Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Алена Юрьевна Pravda начинает что-то подозревать

 Алена Юрьевна Pravda начинает что-то подозревать
Не думаю, что 
Алена Юрьевна Pravda начинает что-то подозревать даст вам что-то постирать даже ротом
   
когда к пенсионерам придет почтальон и вместо пенсии исполнит номер 95 квартала, а потом похлопает их по плечу и скажет, - Вы держитесь здесь, вам всего доброго, хорошего настроения и здоровья! - дети пенсионеров повзрослеют очень быстро
А навіщо ти оцю х.й.ю свою воспальонну сюди несеш? У тебе є докази того, що все буде сае так? Немає? Так навіщо тоді брешеш? Чи мені стукати на тебе за брехню, щоб ви хоч трішки протверезіли?
   
А навіщо ти оцю х.й.ю свою воспальонну сюди несеш? У тебе є докази того, що все буде сае так? Немає? Так навіщо тоді брешеш? Чи мені стукати на тебе за брехню, щоб ви хоч трішки протверезіли?
О, про те що попреджали тут, за думку відміну від Зе будуть вішати, не дивно що прихильники Тимошенко за Зе, вони вважають це номарльно, вішати за проноз... ))) Дівчину, що вас напрягає в цій думці? Те що вам можуть не заплатити прокурорську чи Суддівську пенсію? Та запросто)))) Він нікому нічого не виний, а колис тане презмо Зе, зможу міняти дилерів скільки схоче))))
   
І Короффко, саме з цього і почався пост, що за прогнози які не подобатимуться Зе, СМІ запросто попаде в немилість... А погрозами Печеніжці ви це пітверджуєте...
   
когда к пенсионерам придет почтальон и вместо пенсии исполнит номер 95 квартала, а потом похлопает их по плечу и скажет, - Вы держитесь здесь, вам всего доброго, хорошего настроения и здоровья! - дети пенсионеров повзрослеют очень быстро

А где в этот момент будет Гройся и минсоц уряда? Порохоботы, вы что-то не впопад говорите, экономика растет а на пенсии нет денег?
   
Уважаемая шуша. Я пойду на выборы испортить свой бюллетень. Мне оба кандидата не подходят. Но порохнявый - жадная циничная мразь. Это я знаю наверняка. Вот и весь сыр-бор. Если вы готовы голосовать за кровопийцу-оборотня, - ваше дело. Я не топлю «за», я пишу «против».
Тобто, ти умисно зіпсуєш свого бюлетня тільки для того, щоб знову переміг Потрох, хоч він на твою думку "жадная циничная мразь"?


Щось я не можу зрозуміти твоєї логіки.
   
Факти кажуть що фабрика не працює, і Ліпіцькі росіяни розстроєні що РФ неможа забрати це майно, бо там РОдшільди мають довші лапи....

Факти кажуть що до останього Зе отримував з бюджету РФ гроші на свою кінопродукцію... :facepalm1:

Фактами воно закидує... :facepalm1:

НЕ БРЕШИ! Працює і випускає продукцію, яка фігурує в кацапських судових рішеннях 2017 року. Ти хочеш сказати, що хтось в 2018 році судиться за прострочені 2013 року виготовлення цукерки?
   
ОТже я так розумію Порошенко за кожними журналістом стояв і нашіптував напиши трошки правди трошки брехні аби вона запомнилась? За кожним громадянином в урні стояв і казав іди проголосую за нарокомана Зе, це буде смішно ....  :facepalm1:

Не тупи. Пройобувать можна не тільки діями, а й БЕЗДІЯЛЬНІСТЮ, з чим я вас, порошки і вітаю.  :friends:
   
НЕ БРЕШИ! Працює і випускає продукцію, яка фігурує в кацапських судових рішеннях 2017 року. Ти хочеш сказати, що хтось в 2018 році судиться за прострочені 2013 року виготовлення цукерки?
Хтось судиться за обладнання, а Тобі лиш цукерки в голові))))
   
А где в этот момент будет Гройся и минсоц уряда? Порохоботы, вы что-то не впопад говорите, экономика растет а на пенсии нет денег?
Їх немає ще з часів Януковича,  в чому проблема? Соц виплати уже мають проблеми 2 роки це точно, я про виплати на лікарняні...
   
да мне насрать на то, что там тебе противно)
Просто ты пиzдишь.
И про то, что я бот и про "бизнес в стране-агрессоре"
и про все остальное.
Пиzдишь и сливаешься.

http://xn--90afdbaav0bd1afy6eub5d.xn--p1ai/30996613


Фабрика Рошенівська в Росії ПРАЦЮЄ! Так що НЕ БРЕШИ!
   
Не тупи. Пройобувать можна не тільки діями, а й БЕЗДІЯЛЬНІСТЮ, з чим я вас, порошки і вітаю.  :friends:
В даному випадку ти права, бездіяльність, зі сторони прошенка, плебс вимагає хліба і видовищ їм давали тільки хліба патріції... Відавби він увесь медіа ресурс, і заткнувби всяких там нехароших СМІ, Плебс бувби радий...))) Так дівчино?
   
http://xn--90afdbaav0bd1afy6eub5d.xn--p1ai/30996613


Фабрика Рошенівська в Росії ПРАЦЮЄ! Так що НЕ БРЕШИ!
Дівчино пройдіть по посиланню і розшифруйте де там продукція Ліпецької фабрики?  :shuffle:  :-B
   
Дівчино, не розстроюйся, вся Україна вразі перемоги Зе буде велика фантазія Наркомана.

Бред наркомана, з рожевими поні і куча трупів. ))) І право нікого не цікавитиме.

Соплями і істеричним хрюканням порохоботів удовлєтворєна.  X(

А тиждень тому Вєнька тут розпальцовувався і петушився шо йулька не пройшла у другий тур.
Ото ж які недалекі порохоботи - якби ще в першому турі галасували не за петью, а за Юлю, то зараз бе смоктали не Зеліну пісю, а Юліну цицю. А тепер їжте, поки вам не повилазить.
   
Соплями і істеричним хрюканням порохоботів удовлєтворєна.  X(

А тиждень тому Вєнька тут розпальцовувався і петушився шо йулька не пройшла у другий тур.
Ото ж які недалекі порохоботи - якби ще в першому турі галасували не за петью, а за Юлю, то зараз бе смоктали не Зеліну пісю, а Юліну цицю. А тепер їжте, поки вам не повилазить.
А может они эстеты-авангардисты и им нравятся зеленые писи?
   
tracker по сути слово в слово повторяет мой прогноз из 2014-го. хуйло просто ждёт когда измотанная и уставшая от войны страна решит что любой мир лучше войны. И похоже дождалася.

Странно что Порошенко этого постоянно не обьяснял. Был же целый Минстець для этого.
   
О, про те що попреджали тут, за думку відміну від Зе будуть вішати, не дивно що прихильники Тимошенко за Зе, вони вважають це номарльно, вішати за проноз... ))) Дівчину, що вас напрягає в цій думці? Те що вам можуть не заплатити прокурорську чи Суддівську пенсію? Та запросто)))) Він нікому нічого не виний, а колис тане презмо Зе, зможу міняти дилерів скільки схоче))))
Ні, мене напрягає, що порохоїботи видають бажане за дійсне. І виходячи із їхнього серлиння, вони бажають, щоб Україна якнайшвидше зникла як Держава. Усі соплі і воплі порохоботів наскрізь цим просякнуті.
   
І Короффко, саме з цього і почався пост, що за прогнози які не подобатимуться Зе, СМІ запросто попаде в немилість... А погрозами Печеніжці ви це пітверджуєте...

Прогнози - це одне, а брехня на сайті ЗМІ - це зовсім інше. Бо ти тут побрехав та упиздив собі спатки, а ЗМІ потім буде по судах за твоє брехливе серлиння оддуватися і відповідати матеріально. Ферштейн, ніразу не брехливий порохобот?
   
Хтось судиться за обладнання, а Тобі лиш цукерки в голові))))

Яке обладнання? Ти читав там рішення? Продукцію один в одного крадуть - канхвєти Рошен. Звідки вони в кацаппській глубинці, якщо ви брешете, що хвабрика не працує?
   
Їх немає ще з часів Януковича,  в чому проблема? Соц виплати уже мають проблеми 2 роки це точно, я про виплати на лікарняні...

НЕПРАВДА! Лікарняні платять вчасно.
   
В даному випадку ти права, бездіяльність, зі сторони прошенка, плебс вимагає хліба і видовищ їм давали тільки хліба патріції... Відавби він увесь медіа ресурс, і заткнувби всяких там нехароших СМІ, Плебс бувби радий...))) Так дівчино?

Та ваше видовище у вигляді Томасу плебс не оцінив, так що навіть видовище ви незграбні згородить. Краще б взагалі не бралися, ніж отак його через жопу ліпити.

Проїбать отак бездарно патріархат, закордонні приходи і при цьому залишитися ніким не визнаними - це так тільки Петья уміє все просирати.
   
Дівчино пройдіть по посиланню і розшифруйте де там продукція Ліпецької фабрики?  :shuffle:  :-B

Шо такоє? сасєм тупой? Сестра із Сочі сестрі в Печору АР Комі пересилала шубку вартістю 50к, а пошта ту шубку вкрала, а замість неї в посилку поклали цукерок Рошен. Шоніясна? ДЕ В Сочі, Ліпєцку, Печорі взялися цукерки Рошен, якщо хвабрика не працює? Ась?
   
А может они эстеты-авангардисты и им нравятся зеленые писи?
;o Хочеш сказати, що вони мало того шо рєдіскі в поганом і харошем смислє етого слова, дик ще й педофіли?
   
Соплями і істеричним хрюканням порохоботів удовлєтворєна.  X(

А тиждень тому Вєнька тут розпальцовувався і петушився шо йулька не пройшла у другий тур.
Ото ж які недалекі порохоботи - якби ще в першому турі галасували не за петью, а за Юлю, то зараз бе смоктали не Зеліну пісю, а Юліну цицю. А тепер їжте, поки вам не повилазить.
Де там у справі згадується Ліпецьк???

Дівчино, вас заносить на поворотах...  :super:
   
Кароффка, а что вы хотите доказать? Я думаю нет ни одного читателя ФУПа который не знает о Липецкой Фабрике.  Особых эмоций она ни у кого не вызывает и на выбор не влияет.
   
Шо такоє? сасєм тупой? Сестра із Сочі сестрі в Печору АР Комі пересилала шубку вартістю 50к, а пошта ту шубку вкрала, а замість неї в посилку поклали цукерок Рошен. Шоніясна? ДЕ В Сочі, Ліпєцку, Печорі взялися цукерки Рошен, якщо хвабрика не працює? Ась?
Ще раз, яким боком Ліпецька фабрика там???

Там ясно одне що ти притягуєш за вуха багато речей, як могли просрочені покласти, десь із старих запасів, так і просто контрабанда через Білорсуь чесними українцями, так фабрики є і в ЄС, могли звідти завести...  І банальний котрафакт.

Яким боком там Ліпецька фабрика?

Твої аргументи як у Бігуса притягнуті за вуха.

Дівчино ні так не можна робити, доросла дівчина наче.
   
Та ваше видовище у вигляді Томасу плебс не оцінив, так що навіть видовище ви незграбні згородить. Краще б взагалі не бралися, ніж отак його через жопу ліпити.

Проїбать отак бездарно патріархат, закордонні приходи і при цьому залишитися ніким не визнаними - це так тільки Петья уміє все просирати.
Мова в цій гілці про те що Зе в разі перемоги, ці помилки не зробить. УП це відчуває. Зрозуміло?
   
Кароффка, а что вы хотите доказать? Я думаю нет ни одного читателя ФУПа который не знает о Липецкой Фабрике.  Особых эмоций она ни у кого не вызывает и на выбор не влияет.

Дівчина обідилась, її треба щоб хтось погладив і приголубив...
   
Re: Алена Юрьевна Pravda начинает что-то подозревать

вы либо не прочли публикацию уп, либо ее не поняли. в материалах уп идет речь, что представители зеленского оскорбили журналистов-исследователей, которые как раз ищут факты. в тоже время, материалы выгодные зеленскому, материалы против пороха состоят на три четверти из фейков, без поддающихся проверке фактов...
ЗЫ допустим вы прочитали, что депутат от партии пороха трахнул собаку. как вы самостоятельно можете сделать вывод о "событии"? никак! с собакой вы не говорили, с депутатом тем более... но если перед этим вы прочитали негатив об этом же депутате, например, что год назад он сбил корову, вы уже поверите и про собаку. хотя про корову тоже не было никаких доказательств. вот как это работает (с)
Именно это я имел ввиду, - прочитал статью одних расследователей, намотал на ус, потом прочитал об оскорблении расследователей, которые против предыдущих расследователей и намотал на другой ус.
Поскольку судебная и правоохранительная система, которые должны расставить точки над и, находятся не понятно в каком состоянии, приходится разбираться в происходящем с помощью СМИ, и от того как часто масс-медиа ресурс "промазывает" завистит его репутация. Вы не можете самостоятельно бегать и проверять все слухи поэтому кто-то берет на себя эту работу. Его задача найти самое злободневное и опубликовать, мол, случилось то-то и то-то, одна сторона говорит одно, другая сторона - другое или отморозилась. А обычные граждане просто из этого делают выводы, в том числе и том как на это реагируют правоохранительные органы.
   
Re: Алена Юрьевна Pravda начинает что-то подозревать

http://xn--90afdbaav0bd1afy6eub5d.xn--p1ai/30996613


Фабрика Рошенівська в Росії ПРАЦЮЄ! Так що НЕ БРЕШИ!

Ти пдивись, щоти тут постиш, кацапурко....  :facepalm1:

Согласно сопроводительному бланку «Е 1-в» вес отправления составлял 2,149 кг, в описании отправления А указала – «меховое изделие», стоимость отправления составила 1460 рублей, в том числе тариф за пересылку – 960 рублей и тариф за объявленную ценность – 500 рублей.

<Дата обезличена> по адресу проживания МИ - <Адрес обезличен>, курьером «EMS Почта России» филиала ФГУП «Почта России» была осуществлена доставка пакета с номером отправления EMS <Номер обезличен>.
   
Хуже чем сейчас не будет  .

Це пояснюється тим що Україна розвивається, стає більш сучасною :)

"Українське суспільство зіткнулося з вибором. Їм потрібен хтось, хто просто йде проти істеблішменту, обіцяючи масштабну реформу? Чи вони хочуть когось, хто, можливо, розчарував їх стосовно дечого, але зробив більше реформ, ніж хто-небудь інший в Україні за останні 20 років і протистояв [президенту Росії Володимирові] хуйло?" – розповів він.
Більше читайте тут: https://гордон/ukr/news/politics/-volker-poroshenko-zrobiv-bilshe-reform-nizh-hto-nebud-inshij-v-ukrajini-za-ostanni-20-rokiv-864635.html
   
Re: Алена Юрьевна Pravda начинает что-то подозревать

А якщо буде, що тоді?
кацап генерирует набор случайных фраз а ты пробуешь вести  с ним дискуссию :laugh:
   
Re: Алена Юрьевна Pravda начинает что-то подозревать

НЕПРАВДА! Лікарняні платять вчасно.

Затримка від місяця до двох
   
Затримка від місяця до двох
Дівчина просто не знає, там якусь частину платить підприємство, те вчасно, а те що више, платить з фонду соцстраху ))) те затримується притому вже давно...  :shuffle:
   
Дівчина просто не знає, там якусь частину платить підприємство, те вчасно, а те що више, платить з фонду соцстраху ))) те затримується притому вже давно...  :shuffle:
Років зо три як мінімум. З власного досвіду.
   
...правда теж може бути шкідливою і нести зло. Зараз дуже модно боротися за найчистішу правду, найбільш кристально чисті факти, але правда може нести і зло, тобто бути використаною, щоб зруйнувати людину.

Наприклад, існують дослідження нейрофізіологів, які розкладають наш мозок по поличках і надають компаніям, тим же соцмережам або онлайн-платформам, Netflix, правду про наш мозок. Вони використовують цю правду не для того, щоби зробити нас розумнішими і відповідальнішими, а банально для того, щоб сфокусувати наш мозок на їхніх продуктах і змусити нас купувати їхній товар. Тобто правда не є добром за визначенням, вона також може бути злом.

Правда не повинна бути заснована на фактах. У своїй книжці я намагаюся зорієнтувати людей, на основі чого потрібно ухвалювати рішення про те, як сприймати щось, як правду чи ні. Факт – це лише одна з основ для правди, але правда і факт – не є доконаними речами. Порада, яку я даю, дуже проста: ваша реальність, ваша правда має базуватися на повазі до загальнолюдських цінностей. Є щось базове, те, що об’єднує всіх людей незалежно від держави, у якій вони живуть. Повага до прав людини, до гідності, до права робити свій вибір. Якщо б росіяни так підійшли до визначення правди, то вони б мали погодитися на вибір України бути Європою. Але вони підходять до цього інакше, з точки зору своїх національних інтересів або своєї імперської логіки. Правда цілком може триматися на міфі або на балансі фактів і міфів. Вся історія, до речі, це не правда, а баланс міфів і фактів. Повний текст читайте тут: https://главком/interviews/dmitro-kuleba-naybilsha-drama-rozkol-po-liniji-prihilniki-poroshenka-prihilniki-zelenskogo-585164.html
   
Сильні ЗМІ – це, безумовно, надбання і важливий інструмент формування тієї правди, про яку я сказав. Тобто тієї правди, яка ґрунтується на повазі до людини і до загальнолюдських цінностей. Але ми потрапили в нову реальність. Я вважаю, що ключова концепція Заходу, на якій вихований весь світ з епохи Просвітництва, концепція про те, що чим більше інформації ми дамо людям, тим розумнішими і відповідальнішими вони стануть, потребує переосмислення. Адже сучасні технології управління людьми, інструменти медіа, соціальні мережі, онлайн-платформи, безкінечні мультиплікації реальності не існували на той момент, коли були сформовані всі ці наші уявлення про прозорість, сильні медіа і свободу слова. Тому всі ці речі мають бути адаптовані до сучасності.

Запевняю вас, що Франція, де я зараз перебуваю, або США, Німеччина переживають ті самі проблеми, що й ми. А саме розгубленість в цих реальностях в тому, що є правдою, а що ні. Кому вірити? Всі ці запитання зараз лунають в усьому світі. Старі концепції потребують переосмислення. Якщо ми будемо сліпо за них триматися, як багато хто це намагається робити, то ми просто своїми руками зведемо ці концепції в могилу разом з людьми, які в це вірять. Повний текст читайте тут: https://главком/interviews/dmitro-kuleba-naybilsha-drama-rozkol-po-liniji-prihilniki-poroshenka-prihilniki-zelenskogo-585164.html

Останнє редагування: 13 квітня 2019 20:49:33 від pecheneg
   
В Україні є своя специфіка. У нас зараз людина із шоу-бізнесу претендує на посаду президента. Він не є маргіналом у класичному розумінні, це не європейська модель, де маргінали намагаються змінити істеблішмент. Він, по суті, представник масової культури. Це маскульт протиставляє себе елітарній політичній культурі. Не маргінес проти еліти, а маскульт проти еліти. А це дуже цікава специфіка, і тому все так яскраво розвивається: ми спостерігаємо постмодерн-шоу, яке перетікає у фарс-шоу. Це дуже весело. Повний текст читайте тут: https://главком/interviews/dmitro-kuleba-naybilsha-drama-rozkol-po-liniji-prihilniki-poroshenka-prihilniki-zelenskogo-585164.html
   
Нещодавно в Україні проводилося дослідження з медіаграмотності. Воно показало, що у людей дуже низький інтерес до навчальних програм, які вчать розрізняти факти від суджень, правдиву інформацію від неправдивої. Це величезний міф, що в світі безмежної інформації людина почне шукати правду. Людина не шукає правду, вона шукає інформацію, яка підтверджує її переконання і віру. Людина не воює за правду, людина в сучасному світі воює за своїх, за тих, кого вона вважає своїми. І навіть якщо ці люди дотримуватимуться помилкової точки зору, вона все одно їх захищатиме. Повний текст читайте тут: https://главком/interviews/dmitro-kuleba-naybilsha-drama-rozkol-po-liniji-prihilniki-poroshenka-prihilniki-zelenskogo-585164.html

классное интервью кулебы. прочитайте его полностью
   
На жаль, ідея про те, що даймо людям правду і все стане добре, абсолютно хибна. Вона красиво звучить, але це не працює. Потрібно діяти інакше. Ми маємо справу з людиною, яка розгублена через надлишок інформації. Є вселенський інформаційний потік, людина намагається вчепитися хоч за щось, щоб втриматися на плаву, щоб не потонути і тримається за це досить міцно. Те, за що вона тримається, стає її переконанням і вона починає захищати ці переконання. Це по-перше. По-друге, це – емоції. Люди розбещені емоціями. Я навмисно використовую слово «розбещені». Все, що ми зараз бачимо в контексті виборів, – це насправді битва двох абсолютно протилежних сил і епох. З одного боку, це нова епоха політейменту, коли політика перетворюється на розвагу. З іншого – це класична політика, яка тримається не емоцій чи розваг, а намагається апелювати до аргументів, логіки і мислення. Повний текст читайте тут: https://главком/interviews/dmitro-kuleba-naybilsha-drama-rozkol-po-liniji-prihilniki-poroshenka-prihilniki-zelenskogo-585164.html
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія