Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Після візити уської Печенюжки (Нулад) у вас є сумніви, що наш друг тільки Англія? :X

Як тільки чую чергові казки про боротьбу з корупцією, і подумаємо про зброю... Це в чергове кинули Україну, як при Турчинову, як при Порошенку і як при Зеленському.

США дала зараз чіткий сигнал зараз, що Україні дадуть зброю для партизанської війни, тоїсть реально Україна не зможе з тою зброєю протистояти Регулярній армії.

Зопомніть коли починають говорити про реформи і корупції, це спроба вигадати умови які не може виконати.

Взагалі будь у наших політиків яйця то Нуландшу разо з цим гнилим тупим чувак і послом США вигналиб з країни, який зміст тримати у себе людей які трусливо здають тебе Уським? США навіть у ариці проти партизан не здатні воювати, і є банальними повіями хуйло. Великої країни США більше не існує, є курча яка надуває піря.

США треба порівняти, що буде правдою з собакою, яка втратила всі зуби.

Що Обама, що Трамп, що Байден є сцикуни. Тоїсть - це має бути вигнання і щоб усьому світу було видно що США це ніхто, були воїнами стали гірше торгашів.

Чим далі слідкую за ними, тим більше бачу гнилу суть цієї країни, мала копія гнилої ЄС.

А взагалі першим ділом рішивби проблему Придністровя, як вигнав усіх брехунів з США.


Реально після обами і тРампа, це уже не велика країна а щось вонюче від страху. :X

Печенюшку вигнати.

===============
Нотатки Божевільного
   
Нотатки божевільного якісь... Тьфу.
   
Нотатки божевільного якісь... Тьфу.


Треба бути божевільним щоб побачити цю хвору реальність, нормальні люди живуть у полоні власних рожевих ілюзій.  :X
   
Росія дали сигнал, роби що хочеш, ми умиваємо руки а треба звяжемо Україну. Не дарма Англія більше не розраховує на підтримку США. США це мала копія старою Європи, старої повії. Як діти є копіями своїх батьків, так США копія двуликої старої Європи на бику.
   
Росія дали сигнал, роби що хочеш, ми умиваємо руки а треба звяжемо Україну. Не дарма Англія більше не розраховує на підтримку США. США це мала копія старою Європи, старої повії. Як діти є копіями своїх батьків, так США копія двуликої старої Європи на бику.

Та немає вже той Росії, країна 404, розвалюється на очах, анаконда душить. Забудь, немає вже недокраїни цієї. Розвал.
   
Павло давай вже хвото з кокосами
   
Как плохо у вас с друзьями!
 :laugh:

Вони і твої, і те що ти думаєш що переховаєшся, індюк теж думав, а в суп попав.
   
Вони і твої, і те що ти думаєш що переховаєшся, індюк теж думав, а в суп попав.

Тимми, британцы мне не друзья, как и американцы.
Я не желаю быть очередным туземцем, отправленным англо-саксами на убой. Пусть дураков в другом месте ищут! Я им не ирокез!
Полагаю, что такого же мнение и немало украинцев.
   
Тимми, британцы мне не друзья, как и американцы.
Я не желаю быть очередным туземцем, отправленным англо-саксами на убой. Пусть дураков в другом месте ищут! Я им не ирокез!
Полагаю, что такого же мнение и немало украинцев.

Ти як любий уський несеш несенітниці, ми РФ не звали на свою землю, тому їх буде спроваджувати з Саксами чи без них... Просто довіряти можемо тільки Англії.

Я незнаю що у тебе з головою, але явно невпорядку. Бо в тебе не те що по факту напад на Україну РФ а вигадана війна Англії і США проти малого Анклаву ДНР і ЛНР. Це треба бути хворим щоб так бачити... Щей сцинкуном щоб здавати власну землю.

Мабуть ти родився рабом, як парфємов.
   
Тимми, британцы мне не друзья, как и американцы.
Я не желаю быть очередным туземцем, отправленным англо-саксами на убой. Пусть дураков в другом месте ищут! Я им не ирокез!
Полагаю, что такого же мнение и немало украинцев.

Гораздо приятнее быть отправленным на убой очередным кремлёвским карликом!
   
Шо тут, Тимко надрочує на бритів?
А як там британці, дуже потужно відповіли москалям за те, що ті бавляться "новичком" на їх території чи ще почекають, поки вони когось  на кшталт королеви потруять? :gigi:

Останнє редагування: 7 травня 2021 09:25:45 від птах Сорока
   
Тимми, британцы мне не друзья, как и американцы.
Я не желаю быть очередным туземцем, отправленным англо-саксами на убой. Пусть дураков в другом месте ищут! Я им не ирокез!
Полагаю, что такого же мнение и немало украинцев.
В подвалах нквд и в гулаге, миллионы умирали с радостной мыслью что не стали туземцами отправленными англо саксами на убой.
   
Шо тут, Тимко надрочує на бритів?
А як там британці, дуже потужно відповіли москалям за те, що ті бавляться "новичком" на їх території чи ще почекають, поки вони когось  на кшталт королеви потруять? :gigi:

Згоден що їм мало чим є відповісти, але що могли те відповіли, почали готуватись до війни, врахували те що США не союзник і почали нарощувати авіацію власну.  :X
   
Згоден що їм мало чим є відповісти, але що могли те відповіли, почали готуватись до війни, врахували те що США не союзник і почали нарощувати авіацію власну.
Як це "мало чим є відповісти"?
Так вони ж понтувались, шо поблокують мало чи не усі кацапські рахунки  в британських банках й повіджимають майно, щодо походження якого  кацапи не надуть проозорих пояснень. І як там успіхи? :gigi:
   
А як можна давати зброю презеку, дружина якого постить інфу про пересування українських військ під час війни?
   
Как плохо у вас с друзьями!
 :laugh:

А у вас то взагалі п#здєц.
   
А як можна давати зброю презеку, дружина якого постить інфу про пересування українських військ під час війни?

ну вопервых жена клоуна, во вторых не постит, а постила, и в третьих тут у нас куча "достойнейших", дрочивших на кацапское вилисие и вдягнувших вышиванки.
   
Як це "мало чим є відповісти"?
Так вони ж понтувались, шо поблокують мало чи не усі кацапські рахунки  в британських банках й повіджимають майно, щодо походження якого  кацапи не надуть проозорих пояснень. І як там успіхи? :gigi:
Вони також розуміють що дані дія немає ніякого змісту і нічого не дасть.
   
+1
Комусь правда не подобається? То нічого до неї доколупуватись.
   
Апну...

Знаю що ви не почуєте, бо вам треба теорії всяку конспірологічні.

США не готова до війни і не готується, бо є замкнутою на собі, любі втрати за кордоном вони забирають війська, тільки пряма агресія вроді Перл-Ха́рбор може їх пробудити. Всі інші речі, вони будуть тікати вді реального суперника.

А от в України немає вибору. Вона змушена буде битись.

Коли згадують за корупції, це перший признак що тебе послали. Дуже зручне слово щоб нічого не робити. Як боротьба з вигаданими чудовищами.
   
Вже вкотре дивуюсь , чому не заігнорив пости цього придурка раніше. Одних назв тем досить для діагнозу.
   
Вже вкотре дивуюсь , чому не заігнорив пости цього придурка раніше. Одних назв тем досить для діагнозу.
Каже людина яка рвала дупу за Клоуна і ще тепер рва дупу за клоуна.  :facepalm1:
   
Цитувати
Брат королеви Британії таємно продає свої зв'язки з Кремлем - The Times
НЕДІЛЯ, 9 ТРАВНЯ 2021, 15:44

Двоюрідний брат королеви Великобританії принц Майкл Кентський
таємно пропонував свої зв'язки з російським режимом президента Росії Владіміра хуйло, який вважається загрозою №1 для національної безпеки Британії.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться в розслідуванні The Times.

Журналісти під виглядом бізнесменів з Південної Кореї зв'язалися з принцом і просили допомогти вийти на Кремль для просування свого бізнесу з інвестицій в золото. Вони брали участь у відеодзвінку з принцом і його бізнес-партнером маркізом Редінга.

Видання пише, що під час дзвінка принц взяв на себе ініціативу. Він сказав, що буде "дуже радий" працювати з компанією House of Haedong, яка шукає контакти в Кремлі для розвитку свого бізнесу в Росії.

Принц запевнив їх, що його давній зв'язок з країною "може принести певну користь", і звернув їх увагу на той факт, що російський президент нагородив його орденом Дружби, однією з найпрестижніших нагород Кремля. Він підбадьорливо додав: "Я ніколи раніше не мав тісного зв'язку з золотом, і ця ідея мене дуже радує".

Коли принц вийшов з Zoom, маркіз залишився на зв'язку з представниками південнокорейської компанії і почав описувати тип послуг, які, за його словами, він і принц можуть запропонувати в Росії.

За словами маркіза, принц де-факто виконував роль "неофіційного посла Її Величності в Росії" і мав можливість зустрічатися з хуйло

https://www.pravda.com.ua/news/2021/05/9/7292943/

Кацапи британську королевську родину тримають на гачку))
   
https://www.pravda.com.ua/news/2021/05/9/7292943/

Кацапи британську королевську родину тримають на гачку))
І що ти хотів сказати?

Що Аферист з королівською кровю продавав РФ парити вигадані звязки?

Скоріш за все їх внутрішня королівська боротьба за наслідство і чергу на трон і нічого більше.
   
Що Аферист з королівською кровю продавав РФ парити вигадані звязки?
ти статтю повністю на УП прочитай.
   
ти статтю повністю на УП прочитай.
А ти погугли скільки з ним скандалів, жінки люблять аферистів, королева тут не виняток. І сімя це святе, українці мають розуміти це як ніхто інший.  :weep:
   
і без цих всіх візитів за остані сім років зрозуміло, що у нас немає друзів, ну крім кількох далеко далеко не вирішуючих щось на міжнародній арені. Є лише бажаючі поюзати нас та один пекельний ворог.
   
Так  пишеш,  що  Байден  не  друг  України?
   
Так  пишеш,  що  Байден  не  друг  України?
Достатньо щоб він не був ворогом як Трамп, а от Кері кажуть є ворогом України, а він з команди Байдена.

В самій команді є вороги наші і друзі...

Але друг, це не про допомогу нам. Там внутрішні партійні розборки в яких ми є розмінна монета. Нас цікавить звісно щоб перемогли ті хто за чітку відповідь РФ.

Але навіть вони нам не будуть помагати.

Там діляться на тих хто буде мішати і тих хто не буде нам мішати воювати. Десь так.
   
Там діляться на тих хто буде мішати і тих хто не буде нам мішати воювати. Десь так
та хто  ВАМ тілько  немішав
   
та хто  ВАМ тілько  немішав
Ти в же виїхав з України? ЩО кажеш вам?

Бо мішають і мішали Україні... :facepalm1:
   
Ти в же виїхав з України? ЩО кажеш вам?

Бо мішають і мішали Україні... :facepalm1:

 ти  тему  не  переводь. Вітя Нуланд  героїня п'ятого  чоколядного  каналу  в 2013 році  агент ФСБ? "мішає"?

хто ще з  держ. депу  мішає?

"йдемо своїм  шляхом" - згадалась  реклама  кума свинарчука

Останнє редагування: 9 травня 2021 19:26:09 від ElGuider
   
ти  тему  не  переводь. Вітя Нуланд  героїня п'ятого  чоколядного  каналу  в 2013 році  агент ФСБ? "мішає"?

хто ще з  держ. депу  мішає?

"йдемо своїм  шляхом" - згадалась  реклама  кума свинарчука

Для мене Україна понад усе, і все буде Україна.

А от для тебе важливі обличчя То проти Порошенка то Проти Зеленського.

А не можна бути за УКРАЇНУ?

Яка релігія заважає?
   
Жри рошен,  смокчи  ахмєтовського  прутня,  дурень.

Україна  для нього  понад усе.

Та  ти  давно сказав  з  ким ти
   
Жри рошен,  смокчи  ахмєтовського  прутня,  дурень.

Україна  для нього  понад усе.

Та  ти  давно сказав  з  ким ти
Тобі не раз казав, що ти мені приписуєш свою вигадку.  :facepalm1:  [KA] Тиз Уськими оадін нарід. Вони теж так роблять, щось на людину вигадають і потім на це моляться.
   
Треба бути божевільним щоб побачити цю хвору реальність, нормальні люди живуть у полоні власних рожевих ілюзій.  :X

А скільки пішли на майдан з рожевими ілюзіями
   
Не "нотатки" а xyйня на постном маслє, один в один як з кацапської методички. Так би мовити заохочую кацапню поизлягаться в темі, що ми і бачимо.
   
Не "нотатки" а xyйня на постном маслє, один в один як з кацапської методички. Так би мовити заохочую кацапню поизлягаться в темі, що ми і бачимо.
Ти просто не бажаєш бачити деякі очевидні речі... Буває.

Що не подобається то відразу проїски уських, щось мені це нагадує... Хто не хвалить Бубу, той агент)))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія