Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скоро старість

Скоро старість

Більше боюсь старості і немічності. Смерть то таке, є/нема, просто.
   
Re: Скоро старість

І грошей катма. Раніше треба було думати
   
Re: Скоро старість

Ви ж у Канаді, чого боятися. Головне - аби здоров"я було. Здорова людина і в старому віці живе нормально, а хвора - і в молодому страждає.
   
Re: Скоро старість

Ви ж у Канаді, чого боятися. Головне - аби здоров"я було. Здорова людина і в старому віці живе нормально, а хвора - і в молодому страждає.

При чому тут Канада? Тема не про гроші і не про місце проживання і не про здоров'я. А про старість, яка підступає, невпинно. Скоро всім нам п***а :butcher:
   
Re: Скоро старість
a49

5 тибетских упражнений КАЖДЫЙ ДЕНЬ помогут!
   
Re: Скоро старість

Більше боюсь старості і немічності. Смерть то таке, є/нема, просто.

Ну то в спортзал.
   
Re: Скоро старість
де Хто

Більше боюсь старості і немічності. Смерть то таке, є/нема, просто.
У старости есть свои плюсы. Можно радоваться, что ты дожил до этих лет, не заболел и не умер молодым.
В старости можно быть спокойным, там где раньше нервничал и переживал.
   
Re: Скоро старість

Спортзал врятує від старіння? Краще пиво.
   
Re: Скоро старість

При чому тут Канада? Тема не про гроші і не про місце проживання і не про здоров'я. А про старість, яка підступає, невпинно. Скоро всім нам п***а :butcher:

Всім рано чи пізно триндець. Вважайте себе щасливчиком, якщо доживете до старості. Коли помирав мій свекор у хоспісі, у палаті поряд помирала молода жінка. Біля її ліжка сидів згорьований чоловік і двійко маленьких дітей. Оце - дійсно страшно :(.

З моїх спостережень за родичами, чим старіша людина, тим більш філософськи відноситься до смерті  і навіть її бажає. Смерть - це природній процес, хоча її боятися нормально. Це ознака психологічного здоров"я - тому що люди створені для того, щоб жити і уникати смерті якомога довше :).
   
Re: Скоро старість

Спортзал врятує від старіння? Краще пиво.

Від немічності
   
Re: Скоро старість

Ну то в спортзал.
А ще заведи собі молоду подругу,вона не дасть старіти
   
Re: Скоро старість

Я думаю про старость постоянно. Меня это сильно угнетает.
   
Re: Скоро старість

Я думаю про старость постоянно. Меня это сильно угнетает.

То заведи собі молодого хлопа  :D
   
Re: Скоро старість

У старости есть свои плюсы. Можно радоваться, что ты дожил до этих лет, не заболел и не умер молодым.
В старости можно быть спокойным, там где раньше нервничал и переживал.

На ну нафіг. Дожити до старого віку це не досягнення. Досягати чогось постійно це так. Але в недалекому майбутньому це стане складніше і складніше.
   
Re: Скоро старість

Я думаю про старость постоянно. Меня это сильно угнетает.

В мене взагалі панічний страх смерті ще з молодих часів - різновид неврозу. Причому днем його не буває, а вночі бувають припадки. Релігія трохи допомагає ну і раціональні роздуми, але не в той конкретно момент :).
   
Re: Скоро старість

То заведи собі молодого хлопа  :D
я завела. Даже двоих детей ему родила. Но стареем мы по разному
   
Re: Скоро старість

На ну нафіг. Дожити до старого віку це не досягнення. Досягати чогось постійно це так. Але в недалекому майбутньому це стане складніше і складніше.

А Ви тоді думайте про досягнення сучасної медицини. Он голови  там нові пришивають чи навпаки :).
   
Re: Скоро старість

В мене взагалі панічний страх смерті ще з молодих часів - різновид неврозу. Причому днем його не буває, а вночі бувають припадки. Релігія трохи допомагає ну і раціональні роздуми, але не в той конкретно момент :).
когда я была ребенком мне часто снилось как умирает моя мама. Это страх. Сейчас все прошло. Просто не хочу внешних проявлений старости
   
Re: Скоро старість

Від немічності

Нікотин рятує від альзґаймера, джим ні :)
   
Re: Скоро старість

Від немічності

Ні, не врятує.

Амосов перед смертю писав, що ніякі вправи і дієти не відвернуть настання старості і НЕМІЧНОСТІ.   І помер у відведений генами строк.

   
Re: Скоро старість

я завела. Даже двоих детей ему родила. Но стареем мы по разному

Люблять, цінують, поважають зазвичай особистість в людині, а не її зовнішній вигляд.
   
Re: Скоро старість

А я подивлюся на знайомих старих - і стає страшно..
Чому людина умтрає поступово, деградуючи?
Одна бабця казала : може, то так треба, що ми на старості стаємо противні, щоб легше нашим дітям було від нас відвикати.
А є ж і такі , як Сковорода, що зберіг ясний розум до останнього дня.
А багато старих жаліються : ви мене не жалієте, ждете моєї смерті.. І цими доріканнями тільки себе гризуть ізсередини.
   
Re: Скоро старість

когда я была ребенком мне часто снилось как умирает моя мама. Это страх. Сейчас все прошло. Просто не хочу внешних проявлений старости

Знову таки, сучасна медицина допоможе  :gigi: . Якщо всі внутрішні органи в нормі і нема лишньої ваги, то всякі зморшки можна підрихтувати. Кожен рік щось новеньке і ціни стають доступні. Я ще нічим не користувалася, але не матиму з цим проблем, коли припече :).
   
Re: Скоро старість

Ні, не врятує.

Амосов перед смертю писав, що ніякі вправи і дієти не відвернуть настання старості і НЕМІЧНОСТІ.   І помер у відведений генами строк.

100% гарантії нема, але все ж таки підвищує шанси померти абсолютно дієздатним
   
Re: Скоро старість

Гей, дівчата, гілка не про смерть, а про старість :)
   
Re: Скоро старість

Люблять, цінують, поважають зазвичай особистість в людині, а не її зовнішній вигляд.
не скажи...
   
Re: Скоро старість

Нікотин рятує від альзґаймера, джим ні :)

Спортзал рятує від купи інших проблем. Можна суміщати з нікотином
   
Re: Скоро старість

Знову таки, сучасна медицина допоможе  :gigi: . Якщо всі внутрішні органи в нормі і нема лишньої ваги, то всякі зморшки можна підрихтувати. Кожен рік щось новеньке і ціни стають доступні. Я ще нічим не користувалася, але не матиму з цим проблем, коли припече :).
у меня ни одной морщинки нет . Пока....но щеки и сиськи уже тянутся к земле))))
   
Re: Скоро старість

А я подивлюся на знайомих старих - і стає страшно..
Чому людина умтрає поступово, деградуючи?
Одна бабця казала : може, то так треба, що ми на старості стаємо противні, щоб легше нашим дітям було від нас відвикати.
А є ж і такі , як Сковорода, що зберіг ясний розум до останнього дня.
А багато старих жаліються : ви мене не жалієте, ждете моєї смерті.. І цими доріканнями тільки себе гризуть ізсередини.

От-от, таким не хочу стати. Не хочу деградувати.
   
Re: Скоро старість

не скажи...

то не любов
   
Re: Скоро старість

А я подивлюся на знайомих старих - і стає страшно..
Чому людина умтрає поступово, деградуючи?
Одна бабця казала : може, то так треба, що ми на старості стаємо противні, щоб легше нашим дітям було від нас відвикати.
А є ж і такі , як Сковорода, що зберіг ясний розум до останнього дня.
А багато старих жаліються : ви мене не жалієте, ждете моєї смерті.. І цими доріканнями тільки себе гризуть ізсередини.

Не всі такі. Так, фізичний фактор важливий, але ще важливіший моральний. Якщо людина в душі молода, то і в старості вона буде вести насичене, цікаве життя. У мене тут і члени родини, і знайомі "синьйори" (так тут називають пенсіонерів) - активні люди. Може, у них зморшки, сиве волосся і ходять з возиком, але вони всім цікавляться, позитивні, навіть косметикою користуються (а дамі уже за 90, до речі). Для мене вони - приклад, яким треба бути навіть в молодшому віці (а я депресивний нитик по натурі, хоча і go-getter одночасно).
   
Re: Скоро старість

то не любов
ой перестань ради бога. Мой муж в каждой женщине на улице видел меня. Конечно любовь
   
Re: Скоро старість

От-от, таким не хочу стати. Не хочу деградувати.

Активність також допомагає зберігати глузд, фокус та розум
   
Re: Скоро старість

Ще додам про старих тут. Тут у будинках престарілих на всю котушку любов-морков і синьорам читають лекції про ... безпечний секс, бо там бувають такі собі епідемійки венеричних захворювань  :love:  Так шта ...
   
Re: Скоро старість
де Хто

На ну нафіг. Дожити до старого віку це не досягнення. Досягати чогось постійно це так. Але в недалекому майбутньому це стане складніше і складніше.
Человек может заиметь себе проблемы в старости только из желания быть как молодой. Кто-то нарывается на грыжу, кто-то на невроз, кто-то выглядит кумедно.
   
Re: Скоро старість

ой перестань ради бога. Мой муж в каждой женщине на улице видел меня. Конечно любовь

А чо в минулому часі?
   
Re: Скоро старість

5 тибетских упражнений КАЖДЫЙ ДЕНЬ помогут!



Упражнение 1. Выполняется стоя. Стоять нужно ровненько. Руки в стороны, на уровне плеч, и начинаем кружиться. Начинаем делать такие обороты с 3 раз и потом до 21 раза.

Упражнение 2. Перед тем, как его делать, желательно на пол подстелить что-то мягкое. Лёжа на полу на спине. Руки лежат вдоль туловища, прижатые к туловищу. Голову следует поднять так, чтобы она могла коснуться подбородка, а подбородок – груди. Ноги подняты вверх. В таком положении оставаться некоторое время, не опуская ни ног, ни головы.

Упражнение 3. Выполняется стоя на коленях. Бедра выпрямлены. Колени для удобства раздвинуть. Ладони лежат на ягодицах. Затем голову запрокидываем назад, грудная клетка выдвигается вперёд, руки в это время находятся на бедрах. упражнение повторяется.

Упражнение 4. Сидя на полу, ноги выпрямлены, ступни на ширине плеч. Спина резко выпрямлена. Ладони вплотную прижаты по бокам к ягодицам. Поднимаем ягодицы и запрокидываем голову назад. Делаем эдакую «табуреточку». Выходим из позы, притянув подбородок к груди.

Упражнение 5. Исходное положение лёжа на животе, руки на уровне плеч. Поднимите верхнюю часть тела так, чтобы руки оказались выпрямлены. На вдохе поднимаем ягодицы вверх, руки опираются на пол, получается  «уголок». На выдохе возвращаемся в исходное положение.
   
Re: Скоро старість

Активність також допомагає зберігати глузд, фокус та розум

Мені програмування допомагає, але рано чи пізно і це закінчиться.
   
Re: Скоро старість

От-от, таким не хочу стати. Не хочу деградувати.
треба якось за мозком доглядати. але як? чоловік маминої подруги все життя не пив, не палив, в жим 3р/на тиждень ходив. а останніх років 5 на прогресуючий альцгеймер хворів. то вона сам ледве біля нього не чокнулася. схудла на нитку, руки труситись почали. ходила до психіатра, він ї пігулки призначав. в цьому році помер чоловік.
   
Re: Скоро старість

Человек может заиметь себе проблемы в старости только из желания быть как молодой. Кто-то нарывается на грыжу, кто-то на невроз, кто-то выглядит кумедно.

Ха-ха, це точно я в старості :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія