Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Интересное ватное «чтиво» дорогие ребята или как ВСУ выпороло кацескот под Киевом. Взгляд воина РФ

Ты послушал Джокера? Можно было спокойно отойти до Иванково напрмер, там окопаться, создать группировку, и держать те позиции сколь - угодно долго.
Военные не отходят четко по админ границам. Военные отходят за реку, за овраги, за высоту, за мосты, за балки. За админграницы выходят политики

Для чого тримати ті позиції? Яка цінність територій за Тетеревом? Скільки завгодно довго тримати 20 -30 бтрг в обороні, коли на інших діялянках фронту тупо не вистачає військ для наступу?
   
я знаю, все було розбито в хлам, повна втрата боєздатності
про що ви - не знаю. Та рота, що стояла навколо мене була цілком боездатна. Стосовно техніки та ЛС. З'ебали так худко, що курява стояла весь ранок.
   
про що ви - не знаю. Та рота, що стояла навколо мене була цілком боездатна. Стосовно техніки та ЛС. З'ебали так худко, що курява стояла весь ранок.

ця рота прийшла останньою, всі хто прийшли першими, були знищені
   
ця рота прийшла останньою, всі хто прийшли першими, були знищені
про це нічого не можу сказати.
   
Та кацапи не довбойоби. Так, це була авантюра, вони спеціально нагнітали ситуацію, може й спеціально зливали інфрмацію про операцію з надією на те, що наші втечуть з Києва.

Ще неясно як би все повренулося, якщо б їм вдалося налякати чи знищити верхівку влади в Києві.

Не вийшло, отримали п***а, проаналізували обстановку і вивели швидко війська.

Чому швидко ? Тому що при виведенні військ без боїв, головне це робити швидко, бо можна втратити половину військ при відступі.

Правильний відхід, це якраз швидкий і організований, бо і іншому випадку - військам піздєц.
   
Та кацапи не довбойоби. Так, це була авантюра, вони спеціально нагнітали ситуацію, може й спеціально зливали інфрмацію про операцію з надією на те, що наші втечуть з Києва.

Ще неясно як би все повренулося, якщо б їм вдалося налякати чи знищити верхівку влади в Києві.

Не вийшло, отримали п***а, проаналізували обстановку і вивели швидко війська.

Чому швидко ? Тому що при виведенні військ без боїв, головне це робити швидко, бо можна втратити половину військ при відступі.

Правильний відхід, це якраз швидкий і організований, бо і іншому випадку - військам піздєц.
я погоджуся з дописувачем.
   
Да я знаю. Куча прямых и косвенных фактов.

Один из них, за пару недель булидо войны адвокаты Януоквича подают в суд в Украине о признания Януковича легитимным Президентом. И самое интересное суд наш принимает этот иск.
Потом на второй день войны в Минск прилетает Овощь.
План очевиден- Кацы заходят в урядовый Квартал. Суд принимает решение - Янукович Восстановленный президент!
Янукович дальше отдает все приказы нужные Москве як Головнокомандовач, отбирает Межигирье… дает пощечину Майдану
Все окуенно и юридически подкрепленно!

такий був план, але пішло не так як гадалось і були вимушені дряпати
   
Турч, вони взаправду так вважали. Мої лайтові оркі з Хабаровська казали, що потерпіть нас два дні, нам на парад на Майдані час вирушати.
Це Вам особисто так орки казали??
Ви ж наче не були тоді в Бучі, а в лікарні ? Якщо я нічого не переплутала...
Але як Ви їх ніжненько називаєте " мої(!) лайтові(!) орки.."
Тому що Ви росіянин за походженням?
   
Це Вам особисто так орки казали??
Ви ж наче не були тоді в Бучі, а в лікарні ? Якщо я нічого не переплутала...
Але як Ви їх ніжненько називаєте " мої(!) лайтові(!) орки.."
Тому що Ви росіянин за походженням?
ви переплутали. Окупацію я отримав знаходячісь вдома, виходячі з ковіду. Так, вони казали, що ідуть на парад. Так, мої лайтові, бо мені лише рило розгорнули та носа зломали, а де були хардові, звідтам мертвих сотнями українців ховали. За походженням я українец. Пані, ви не там зраду шукаєте.
   
Госсподи, когда ты уже вырежешь из себя русский мир, Турч?
Это же пипец какой-то сколько ты смотришь всякого дерьма  :facepalm1:

Что оно тебе дает, что ты не знал до просмотра? Ничего.
Но ты продолжаешь жрать кацапское дерьмо. Неужели оно так тебе близко по духу?
   
Госсподи, когда ты уже вырежешь из себя русский мир, Турч?
Это же пипец какой-то сколько ты смотришь всякого дерьма  :facepalm1:

Что оно тебе дает, что ты не знал до просмотра? Ничего.
Но ты продолжаешь жрать кацапское дерьмо. Неужели оно так тебе близко по духу?

Солонін тут все пояснив...  :-)o

   
Солонін витер член об Подоляку. :lol:
   
Штурмовик (ніби немає в Золкіна на каналі)
   
В принципе все как наши и говорили.
Только теперь, то же самое подтверждает российский зольдатн.

1. Снабжение, питание, техника в РФ - гавно!
2. Связь (уделил особое вниманиее) - ее просто нет в ВС РФ  :weep:
3. Украинская Армия оснащена на голову выше, все население помогает
4. Украинская Арта на уровень круче (я даже знаю почему)  ;)
5. Кацы под Киевом - мерзли, голодали, болели, были разъепошены и деморализированы
6. Отход ВС РФ никто не понял - зачем это все было
7. Скотт был круто выпорот и будет выпорот дальше, если в МО не сделают выводы

 (tu)
   
«Джокер» не погимает, почему полностью оставили северные территоии, которые они могли бы контролировать.



Потому ,что получили п***а :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія