Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Щось не те... або хто займається бізнесом?

Жопа наближається.
Всё хорошо, всё в рост. И ожидание у всех окружающих только  в плюс. Торговля. Запорожье. Не плачь Вольтер, всё у тебя наладится, когда-нибудь  :)

Останнє редагування: 12 листопада 2018 11:00:52 від Мелкий лавочник
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

а пан знав, що у 2010 році була державна програма і планували будівництво заводу під Києвом, для виробництва світлодіодів?
виділили бюджетні кошти, Ватра Тернопіль спроектувала світлодіодну лампочку, зробили комплект оснастки
запустили її і лежить на складі

є готова оснастка, можна робити свою лампочку
було запущено і з упаковкою, і т.д.
десь валяється зразко
робочий

просто не має клепки і бажання

під світлодіоди власного виробництва було запроектовані всі прожектори на Євро 2012
я кричав і волав, що давайте застрахуємось і передбачимо кріплення під Китай
мені казали, що я панікер, і міністерство гарантує
а такий дебіл приїхав з міністерства, що це жах
мене один раз запросили на нараду і більше не запрошували

ось така історія
цілком зрозуміло і очікувано. Краще мати справу з 5 підприємцями ніж з 1 державним уєбаном
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Й не забуваємо про сірий та чорний ринки

   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

  Якась депресія. Будь де. Ну їжу ще беруть та певні гаджети,хоча вже без ажіотажу. Асортимент звужується практично в усьому. Люди закуклюються та зажимаються. Вже мало цікавляться новим. Жопа наближається.

Ашотакоє? Все так швидко помінялось?



   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Взагалі є,  є  деяке   відчутне зниження яке пов*язано з сезонністю,
а з другого боку зараз мій малий вже дві доби не може кабак який подобається  забронювати - немає місць
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

ера понтів закінчується
принаймні в розвинутих країнах

понты движут прогрессом.

нет понтов нет мотивации.

корове в стойле мало надо.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

тільки в Тернополі в неділю ввечері в центрі присісти не реально
в барах, кафе та ресторанах
:laugh: В неділю у вечері зайняті усі 500 місць в кафешках при 200к населення. Це перемога!
   
В суботу ввечері заїхав у Скаймол хтів з родиною в "Мафії" піци поїсти і не знайшов де запаркуватися, усі депресують :weep:  поїхав у Караван, запаркуватись є де а от з місцями у ресторані йок, все забито родинами з дітьми різного віку. Потім проїзжав біля Лавіни то там такий депресняк шо ваще хавайсь. :weep:
Може люди переходять від матеріальних цінностей до родинних?

нічого дивного.
в Києві 4 мільйони людей і обмаль місць де можна посидіти із сім"єю...
факт.
   
:laugh: В неділю у вечері зайняті усі 500 місць в кафешках при 200к населення. Це перемога!

+.
в Тернополі також не дуже багацько місць для відпочинку.
Так навколо озера є кілька десятків.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Київ висмоктує гроші та працівників зі усієї України.

Це дуже поганий знак.
   
  Якась депресія. Будь де. Ну їжу ще беруть та певні гаджети,хоча вже без ажіотажу. Асортимент звужується практично в усьому. Люди закуклюються та зажимаються. Вже мало цікавляться новим. Жопа наближається.

все те.
при світових цінах на бензин і тепло нарід зажимає все.
платять житло комуналку транспорт щоденну їжу.
кілька разів у тиждень якась кафешка.
одяг першочерговий.

все...
це в основній масі.
багатим то пох. у них своє життя.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

  Якась депресія. Будь де. Ну їжу ще беруть та певні гаджети,хоча вже без ажіотажу. Асортимент звужується практично в усьому. Люди закуклюються та зажимаються. Вже мало цікавляться новим. Жопа наближається.

Те, про що ви пишете було в 14-15 році, коли бізнем був на пузі. Звісно я не про "схємщіків" та богатіїв від овочевлади, які по інерції ще скирдувалися.

Вольтер вже заїбав своїм ниттям.
Я спостерігаю зворотню картину, підприємства потроху відновлюються. Не так швидко, але +.
(tu)
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

:laugh: В неділю у вечері зайняті усі 500 місць в кафешках при 200к населення. Це перемога!
В Тернополі більше сотні закладів харчування.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Київ висмоктує гроші та працівників зі усієї України.

Це дуже поганий знак.
Наприклад я офіційно в Києві, а фізично в Тернополі. Чим погано?
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Так розписують по Тернопіль -аж кортить поїхати , та хоч день побути в тому раю B-)
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Вольтер, щоб бізнес шов, тре працювати тв зради зубожілої по форуму не розводити. Бо хто до чого прагне, те і отримає.
   
Вольтер, щоб бізнес шов, тре працювати тв зради зубожілої по форуму не розводити. Бо хто до чого прагне, те і отримає.

 підтримую.
Волька працює працює а у споживача грошей все менше і менше на його товар.
заплатили заквартиру а на засоби гігієни не залишилось  :D
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

пан гальмно?
це у порівняльних цінах

але вірте і далі  у Зубожіння
тільки в Тернополі в неділю ввечері в центрі присісти не реально
в барах, кафе та ресторанах

в школі дітки за афонами останніх моделей ходять
ринок нерухомості та авто росте

і росте пристойно

а де 30% росту цін, на які це товари та послуги?

А как делают поривняльни цины - собирают у чпенов кроме данных по выручке еще и количество проданных батонов? Ну тогда давайте в баксах посчитаем - на сколько доллар за год вырос - процентов на 8?
А по росту цен в облом таблицы выискивать. Чек из магазина мой процентов на 30 и вырос при тех же харчах
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

И цены. Они не для середнего покупця. Сегмент ближе к  высоким ценам.
Я должна довериться этой компании.
Выбрать из перечня итальяно французов и этой украинской...

Розробляє особисто Вольтер.
Розливають дві дівчинки з ПТУ.

(Таке моє враження)
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Та нет, пусть боты не радуются.У меня берут,так как я постоянно меняю стратегию. Но мировая тенденция таки да ото то.... B-)
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

А как делают поривняльни цины - собирают у чпенов кроме данных по выручке еще и количество проданных батонов? Ну тогда давайте в баксах посчитаем - на сколько доллар за год вырос - процентов на 8?
А по росту цен в облом таблицы выискивать. Чек из магазина мой процентов на 30 и вырос при тех же харчах

З січня цього року долар виріс на - (мінус) 0.5% :gigi:
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Та нет, пусть боты не радуются.У меня берут,так как я постоянно меняю стратегию. Но мировая тенденция таки да ото то.... B-)

лисих стає менше, ну і лисина в тренді - люди поголяться налисо за копійку, а не платитимуть шалені гроші за еліксир.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Київ висмоктує гроші та працівників зі усієї України.

Це дуже поганий знак.

Спробуйте платити не 3 тисячі, як у вас прийнято вже десяток років, а більше. Бо ціни за Києвом не відстають, тож я не вірю що нема звідки підвищувати.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

:laugh: В неділю у вечері зайняті усі 500 місць в кафешках при 200к населення. Це перемога!

дебілятко, 500 місць - це тільки Файне місто + Коза бар, реально посадочних в центрі більше 8000 місць по місту більше 12000 місць
але п***а..ти не мішки носити

головне знайти зраду
бо ще у 2012 році я в неділю ввечері заходив у напівпусті бари та кафе

   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

А как делают поривняльни цины - собирают у чпенов кроме данных по выручке еще и количество проданных батонов? Ну тогда давайте в баксах посчитаем - на сколько доллар за год вырос - процентов на 8?
А по росту цен в облом таблицы выискивать. Чек из магазина мой процентов на 30 и вырос при тех же харчах

дітятко, вчіть математику на шкільному рівні

Національний банк України встановив на четвер, 18 січня 2018 року, офіційні курси валют на рівні:
 - 100 доларів США - 2866,6132 грн

Офіційний курс валют
Курс НБУ
12 листопада 2018 року
КУРС ДO ГРИВНІ   Курс НБУ   За тиждень   Дата   Оновлюється
ДОЛАР   27.89164100   

ой
а де виріс на 8 відсотків?
таки впав, головне написати херню   
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

дебілятко, 500 місць - це тільки Файне місто
Шо таке Файне місто? Ресторан на 500 місць?  Бачу тобі в сраку дуже припікає, але я тобі скажу по секрету, що Тернопіль має багато бабла з жопомиїв які фінансово допомагають. Без них Тернополю срака.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Так розписують по Тернопіль -аж кортить поїхати , та хоч день побути в тому раю B-)

Екскурсія з мене

реально найкраще місто в Україні для життя

Файне місто - воно одно єдине у всьому світі
беріть родину і на різдвяні свята
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Так розписують по Тернопіль -аж кортить поїхати , та хоч день побути в тому раю

В оточуючих регіонах Тернопіль називають "заповідником". Із-за тупості основної маси населення.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Ти бачиш але не розумієш що бачиш, причина у тому що світ інтенсивно готується до війни, а те що ти бачиш це ознаки підготовки. ПРитому на кінцевій стадії. Затишшя перед бурею.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Шо таке Файне місто? Ресторан на 500 місць?  Бачу тобі в сраку дуже припікає, але я тобі скажу по секрету, що Тернопіль має багато бабла з жопомиїв які фінансово допомагають. Без них Тернополю срака.

Файне місто - це два заклади поруч + дві величезних веранди, це дуже смачна кухня, крафтове пиво і т.д.

Гальмівнятко, Ви вже визначтесь, чи то вже срака, чи зараз все чудово, а от заробітчани не дають зробити сраку?

До слова в цьому році пішов активний потік назад, бо можна заробити в Україні, особливо будівельники і
робітничі спеціальності поїхали. А сезон на збір трускавок, був завжди і буде
і дуже добре, що є

Місто розвивається і будується, торгівля взлітає, поруч два супермаркета і я добре бачу динаміку по кількості людей та машин
знайомі займаються оптом побутової хімії і теж чітко сигналізують про ріст.

головне, що пан визнав, сраки у Тернополі не має
от якби в роті у пана виросли не гриби, а всі заробітчани вернулись назад, то була б задниця.

   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

В оточуючих регіонах Тернопіль називають "заповідником". Із-за тупості основної маси населення.

а пан де живе
а подивився

пан ботік свіжезапущений для рогону ЗРАДИ

х..во працююєте шановний
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Файне місто - це два заклади поруч + дві величезних веранди, це дуже смачна кухня, крафтове пиво і т.д.
Ага, буду знати.  Але пан Нік, є один момент - можна сидіти і сьорбати каву, а можна зробити нормальне замовлення. 

головне, що пан визнав, сраки у Тернополі не має
У тернополі жопа перманентна, роботи - нема.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

До слова в цьому році пішов активний потік назад, бо можна заробити в Україні, особливо будівельники і
робітничі спеціальності поїхали.
В мене знайомі жопомиї-нелегали купили хату у вас біля літака в новобудові (в процесі). Сумарно з ремонтом хата обійдеться десь у 100к баксів. Цю суму вони відклали за 3 роки миття унітазів.  Розкажи мені як відкладати 30к в Україні в рік винаймаючи житло, я послухаю
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

дітятко, вчіть математику на шкільному рівні

Національний банк України встановив на четвер, 18 січня 2018 року, офіційні курси валют на рівні:
 - 100 доларів США - 2866,6132 грн

Офіційний курс валют
Курс НБУ
12 листопада 2018 року
КУРС ДO ГРИВНІ   Курс НБУ   За тиждень   Дата   Оновлюється
ДОЛАР   27.89164100   

ой
а де виріс на 8 відсотків?
таки впав, головне написати херню
Там же берется период с января прошлого года по сентябрь.  :laugh: Разберись потом оскорбляй-это отличает человека от козаченька

Останнє редагування: 12 листопада 2018 13:35:16 від smugfrog
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Та назовіть мені хоча б один потенційно вічний товар. Ви ще жінкам про це розкажіть. Лружину запитали. Вічну шубу вона не хоче? Або вічну сумочку чи костюм?
Ну, як сказати... Приклад: Шуба гарної якості не кролик на 1-2 сезони, а нутрія чи норка - вони вічні,хоч зразу і дорого. Те саме з технікою. Є блендер за 500 грн мірта 1разова, а я муклінекс чи бош по акції за 1400-1700. То мірти треба купити 10-15 штук і мучатися, а брендовий 1 на 20 років. Так само у всьомиу іншому. Та сама сумка є Китай за 1500-3000 грн який в Китаї коштує 20-30-50 баксів і носиться 1 сезон, якщо рідко і берегти то рік... а є сумка з добротної шкіри, навіть екзотичної шкіри будь то  ската чи пітона 200-300-500 доларів така сумка поштує, але вона вічна. При курсі 8 такі сумку купували аж бігом, у мене друзі возили з Таїланду та Вьєтнаму, а потім стало дорого і ніхто нічого не купував. Я взяв собі по закупці тоді гаманець з кожи ската за 50 доларів (400 грн),то він у мене уже 6 років і стан можна сказати що відмінний, якщо звичайні викидав кожні 6-12місяців  (150-200 грн). Також ремень замовив собі вже років 8 як новий - теж шкіра ската, мати собі сумок замовила - теж вічні. Купив 1 раз і на все життя фактично.

П.с. Приклад "вічних" речей
 https://www.ebay.com/itm/Genuine-Crocodile-Alligator-Wallets-Skin-Leather-Bifold-Mens-brown-type-1/401627293005?hash=item5d82da254d:g:8qYAAOSwsPNb2w-I
https://www.ebay.com/itm/Stingray-Wallets-Coin-Bag-Twisted-button-Genuine-Leather-Purse-IDCard-Banknote-/192709292843?oid=192644368464
https://www.ebay.com/itm/PELGIO-Genuine-Stingray-Skin-Leather-Women-Zip-Handbag-Tote-Satchel-Purse-Black/132189828052?hash=item1ec720b3d4:g:59YAAOSwcgNZFdHE:rk:17:pf:0

Те саме з компами. Якщо жорсткий диск (зараз усе можна зберігати у хмарі або дивитися онлайн - є усе що треба) було мало місця, або виходив з ладу,то на їх місце прийшли ССД, які працюють по 20 років, а то і більше https://hard.rozetka.com.ua/apacer_as330_ap120gas330_1/p38403848/ Прогрес ужен не так стрімко йже уперед. Ту саму відео карту я кожні 6 місяців купував що б гранти в  ігри,зараз 1 на 3 рпоки, все інще якщо топовое то можна не чіпати і 5 років, не думаю що моїх 16 гіг оперативної пам'яті будуть неактуальні через 2-3 роки. Уже 3 роки сиджу з 16 і поки вистачає, а раніше докупапв тол 64, потім по 128, 256, 512 мегабайт...

Приклад технічного прогресу. Навесні він коштував 1300 грн, а зараз 750 https://hard.rozetka.com.ua/apacer_as330_ap120gas330_1/p38403848/

Я не настільки багатий що б купувати дешеві речі стало з приходом кризи знову актуальним!

Останнє редагування: 12 листопада 2018 13:36:40 від _ALeXX_UA
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Приклад технічного прогресу. Навесні він коштував 1300 грн, а зараз 750 https://hard.rozetka.com.ua/apacer_as330_ap120gas330_1/p38403848/

Взяв вчора на алі кінгдіан на 240 гб за 33$
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Взяв вчора на алі кінгдіан на 240 гб за 33$
От бачите, а через 2 роки за 33 можна буде купити уже на 512 гб. При тому той,що Ви купили зараз просулужить щонайменше 10 років при щоденному використанні.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

От бачите, а через 2 роки за 33 можна буде купити уже на 512 гб. При тому той,що Ви купили зараз просулужить щонайменше 10 років при щоденному використанні.
Взагалі-то мав на увазі, що звідти виходить вдвічі дешевше. Не все, звісно, але багато яких позицій.
Тому і роздріб в дупі.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

Взагалі-то мав на увазі, що звідти виходить вдвічі дешевше. Не все, звісно, але багато яких позицій.
Тому і роздріб в дупі.
Те, що дешевше - само собою,то було для прикладу взагалі. Саме через це наші жлоби у корита хочуть понизити митну вартість з 150 до 100 євро і ввести обмеження у 3 посилки на місяць, що б усі купували  у ментівських та депутатських магазинах у 2 рази дорожче, що б дрібні торгаші не могли призети і щось тут перепродати. Весь ОЛХ барижить смартфонами на 200-300 грн дорожчими ніж у Китаї. Якщо терміново треба,то я куплю у перепупщика ніж у магазині,де ще на 500 грн дорожче вийде, а якщо не горить,то звісно замовлю собі сам.
   
Re: Щось не те... або хто займається бізнесом?

 Не бізнесмени так нічого й не зрозуміли. Справа не в тому,що стає меньше грошей у нас. Не стає. Але йде звужування товарного асортиенту,крім їжи та гаджетів. Але й  там не фонтан.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія