Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

США та ЄС починають серйозну протидію Росії в світі

Biden, Merkel Consult On Russian Military Buildup Along Border With Ukraine


U.S. President Joe Biden and German Chancellor Angela Merkel have agreed that a reduction of Russian troops along the border with Ukraine would help de-escalate tensions in the region, Merkel's office said in a statement.

"The chancellor and the president agreed it is necessary to demand Russia draw down its latest troop reinforcements in order to de-escalate the situation," German government spokesman Steffen Seibert said after the two leaders spoke by phone on April 14.

Останнє редагування: 15 квітня 2021 07:43:06 від muliar
   

ЦРУ: Можливе військове вторгнення Росії в Україну


Директор ЦРУ Вільям Бернз заявив, що нарощення російських військ в окупованому Криму і на кордонах України можуть призвести до нового військового вторгнення.
Джерело: Бернз, цитує Голос Америки

Пряма мова: "Думаю, очевидно, російське стягування сил у Криму та уздовж кордону Донбасу становлять серйозне занепокоєння.
Накопичування сил досягло моменту, коли воно, серед іншого, може стати основою для окремих військових вторгнень".
   
Also  they have drawn an another red line together."We have plenty room to do it" they said.  :lol:
Коротше нам повна п..а. І це вірно. Бо не можна страждати хріном замість побудови країни
   
США починає всерйоз сприймати можливіть військових дій в Чорному Морі:

Ракетні есмінці США не увійдуть у Чорне море − ЗМІ

Деталі: Турецькі дипломатичні джерела заявили, що проходження першого корабля через Босфор, запланованого на середу, не відбулося.
За даними джерел, обидва входження американських кораблів були скасовані, оскільки Анкара не поінформована про інші дати перебування есмінців у Чорному морі.
З боку Вашингтона не було офіційного підтвердження ні запланованих розгортань, ні їх скасування.
   

ЦРУ: Можливе військове вторгнення Росії в Україну

Директор ЦРУ Вільям Бернз заявив, що нарощення російських військ в окупованому Криму і на кордонах України можуть призвести до нового військового вторгнення.
Джерело: Бернз, цитує Голос Америки

Пряма мова: "Думаю, очевидно, російське стягування сил у Криму та уздовж кордону Донбасу становлять серйозне занепокоєння.
Накопичування сил досягло моменту, коли воно, серед іншого, може стати основою для окремих військових вторгнень".
Мосьє Бернз дуже великий друг Росії до речі.
Де-факто всі нагинають бубу здати Україну, що, я думаю ,він і зробить у п'ятницю.
   
Also  they have drawn an another red line together."We have plenty room to do it" they said.  :lol:
Коротше нам повна п..а. І це вірно. Бо не можна страждати хріном замість побудови країни

Не тільки нам, якщо європейці не прокинуться від летаргічного сну. Росія весь цей час розвалює Європу.

2017 рік, трагедія США, коли приходить до влади деструктивний Трамп:

Макрон заявив про «діалог із Росією» та реформування НАТО

Президент Франції Еммануель Макрон напередодні відеозустрічі лідерів країн «Великої сімки» знову наголосив на своїй ідеї «європейської стратегічної автономії» і повторив думку про необхідність реформування НАТО. Також Макрон висловився за діалог з Росією.

Президент Франції Еммануель Макрон дав інтерв’ю Financial Times, і як написала газета, «захищав свої досі безрезультатні намагання, починаючи з 2017 року, перезапустити відносини з Москвою».


«Я – захисник європейського суверенітету, стратегічної автономії не тому, що я проти НАТО, чи тому, що я маю сумніви щодо наших американських друзів, а тому, що я усвідомлюю ситуацію у світі. Я вважаю, що нам треба справедливо ділити тягар, і Європа не може передавати США справу свого захисту й захисту своїх околиць, а отже ми повинні робити це разом», – цитує Макрона Financial Times.
   
І Європі також.
Вони зовсім здуріли.
Ну нічого, вони отримають своє. І ми теж. За діло.
   
Мосьє Бернз дуже великий друг Росії до речі.
Де-факто всі нагинають бубу здати Україну, що, я думаю ,він і зробить у п'ятницю.

Чому ти так думаєш? США непокоїть більше загроза Китаю щодо Тайваню?
Він раніше не відрізнявся особливими симпатіями до РФ

Intelligence Chiefs Say China, Russia Are Biggest Threats To U.S.
   
Ага...

Очень глубокие стурбованности, глубины невиданной досихпор
   
І Європі також.
Вони зовсім здуріли.
Ну нічого, вони отримають своє. І ми теж. За діло.

Це було у 2017 році під час теплої зустрічі з хуйло у Парижі.
Макрон сказав, що зміни у міжнародній системі безпеки потрібні з огляду на те, що у Європі зник комуністичний блок країн та Варшавський договір на чолі з Радянським Союзом. «Ми деколи продовжуємо воювати з ідеологією, або організацією, якої вже не існує і з політичною логікою, якої вже нема і це далі розділяє Європу», – каже французький президент..

З тих пір Макрон ще встиг наговорити, зокрема недавно проти члена НАТО Турції висловився:

"Необхідно прояснити місце Туреччини в НАТО" – з такою жорсткою заявою в інтерв'ю телеканалу France 5 виступив президент Франції Еммануель Макрон.
   
США починає всерйоз сприймати можливіть військових дій в Чорному Морі:

Ракетні есмінці США не увійдуть у Чорне море − ЗМІ
Деталі: Турецькі дипломатичні джерела заявили, що проходження першого корабля через Босфор, запланованого на середу, не відбулося.
За даними джерел, обидва входження американських кораблів були скасовані, оскільки Анкара не поінформована про інші дати перебування есмінців у Чорному морі.
З боку Вашингтона не було офіційного підтвердження ні запланованих розгортань, ні їх скасування.
Байдет " придержал" вход эсминцев в Черное море, как  "шаг доброй воли" перед переговорами. Но при необходимости, они смогут стрелять по тем же целям и не заходя в Чёрное море!
   
Ага...

Очень глубокие стурбованности, глубины невиданной досихпор

In a news conference with Kuleba on Tuesday, Stoltenberg said that “NATO stands with Ukraine”, adding that the Russian movements were “unjustified, unexplained and deeply concerning”.
   
Байдет " придержал" вход эсминцев в Черное море, как  "шаг доброй воли" перед переговорами. Но при необходимости, они смогут стрелять по тем же целям и не заходя в Чёрное море!
А якщо Волька накотить ще то прилетять стелси  :lol:
   
Байдет " придержал" вход эсминцев в Черное море, как  "шаг доброй воли" перед переговорами. Но при необходимости, они смогут стрелять по тем же целям и не заходя в Чёрное море!

Це може означати що США передбачають початок військовий дій в Чорному морі. Тоді американські кораблі не допомогли би а рішучість хуйло знищити Україну означає що американським кораблям загрожувала б небезпека.
   
І втекли з Азовського моря... Дуже сильна протидія. :facepalm1:
   
Виходить що байден повірив рашці по телефону на слово :gigi:
Після Усього того що вони зробили навіть з сша :weep:
   
І втекли з Азовського моря... Дуже сильна протидія. :facepalm1:

Розглядай це у контексті справжньої загрози для США - Китаю. Протидія найбільш ефективна коли Україна використовується для протистояння Росії, тому підтримка України дуже важлива для майбутнього Європи.

Intelligence Chiefs Say China, Russia Are Biggest Threats To U.S.


Director of National Intelligence Avril Haines, in her opening statement before lawmakers on the Senate Intelligence Committee, echoed language in the intelligence community's annual threat assessment, officially released Tuesday. She described China as "a near-peer competitor challenging the United States in multiple arenas, while pushing to revise global norms in ways that favor the authoritarian Chinese system."
   
Русские сказали Америке держаться подальше от Чёрного моря, вот они уже держатся подальше.
   
The sanctions, expected as soon as Thursday, target more than 30 Russian entities and include the expulsion of at least 10 individuals from the US.

https://www.bbc.com/news/technology-56755484

Седня могут влепить санкции кацапам.. И, наконец-то, начнут их на родину отсылать  :D

Валентинчегу приготовиццо...
   
Думаю, отменят санкции. Это требование хуйло.
   
Думаю, отменят санкции. Это требование хуйло.

 :lol:

Вводят новые... Седня... Советую сливать рубли, с июня американским финансовым конторам будет запрещена покупка рублёвых долговых бамаг...

ПыСы. хуйло болт сосёт... Требовательно... :D
   
Це може означати що США передбачають початок військовий дій в Чорному морі. Тоді американські кораблі не допомогли би а рішучість хуйло знищити Україну означає що американським кораблям загрожувала б небезпека.
То-есть Байден не исключает "огневого взаимодействия"...
 И ещё, когда мы пишем Байден то, Байден это, следует понимать, за этим словом находятся много различных комитетов.экспертов .советников.аналити ков,разведчиков,планировщиков.,Генштаб и ещё много чего другого!
 И как только была озвучена новость, а фактически задолго до этого, как заработала громадная машина  реализации многих действий. перемещений, логистики прежде всего в военном плане реагирования на любые мыслимые и не мыслимые "новости из будущего"..
 И всё это для придания Байдену максимально возможно большего военно- политического веса на переговорах. С заранее просчитанными ответами и встречными предложениями , разносторонней  реакцией на уже "согласованное" или нет.

Останнє редагування: 15 квітня 2021 08:55:57 від Георгиу
   
«Я – захисник європейського суверенітету, стратегічної автономії не тому, що я проти НАТО, чи тому, що я маю сумніви щодо наших американських друзів, а тому, що я усвідомлюю ситуацію у світі. Я вважаю, що нам треба справедливо ділити тягар, і Європа не може передавати США справу свого захисту й захисту своїх околиць, а отже ми повинні робити це разом», – цитує Макрона Financial Times.



мікрон - телепень.
Забув, що завдяки велетенській допомозі США була досягнута перемога як у першій світовій війні, так і в другій.
Без наявності допомоги США адольй путлер давно б проковтнув Європу.
   
Не телепень а ідіот.
Ну що, приїхали ми ..
   
Не телепень а ідіот.
Ну що, приїхали ми ..
Я розумію, що нагнітання песимізму в стилі "все пропало" може бути вашим завданням на цьому форумі.
Але якщо ви пишете це за власним переконанням, то я вас вітаю, і "приїхали ми" завдяки вашому вибору 2019 в першу чергу

ну і для всіх - свободи без крові не буває. А Україна на даному етапі війни розглядається кацапами просто як ресурс для розвитку хуйлоімперії.
Тому кацапи зжеруть тут все до чого зможуть дотягнутися. Хуйло просто віддасть завойовані землі "для прокорму" усього того зброду з кацапоєпеней. І в першу чергу кормовою базою стануть пасивні всепропальщики, які сумирно піднімуть лапки, "бо все пропало і хуйло сильніше". Вас будуть жерти першими, в прямому смислі цього слова - починаючи з мародерства та погромів "зажраних хахлов" передовими загонами нанопедерації та продовжуючи "законним віджимом" майна, землі, заощаджень, бізнесу представниками окупаційної адміністрації та місцевими колаборантами, які прибудуть сюди з єдиною метою - збагатитися та утвердитися за ваш рахунок. наочний приклад - окупований Крим. Нічого тут розвиватися не буде - витиснуть з окупованої території всі матеріальні ресурси, а людські поженуть в перших хвилях нового наступу на захід

У тих хто буде чинити опір, навіть  в здавалося б, безнадійній ситуації, завжди є шанс. У тих же хто підніме лапки - шансів нуль. Бо в корму шансів не буває.
ІМНО
   
Розглядай це у контексті справжньої загрози для США - Китаю. Протидія найбільш ефективна коли Україна використовується для протистояння Росії, тому підтримка України дуже важлива для майбутнього Європи.

Intelligence Chiefs Say China, Russia Are Biggest Threats To U.S.
Director of National Intelligence Avril Haines, in her opening statement before lawmakers on the Senate Intelligence Committee, echoed language in the intelligence community's annual threat assessment, officially released Tuesday. She described China as "a near-peer competitor challenging the United States in multiple arenas, while pushing to revise global norms in ways that favor the authoritarian Chinese system."
Бугага. У Китая есть голова на плечах, никто там воевать не собирается. Новая мировая война будет с путлером.
   
Biden, Merkel Consult On Russian Military Buildup Along Border With Ukraine

U.S. President Joe Biden and German Chancellor Angela Merkel have agreed that a reduction of Russian troops along the border with Ukraine would help de-escalate tensions in the region, Merkel's office said in a statement.

"The chancellor and the president agreed it is necessary to demand Russia draw down its latest troop reinforcements in order to de-escalate the situation," German government spokesman Steffen Seibert said after the two leaders spoke by phone on April 14.
Очередной разговор ни о чем для самоуспокоения.
   
Очередной разговор ни о чем для самоуспокоения.

A Letter on Blocking Property with Respect to Specified Harmful Foreign Activities of the Government of the Russian Federation


TO THE CONGRESS OF THE UNITED STATES:

Pursuant to the International Emergency Economic Powers Act (50 U.S.C. 1701 et seq.) (IEEPA), I hereby report that I have issued an Executive Order declaring a national emergency with respect to the unusual and extraordinary threat to the national security, foreign policy, and economy of the United States posed by specified harmful foreign activities of the Government of the Russian Federation. 

I have determined that specified harmful foreign activities of the Government of the Russian Federation — in particular, efforts to undermine the conduct of free and fair democratic elections and democratic institutions in the United States and its allies and partners; to engage in and facilitate malicious cyber-enabled activities against the United States and its allies and partners; to foster and use transnational corruption to influence foreign governments; to pursue extraterritorial activities targeting dissidents or journalists; to undermine security in countries and regions important to United States national security; and to violate well-established principles of international law, including respect for the territorial integrity of states — constitute an unusual and extraordinary threat to the national security, foreign policy, and economy of the United States. 

I am enclosing a copy of the Executive Order I have issued.

JOSEPH R. BIDEN JR.


THE WHITE HOUSE,
April 15, 2021.
   

Кулеба пророкує страждання Росії, якщо вона перейде український кордон
Четвер, 15 квітня 2021, 17:06

Пряма мова: "Червона лінія України – це державний кордон. Якщо Росія перейде цю лінію, то їй доведеться постраждати".

Деталі: Окрім того, міністр заявив, що Кремль відкрито погрожує Україні війною та знищенням нашої державності. На його думку, такі заяви Москви, які вже достигли апогея, націлені на залякування.
   
США починає всерйоз сприймати можливіть військових дій в Чорному Морі:

Ракетні есмінці США не увійдуть у Чорне море − ЗМІ
Деталі: Турецькі дипломатичні джерела заявили, що проходження першого корабля через Босфор, запланованого на середу, не відбулося.
За даними джерел, обидва входження американських кораблів були скасовані, оскільки Анкара не поінформована про інші дати перебування есмінців у Чорному морі.
З боку Вашингтона не було офіційного підтвердження ні запланованих розгортань, ні їх скасування.

Як я й передбачав. Ракетні есмінці США відкликані бо є можливість військових дій в Чорному Морі
   
а перейдут не кацапы а граждане ДНР ЛНР.. шо тогда?
   
Як я й передбачав. Ракетні есмінці США відкликані бо є можливість військових дій в Чорному Морі
тобто, всралися Штати?  :gigi:
ну бо така логіка твоїз пояснень.

а хто ж за Неньку заступиться, тоді
   
тобто, всралися Штати?  :gigi:
ну бо така логіка твоїз пояснень.

а хто ж за Неньку заступиться, тоді

за неньку НІКОЛИ і НІХТО не заступався. споконвіку.
на нас нападали сусіди і завойовували наші землі.
рвали на шматки нашу теритроію.

і зараз теж ніхто...не заступиться.
   
тобто, всралися Штати?  :gigi:
ну бо така логіка твоїз пояснень.

а хто ж за Неньку заступиться, тоді

Звісно, ні :)
Я мав на увазі що США підняли рівень реагування на небезпеку тож кораблі тут вже неважливі. В Арктиці - можливо.

Executive Order on Blocking Property with Respect to Specified Harmful Foreign Activities of the Government of the Russian Federation


Байден оголосив у США надзвичайний стан через загрозливу діяльність РФ

"Повідомляю, що я видав наказ про оголошення національного надзвичайного стану у зв’язку з нетиповою та надзвичайною загрозою для національної безпеки, зовнішньої політики та економіки США, що створюється специфічною шкідливою зовнішньою діяльністю уряду Російської Федерації", - йдеться у тексті.

Серед таких дій Байден називає спробу зірвати підірвати проведення вільних і чесних демократичних виборів, а також підірвати демократичні інституції у США та країнах-партнерах і союзниках, участь Росії та сприяння злочинній кібердіяльності, спрямованій проти США і союзників, сприяння та використання транснаціональної корупції для впливу на іноземні уряди.

Також це здійснення "екстериторіальної діяльності, спрямованої проти дисидентів або журналістів, дії для підриву безпеки у країнах та регіонах, важливих для нацбезпеки США, порушення усталених принципів міжнародного права, включно з повагою до територіальної цілісності країни.

"(Все це) складає нетипову і надзвичайну загрозу для національної безпеки, зовнішньої політики та економіки Сполучених Штатів", - підсумовує Байден.
   
США та ЄС починають серйозну протидію Росії в світі Нове
про це ні слова
   
Re: США та ЄС починають серйозну протидію Росії в світі

а перейдут не кацапы а граждане ДНР ЛНР.. шо тогда?

тоді вони помруть  (tu)
   
Я розумію, що нагнітання песимізму в стилі "все пропало" може бути вашим завданням на цьому форумі.
Але якщо ви пишете це за власним переконанням, то я вас вітаю, і "приїхали ми" завдяки вашому вибору 2019 в першу чергу

ну і для всіх - свободи без крові не буває. А Україна на даному етапі війни розглядається кацапами просто як ресурс для розвитку хуйлоімперії.
Тому кацапи зжеруть тут все до чого зможуть дотягнутися. Хуйло просто віддасть завойовані землі "для прокорму" усього того зброду з кацапоєпеней. І в першу чергу кормовою базою стануть пасивні всепропальщики, які сумирно піднімуть лапки, "бо все пропало і хуйло сильніше". Вас будуть жерти першими, в прямому смислі цього слова - починаючи з мародерства та погромів "зажраних хахлов" передовими загонами нанопедерації та продовжуючи "законним віджимом" майна, землі, заощаджень, бізнесу представниками окупаційної адміністрації та місцевими колаборантами, які прибудуть сюди з єдиною метою - збагатитися та утвердитися за ваш рахунок. наочний приклад - окупований Крим. Нічого тут розвиватися не буде - витиснуть з окупованої території всі матеріальні ресурси, а людські поженуть в перших хвилях нового наступу на захід

У тих хто буде чинити опір, навіть  в здавалося б, безнадійній ситуації, завжди є шанс. У тих же хто підніме лапки - шансів нуль. Бо в корму шансів не буває.
ІМНО
+100500
   
Re: США та ЄС починають серйозну протидію Росії в світі

тоді вони помруть  (tu)

Бо іх там нєт, нє било, і нє будєт  [ua]
   
Августовская новость- сенсация из будущего августа!
 Вчера ночью в районе уложенного на дно Балтийского моря прогремел мощный взрыв!
 Прибывшие на место взрыва взрывотехники ,спустившись под воду в водолазном снаряжении, обнаружили, что взрыв произошел почти точно над газопроводом вблизи на дне. При внимательном осмотре вокруг воронки и разрушенного магистрального газопровода СП-2, были выявлены фрагменты мощной донной противокорабельной мины времён 2 Мировой войны, изготовленной в Германии.
 Эксперты пришли к выводу, что на место взрыва эту мину переместили морские  течения ,однако сделать заключение о причине самого самоподрыва мины не смогли.

Как выяснилось позже, в результате нарушения целостности газопровода, как минимум часть его заполнилась морской водой.
При поступлении новой информации. мы немедленно проинформируем наших читателей о её содержании.


Останнє редагування: 16 квітня 2021 12:10:16 від Георгиу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія