Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Відбудовою України треба займатися не після перемоги, а зараз

Пряма мова: "Коли говорять про відбудову, часто некоректно розставляють акценти. Це ж не тільки те, що маємо зробити після нашої перемоги або в наступні роки. А те, перш за все, що треба зробити вже просто зараз".

"І ми маємо робити це разом з нашими партнерами, з усім демократичним світом, робити вже зараз".

Деталі: Зеленський наголосив, що ЗСУ звільнили від окупантів уже більше тисячі населених пунктів, і "щотижня додаються нові", зокрема на півдні України.

   
Одна країна Європи - відбудовує одну область.

Це буде справедливо, я вважаю.

Все буде Україна  [ua]
   
Не згоден.  Зараз треба займатись переводом України на воєнні рейки
   
Не згоден.  Зараз треба займатись переводом України на воєнні рейки
(tu)
   
Підняти видатки на армію? Знов не можна? Бо як же тоді веліке восстановитьство. щось таке чули вже? га?
   
Так Україна і так стоїть на "воєнних рейках".

Але звільнені міста, містечка, села і селища треба відбудовувати. Людям потрібно десь жити і працювати, пан Uki_.
   
Не згоден.  Зараз треба займатись переводом України на воєнні рейки
(tu)
   
Так Україна і так стоїть на "воєнних рейках".
В чем это выражается?
Ну вот например в Киеве где увидеть "военные рейки"?
   
яка відбудова поки параша жива? треба знищити парашу тоді відбудова.
   
щось таке чули вже? га?

Давай конкретні пропозиції як відбудовувати Каховку і Мелітополь. Скадовськ і Бердянськ, Косу. Василівку... - це ж  твоє, пан Вольтер.
   
В чем это выражается?
Ну вот например в Киеве где увидеть "военные рейки"?

Іди в Тероборону. Побачиш.
   
Так Україна і так стоїть на "воєнних рейках".

Але звільнені міста, містечка, села і селища треба відбудовувати. Людям потрібно десь жити і працювати, пан Uki_.
мінімально, в межах елементарної життєвої необхідності. Та на щось більше поки що ніхто й не наважиться, бо якщо завтра срана X 22 знов прилетить?
   
Іди в Тероборону. Побачиш.
Ты точно понимаешь значение выражения "страна на военных рейках"?
Тероборону я видел, это о другом.
   
мінімально, в межах елементарної життєвої необхідності. Та на щось більше поки що ніхто й не наважиться, бо якщо завтра срана X 22 знов прилетить?

Не так багато тих Х22 та Калібрів, щоб їх сцятись. Це звичайно жахлива зброя, але через три-чотири тижні ( ;) вважай мене арістовичем ) свинособаки перестануть її застосовувати.

Працювати треба сьогодні, а не чекати.
   
Ты точно понимаешь значение выражения "страна на военных рейках"?
Тероборону я видел, это о другом.

Оk.

З задоволенням тебе послухаю, друже.
   
Так Україна і так стоїть на "воєнних рейках".

Але звільнені міста, містечка, села і селища треба відбудовувати. Людям потрібно десь жити і працювати, пан Uki_.

Треба робити якісь дешеві тимчасові помешкання....... Треба також організовувати виробництво зброї та амуніції.........
   
Оk.

З задоволенням тебе послухаю, друже.
Это я тебя хотел послушать, так бодро заявившего, что "страна на военных рейках".
Друже.
Впрочем, уже не хочу, так как понятно, что по сути ничего не услышу.
   
Треба робити якісь дешеві тимчасові помешкання....... Треба також організовувати виробництво зброї та амуніції.........

Роблять тимчасові помешкання, роблять.

Я так розумію, що ти зараз не в Україні пан Uki_?
   
Так Україна і так стоїть на "воєнних рейках".

і скільки одиниць бойової техніки зійшло з тих рейок? Скільки ракет, снарядів виготовляє український ВПК?

Відповідь: 0 цілих 0 десятих
   
Это я тебя хотел послушать, так бодро заявившего, что "страна на военных рейках".
Друже.
Впрочем, уже не хочу, так как понятно, что по сути ничего не услышу.

Твоє помешкання постраждало від війни?
   
Твоє помешкання постраждало від війни?
Вопрос к сути диалога не относится.
   
і скільки одиниць бойової техніки зійшло з тих рейок? Скільки ракет, снарядів виготовляє український ВПК?

Відповідь: 0 цілих 0 десятих

Хто бував хоч раз в Стрию,Трускавці або Дрогобичу - хіба там є люди що задають питання і самі на нього відповідають?

 ;)
   
Вопрос к сути диалога не относится.

Чому?   ;o

Якраз відбудова і є темою, шановний пан з мобільного Київстару. Можна поцікавитися місцем твого проживання в Україні?
   
шановний пан з мобільного Київстару
Это все меняет! :laugh:
Темой ветки есть видбудова немедля, здесь и сейчас, каждой евростране по области, так как это справедливо.
А тебя конкретно переспрашивали, в чем состоит заявленное нахождение страны "на военных рейках".
Нет ответа - до свидания.
   
Это все меняет! :laugh:
Темой ветки есть видбудова немедля, здесь и сейчас, каждой евростране по области, так как это справедливо.
А тебя конкретно переспрашивали, в чем состоит заявленное нахождение страны "на военных рейках".
Нет ответа - до свидания.

Ну не хочеш розмовляти - не треба. Чого прийшов?
   
Все, що Украіна може робити в теперішніх умовах, це не є відновленням, а є латанням дірок. В дахах, вікнах, стінах, парканах, на дорогах, мостах, залізницях… тому що війна триває
   
Все, що Украіна може робити в теперішніх умовах, це не є відновленням, а є латанням дірок. В дахах, вікнах, стінах, парканах, на дорогах, мостах, залізницях… тому що війна триває

Хибне твердження. Про "латання дірок".

Так ми перемоги не здобудемо.
   
Хибне твердження. Про "латання дірок".

Так ми перемоги не здобудемо.


Хибне твердження.
Більше витрат на речі, які не впливають на боєздатність - меньше бабла на власне боєздатність
   
(tu)

А потім вже можна й не перейматися бо мільйони просто не повернуться, особливо молодь.
   
Давай конкретні пропозиції як відбудовувати Каховку і Мелітополь. Скадовськ і Бердянськ, Косу. Василівку... - це ж  твоє, пан Вольтер.
починати варто з комфортних бомбосховищ і  підземних бункерів для критичної інфраструктури  :idea: 
   
Не згоден.  Зараз треба займатись переводом України на воєнні рейки

Ця думка ображає віруючих з церкви "ВЕЛИКЕ КРАДІВНИЦТВО БУДІВНИЦТВО".
   
Будівництво починається з проекту та інших організаційних процедур. Все це й так затратно по часу, а з євробюрократію в кубі. Тому якщо зараз розпочати, то буде добре, якщо через пару місяців після перемоги саме будівництво почнеться. До того після перемоги "палкий настрій" європейців буде згасати. Тому все вірно, що зобов'язання намагаються роздати вже зараз!
Але потужна секта проти!
   
Пряма мова: "Коли говорять про відбудову, часто некоректно розставляють акценти. Це ж не тільки те, що маємо зробити після нашої перемоги або в наступні роки. А те, перш за все, що треба зробити вже просто зараз".

"І ми маємо робити це разом з нашими партнерами, з усім демократичним світом, робити вже зараз".

Деталі: Зеленський наголосив, що ЗСУ звільнили від окупантів уже більше тисячі населених пунктів, і "щотижня додаються нові", зокрема на півдні України.
Слов'янськ будемо відбудовувати зараз?
   
Відбудовою України треба займатися не після перемоги, а зараз
Прилетить ракета і вже по відбудові.
   
Звичайно,планувати можна вже зараз і дещо відбудовувати (газ, вода, світло, мости, житло),
але стратегічна планова відбудова можлива тільки після закінчення війни.
   
Основні постраждалі міста  що ми зараз контролюємо
Харків (ц міста й села навколо)
Миколаїв
Чернігів
Суми
Тростянець
Охтирка
Ірпінь Буча гостомель Бородянка
Маленькі міста на лігії  фронту ( гуляй поле )


З цього що мгжна відбудовувати  безпечно?
   
Одна країна Європи - відбудовує одну область.
Це буде справедливо, я вважаю.

Все буде Україна  [ua]

саме тому влада не випустила в Лугано двох мерів постраждалих міст Чернігова та Миколаєва
   
Одна країна Європи - відбудовує одну область.
Це буде справедливо, я вважаю.

Все буде Україна  [ua]

тобiш про контрибуції з москалiв забуваємо/прощаємо ..
нехай европа вiдбудовує ..


   
яка відбудова поки параша жива? треба знищити парашу тоді відбудова.

+1000

А то, відбудоване знову зруйнують ракети
   
ятакзрозумiв у влади грошi закiнчуюЦЦя на пропiтанiє ..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія