Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скотська система (крик душі узкоязикого порохобота на Цензорі)

https://tinyurl.com/4v37t8xd

Справа не в Порошенку - спрва в системі

Скотська ситсема.
Де до тебе приходять зі звичайними обшуками о 6-й ранку тільки для того щоб розбудити твою дружину, дітей, і весь будинок. І затягнути приїзд адвоката.

Скотська система.
Де заведено везти тебе на обрання запобіжного заходу в п'ятницю, щоб ти не міг себе повноцінно захистити в судах.

Скотська система.
Де заведено вручати повістки і підозри перед святами просто для того щоб зіпсувати настрій підозрюваному і підняти його собі.

Скотська система.
Де тебе вивозять із СІЗО на судове засідання о 6-й ранку і далі тримають 8 годин в автозаку.

Скотська система.
Де перерви тривають годинами а судові рішення об'являються вночі.

Скотська система.
Де розгляд рішень триває роками, а отримання цих рішень часто втрачає будь-який сенс.

Скотська система.
Де підприємця може замовити його конкурент, а колишнього президента - президент нинішній.

Скотська система.
Де більшість розуміє що підозрюваному точно є за що відповідати, але точно знають -  що це замовлення особисто президента.

   
ну і питання
чому Порошенко нічого не зробив з цією системою?
   
та не .. ето как раз не сістєма..
У нас же прихильники певної політсили первый "несистємний" і тепер він може робити що захоче. ну він так вважає.
   
ну і питання
чому Порошенко нічого не зробив з цією системою?

не встиг

   
не встиг

Я, як "порохобот", можу запевнити тебе, що й не починав. Хоча писалося, казалося, пояснювалося, що "незалежна судова система - НЕОБХІДНА для існування демократії в її самому елементарному вигляді", і без неї буде лише процвітаюча корупція у 2х інших гілках влади. Але, так подібно, Порошенка це влаштовувало. І, - знову ж таки, - я це кажу як його прихильник. Бо поточе чмо - то навіть не для коментування. Слава великому і мудрому українському народові, який його вибрав - хай тепер насолоджується тим, що хотів.

Останнє редагування: 18 січня 2022 20:01:15 від GizmoGremlin
   
Я, як "порохобот", можу запевнити тебе, що й не починав. Хоча писалося, казалося, пояснювалося, що "незалежна судова система - НЕОБХІДНА для існування демократії в її самому елементарному вигляді", і без неї буде лише процвітаюча корупція у 2х інших гілках влади. Але, так подібно, Порошенка це влаштовувало. І, - знову ж таки, - я це кажу як його прихильник. Бо поточе чмо - то навіть не для коментування. Слава великому і мудрому українському народові, який його вибрав - хай тепер насолоджується тим, що хотів.

ще і активно використовував цю систему. бо коли ти при владі вона дуже корисна і зручна
   
та не .. ето как раз не сістєма..
У нас же Зе первый "несистємний" і тепер він може робити що захоче. ну він так вважає.

Мене взагалі дивує, чого найвеличніший не прийняв рішенням РНБО - арештувати Порошенка.
Навіщо весь це цирк з судом?
   
не встиг

скільки часу було потрібно?
пожиттєве президенство?
   
ну і питання
чому Порошенко нічого не зробив з цією системою?
Ти в курсі, що окрім Порошенка у нас ще 5 (п'ять) президентів?
Ти в курсі, що вже третій рік (!) Президент - Зеленський?
ну і питання:
чому Зеленський нічого не зробив із цією системою?
   
ну і питання
чому Порошенко нічого не зробив з цією системою?

Почав але не встиг, прийшов Зе!біл і все зламав :(

В 2018 р. мені нормально дали лікарняний а в 2021 р. - не дали. Та сама лікарня а система стала скотською :(
   
Ти в курсі, що окрім Порошенка у нас ще 5 (п'ять) президентів?
Ти в курсі, що вже третій рік (!) Президент - Зеленський?
ну і питання:
чому Зеленський нічого не зробив із цією системою?

стоп-стоп
крім порошенка ще 5, але жоден з них не рветься назад з криками "виберіть мене знову"
рветься тільки порошенко
от я і питаю
яке моральне право він на це має, якщо не довіряє судді якого сам назнавчив?
   
чому Зеленський нічого не зробив із цією системою?

Зелений барига наживається на цій системі.
   
Я, як "порохобот", можу запевнити тебе, що й не починав.

почав з верхньоi ланки - КС, антимонопольний комiтет, ще там щось
нижня ланка,  мiсцевi суди - не встиг
   
почав з верхньоi ланки - КС, антимонопольний комiтет, ще там щось
нижня ланка,  мiсцевi суди - не встиг

почав з верхньої ланки - КС - тупицький просидів там всі 5 років порошенка - заіпісь почав
   
почав з верхньоi ланки - КС

І що на виході?

"Голова Конституційного суду не задекларував землю в Криму, придбану ним у 2018-му": https://litsa.com.ua/golova-konstitucijnogo-sudu-ne-zadeklaruvav-zemlyu-v-krimu-pridbanu-ni/

   
Для звільнення судді КС мають бути КОНСТИТУЦІЙНІ І ЗАКОННІ підстави.
   
стоп-стоп
крім порошенка ще 5, але жоден з них не рветься назад з криками "виберіть мене знову"
рветься тільки порошенко
от я і питаю
яке моральне право він на це має, якщо не довіряє судді якого сам назнавчив?
Суддю призначила ВР, це по-перше.
По-друге, хто там буде рватися назад? 90-літній Кравчук?  майже 80-літній Кучма? Ющенко, який свідомо покинув політику 10 років тому? Янукович із Ростова?
Спробуйте мислити реально, а не дитячими іллюзіями!
Вам не подобаєтсья Порошенко? Не звертайте на нього уваги!
 

Останнє редагування: 18 січня 2022 21:35:53 від Генрих Германович
   
не встиг


 :facepalm1:
   
Для звільнення судді КС мають бути КОНСТИТУЦІЙНІ І ЗАКОННІ підстави.

перепрошую, а таємне придбання нерухомості на окупованій території згідно законодавства країни окупанта не тягне на законні підстави? Наприклад, щодо профпридатності?
невже суддя не знав, що угода не є законною? Якщо знав - то що то за суддя, який свідомо порушує закон? Якщо не знав - то що то за суддя, якій закони не знає?
а як щодо ухиляння від декларування? То теж "не знав", що ніззя?
   
не встиг

За 5 років?

А які тоді претензії до Зелі., За 2+ роки?  :fool:

Чи а нас за що?  :fool:
   
ну і питання
чому Порошенко нічого не зробив з цією системою?

Бо вона добре контролюється. Хотів контролювати.
   
Свиня, це-це дитя цієї системи, як воно могло щось поламати?
Гражданскіх отсєч
На більше воно не здатне
   
Я, як "порохобот", можу запевнити тебе, що й не починав. Хоча писалося, казалося, пояснювалося, що "незалежна судова система - НЕОБХІДНА для існування демократії в її самому елементарному вигляді", і без неї буде лише процвітаюча корупція у 2х інших гілках влади. Але, так подібно, Порошенка це влаштовувало. І, - знову ж таки, - я це кажу як його прихильник. Бо поточе чмо - то навіть не для коментування. Слава великому і мудрому українському народові, який його вибрав - хай тепер насолоджується тим, що хотів.
Екс-гарант пожинає плоди своїх реформ і, яким би це твердження дивним не виглядало - успішно. Якщо максимально відверто, то він мав сісти ще два роки тому.
Може він забув, але в нашій  країні "простим смертним" давно відомо, що "раніше сядеш - раніш вийдеш" ;)
   
Я, як "порохобот", можу запевнити тебе, що й не починав. Хоча писалося, казалося, пояснювалося, що "незалежна судова система - НЕОБХІДНА для існування демократії в її самому елементарному вигляді", і без неї буде лише процвітаюча корупція у 2х інших гілках влади. Але, так подібно, Порошенка це влаштовувало. І, - знову ж таки, - я це кажу як його прихильник. Бо поточе чмо - то навіть не для коментування. Слава великому і мудрому українському народові, який його вибрав - хай тепер насолоджується тим, що хотів.
Знову ковбасному емігу українській народ заважає. :lol:
Що не так зробив народ коли побачив що з корумпованим Жмуруком, його "рєшалами" типу Кононєнкі та жирного жида Грановського справи не рухаються вперед? Треба було ще на 5 років залишати так як було без жодних позитивних змін, га?
Порошочкі у вас в голові "бі-полярочка", я серьйозно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія