Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ Підкажіть, за допомогою якого додатку можна записати телефонну розмову для Айфона

То мене 4пда підманув, глянув,що перші повідомлення в темі про девайс від 2012. Сорі.

Стоять. Я шото ніх не пойняв з вашими самсунгами. А це що:
Samsung Galaxy Note 10.1 — планшетный компьютер с операционной системой Android, созданный Samsung. Был представлен 27 февраля 2012 года в Барселоне.

Планшет. Древній як мамонт :)

https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Samsung_Galaxy_Note_10.1

   
Не хочу.
Вагомий аргумент, розумію.
Тільки вони ніх'я нічим не відрізняються, крім встановленої на заводі прошивки. І ціни)
   
А була б у нас проституція легалізовна, то він би за цей айфон декілька повій чпокнув. :weep:

"бывшая" то отдельный кейс  :D
   
Планшет. Древній як мамонт :)

https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Samsung_Galaxy_Note_10.1
Але ж галаксі ноут 10, трясця! :laugh:
   
Ніт. Не придумав, для чого він мені.
нікс без рута шо село без церкви. навіть час не синхронізуєш
   
То мене 4пда підманув, глянув,що перші повідомлення в темі про девайс від 2012. Сорі.

Стоять. Я шото ніх не пойняв з вашими самсунгами. А це що:
Samsung Galaxy Note 10.1 — планшетный компьютер с операционной системой Android, созданный Samsung. Был представлен 27 февраля 2012 года в Барселоне.
То планшет, GT........., а телефони у них вроді SM......, хоча можу і помилятись
   
А якщо увімкнути гучний зв*язок і диктофон?
Напевно цей варіант і використаємо )))
   
нікс без рута шо село без церкви. навіть час не синхронізуєш
Сорян, задроцтво - то не моє.
Девайс повинен чітко й безвідмовно відпрацьовувати закладений функціонал. Цього досить.
   
То планшет, GT........., а телефони у них вроді SM......, хоча можу і помилятись
Так, але чогось не подумав, що однакові назви різних девайсів)
   
Напевно цей варіант і використаємо )))
В тебе є диктофон?
Награ?
   
В тебе є диктофон?
Награ?
на інший телефон запишу з гучномовця )))
   
на інший телефон запишу з гучномовця )))
В тебе бестолковка норм варить!
Я не подумав про це.
   
Вагомий аргумент, розумію.
Тільки вони ніх'я нічим не відрізняються, крім встановленої на заводі прошивки. І ціни)
Якщо ти маєш на увазі, що китайські дешевше, то я свої купив в Польщі по ціні на 27-35% дешевше, ніж продавали у нас.
   
Вмикаєш телефон на гучномовець, одночасно вмикаєш запис відео.
Знімаєш стола чи підлогу.
Зрозуміло?

Авотхєрвам. В Айфоні коли активована функція Телефон відео записати неможливо. Навіть кнопка Відео на час розмови пропадає.

Те саме із всякими аплікухами тіпа Диктофон. Робить завжди нормально, а коли розмовляєш по телефону писати відмовляється.

Всі блюдуть законодавство.

 (P)

   
Авотхєрвам. В Айфоні коли активована функція Телефон відео записати неможливо. Навіть кнопка Відео на час розмови пропадає.

Те саме із всякими аплікухами тіпа Диктофон. Робить завжди нормально, а коли розмовляєш по телефону писати відмовляється.

Всі блюдуть законодавство.

 (P)
Та вже ТС придумала писати диктофоном через динамік.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія