Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ера тупорилих блядіщ з губами як у Гуїмплєна, що відбувається? 8-:





Що відбувається? Коли ми це "покоління" тупорилих блядєй проїбали?
   
оно началось с Вконтактике, продолжается в Инстаграмме
   
оно началось с Вконтактике, продолжается в Инстаграмме
То виходить що попит є?
   
зовсім не як в гуінплена, а як в риби з вірменського мультика.
   
Нажаль це так. Причому в україні монетизувати свої дірки перестало бути зазорним. Оксанки першими пишуть, пропонують фоточки за сцяні 50 грн. А за 500 наші чорнильниці дадуть у всі місця Омарам та Хасанам  :facepalm1:  недивно що всі чуркостани повні українок. Суцільна ганьба злиденної нації, і головне досягнення клятого клоуна, що задушив податками усі бізнеса.

Останнє редагування: 7 травня 2021 16:38:35 від DeL1T
   
Коли ми це "покоління" тупорилих блядєй проїбали?
Коли їх матусь їбали :lol:
І породили покоління чоловіків-інфантів, яким подобається неподобство.
Коли з кожної шпарини телевізорів лізло і продвжує про успішність,
про цінність грошей, про те що Я королева, Выше голову и вперёд,
Пусть плачут те кому мы не достались и дохнут те кто нас не захотел
і всіляка різна інша мішура, через яку кожна курва думає що світ
обертається навколо її пупка і повністю зникли почуття.
   
Нажаль це так. Причому в україні монетизувати свої дірки перестало бути зазорним. Оксанки першими пишуть, пропонують фоточки за сцяні 50 грн. А за 500 наші чорнильниці дадуть у всі місця Омарам та Хасанам  :facepalm1:  недивно що всі чуркостани повні українок. Суцільна ганьба злиденної нації, і головне досягнення клятого клоуна, що задушив податками усі бізнеса.
Кому що, а тупому порохолюбу про кловуна :facepalm1:
То ці блядіщі-насосалки тільки в Україні?
Навіть приклади в стартпості кацапського походження.
   
якшо є попит - будуть і блядіщі

попит роблять мужики, це не проблема блядіщь  :laugh:
   
якшо є попит - будуть і блядіщі

попит роблять мужики,
це не проблема блядіщь  :laugh:
:facepalm:
   
зовсім не як в гуінплена, а як в риби з вірменського мультика.
У неї то виглядало:

а) гармонійно
б) то був мультик, який її висміював - велика різниця

   
якшо є попит - будуть і блядіщі

попит роблять мужики, це не проблема блядіщь  :laugh:
---
Тобі подобаєцця курви з силіконовими губіщами,цицьками і без мізків??
Ні???
А знаєш когось,кому подобаюцця? 8-:
   
якшо є попит - будуть і блядіщі

попит роблять мужики, це не проблема блядіщь  :laugh:
Це так, але лише на 50%
Все починається с запитів на яскраву типа жінку, але
потім система вже роскачує сама себе і без попиту.
Почуття стада притаманне людству - подруга зробила
і мені потрібно. Так що не все так просто і однозначно.
   
якшо є попит - будуть і блядіщі

попит роблять мужики, це не проблема блядіщь  :laugh:
Ще не бачив жодного чоловіка якому подібні губасті "гуїмплєни" подобаються.
Навпаки багато разів чув "таку б зміг виїбати тільки якби картонну коробку їй на голову надіти".
Це щось інше, це мабуть "Космополітен" та інші "жіночі журнали" ту "моду" серед тупорилих курок розводять, причому по всьому світу.
   
якшо є попит - будуть і блядіщі

попит роблять мужики, це не проблема блядіщь  :laugh:
---
То мужики ще й винуваті,що баби- бляді???
Логічно,б/п. :facepalm1:
   
Ще не бачив жодного чоловіка якому подібні губасті "гуїмплєни" подобаються.
Навпаки багато разів чув "таку б зміг виїбати тільки якби картонну коробку їй на голову надіти".
Це щось інше, це мабуть "Космополітен" та інші "жіночі журнали" то бадягу серед тупорилих курок розводять, причому по всьому світу.
---
Ну,пластичній хірургії треба ж якось грошики заро бляти
   
Кому що, а тупому порохолюбу про кловуна :facepalm1:
То ці блядіщі-насосалки тільки в Україні?
Навіть приклади в стартпості кацапського походження.
який з мене порохолюб? Я його ще більше зневажаю ніж клована. Але я на відміну від пенсів стикаюсь кожен день з реальною економікою. І я бачу як бізнес гине, як не було не при жодній владі. і те що не здохло при петрі - уже здохло при кловані. В києві з'явились білі зарплати по 7 тис грн - неначе вернулись у 2015. Гетьманцов задушив усе що шевелеться заради мільйонних зарплат мародерам і овгз-піраміди. Люди тікають по світу, а вони зібрались ще й заробітчан мзду трясти. Будь проклятий Зелена мразь і вся якого команда мародерів.

Останнє редагування: 7 травня 2021 16:58:30 від DeL1T
   
то був мультик, який її висміював - велика різниця
Але при тому показав можливість... :shuffle:

Це ще питання, висміював чи показав свою еротичну фантазію.
   
Мутіть галасувалку. Не вірю що є збоченці які люблять такі присоски.
   
скоро настанет момент когда их будут на котячий фарш чисто без суда и следствия ибо преступление над человечностью на лицо и на лице
   
Моя версія - або якась уйобіщна внутрішньоґєндерна конкуренція серед безмозклих ваґін, або психічна хвороба самоненависті.
   
Мутіть галасувалку. Не вірю що є збоченці які люблять такі присоски.

Це не присоски а апарат для насасування на машину.. в чому проблема?
   
Моя версія - або якась уйобіщна внутрішньоґєндерна конкуренція серед безмозклих ваґін, або психічна хвороба самоненависті.
Вони нормально своїх думок висловити не можуть!
Це якійсь "людський шлак", просто шлак чоловічого роду десь тихо збухівається по містах та селах, а ці всі лізуть в соціальні медіа та інстаграми.
Це не тільки України стосується, в США та Західній Європі таких уїпанок - через одну.
   
Вони нормально своїх думок висловити не можуть!
Це якійсь "людський шлак", просто шлак чоловічого роду десь тихо збухівається по містах та селах, а ці всі лізуть в соціальні медіа та інстаграми.
Це не тільки України стосується, в США та Західній Європі таких уїпанок - через одну.

А хто вам сказав що шлях людства це однозначно шлях розвитку?
   
а мені наче аналогія з качиним клювом
   
А хто вам сказав що шлях людства це однозначно шлях розвитку?
гарне питання
Хіба це вперше коли види вимирали через деградацію. Тих же сапієнсів було купа видів, що вимерли.
   
гарне питання
Хіба це вперше коли види вимирали через деградацію. Тих же сапієнсів було купа видів, що вимерли.

Не треба ґєнєралізувати. Людство або прогресує, або деградує в залежності від умов.

Наприклад, в умовах підвищиної державності головного мозку деградація відбуваєцця завжди.
   
В мене є знайома з майже такими губами  :) то гіалуронова кислота переважно
Лікар-психіатр, між іншим  :D молода, 30 років...
   
Не треба ґєнєралізувати. Людство або прогресує, або деградує в залежності від умов.

Наприклад, в умовах підвищиної державності головного мозку деградація відбуваєцця завжди.
останні 20 тис років мозок людини полегшав на 200 грам - доведено антропологами. Людям все менше треба різномастних скілів виживання у широкому сенсі і все більше достатньо якоїсь спеціалізованої фігні, типу ковальства, пітона чи впарювання якогось непотребу.  МОзок потрошки атрофується за ненадібністю. Ліки в аптеці, їжа в магазині, електрика в розетці. Одна глобальна катастрофа і популяція піде під откос бо всі ці корпоративні роботи нах не потрібні в умовах дикого виживання. Їх першими з'їдять. Доречі вимирання людства це базовий сценарій у футурологів на 1000 річну перспективу.

Останнє редагування: 7 травня 2021 18:30:41 від DeL1T
   
На одном тг канале ее сегодня назвали бимбо-унитаз  :weep:
   
Знайома є з такими губярами, їй 29, вища освіта, працювала у банку, зав якимось відділом.. Її хлопець категорично проти оцих губищ, тату, пазурів і прочої красотіщи! Але вона не слухає. Скандалять через це, але живуть разом.
   
Цікаво, а серед немілєніялів є такі губовагіноїди? Щось я підозрюю це одна з ознак деградації цієї генерації.
   
Не могу тоже понять этот феномен. Трахать такое -себя не уважать. Но продолжают девки себя уродовать. Значит на что-то расчитывают.... На что б..дь?
   
Цитата: Лесь
Буратіно. Разниє случаї єсть. Мєня тоже одна тьолка любила. Бувало, я прийду, сяду, а лягати зразу не можу, шоб не наблювать. І так і сижу всьо время. А вона, сука, подойдьот ззаду, руки на плечі положить і гладіт, і гладіт. А я їй: шо ти, стерво, мене гладиш, шо я тобі, кіт? І по їбальнику сразу - на! (Вздихає.) Любила меня.
Мальвіна. От не люблю я, кода мужики таке п***а. І та любила, і та хуєла... Та подивіться на себе, кому ви нужні?
   
А хто вам сказав що шлях людства це однозначно шлях розвитку?
Мені в це хочеться вірити.
Особливо коли бачиш краєвиди Марса в реальному часі.
Вовчик правильно говорить - з таких будуть робити "собачий фарш" щоб не переводили зайві ресурси коли людство попре колонізувати інші планети.
   
На одном тг канале ее сегодня назвали бимбо-унитаз  :weep:
Влучна характеристика цих "міленіальш" (tu)
   
Колись худорляві жінки вважалися потворами, а зараз це стандарт.
Небезпека в тому, що ці смоктальшиці так само можуть стати жіночім стандартом.   
   
якшо є попит - будуть і блядіщі

попит роблять мужики, це не проблема блядіщь  :laugh:
100%
Попит народжує пропозицію.
І дивно, коли "попит" обурюється.)
   
останні 20 тис років мозок людини полегшав на 200 грам - доведено антропологами. Людям все менше треба різномастних скілів виживання у широкому сенсі і все більше достатньо якоїсь спеціалізованої фігні, типу ковальства, пітона чи впарювання якогось непотребу.  МОзок потрошки атрофується за ненадібністю. Ліки в аптеці, їжа в магазині, електрика в розетці. Одна глобальна катастрофа і популяція піде під откос бо всі ці корпоративні роботи нах не потрібні в умовах дикого виживання. Їх першими з'їдять. Доречі вимирання людства це базовий сценарій у футурологів на 1000 річну перспективу.

Вимирання малоймовірне. А ось скорочення популяції разів в тисячу після якогось катаклізму, вірогідно створеного самим людством куде вирігодніше




Щодо тупої блядоти в СП. Цікаво чи ходила ця особа на вибори і за кого там проголосувала. Не був би атеїстом сказав би що батьків добре бог покарав. А так скажу закономірний результат виховання.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія