Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Давайте рассмотрим вариант.

Re: Давайте рассмотрим вариант.

Тобто касирша повинна розуміти, але може відповідати як може?
Чому ніхто не пояснить за касиршу и Ніцой?
В мене дійсно нема часу читати той закон.
 :(

Та закон ще не опубліковано. Але на скільки я розумію про касирш там немає. Є тільки про офіціантів, таксистов та медиків.
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

не нас а вас
он Herr Fater топiк створив
йому мабуть болить

Та ми з Фатером смиемось з цього безглуздя. А ви спаплюжуэте  украинску державу як державу - импотнет
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.
rst

Та ми з Фатером смиемось з цього безглуздя. А ви спаплюжуэте  украинску державу як державу - импотнет

куколд :D
   
щодо практичного застосування, звісно буде мати місце ігнорування закону. також очікується пара гучних скандалів з битими єблєтами. після скандалів, може, трохи запрацює. але взагалі, це закон на майбутнє. через декілька років працюватиме, як годинничок.
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

Тоби ни, але буде якись мудило не тверезий вимушувач спилкування державною...то як говорять москали

- Быть беде

плутаешь граФФ
то кацапи нахабнi тварини
а україньцi, в бiльший частинi, люди вихованi

   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

Бенефіс расового кацапа
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

щодо практичного застосування, звісно буде мати місце ігнорування закону. також очікується пара гучних скандалів з битими єблєтами. після скандалів, може, трохи запрацює. але взагалі, це закон на майбутнє. через декілька років працюватиме, як годинничок.

Цкэей закон ставить пана Зеленського раком. Соби пан Фольксман засцяв такий закон приймати
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

Тоби ни, але буде якись мудило не тверезий вимушувач спилкування державною...то як говорять москали

- Быть беде
то через якогось потенційного п"яного мудили в таксі я не можу меню українською в ресторані побачити?
п.с. пяне мудло і без цього закону доїпеться.
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

Та ми з Фатером смиемось з цього безглуздя. А ви спаплюжуэте  украинску державу як державу - импотнет

то ти мабудь не працював нiколи в iноземному закладi
якщо таке плетеш

   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

Цкэей закон ставить пана Зеленського раком. Соби пан Фольксман засцяв такий закон приймати
зовсім навпаки. весь негатив від цього закону Рада свідомо прийняла на себе, ну і на Пороха. а Зе може співати: "а ми тут ні прічьом, а ми тут ні прічьом.."
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

 :( Турч, ти собі можливо реально ускладнюєш свої майбутні поїздки вєліком з офісу на пляж.
 :laugh: На пішоходному мосту кожного разу здаватимеш екзамени.
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

Мова не про таксиста а  про пасажира. Якщо це якись предурок буде по типу Ницой - вимушувач, то закон на його боци. Та таксист ще й штраф получить.
То сине епало буде дуже тепер розповсюджено звисно бильш на сходи и у Одеси

Ну Таксист по факту взагалі може не спілкуватися.  Якщо його примушували щось тобі відповісти навіть Па руськи - можна отримати тільки за сам факт примушення, не залежно від мови.

   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

зовсім навпаки. весь негатив від цього закону Рада свідомо прийняла на себе, ну і на Пороха. а Зе може співати: "а ми тут ні прічьом, а ми тут ні прічьом.."

який негатив?
вiд таких як Турч чи Фазер?
та хай хочь вдавляться від лютi
цей закон для українцiв
а вони тут яким боком?

   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

Ну Таксист по факту взагалі може не спілкуватися.  Якщо його примушували щось тобі відповісти навіть Па руськи - можна отримати тільки за сам факт примушення, не залежно від мови.
ну да. таксист взагалі не зобов"язаний розмовляти з клієнтом. так саме, як і клієнт за водієм. це те саме, що з водієм любого громадського транспорту розмовляти. а можливо це навіть заборонено ПДР.
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

який негатив?
вiд таких як Турч чи Фазер?
та хай хочь вдавляться від лютi
цей закон для українцiв
а вони тут яким боком?
ну риги таки будуть свою паству надрочувати.
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

ну риги таки будуть свою паству надрочувати.

звикнуть
не вони так  їх дiти
русифікованим українцям важливо повернути мову їх пращурiв

   
Цкэей закон ставить пана Зеленського раком. Соби пан Фольксман засцяв такий закон приймати

проблеми зє ні мене ні пана Фольксмана не іпуть.
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.
RSP

Ніхрена нічого не зміниться.
Як було так і буде.
Я  десь з 94 року знаходився в рамках дії цього закону.  Паперову херню ми писали на українській мові, а між собою в основному на російській. На яких заходах хто на українській, хто на ламаній українській, хто на російській. Якась дуже незначна частина нас між собою на українській, це сільські в основному. Таке було в Червоній Українській Армії. І не мова там розвалювала ту армію, а принципи Червоної, розкрадання складів, продаж посад і звань. І ще не відомо хто був нахабніший українсько чи російсько мовні.
Далі.
Інша держ контора.
Ну тут вже навпаки.90% українськомовні. Все і вся тільки на українській. Тони "бомаг" так ніби ми поставили ціль знищити всі дерева на земній кулі, але на українській. Всі розмови офіційні тільки на мові. Ну а не офіційні з тими 10% російськомовними, щоб вони не корячилися, та звичайно на російській. І нічого. Ніхто навіть не помічає чого чи яких негараздів.
А проблеми створює не мова чи язик а бардак і бл....ство системи, яка не змінюється а мімікрує.
   
импотнет

"ИмпотНет - вы всегда онлине!"

Нейминг 98-го левела.     :tease:
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

Ніхрена нічого не зміниться.
Як було так і буде.
Я  десь з 94 року знаходився в рамках дії цього закону.  Паперову херню ми писали на українській мові, а між собою в основному на російській. На яких заходах хто на українській, хто на ламаній українській, хто на російській. Якась дуже незначна частина нас між собою на українській, це сільські в основному. Таке було в Червоній Українській Армії. І не мова там розвалювала ту армію, а принципи Червоної, розкрадання складів, продаж посад і звань. І ще не відомо хто був нахабніший українсько чи російсько мовні.
Далі.
Інша держ контора.
Ну тут вже навпаки.90% українськомовні. Все і вся тільки на українській. Тони "бомаг" так ніби ми поставили ціль знищити всі дерева на земній кулі, але на українській. Всі розмови офіційні тільки на мові. Ну а не офіційні з тими 10% російськомовними, щоб вони не корячилися, та звичайно на російській. І нічого. Ніхто навіть не помічає чого чи яких негараздів.
А проблеми створює не мова чи язик а бардак і бл....ство системи, яка не змінюється а мімікрує.

+1

говорю на русском. дети взрослые без всяких законов говорят на любом языке равнозначно. + английский и разные там польские свободно, немецкие и французские со словарем.
в офисе сотрудники говорят на любом языке  равнозначно.   Нужен ли мне к примеру в моем офисе закон специальный для того чтобы договора были на украинском, сайт в том числе на украинском,  менеджеры обязательно говорили в том числе на украинском??? Нет, не нужен...  все это было десятилетиями и есть сейчас. Хотя закон еще даже не вступил в законную силу.  Что влияет на меня? рыночные вещи, патриотичные вещи, эмоциональные вещи . через них можно было и нужно было действовать и не ставить вопрос ребром, принимая неоднозначно воспринимаемые законы.

Украинский- прекрасный язык, мне нравится его слышать. Но не уверен что этот закон полезный. не уверен что она не навредит собственному развитию.
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

Кльова тема.
Російськомовні розповідають, як битимуть украхномовних, а винні в цьому будуть самі україномовні.
І суцільне "а шо такова?"
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

Ніхрена нічого не зміниться.
Як було так і буде.
Я  десь з 94 року знаходився в рамках дії цього закону.  Паперову херню ми писали на українській мові, а між собою в основному на російській. На яких заходах хто на українській, хто на ламаній українській, хто на російській. Якась дуже незначна частина нас між собою на українській, це сільські в основному. Таке було в Червоній Українській Армії. І не мова там розвалювала ту армію, а принципи Червоної, розкрадання складів, продаж посад і звань. І ще не відомо хто був нахабніший українсько чи російсько мовні.
Далі.
Інша держ контора.
Ну тут вже навпаки.90% українськомовні. Все і вся тільки на українській. Тони "бомаг" так ніби ми поставили ціль знищити всі дерева на земній кулі, але на українській. Всі розмови офіційні тільки на мові. Ну а не офіційні з тими 10% російськомовними, щоб вони не корячилися, та звичайно на російській. І нічого. Ніхто навіть не помічає чого чи яких негараздів.
А проблеми створює не мова чи язик а бардак і бл....ство системи, яка не змінюється а мімікрує.
+100
саме так, закон до діри
на практиці я завжди користуюсь українською і співрозмовник у 90% випадків також зрештою переходить
втім, є ті, хто не може розмовляти аж ніяк, той далі валить російською
ну нічого, най мене послухає, може трошки чомусь навчиться
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

Хлопці, а коли таксист включає під час поїздки жахливий шансон чи попсу, яку неможливо слухати без нудоти, ви що, боїтеся попросити виключити? А раптом морду наб*є?
Щось склалося враження, що боїтеся, сидете і слухняно слухаєте.  :lol:
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

А що там є? Таксист взагалі має право з тобою не спілкуватися,  хто його зараз до цього примушує? Мова йде тільки про розуміння української в рамках необхідних для здійснення функції перевезення, це ж логічно.
Та он вообще немым может быть :)
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

+100
саме так, закон до діри
на практиці я завжди користуюсь українською і співрозмовник у 90% випадків також зрештою переходить
втім, є ті, хто не може розмовляти аж ніяк, той далі валить російською
ну нічого, най мене послухає, може трошки чомусь навчиться
ну і тепер будуть вивіски, об"яви, меню, друковані видання, сайти укр. мовою. тобто, та сама "какая разніца", тільки українською мовою (tu) .
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

Садитесь вы в такси в Днепре и требуете, чтобы с вами разговаривали на украинском.

Таксист посылает вас нахер.

Какие ваши действия?

Давайте рассмотрим действие закона на практике.
================================
  Ти таку хе....ню пишеш, ХЕРуша... Я можу звернутися до таксиста українською. Він повезе,гроші йому потрібні,а буде відповідати російською? Ну той що? Чи хтось від цього помре? Мені тре,щоб він віз,а не читав мені "Кобзаря". Є здоровий глузд. Тут тре по іншому: звернутися до водія українською та спитати, чи довезе він мене до цирюльні за канавою,що у провулку якоїсь "Червоної сволоти"? А якщо він скаже: ЧЯВО-ЧЯВО?!!!,відповісти йому "Волинская рєзня" і поздзвонити діспетчеру та сказати: пришліть мені того хто розуміє Державну. З часом все устаканеться. Доречі дають кажись 3 роки перехідного періоду. За три роки,вони будуть ще "Червону Руту "співати. B-)
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

Хлопці, а коли таксист включає під час поїздки жахливий шансон чи попсу, яку неможливо слухати без нудоти, ви що, боїтеся попросити виключити? А раптом морду наб*є?
Щось склалося враження, що боїтеся, сидете і слухняно слухаєте.  :lol:
Если вы не сможете перетерпеть пятнадцать минут владимирский централ то у вас проблема с нервной системой и пора искать хорошего врача.
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

В гіпотетичній ситуації з таксистом все залежить від того, скільки часу я маю. Якщо я поспішаю, то права качати не буду. Аби довіз. А от якщо я маю час і натхнення, то можна почати неспішну дискусію на лінгвістичну тему, сидячи всередині. Вислухати аргументи опонента, висловити власні. Хай ця дискусія триває пів-години, хай навіть 15 хвилин. Але чим довше, тим ліпше. Адже така річ, як мова, значно важливіша за чийсь неотриманий прибуток. В кінці чемно подякувати за розмову і пересісти в інше таксі.
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

В гіпотетичній ситуації з таксистом все залежить від того, скільки часу я маю. Якщо я поспішаю, то права качати не буду. Аби довіз. А от якщо я маю час і натхнення, то можна почати неспішну дискусію на лінгвістичну тему, сидячи всередині. Вислухати аргументи опонента, висловити власні. Хай ця дискусія триває пів-години, хай навіть 15 хвилин. Але чим довше, тим ліпше. Адже така річ, як мова, значно важливіша за чийсь неотриманий прибуток. В кінці чемно подякувати за розмову і пересісти в інше таксі.

Эмигрант?)

Тебе насчитают простой за время беседы, а если не заплатил отпистят...

   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

визвати мовну інспекцію :facepalm:



Останнє редагування: 26 квітня 2019 11:26:25 від DeL1T
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

Если вы не сможете перетерпеть пятнадцать минут владимирский централ то у вас проблема с нервной системой и пора искать хорошего врача.
те саме і психічних таксистів стосується. якщо воно не годно видусити з себе "добрий день, дякую, до побачення", то до психіатра.
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.
TC

Садитесь вы в такси в Днепре и требуете, чтобы с вами разговаривали на украинском.

Таксист посылает вас нахер.

Какие ваши действия?

Давайте рассмотрим действие закона на практике.

Еду до конца маршрута.
Прошу чек для оплаты.
Чека нет - не плачу. Имею право.
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

Еду до конца маршрута.
Прошу чек для оплаты.
Чека нет - не плачу. Имею право.

Тогда точно получишь пистюлей.
А он потом выдумает историю, что ты бил по его машине ногами и угрожал ему расправой.

Смелый ты.  В интернете.
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

те саме і психічних таксистів стосується. якщо воно не годно видусити з себе "добрий день, дякую, до побачення", то до психіатра.
знаєш, я вже не пригадую коли таке було. всі якісь такі ввічливі аж трохи перелякані.
   
Re: Давайте рассмотрим вариант.

Или Мариуполь.
Я даже представляю как будут выглядеть планерки у полицаев.

"Всё свои? Тогда русским языком вам повторяю!!!")

Зачем принимать законы, выполнения которых ты не в состоянии проконтролировать?

Чтобы дать бойкам с медведчуками рычаг на парламентские и тем самым ослабить Зеленского.

Зеленского вся эта шобла расценивает как абсолютное зло.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія