Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нема слів :( у Києві АТОшник з дружиною знайдені з проломленим головами

так ми готові миритися з расісєй. нехай забирається з Донбасу, кладе на місце Крим, виплачує репарації і буде мир, дружба, жуйка.

крим сдали в обмен на возможность пограбить бюджет. :punish:
   
так ми готові миритися з расісєй. нехай забирається з Донбасу, кладе на місце Крим, виплачує репарації і буде мир, дружба, жуйка.
Ми маємо, з їх барського розуміння в ногах у цих дегенератів валяться, щоб мир нам дали.

І ці опездали, кацапорилі, живущі в Україні, теж тут пиху розводять, а як стволом ткнути в спину на кордоні в Любімую Родіну, так скачать і стрибати починають, щоб залишитися в Україні.
   
Ні, це не іпанатство. Це чітка та регулярна пропаганда для протиставлення одних українців іншим.
Чим даний персонаж і займається тут постійно.
Ні, цей персонаж доволі реалістично сприймає світ. На відміну від персонажів,  макітри яких засрані псевдопатріотизмом Петра.
   
Re: Нема слів :(

так шо, не Портнов ? от йопт...
:lol: Облом у Бяки. Вже замаячило виправдання видраним кущам, а тут такоє... :gigi:
   
Ні, цей персонаж доволі реалістично сприймає світ. На відміну від персонажів,  макітри яких засрані псевдопатріотизмом Петра.
Кто бы сомневался во взаимопонимании ребрендированных юльков и махровой оборзевшей совковаты.
   
Кто бы сомневался во взаимопонимании ребрендированных юльков и махровой оборзевшей совковаты.
Дивний у вас поділ світу.
   
Дивний у вас поділ світу.
В чем его странность? Прежде всего разделяю людей, имеющих собственное мнение, и флюгеров, колебающихся согласно оплаченному направлению ветра.
Ватники вроде упомянутого Ганса относятся к первым, как ни странно. Перекрашенные в зелёные тона юльки - ко второму. На текущем этапе их мантры совпадают, так сложилось.
   
Re: Нема слів :(

:lol: Облом у Бяки. Вже замаячило виправдання видраним кущам, а тут такоє... :gigi:
Що то за історія з кущами? Постійно бачу про неї згадки.
   
интересно все сторонники зебuла такие убогие?
+==============================================================+
Цікаво чи всі педрили такі дебільні? Бо у них: нема дощу - Зеленський винен,
дощ іде - Зеленський винен.
   
Re: Нема слів :(

Що то за історія з кущами? Постійно бачу про неї згадки.
:lol: Достеменно не пам"ятаю, але після перемоги Зеленського Бяка нагострила лижі на ПМЖ хз куди, бо доллар обіцяли зразу по 100. І щоб врагам нє дасталось нічєво, повидирала кущі смородини та бузку, кругом хати. :lol:  Можу в деталях помилятися, щось таке.
Ну, долар котицця вниз, бяка заспокоїлась, напхала повну комору харчів ( це з її слів) і буде зімувать при Зеленському.
   
В чем его странность? Прежде всего разделяю людей, имеющих собственное мнение, и флюгеров, колебающихся согласно оплаченному направлению ветра.
Ватники вроде упомянутого Ганса относятся к первым, как ни странно. Перекрашенные в зелёные тона юльки - ко второму. На текущем этапе их мантры совпадают, так сложилось.
Про перефарбування трохи виваженіше пишіть. У всіх думки співпадають, лише у педріл своя думка, ага. І дивно,  думка при Петрові у педріл  не співпадає з думкою про те ж, але при Зе. Прям взірець моральності еті петрушки.
   
Не думаю, что это можно расценивать, как обвинение лично Портнова. Как констатацию воплощения портновских хотелок на практике - да.
В этот раз ошиблись, судя по всему.

Отож
   
Ні, цей персонаж доволі реалістично сприймає світ. На відміну від персонажів,  макітри яких засрані псевдопатріотизмом Петра.
Тигрик, а что тебе твоя ридна людына, которая воевала в Ато, про это говорит? Не жалеет ли она, что пошла воевать за интересы псевдопатриотичные, за возможность грабить бюджет?
   
Дивний у вас поділ світу.
Так то у вас ситуативный союз с ватниками? "Против кого дружим, девочки?"
   
До сраки той Майдан, хіба що з кулеметами туди йти, а їх нема .
+======================================+
А хто тобі заважає кулемета придбати? У мого
старшого якраз РПК - легальний. 7.62 мм...
   
Тигрик, а что тебе твоя ридна людына, которая воевала в Ато, про это говорит? Не жалеет ли она, что пошла воевать за интересы псевдопатриотичные, за возможность грабить бюджет?
Ти тон збав трохи. Моя рідна людина пішла воювати не задумуючись, починаючи з Слов"янська. А через невеликий час ТАМ вже добре розуміли що до чого. І настрої були зовсім інші, щоб ти і не сумнівалась.
   
Так то у вас ситуативный союз с ватниками? "Против кого дружим, девочки?"
Не гунди, порохоботка ватяна.
   
Re: Нема слів :(

:lol: Достеменно не пам"ятаю, але після перемоги Зеленського Бяка нагострила лижі на ПМЖ хз куди, бо доллар обіцяли зразу по 100. І щоб врагам нє дасталось нічєво, повидирала кущі смородини та бузку, кругом хати. :lol:  Можу в деталях помилятися, щось таке.
Ну, долар котицця вниз, бяка заспокоїлась, напхала повну комору харчів ( це з її слів) і буде зімувать при Зеленському.
Круто.. Викорчувати кущі, щоб здешевити вартість свого маєтку. І взагалі...
Ну що ж, і таке буває.
Наслідки вболівання заПетра.
   
Re: Нема слів :(

Круто.. Викорчувати кущі, щоб здешевити вартість свого маєтку. І взагалі...
Ну що ж, і таке буває.
Наслідки вболівання заПетра.
Я досі дивуюся. Після свого тривалого бану, повернувшись на форум, я не впізнала Бяку.
   
В чем его странность? Прежде всего разделяю людей, имеющих собственное мнение, и флюгеров, колебающихся согласно оплаченному направлению ветра.
Ватники вроде упомянутого Ганса относятся к первым, как ни странно. Перекрашенные в зелёные тона юльки - ко второму. На текущем этапе их мантры совпадают, так сложилось.

Какой я нах "ватник" ???  От меня настоящих ватанов на Цуге до сих пор колбасит.

Но и вписываться за ворюг и мародёров не вижу причин. Даже если они свои пейсы попрятали под вышиванки.  :pooh_lol:

Йуля - это была последняя надежда Украины...  У этой Крым бы не утянули ни в жисть. А так - попрощайтесь с ним навсегда.
   
крим сдали в обмен на возможность пограбить бюджет. :punish:
+========================================+
 у тебе є об"єктивні докази, а не кацапський брєд?
   
Не гунди, порохоботка ватяна.
Обана. Вот это поворот)))
И чего еще я про себя не знала)))
   
Какой я нах "ватник" ???  От меня настоящих ватанов на Цуге до сих пор колбасит.

Но и вписываться за ворюг и мародёров не вижу причин. Даже если они свои пейсы попрятали под вышиванки.  :pooh_lol:

Йуля - это была последняя надежда Украины...  У этой Крым бы не утянули ни в жисть. А так - попрощайтесь с ним навсегда.
Ты забыл про "ни один танк не должен выйти из..."
   
По второй - весьма сомнительно, на мой взгляд.
Вата з дебілами, відчувши безкарність, виглядують з засраних мухами вікон. І ходять на голосування.
Так ще ніколи не було, щоб всі знали про всіх, їх політичні уподобання та об'єкти люті. Навідь любий срач в коментах можна підняти крізь роки. І це все персоніфіковано. З дітями і кафешками, де ти поруч проживаєш.
Тому, не виключено, що прихильники президента ВО Зеленського будуть мочить палких прихильників Бубочки, а з ними пи3дливу вату, що зараз піднімає голову. Не наша задача їх іпашити, а наша задача допомогти їм в цьому. Тому Зеленському треба добути до його політичного краху-кінця до останку. Інакше 75% буде тут завжди.
   
Тигрик, а что тебе твоя ридна людына, которая воевала в Ато, про это говорит? Не жалеет ли она, что пошла воевать за интересы псевдопатриотичные, за возможность грабить бюджет?

Я жалею пистец как, шо мойданил за Дрыща, как последний идиот. Нажил себе много врагов тогда. Думал, вот щас всё поменяется, Андреич всех "кучмистов" выкинет. Ага... Выкинул. Все пришли, присягнули ему, портреты в кабинетах поменяли, на этом "революция" и закончилась. Верных холуёв никто не прогонит. Они были верны своему старому хозяину, послужат и нам. Как та беркутня из 2013-го...
   
Обана. Вот это поворот)))
И чего еще я про себя не знала)))
Ну ти ж  незнайомим тобі людям складаєш характеристики, чому я не можу? Я тебе сприймаю саме такою.
   
Ты забыл про "ни один танк не должен выйти из..."

Знаешь, Циля мозгами сделала бы гораздо больше, чем те трусливые поцы с танками.
   
Ты забыл про "ни один танк не должен выйти из..."
правильно вона сказала бо:
1. танками там нічого не вирішиш, лише загине маса наших людей.
виключно будапештом можна і треба було тиснути на хуйло, як і на Донбасі.
2. більшість кримських військових тоді перейшли до хуйло
 порушивши присягу і зрадивши Україну.

   
правильно вона сказала бо:
1. танками там нічого не вирішиш, лише загине маса наших людей.
виключно будапештом можна і треба було тиснути на хуйло, як і на Донбасі.
2. більшість кримських військових тоді перейшли до хуйло
 порушивши присягу і зрадивши Україну.
Ти думаєш натіві цього не розуміє? Це ж і коню ясно. Але їхнє, порохнявих,  завдання таке, падать в нєсознанку, коли це вигідно їхнім босам.
   
Циля мозгами сделала бы гораздо больше, чем те трусливые поцы с танками.
яка ще нафік циля? не чуди! :punish:
   
Ну ти ж  незнайомим тобі людям складаєш характеристики, чому я не можу? Я тебе сприймаю саме такою.
Так и ты можешь, почему ж я не могу)))  Ты меня не знаешь, я тебя тоже. Но воспринимаю как ситуативную союзницу ватников. Т.е.............. флюгер.
   
Ти думаєш натіві цього не розуміє? Це ж і коню ясно. Але їхнє, порохнявих,  завдання таке, падать в нєсознанку, коли це вигідно їхнім босам.
Давай давай, я собираю пункты.
   
Вия, Маруся, что по пострадавшим знаете? Как у них дела?
   
Вия, Маруся, что по пострадавшим знаете? Как у них дела?
Нічого не знаю, новин ніяких. Знатиму, напишу.
   
Єдине, що пишуть - потрібна кров.
   
Так и ты можешь, почему ж я не могу)))  Ты меня не знаешь, я тебя тоже. Но воспринимаю как ситуативную союзницу ватников. Т.е.............. флюгер.
Мені начхать, як ти мене сприймаєш і взагалі на тебе в цілому.  Ватяна порохоботка, така як ти,  ніколи не зможе мислити реально. А хворі фантазії, то таке, буває.
   
Давай давай, я собираю пункты.
:fool:
   
Єдине, що пишуть - потрібна кров.

з носу?  :angel:
   
:fool:
Не чеши свои вавки, зеленкой помажь.
   
Син зі спільником підстеріг матір, щоб убити: в прокуратурі розповіли моторошні подробиці побиття подружжя ветерана

Сьогодні, 11 листопада, за  сприяння Київської місцевої прокуратури №8 слідчими Святошинського управління поліції повідомлено про підозру у замаху на умисне вбивство двом чоловікам, які завдали тяжких тілесних ушкоджень подружжю. Про це інформують у пресслужбі столичної прокуратури.

Нагадаємо, інцидент трапився увечері, 9 листопада у житловому будинку на вулиці Академіка Кіпріанова. Сусіди знайшли подружжя ветерана АТО, Ігоря Панова з позивним “Хан” жахливо побитими.

Правоохоронці встановили, що між одним з підозрюваним та його матір’ю тривав давній конфлікт. Маючи умисел на вчинення умисного вбивства, зловмисник підстеріг матір в під’їзді та завдав їй та її цивільному чоловіку, який за неї вступився, численних ударів дерев’яною битою та молотком по життєво важливим органам.

Участь у жорстокому побитті потерпілих брав і його товариш, що мешкає у тому ж будинку.

Після того, як потерпілі втратили від отриманих тілесних ушкоджень свідомість, зловмисники залишили їх на сходах.

Постраждалих чоловіка та жінку госпіталізували у важкому стані.

“За результатами оперативно-розшукових заходів зловмисників 1989 та 1990 років народження затримали в порядку ст. 208 КПК України.  Наразі їм повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 15 п.п.1,12 ч.2 ст. 115 (замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжних заходів у вигляді тривання під вартою. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавленням волі.” –

Досудове розслідування триває.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія