Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перша леді в расфокусі (tu)

Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

Щодо фото - то фотограф намагався передати вже сформовану думку про те, що в Україні - новий неформальний лідер. Гхм...

Тому і фото його жінки саме таке - з волоссям, яким грає вітер, з лукавою посмішкою та обмаль уваги - одягу.

В цьому журналі поганих фотографів немає. І фото на обкладинці - вдале. Пройшло такий кастінг, що нам і не наснилося. І, мабуть, точно передає характер Першої леді.


Але ж скорбні розумом дурепи знов починають торочити про національність.
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

О, ну все! Ховайтеся!

У гілку приперлася Мирося з циркулем міряти черепи  :facepalm:

Ща вона всім розкаже, хто тут кацап, хто - ром, а хто - Капітельман.
Лягайте всі, хто може! До гілки приперлася шуша! Зараз почне розповідати про якогось дідуся Капітельмана!
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

Альона дворовая такса вислозадая с зубами бобра.
Автор  Украина повія.
Ганьба
А чому ця сєпарська плять дозволяє ображати першу леді України? :X
Сєпаро-швея, хіба ти не повинна обговорювати першу леді свого Пєніса Душиліна? :dopovid:
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

Таки да, как уж тут без суму. Великое множество я знаю таких украинок, что прям в паспорте числятся Алёнами. Честное слово! Неужели приличная девочка из кривого рога - и вдруг Олэна, словно доярка из какого-нито захолустья галычанского?
А што там за ганьба и попередней леди? По мне, дык красивая женщина, и неглупая. Даром что расово неправильная.
то це вона сама назвалася Альоною, чи ви спробували нав"язати таку думку загалу?
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)


Порохоботи, тримайте свою королевну кнурячого царства.
Може хоч тепер вас попустить трохи.
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)
LSD

з сумом повідомляю, що - на відміну від попередньої "першої леді" (ох, і натерпілася Україна ганьби з тією коцапкою!) - ця таки українка
:D
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

Оця теж дуже класна:



Дуже гарна композиція.
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

А ця надто класична, хоча багатьом може сподобатись:



Але не чіпляє.
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

О, а ти не знала?  :laugh:

Вона там цілі дослідження провела, якої хто національністі, і чи каліровані у них получилися діти.
ну якщо і можна собі дозволити такі дослідження,
то варто почати з себе і опублікувати власний звіт про походження до сьомого коліна.
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

О, а ти не знала?  :laugh:

Вона там цілі дослідження провела, якої хто національністі, і чи каліровані у них получилися діти.

Правда, Мирося?  :weep:
шуша для досягнення мети нічим не гребує  :lol:
от вже скористалася "послугами" моєї персональної тролиці, яка настирливо повзає за мною слідом по всіх усюдах :gigi:
ростеш, шуша )))
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

А ця надто класична, хоча багатьом може сподобатись
ця ще більш невдала
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

Ще порохоботи слова паганого не сказали, прихильники певної політсили вже встали в захисну стійку, обозвали всіх педарасами, вкинули фото Марини Порошенко, згадали (не добре) Катерину Ющенко, нагадали що Лєнка таки українка (без доказів).  Такі кумедні.

Це Звісно це гарні слова..  (tu)


Три кило косметики и пару капельниц.

Кстати, на своих ручных журналистов она почему-то не нападает (как в школе). Наверное, еще и седативное пьет.


Підкнурятники такі ж брехливі, як і їх кнyp!   :bueee:
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

:D
Тобто кацапка Маріна Пєрєвєдєнцева яка взагалі не спілкувалася українською тебе більше влаштовувала?
А ще подейкують що "схематоз" як армію грабувати через "Богдан" та "Ленінську Кузню" - це її ідеї, бо вона прокачана ліпецька корупціонерка.
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

Оця теж дуже класна
це вдала, ІМХО
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

ну якщо і можна собі дозволити такі дослідження,
то варто почати з себе і опублікувати власний звіт про походження до сьомого коліна.

Та я  вже питалася дізнатися, яких таких блакитних кровей сама Мирося, що дає їй так зневажливо відгукуватися про чужу кров.

 Але ж ні. Бігає собі по гілкам, чужі фотки тулить та всяку хрінь про чужі національністі несе без припину. Де щось якесь фото - тут же Мирося зі своєю хєрнею про національністі.

Останнє редагування: 11 листопада 2019 16:46:43 від шуша
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)
LSD

Тобто кацапка Маріна Пєрєвєдєнцева яка взагалі не спілкувалася українською тебе більше влаштовувала?
А ще подейкують що "схематоз" як армію грабувати через "Богдан" та "Ленінську Кузню" - це її ідеї, бо вона прокачана ліпецька корупціонерка.
:D Знову за рибу гроші (с)
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

Це Звісно це гарні слова..  (tu)


Підкнурятники такі ж брехливі, як і їх кнyp!   :bueee:
О то ви так збудилися за три кіло косметики? :) прихильники певної політсили такі прихильники певної політсили...
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

Та я  вже питалася дізнатися, яких таких блакитних кровей сама Мирося, що дає їй так зневажливо відгукуватися про чужу кров.

 Але ж ні. Бігає собі по гілкам, чужі фотки тулить та всяку хрінь про чужі національністі несе без припину. Де щось якесь фото - тут же Мирося зі своєю хєрнею про національністі.
Шуша, бачу ти претендуєш на роль мого персонального троля
Знаєш, а я згодна, хоча й знаю що задля досягнення своєї мети ти не гребуєш ніякими засобами
наприклад, можеш запросто вигадати якусь зручну для тебе фігню і сумлінно носитися по гілках з тією фігнею, приписуючи її авторство чи приналежність мені
але ти хоча би не настільки глибоко дрімуча )))
так що жени нафік цю Кадру і - заступай на зміну!  :take_exam:
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

Та я  вже питалася дізнатися, яких таких блакитних кровей сама Мирося, що дає їй так зневажливо відгукуватися про чужу кров.

 Але ж ні. Бігає собі по гілкам, чужі фотки тулить та всяку хрінь про чужі національністі несе без припину. Де щось якось фото - тут же Мирося зі своєю хєрнею про національністі.
та нехай, може то її хвилює найбільше...
але дивно як вона визначає національність людей -
невже в кожному випадку карабкається
на чуже генеалогічне дерево і перещупує кожного предка на предмет національності?
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

О то ви так збудилися за три кіло косметики? :) прихильники певної політсили такі прихильники певної політсили...

А скільки кіло косметики на Машці?   :bueee:

напевно п'ять кіло, а седативне їй вже не допомагає, тільки кокс... 
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

Підкнурятники, такі підкнурятники...  :bueee:
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

Показати зображення...
Цікаве рішення для обкладинки. Сміливо.

Убогий закос под Ингеборгу Дапкунайте.
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

Убогий закос под Ингеборгу Дапкунайте.

А эта первая леди под кого косит?

   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

то це вона сама назвалася Альоною, чи ви спробували нав"язати таку думку загалу?
Предполагаю. Даю 99% вероятности, что правильная кроворожская девочка на вопрос об ее имени не ответит Олэна. В худшем случае - Лена, или таки по-блпгородному, Альона.
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

Шуша, бачу ти претендуєш на роль мого персонального троля
Знаєш, а я згодна, хоча й знаю що задля досягнення своєї мети ти не гребуєш ніякими засобами
наприклад, можеш запросто вигадати якусь зручну для тебе фігню і сумлінно носитися по гілках з тією фігнею, приписуючи її авторство чи приналежність мені...
дійсно це неподобство.
на форумах таке трапляється досить рідко
бо архіви дописів не дозволяють штампувати звинувачення безпідставно,
на моїй пам"яті до такого опускалась лише Тетяна на ДД.

   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

погані фото
невдала модель
хорошее фото, со смыслом - "бури вьются над моею головой, а я шинельку закутаюсь и улыбнусь"
И Зеленская, когда следит за лицом, очень фотогенична.
Красивые у нас последние две первых леди, чего уш там
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

Предполагаю. Даю 99% вероятности, что правильная кроворожская девочка на вопрос об ее имени не ответит Олэна. В худшем случае - Лена, или таки по-блпгородному, Альона.
Ви хоч усвідомлюєте, наскільки несерйозно зараз виглядаєте зі своїми припущеннями і "ймовірними" відсотками ?
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

И Зеленская, когда следит за лицом, очень фотогенична.
"стежити за обличчям" - тут десяте діло
головне - майстерність фотографа і вдалий відбір зі знятого матеріалу
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

як - лобіювала? в чому це "лобіювання" полягало? стукала у зачинені двері, добивалася, з ночі займала чергу біля кабінету можновладця, переконувала, можливо навіть принижувалася задля досягнення мети? Що?
знову намагаєтеся ілюзію, гасло видати за реальні дії ?

ти точно дурепа якась.
До неї цього у нас НЕ БУЛО,
а як вона цим зайнялася то СТАЛО.
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

"стежити за обличчям" - тут десяте діло
головне - майстерність фотографа і вдалий відбір зі знятого матеріалу
ну це само собою звичайно...
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

"стежити за обличчям" - тут десяте діло
головне - майстерність фотографа і вдалий відбір зі знятого матеріалу
Та прям. ) Ален Делон нефотогенично постарел, и никакой мастер фотографии с этим горем справиться не может - неприятный старик на снимках получается и все тут.
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

А эта первая леди под кого косит?
Показати зображення...
Під цю...ні?


Святий "виводок" порошенків.
Цікаво, той хто ікону писав, він не вдавився потім від сорому?
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

ти точно дурепа якась.
До неї цього у нас НЕ БУЛО,
а як вона цим зайнялася то СТАЛО.
в чому полягало оте "зайнялася"? (бачиш, яка я терпляча?)))

от наприклад, є жінка, забула, як її прізвище, яка - свого часа стикнувшись з проблемою - зараз займається забезпеченням ліків для орфанних хворих
тобто обиває пороги, б"є у всі можливі дзвони, щоб про проблему почула громадськість, ходить на прийоми до можновладців, умовляє, переконує, чогось добивається
Бачиш, яку важку ношу взвалила на свої плечі та маленька жіночка. якої я прізвище забула, а ти взагалі напевно вперше чуєш про неї?
Марині довелося робити щось аналогічне, чи тільки їздила на урочисті відкриття дитячих майданчиків, збудованих на гроші місцевих бюджетів?
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

Ви хоч усвідомлюєте, наскільки несерйозно зараз виглядаєте зі своїми припущеннями і "ймовірними" відсотками ?
Разве я пытаюсь быть серьезным в этой теме? Так, забавляюсь. Представил себе, как сморщила нос Елена, когда ее обозвали Олэной.
А вообще дурацкая традиция переводить имена согласно стране происхождения. Вона в штатах молодцы, как хошь, так именуйся, хоть дабл-ю-экс-джуниор.
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

Марині довелося робити щось аналогічне, чи тільки їздила на урочисті відкриття дитячих майданчиків, збудованих на гроші місцевих бюджетів?
два в одном
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

в чому полягало оте "зайнялася"? (бачиш, яка я терпляча?)))

от наприклад, є жінка, забула, як її прізвище, яка - свого часа стикнувшись з проблемою - зараз займається забезпеченням ліків для орфанних хворих
тобто обиває пороги, б"є у всі можливі дзвони, щоб про проблему почула громадськість, ходить на прийоми до можновладців, умовляє, переконує, чогось добивається
Бачиш, яку важку ношу взвалила на свої плечі та маленька жіночка. якої я прізвище забула, а ти взагалі напевно вперше чуєш про неї?
Марині довелося робити щось аналогічне, чи тільки їздила на урочисті відкриття дитячих майданчиків, збудованих на гроші місцевих бюджетів?

Шо ти верзеш?

Зекоманда на третину скоротила гроші на купівлю ліків для орфанних хворих, а окремі ліки взагалі викреслила зі списку.

"Хфамілію" жіночки  вона не пам'ятає... :facepalm:

Зеленський - приговор таким дітям. Він з жінкою точно знають, що, якщо не дай Бог що, вони і закордоном вилікують і себе, і дітлахів своїх.

А ти пускай слюні умілєнія на далі.

"Так, что касается орфанных заболеваний, то в 2019 году на детей, которые больны на муковисцидоз государство выделило 72 млн. грн, а в 2020 году эти расходы планируют уменьшить до 24,8 млн. грн. На закупку лекарств для людей, которые страдают от орфанных метаболических болезней хотят выделить 17,6 млн. грн, тогда как в этом году цифра составляла 22,4 млн. грн.

И такие уменьшения заметны по многим другим болезням. Например, на закупку медикаментов для детей с церебральным параличом запланировано всего 2,6 млн грн (по сравнению с 7,7 млн. грн в этом году, на детей с врожденным иммунодефицитом — 14,5 млн. грн (17,6 млн. грн в 2019 году), на детей с расстройствами психики и поведения из спектра аутизма — 3,6 млн. грн (17,9 млн. грн было выделено в 2019 году). Сократили расходы и для покупки лекарств детям с резистентной формой ювенильного ревматоидного артрита — 66 млн. грн, против 131 млн. грн в 2019 году, на закупку медикаментов для людей, у которых болезнь Гоше ­— 97 млн грн, тогда как сейчас было 120 млн.

А некоторые болезни и вовсе лишили финансирования. Не запланированы деньги на закупку лекарств для лечения туберкулеза, тестов и расходных материалов для диагностики туберкулеза, также пустые графы в бюджете остались напротив закупки тест-систем для диагностики ВИЧ-инфекций, лекарств для детей, которые болеют хроническим вирусным гепатитом, медикаментов для взрослых с вирусными гепатитами В и С, препаратов для тех, у кого инфекционные заболевания с высоким уровнем летальности.[/i]"


Останнє редагування: 11 листопада 2019 17:35:40 від шуша
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

Вона в штатах молодцы, как хошь, так именуйся
Ага. Була Оксана, стала Oxy.

Одна з позитивних рис Зеленського - любов до своєї дружини.  Петро Олексійович теж на обіди додому їздить, дружина непогано готує.
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

з сумом повідомляю, що - на відміну від попередньої "першої леді" (ох, і натерпілася Україна ганьби з тією коцапкою!) - ця таки українка

Тебе шо, повылазило? Посмотри на фото внимательней. Чистая Голда Меер
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)

Ага. Була Оксана, стала Oxy.

Одна з позитивних рис Зеленського - любов до своєї дружини.  Петро Олексійович теж на обіди додому їздить, дружина непогано готує.

Ага. Каждый день закрывается в кабинете в прес секретарем Мендель , релизы готовит сзади. :D
   
Re: Перша леді в расфокусі  (tu)
van

А когда Зеленомойские  откроют хоть один  свечной заводит  один срач от них как от барыг кровавых  (td)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія