Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я всегда предупреждал про эту патлатую Супруниху...

Я всегда предупреждал про эту патлатую Супруниху...

Рахункова палата за підсумками аудиту Міністерства охорони здоров’я заявила, що безгосподарність міністерства призвела до порушення умов договорів з міжнародними організаціями та мільйонних збитків.

Про це 24 квітня повідомляє прес-служба регулятора.

У відомстві стверджують, що МОЗ, витративши у 2017-2018 роках 11,9 млрд. грн. на закупівлю ліків та медзасобів із залученням міжнародних організацій, не забезпечило своєчасного доступу до них всіх пацієнтів.

У Рахунковій палаті вважають, що міністерство не забезпечило пропорційного розподілу виділених держкоштів на потреби пацієнтів і фактичний рівень покриття потреб у 2018 році залишився на рівні 2017 року.

"Безгосподарність та безконтрольність з боку МОЗ призвела до порушення умов договорів, укладених з міжнародними спеціалізованими організаціями", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається про "порушення та управлінські прорахунки МОЗ при використанні лікарських засобів, вакцин та медвиробів, закуплених за рахунок коштів держбюджету 2016-2017 років".

Зокрема, МОЗ прийняла від міжнародної організації ліки для онкохворих та дітей, хворих на хронічні вірусні гепатити на суму 59,7 млн грн, з термінами придатності меншими, ніж визначено у договорах.

Так, МОЗ не отримало від організації підтвердження про заміну ліків у разі невикористання до завершення терміну придатності.

Аналогічно, міністерство прийнято ліків  на суму 58 млн гривень без гарантії про їх заміни у разі невикористання до завершення терміну придатності.

Відзначається, що ці вимови не були прописані у договорах з міжнародними організаціями.

"У результаті на сьогодні утворено ризики нанесення шкоди державі внаслідок втрати вказаних ліків і медвиробів, які через закінчення терміну придатності не будуть використані", - стверджують у Рахунковій палаті.

Відзначається, що через закінчення терміну придатності не використано ліків за 12 напрямами закупівель на суму 6,75 млн грн. З них майже на 1 млн грн вже утилізовано.

"Зазначені факти містять ознаки кримінальних правопорушень і потребують правової оцінки правоохоронними органами", - йдеться в повідомленні.
   
Re: Я всегда предупреждал про эту патлатую Супруниху...
smx

надесь зе турнет эту мумыдру
   
Её по любасу турнут. И не ЗЕ. Но то,что енто пройоп-то факт.
   
У відомстві стверджують, що МОЗ, витративши у 2017-2018 роках 11,9 млрд. грн. на закупівлю ліків та медзасобів із залученням міжнародних організацій, не забезпечило своєчасного доступу до них всіх пацієнтів.
Вже  років  10 чую про якісь халявні ліки від МОЗу,  до яких пацієнти мають доступ.
Але шось як купляли  ті ліки так й купуємо. Чи то про якісь специфічні ліки йдеться, від сніду чи шо?

За посиланням вище ліки для онкохворих то якісь копійки коштують, а куди ще мільярди йдуть?
   
Та в МОЗ з нею взагалі жопа! Повна!
   
Рахункова палата за підсумками аудиту Міністерства охорони здоров’я заявила, що безгосподарність міністерства призвела до порушення умов договорів з міжнародними організаціями та мільйонних збитків.

Про це 24 квітня повідомляє прес-служба регулятора.

У відомстві стверджують, що МОЗ, витративши у 2017-2018 роках 11,9 млрд. грн. на закупівлю ліків та медзасобів із залученням міжнародних організацій, не забезпечило своєчасного доступу до них всіх пацієнтів.

У Рахунковій палаті вважають, що міністерство не забезпечило пропорційного розподілу виділених держкоштів на потреби пацієнтів і фактичний рівень покриття потреб у 2018 році залишився на рівні 2017 року.

"Безгосподарність та безконтрольність з боку МОЗ призвела до порушення умов договорів, укладених з міжнародними спеціалізованими організаціями", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається про "порушення та управлінські прорахунки МОЗ при використанні лікарських засобів, вакцин та медвиробів, закуплених за рахунок коштів держбюджету 2016-2017 років".

Зокрема, МОЗ прийняла від міжнародної організації ліки для онкохворих та дітей, хворих на хронічні вірусні гепатити на суму 59,7 млн грн, з термінами придатності меншими, ніж визначено у договорах.

Так, МОЗ не отримало від організації підтвердження про заміну ліків у разі невикористання до завершення терміну придатності.

Аналогічно, міністерство прийнято ліків  на суму 58 млн гривень без гарантії про їх заміни у разі невикористання до завершення терміну придатності.

Відзначається, що ці вимови не були прописані у договорах з міжнародними організаціями.

"У результаті на сьогодні утворено ризики нанесення шкоди державі внаслідок втрати вказаних ліків і медвиробів, які через закінчення терміну придатності не будуть використані", - стверджують у Рахунковій палаті.

Відзначається, що через закінчення терміну придатності не використано ліків за 12 напрямами закупівель на суму 6,75 млн грн. З них майже на 1 млн грн вже утилізовано.

"Зазначені факти містять ознаки кримінальних правопорушень і потребують правової оцінки правоохоронними органами", - йдеться в повідомленні.
Гадаю Юлька винна.
Ставленик Пороха Грося ні при чому.
   
Верните Богатыреву !!!
   
Вже  років  10 чую про якісь халявні ліки від МОЗу,  до яких пацієнти мають доступ.
Але шось як купляли  ті ліки так й купуємо. Чи то про якісь специфічні ліки йдеться, від сніду чи шо?

За посиланням вище ліки для онкохворих то якісь копійки коштують, а куди ще мільярди йдуть?

Дитина лежала в лікарні минулого місяця і позаминулого. Дещо докуповували, але переважна більшість ліків - безкоштовно.
За операцію (не важку) не платили.
Купа аналізів та досліджень.
Мабуть, на таких, як ми, мільярди й пішли.
Я рахувала - якби за все все платила за розцінками комерційних лікарень, вийшло б кілька десятків тисяч гривень.
   
Не дай Бог потрапити в лікарню. Того що вони там десь ніби купляють або не буде, або буде 0,1% з того що вам буде потрібно.
Тому не тратьте нерви на пе і зе, бережіть здоров'я.
   
Верните Богатыреву !!!
:D  :-)o
   
Верните Богатыреву !!!

та повернуть
багатьом муляє та реформа: хай яка недосконала, але від потоків декого відірвала
   
Верните Богатыреву !!!
===============================
Ось твій прихильники певної політсили і поверне! B-)
   
Зверніть увагу на привід котити бочку.
Не підписали договір, щоб не використані ліки, у яких закінчується строк давності, замінювали.
От я, наприклад, не в курсі, наскільки така умова здорожчить усю закупівлю (не лише ту частину, яку замінять, а усю, бо ж постачальник зарані не знає, скільки доведеться замінювати). Чи взагалі всі постачальники надають таку послугу. І т. і.
Тобто більше нічого не змогли накопати.
   
это все Зеленский, он ее поддерживал  :)
   
то все фігня
вони б краще розібрались із закупівлями препаратів на межі строку давності, дуже активно на цьому хімічать
   
Зверніть увагу на привід котити бочку.
Не підписали договір, щоб не використані ліки, у яких закінчується строк давності, замінювали.
От я, наприклад, не в курсі, наскільки така умова здорожчить усю закупівлю (не лише ту частину, яку замінять, а усю, бо ж постачальник зарані не знає, скільки доведеться замінювати). Чи взагалі всі постачальники надають таку послугу. І т. і.
Тобто більше нічого не змогли накопати.
================================
А тобі відомо,що на складах МОЗ залишилося на десятки мільонів доллярів ліків,у яких вийшов термін придатності? Що їх повертає фармація, та лікарні і потім вони актуються та знищуються. Що робила Супруніха? За відкати ,вона купувала невикористані ліки якоїсь гуманітарної допомоги Бенгладеш,бо там вже зрозуміли,що невзмозі їх своєчасно використати. Купувала задешево. Купувала складські залишки там,чи там,де-не де... За відкати. Звісно, що лікування потребує часу. А ліки ,тим часом,вже того. Вона билася у істериках,постійно конфліктуючи з органами контроля за ліками,які формально їй не підлеглі, щоб продовжити терміни придатності. Іноді це вдавалося,іноді ні. Тому навіть ті вакцини,наприклад,які вона купувала були вже такої якості,що дійсно мали певну загрозу здоров'ю та давали більше ускладнень. Родаки боялися їх колоти дітям. В Країні від цього епідемія кору та дифтериту, настільки велика, що такі обсяги як 100 000 (тут отой Комаровський таки правий), що років так 80 не було! Та що там! В Україну повернувся...поліом ієліт!!!! Його вже ніде в світі нема!!! Це ж страшна хвороба. З цією потворою ще й оспа  повернеться...Довед е,якщо не приберемо. Про саму "реХворму" я вже мовчу... :facepalm:

Останнє редагування: 25 квітня 2019 10:07:10 від Wolter
   
Re: Я всегда предупреждал про эту патлатую Супруниху...

Рахункова палата за підсумками аудиту Міністерства охорони здоров’я заявила, що безгосподарність міністерства призвела до порушення умов договорів з міжнародними організаціями та мільйонних збитків.

Про це 24 квітня повідомляє прес-служба регулятора.

У відомстві стверджують, що МОЗ, витративши у 2017-2018 роках 11,9 млрд. грн. на закупівлю ліків та медзасобів із залученням міжнародних організацій, не забезпечило своєчасного доступу до них всіх пацієнтів.

У Рахунковій палаті вважають, що міністерство не забезпечило пропорційного розподілу виділених держкоштів на потреби пацієнтів і фактичний рівень покриття потреб у 2018 році залишився на рівні 2017 року.

"Безгосподарність та безконтрольність з боку МОЗ призвела до порушення умов договорів, укладених з міжнародними спеціалізованими організаціями", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається про "порушення та управлінські прорахунки МОЗ при використанні лікарських засобів, вакцин та медвиробів, закуплених за рахунок коштів держбюджету 2016-2017 років".

Зокрема, МОЗ прийняла від міжнародної організації ліки для онкохворих та дітей, хворих на хронічні вірусні гепатити на суму 59,7 млн грн, з термінами придатності меншими, ніж визначено у договорах.

Так, МОЗ не отримало від організації підтвердження про заміну ліків у разі невикористання до завершення терміну придатності.

Аналогічно, міністерство прийнято ліків  на суму 58 млн гривень без гарантії про їх заміни у разі невикористання до завершення терміну придатності.

Відзначається, що ці вимови не були прописані у договорах з міжнародними організаціями.

"У результаті на сьогодні утворено ризики нанесення шкоди державі внаслідок втрати вказаних ліків і медвиробів, які через закінчення терміну придатності не будуть використані", - стверджують у Рахунковій палаті.

Відзначається, що через закінчення терміну придатності не використано ліків за 12 напрямами закупівель на суму 6,75 млн грн. З них майже на 1 млн грн вже утилізовано.

"Зазначені факти містять ознаки кримінальних правопорушень і потребують правової оцінки правоохоронними органами", - йдеться в повідомленні.

А де вкрадене, пропавше???
Супруниха супер коол, вольт, так вона богиня в порівнянні з іншими міністрами бувшими до неї... Ти почитай сам шо ти опублікував, на закупку 12 ярдів гривень знайшли:
А) 58 млн гривень без гарантії про їх заміни у разі невикористання до завершення терміну придатності.
В)через закінчення терміну придатності не використано ліків за 12 напрямами закупівель на суму 6,75 млн грн. З них майже на 1 млн грн вже утилізовано.

І це все...

Тре шоб Супрун продовжувала свою роботу...  :super:
   
Re: Я всегда предупреждал про эту патлатую Супруниху...

================================
А тобі відомо,що на складах МОЗ залишилося на десятки мільонів доллярів ліків,у яких вийшов термін придатності? Що їх повертає фармація, та лікарні і потім вони актуються та знищуються. Що робила Супруніха? За відкати ,вона купувала невикористані ліки якоїсь гуманітарної допомоги Бенгладеш,бо там вже зрозуміли,що невзмозі їх своєчасно використати. Купувала задешево. Купувала складські залишки там,чи там,де-не де... За відкати. Звісно, що лікування потребує часу. А ліки ,тим часом,вже того. Вона билася у істериках,постійно конфліктуючи з органами контроля за ліками,які формально їй не підлеглі, щоб продовжити терміни придатності. Іноді це вдавалося,іноді ні. Тому навіть ті вакцини,наприклад,які вона купувала були вже такої якості,що дійсно мали певну загрозу здоров'ю та давали більше ускладнень. Родаки боялися їх колоти дітям. В Країні від цього епідемія кору та дифтериту, настільки велика, що такі обсяги як 100 000 (тут отой Комаровський таки правий), що років так 80 не було! Та що там! В Україну повернувся...поліом ієліт!!!! Його вже ніде в світі нема!!! Це ж страшна хвороба. З цією потворою ще й оспа  повернеться...Довед е,якщо не приберемо. Про саму "реХворму" я вже мовчу... :facepalm:

А де про це у звіті рахункової палати???

   
А де про це у звіті рахункової палати???
ну, треба щось сернути за геббельсівським принципом. А ще вона прастітутка.
   
 Ну-ну... супруніховські такі ж сектатнти як і прихильники певної політсили.
   
Re: Я всегда предупреждал про эту патлатую Супруниху...

Волька дуже цікавий "персонаж".
З одного боку він підтримує воровату банду Пороха+любі друзі.
З іншого "козлить" чи не єдиного міністра який намагається "лупати цю скалу" повної корупції та беспрєдєлу :facepalm1:
Як це уживається в одній голові?
Ліва півкуля не товарищує з правою? :gigi:
   
я врач интересной специальности в городе Киеве. Работаю в государственной коммунальной клинике (платной).. осенью прошлого года начали заканчиваться материалы, инструменты и лекарства... Сказали потерпите после нового года будет тендер...Оказалось что это март.... Успели закупить немного . нахер никому не нужного(дешевле) чешского производства.... 
 В связи с ситуацией с Минздравом... тендеры остановлены во всех структурах... У кого есть старые запасы тому легче... Мы, врачи клиники киевской коммунальной некомерческой, покупаем за свои бабки не только материалы и инструменты .... а иДЕЗИНФИЦИРУЮЩИЕ МАТЕРИАЛЫ для дезинфекции и стерилизации,  чтоб вас ничем не заразить. Поэтому если вас попросят  о приемлемой помощи  - не обесудте.
ЗЫ . Завтра я должен не забыть купить в аптеке два флакона спирта 70ти и 96ти... Вата - не моя очередь
   
немного поясню свой верхний пост.... Ситуация такая в Киеве сложилась благодаря  некомпетентности Кличка и личной-криминальной заинтересованности некоторых депутататов Киеврады..... Была беда с созданием НКП - некомерческих комунальных предприятий в области медицины, что практически остановило их работу... А остановка закупок ПРОЗОРО.... и ПРАВИЛЬНАЯ остановка - там дурдом, Я про медицину.   Все НКП медицинские..кличко вские на грани остановки.
ЗЫ... Забыл еще коробку перчаток надо купить.... Но я в S.  SL итд не ориентируюсь... Никогда не обращал внимание что  мне мед сестра  натаскивает на руки
   
нєфіг  було їй мікроменеджментом займатись.
   
голосовал я за Порошенко, голосовал за будущее Украины... Но так случилось...Некотор ый бальзам на душу от Зеленского - он дважды в разных интервью четко намекнул о реХформе медицины...Тлеет надежда.... Когда мной врачем с высшей категорией не будет управлять какойто НКП во главе с бывшим сотрудником то ли налоговой,то ли рахунковой... Хочу чтоб управлял квалифицированный главврач..... а не мандавошка
   
Відзначається, що через закінчення терміну придатності не використано ліків за 12 напрямами закупівель на суму 6,75 млн грн. З них майже на 1 млн грн вже утилізовано.


чи правильно я зрозумів, що МОЗ похвалили б, якби воно використало ці ліки, з простроченим терміном давності, замість списувати їх? ;o
(Ліки ж не вкрадені і не перепродані)
   
Вже  років  10 чую про якісь халявні ліки від МОЗу,  до яких пацієнти мають доступ.
Але шось як купляли  ті ліки так й купуємо. Чи то про якісь специфічні ліки йдеться, від сніду чи шо?

За посиланням вище ліки для онкохворих то якісь копійки коштують, а куди ще мільярди йдуть?
Моя мама получала каждый месяц две пачки трипрайда. Это то, что точно знаю.
   
Волька тиж знаєш як працює рахункова палата))) ну нашо нести таку дурню?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія