и Крым де-факто уже не принадлежат Украине?Ну-ну

А легко ли отвоевывать территории с такой концентрацией враждебного населения?

Тут и с подконтрольным Донбассом проблемы, много предателей, которые докладывают о местоположении и т.д.
   
Re: Фейк?

бляндь, зрадойопская порода как всегда удивить не способна. Дочитать сказанное до конца не хватает то ли мозгов, то ли не помещается больше в оперативную память.


Вважаю, що без зайвих втрат вийти на лінію, яка була до 24 числа, для нашої країни на сьогодні – це перемога. Так, не до кінця повернули території, не все так просто. Але ми маємо дивитися на ціну цієї війни та ціну кожної деокупації. Все одно все повернеться. Це вже точно. Абсолютно", – сказав Зеленський.

Президент вважає, що Україні вдалося зламати хребет однієї з найбільших армій світу – і РФ не встане на ноги протягом найближчих кількох років.

"Все це дорого, дуже дорого – я про людей. Тому вихід на цю тимчасову лінію розмежування буде перемогою. Це буде говорити, що вони нас не захопили, і ми відстояли нашу землю. І тоді ми перейдемо до другої частини. Я хотів би, щоби розуму в цієї країни (РФ, - ред.) було достатньо, щоби другу частину ми проговорили за столом переговорів. І щоби результатом цієї розмови стала справедливість", – сказав Зеленський.
   
Re: Фейк?

Если выйдут на кордоны 23 февраля без всяких ограничений Украины по НАТО и ЕС, то я тоже буду считать это Перемогой.

Победа это ЗСУ на границе Калуга Тула Липецк Саратов краснодарский край
   
Re: Фейк?

А легко ли отвоевывать территории с такой концентрацией враждебного населения?

Тут и с подконтрольным Донбассом проблемы, много предателей, которые докладывают о местоположении и т.д.

Суть всей этой «спецоперации», войны с москальской точки зрения - легализация краденного - Крым и Донбасс.
В любом случае, пока эти терриории с точки зрения международного права за Украиной, рано или поздно перед РФ встанет вопрос об их отдаче Украине.
Этот вопрос, будет висеть перед москалями пока Украина САМА официально от них не откажется.
России все равно придется наводить  контакты с цивилизованным миром и этот вопрос встанет. При этой власти точно нет, но вот при смене власти в РФ - однозначно.
Задача Хуйла не только захват украинской терриории, но и легализация ее для будущей власти.
   
Re: Фейк?

Победа это ЗСУ на границе Калуга Тула Липецк Саратов краснодарский край

Давай для начала харьковскую область освободим
   
Re: Фейк?

Давай для начала харьковскую область освободим

Маловато будет. До меня с границы добивают
   
Re: Фейк?

Маловато будет. До меня с границы добивают

Отож! А ты уже про Краснодар мечтаешь.
   
Re: Фейк?

Отож! А ты уже про Краснодар мечтаешь.

Ну ладно мне одного Белгорода хватит.
   
Re: Фейк?

бляндь, зрадойопская порода как всегда удивить не способна. Дочитать сказанное до конца не хватает то ли мозгов, то ли не помещается больше в оперативную память.


Вважаю, що без зайвих втрат вийти на лінію, яка була до 24 числа, для нашої країни на сьогодні – це перемога. Так, не до кінця повернули території, не все так просто. Але ми маємо дивитися на ціну цієї війни та ціну кожної деокупації. Все одно все повернеться. Це вже точно. Абсолютно", – сказав Зеленський.

Президент вважає, що Україні вдалося зламати хребет однієї з найбільших армій світу – і РФ не встане на ноги протягом найближчих кількох років.

"Все це дорого, дуже дорого – я про людей. Тому вихід на цю тимчасову лінію розмежування буде перемогою. Це буде говорити, що вони нас не захопили, і ми відстояли нашу землю. І тоді ми перейдемо до другої частини. Я хотів би, щоби розуму в цієї країни (РФ, - ред.) було достатньо, щоби другу частину ми проговорили за столом переговорів. І щоби результатом цієї розмови стала справедливість", – сказав Зеленський.


Ну он там еще что-то говорил про то, что не надо быть жадными и про то, что надо сберечь жизни солдат... Я вижу в этом установку, что Крым/ДНР/ЛНР лучше возвращать невоенным путем
   
Re: Фейк?

Ну ладно мне одного Белгорода хватит.

Меня устроит Херсон, Запорожскую  взад. ЕС, НАТО. Лет 5 передышки и вооружение по стандартам НАТО до зубов
   
Re: Фейк?

Ну он там еще что-то говорил про то, что не надо быть жадными и про то, что надо сберечь жизни солдат... Я вижу в этом установку, что Крым/ДНР/ЛНР лучше возвращать невоенным путем
Ну это уже как ситуация будет развиваться. Я только о том, шо зрадойопы как те неграмотные попы - не глядя в святцы бухают в колокола - "ЗРАДА"!!!! бо им не хватает адреналина и заяв Президента шо мы намылились брать Кремль, хотя еще и Херсонн не освободили.
Он говорит то, шо должен - оставляет варианты для переговоров, успокаивает союзников тем, шо еще смотрит на вещи реально. Не зря же уже в западной прессе наали проскакивать нотки, шо не надо Украине давать системы, с которыми она сможет обстреливать территорию России.
Демонстрирует договороспособность .
Ноаж никак не отказывается ни от Донбасса, ни от Крыма.
   
Re: Фейк?

Ну он там еще что-то говорил про то, что не надо быть жадными и про то, что надо сберечь жизни солдат... Я вижу в этом установку, что Крым/ДНР/ЛНР лучше возвращать невоенным путем

Це булоб кращє. Бо нерозйобане ОРДЛО булоб дуже полєзним БУДІВЕЛЬНО-ВІДНОВЛЮВАЛЬНИМ ХАБОМ для розйобаной донеччини.
Алеж перемовини можуть бути РІЗНИМИ. Шоб небуло як пєрвоначальне «бла-бла, рєшим всьо за 10-15 років, а там може воно само якеось россосеться». А наприклад про постєпєнну (но доволі швидку) передачу всього під юрисдикцію України, можливо під егідою миротворців. А якшо перемовини будуть використовувацця кацапамі обманом – можно просто стоять на граніце КРИМ-ОРДЛО, поки нє раз"єбашить всі бази і скупчення солдатів/укріплень/техніки високоточним оружиєм, а вже тоді заходити. Дореч, те ж саме можна зробити і без перемовин.
   
Re: Фейк?

Напевно щось витягли з контексту із сьогоднішнього інтерв’ю.
вобщето это его стиль, каша в голове
поэтому я никогда его не слушаю
жду переводчиков
   
Re: Фейк?
dmp

... і щоб пиво Оболонь в ГУМІ продавалось по 8 гривень )

Потрібно ставити реальні цілі, а не займатися шапозакидництвом. Звісно з дивана легко говорити про Оболонь по 8 гривень в ГУМІ, а
ти спробуй! Як ти його будеш продавати по 8, коли долар вже майже 40?

Але :(
   
Re: Фейк?

Потрібно ставити реальні цілі, а не займатися шапозакидництвом.

Так Президент поставив реальну ціль - вихід на кордони 23 лютого 2022 року. Потім переговори (можливо).

Чим це не подобається зродойобам в цій темі?
   
Re: Фейк?

вобщето это его стиль, каша в голове
поэтому я никогда его не слушаю
жду переводчиков

Ні, не "каша".

У мене враження - боїться сказати щось зайве, щоб не нашкодити домовленостям з союзниками.

Не дарма в понеділок знову зустрічаються 40 міністрів оборони, будуть перш за все вирішувати питання про зброю для України. Але ми поки що не знаємо яким способом вирішили таки придушити хуйла...
   
Re: Фейк?

Чи Мінськ-3 ?
наврядчи він захоче петрового майбутнього (в забутті)
   
Re: Фейк?

Вважаю, що без зайвих втрат вийти на лінію, яка була до 24 числа, для нашої країни на сьогодні – це перемога
знову якісь відкат до попередніх переговорних позицій. напевно таки певні переговори з кацапами йдуть.
   
Re: Фейк?

Я вижу в этом установку, что Крым/ДНР/ЛНР лучше возвращать невоенным путем
це нова війна років через 10
   
Re: Фейк?

Шо тут? Главный фуповский вирусолог после небольшого срока на посту главного военного стратега переквалифицировалс я в главные геополитики?
   
Re: Фейк?

Шо тут? Главный фуповский вирусолог после небольшого срока на посту главного военного стратега переквалифицировалс я в главные геополитики?
Та тут в кого пальцем не ткни, то готовый кандидат если не в Генштаб, то на пост Генсека НАТО, а то и Генсека ООН.
   
Re: Фейк?

Не думаю, що кацапи погодяться без бою відійти на позиції 23 лютого, а якщо прийдеться визволяти окуповані за останні три місяці території з боєм, то немає змісту потім зупинятися на цих рубежах. Швидше усього, Зеленський дає кацам ще один шанс на дипломатію.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія