Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

;o пхоже на мародерство

Re:  ;o пхоже на мародерство

слайдів
дівок дивились, чи що?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Все  що не має інвентарних номерів не належить державній установі.
Питання є зібіли?
Якщо у вас щось украли - пред,явіть що у вас украли - модель, марку обладнання і прочєє.
І заради бога хватить вже про ці совкові норми з переписом на баланс, по переше хоча б тому що ніхто нічого не переписував.
І хотів би я подивитись на тих інвентаризоторів що спробують чиєсь приватне взяти на баланс.

"пок пок пок, в держустановах не може бути приватногол"

може, і ноути і компи і сервери і монітори. Сплошь і рядом.

Останнє редагування: 29 травня 2019 02:47:49 від Serge_D
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Все  що не має інвентарних номерів не належить державній установі.
Питання є зібіли?
Якщо у вас щось украли - пред,явіть що у вас украли.

Там немає що пред'явити. Для них головне і далі гнати зраду. Типу чого так і далі так хреново в країні? Так слайди немає чим глянути, Педро все покрав. Таку ж дурку зеленим шаріковим можна гнати ще мінімум рік  :weep: І на її фоні можна і парламентські вибори виграти. Вони все правильно роблять, стратегія у них правильна...
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Все  що не має інвентарних номерів не належить державній установі.
Питання є зібіли?
Якщо у вас щось украли - пред,явіть що у вас украли - модель, марку обладнання і прочєє.
І заради бога хватить вже про ці совкові норми з переписом на баланс, по переше хоча б тому що ніхто нічого не переписував.
І хотів би я подивитись на тих інвентаризоторів що спробують чиєсь приватне взяти на баланс.
неінвентаризоване устаткування у приміщенні найвищої секретності? Ще раз ст. 111 КК! (tu)
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Надіюсь пороха посадять за кражу своїх моніторів з секретного приміщення  (tu)
Терміново треба перекрити аеропорти! прихильники певної політсили ви вже там?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Аркадий Бабченко
1 год ·
Бандеровцы! Фашисты! Нацисты! Вы распяли русского мальчика в трусиках на Дамбасе!
Эммм.... б***ь. Вы чего, идиоты? Конечно, распяли. Мы ж фашисты! Вы ж сами об этом орали!
Барыга! Вор! Роттердам плюс! Шоколад! Разворовал страну! Ты забрал оборудование из ситуационной комнаты!
Эммм... б***ь. Вы чего, идиоты? Конечно, забрал. Я ж, барыга - вы ж сами об этом орали!
Ну, то, что с логикой в ближайшие годы будет полный п***а, я уже понял.
Барыги в свое время нашли сервера. Оборудовали себе командный пункт по наиболее эффективному управлению страной. Теперь ваша очередь. Все, барыги ушли! Вот вам площадка! Работайте! Вы ж столько орали об этом! Вы ж самые офигенные управленцы! Закупайтесь теперь на свои, ищите по знакомым, берите в аренду, как это делали предыдущие воры, в чем беда-то? Вот вам ваш кабинет. Как был до меня. Работайте! Но, почему-то, нет.
В бюджете сто восемь тысяч гривен, откуда-то появляется комната с нефиговыми мониторами в три раза дороже бюджета страны каждый, казалось бы - откуда? Да. Но нет. Само как-то материализовалось, наверное. Марсиане прислали.
То, что извиняться за свои вопли никто не будет - тоже уже понятно. Оказывается, барыга и вор взял и за свои деньги оборудовал кабинет управления кризисными ситуациями. Казалось бы, что тут можно вообще сказать кроме одного слова - спасибо. Спасибо, что рвали жопу и искали ходы, как максимально эффективно выполнять свою работу, которую мы вам доверили. Да пофиг! Где мониторы, которые ты, чертов барыга, нашел за свои деньги, а когда мы, самые честные слуги народа, пришли с тобой бороться, не оставил их нам?
б***ь, да я бы даже розетки из стен повыковыривал...
Вы ж вообще, кажется, переезжать собирались, не?
Ангельского терпения человек, однако.
Но я не об этом.
Наводнение в Закарпатье. Погибшие. Чрезвычайная ситуация.
Восемь попавших в плен на фронте. С документацией. Со всеми раскладами. Чрезвычайная ситуация.
Девять дней. Девять, сука, дней в комнате по управлению чрезвычайными ситуациями во время двух чрезвычайных ситуаций - ни одного человека.
И только на десятый случайно зашедший туда управитель чрезвычайными ситуациями узнал, что ему оказывается, придется, работать самостоятельно.
Ну, некогда было. Что ж я, не понимаю, что ли. На сцене плясали. Государственной важности дело.
Управление в стране будет теперь такое.
Собственно, это называется - потеря управления.
Ну, вас предупреждали.
Спокойной ночи
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Аркадий Бабченко
порохобот
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

 Краще б того бабченку справді стрелили.
 Зализує так, що і вуха в'януть.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Аркадий Бабченко

б***ь, да я бы даже розетки из стен повыковыривал...

Вот он уровень порошенковщины.

И почему Обама уступая овальный кабинет Трампу все розетки не повырывал?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Що тут? черговий прихильники певної політсили зашквар?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство


Вот он уровень порошенковщины.

И почему Обама уступая овальный кабинет Трампу все розетки не повырывал?
[/quote]

В Білому Домі все інвентаризоване і кожен президент заїзджає, а потім виїзджає з своїми особистими речами. Залишають лише придбані за кошти бюджета речі.

Ціла колонна завозить і вивозить особисті речі президентів

І на Даунінг стріт так само

В 2014 грошей в бюджеті грошей, ВСІХ !!!,  було на один пристойний монітор. А обладнання потрібно було терміново - купив за власні кошти. Йому треба було, купив. Зєлє треба - може вже придбати за державні - Петро залишив казну повною і ЗВР є.

Ніто не обіцяв що буде легко, все самі-самі-самі

Петро ще й ПВО за свої гроші відновив  ;)

п.с. Колись Хорошковський став міністром економіки і одразу зробив ремонт і поставив дорогущі меблі в свій кабінет. Але він всі рахунки, дуже великі, виставив міністерству і гроші свої повернув, ще й з наваром. Так що коли виїзджав, то не забирав меблі.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Зниклі сервери РНБО України з держтаємниці знайшлися

Олександр Турчинов
Alex Danylyuk на своїй сторінці в Фейсбуці показав відсутність комп’ютерної техніки в приміщеннях, детально не пояснивши глядачам, де відбувається ця зйомка. А у зв’язку із його призначенням Секретарем РНБО України у наших громадян може виникнути підозра, що ці проблеми стосуються Апарату РНБО. Хочу підкреслити, що наведений Данилюком відеоматеріал жодним чином не має відношення до РНБО. Він був знятий в окремих приміщеннях Адміністрації Президента України (вулиця Банкова).

Головний ситуаційний центр РНБО, який знаходиться на вулиці Болбочана, та обладнання приміщень працівників РНБО перебувають під надійною охороною та працюють в штатному режимі.

Коли Олександр Данилюк потрапить на своє робоче місце в Апараті РНБО, він зможе в цьому переконатися.




   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Зниклі сервери РНБО України з держтаємниці знайшлися
Олександр Турчинов
Alex Danylyuk на своїй сторінці в Фейсбуці показав відсутність комп’ютерної техніки в приміщеннях, детально не пояснивши глядачам, де відбувається ця зйомка. А у зв’язку із його призначенням Секретарем РНБО України у наших громадян може виникнути підозра, що ці проблеми стосуються Апарату РНБО. Хочу підкреслити, що наведений Данилюком відеоматеріал жодним чином не має відношення до РНБО. Він був знятий в окремих приміщеннях Адміністрації Президента України (вулиця Банкова).

Головний ситуаційний центр РНБО, який знаходиться на вулиці Болбочана, та обладнання приміщень працівників РНБО перебувають під надійною охороною та працюють в штатному режимі.

Коли Олександр Данилюк потрапить на своє робоче місце в Апараті РНБО, він зможе в цьому переконатися.

Це яким треба бути деприхильники певної політсили, щоб не відрізнити ситуативну кімнату в АП від ситуативної кімнати в РНБО  :facepalm1:

І такому доручили керувати безпекою країни. Вам взагалі не страшно?  ;o
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Це яким треба бути деприхильники певної політсили, щоб не відрізнити ситуативну кімнату в АП від ситуативної кімнати в РНБО  :facepalm1:

І такому доручили керувати безпекою країни. Вам взагалі не страшно?  ;o

Ти дурбецалка імпортна хоч в суть ситуаціі вникала? Чи аби вчергове в калюжу :facepalm1:

   
Re:  ;o пхоже на мародерство

неінвентаризоване устаткування у приміщенні найвищої секретності? Ще раз ст. 111 КК! (tu)

Іменно!!!

Воно і не інвентаризувалося саме для того, щоб його потім спиздити.

Там ще як варіант - його може і інвентаризували, та потім швиденько списали через 2-3 роки закупівлі. Ми ще дуже багато цікавого почуємо і побачимо про мєлочну Кнуряку.


От тільки із цією версією про "закупівлю за власні кошти" кнурята обісралися, бо кнурева Декларація за останні роки стверджує протилежне - нікуди ні на що обчественне Кнурь не тратив власних коштів.

Оказалося, шо Кнурь не тіке Барига, а ше й банальний ВОР.

Останнє редагування: 29 травня 2019 06:10:55 від Karoffka
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Мда в пєтрушок якийсь талант пробити дно там де його навіть нема :facepalm1:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Якасука Такасама
@n6j1K0PZH4vMK0y
Replying to
@Poltevsky
а мне  это напоминает 1917 год - группа еврейских товарищей с молчаливой поддержки народа поведшегося на лозунги. осуществила конституционный переворот. разогнала ВР, захватила ТВ. а где-то на горизонте уже маячит грузин.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство


До зебiлят ще мабуть не дiйшло, що вся  вiдповiдальнiсть за країну з 20 травня лягла на них
Замiсть того щоб п***а в соц мережах, треба приймати справи I працювати
Вiдкривай справи, звертайся в суди, руби руки
Тому якщо Зеля i Ко не будуть цього робити
То це означає що вони покривають злочинцiв
Розстрiл Майдану, свинарчукiв, дiамантових та iн.
Лити бруд на попередникiв, то втiха для сцикунiв
Якщо доведених справ не буде то свинофермою можно називати зефанiв

   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Кнурята, ви і справді настільки тупенькі?

Майбутній секретар РНБО зняв відеоролик в приміщенні АП про те, що мародер таки гнидно відстояв своє звання "Мародера", спиздивши всю оргтехніку із ситуативної кімнати. ШО вам ше не так? Не під тим кутом зняв вирвані кишки із стін? Чи не під тим кутом падало світло на порожні промародерені Кнурем стіни?

Ви б там вже заткнулися і не хрюкали у куточку, коли вся ницість вашої сволочі стала явною. Так нє, ще й хрюкають.

https://www.youtube.com/watch?v=pOVRaGOQzp4
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

це була власність Сліпого трасту  :weep:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство


До зебiлят ще мабуть не дiйшло, що вся  вiдповiдальнiсть за країну з 20 травня лягла на них
Замiсть того щоб п***а в соц мережах, треба приймати справи I працювати
Вiдкривай справи, звертайся в суди, руби руки
Тому якщо Зеля i Ко не будуть цього робити
То це означає що вони покривають злочинцiв
Розстрiл Майдану, свинарчукiв, дiамантових та iн.
Лити бруд на попередникiв, то втiха для сцикунiв
Якщо доведених справ не буде то свинофермою можно називати зефанiв

Та не переймайтеся ви так. Все це буде. Але народ повинен знати ВСЕ про свого "Хероя". Так же ж, чекушки?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ти дурбецалка імпортна хоч в суть ситуаціі вникала? Чи аби вчергове в калюжу :facepalm1:

Показати зображення...

Видно, що ти на доброчинність і копійки не дав, бо поняття не маєш, як це працює.

Якщо я купила комусь компи (наприклад, в агенство для бездомних) як благочинну пожертву, мені видаються відповідні документи і навіть на цю суму потім можна списати податки (це вираховується в сукупності із іншими пожертвами). Ці компи тепер належать установі. Їх повинні  записати як ассетс, які потім managed in accordance with asset management lifecycle.  Амортизація, потім списання, і т.п.

Якщо ж я купила комп собі у офіс і не оформляла як благочинність, це моя власність. І я маю право робити з  нею все, що хочу.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство


До зебiлят ще мабуть не дiйшло, що вся  вiдповiдальнiсть за країну з 20 травня лягла на них
Замiсть того щоб п***а в соц мережах, треба приймати справи I працювати
Вiдкривай справи, звертайся в суди, руби руки
Тому якщо Зеля i Ко не будуть цього робити
То це означає що вони покривають злочинцiв
Розстрiл Майдану, свинарчукiв, дiамантових та iн.
Лити бруд на попередникiв, то втiха для сцикунiв
Якщо доведених справ не буде то свинофермою можно називати зефанiв
Троєщина на варті свинарника :lol:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Та не переймайтеся ви так. Все це буде. Але народ повинен знати ВСЕ про свого "Хероя". Так же ж, чекушки?

так i я про це
хай преЗедент працює
нефiг по Кварталам бiгати


   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Видно, що ти на доброчинність і копійки не дав, бо поняття не маєш, як це працює.

Якщо я купила комусь компи (наприклад, в агенство для бездомних) як благочинну пожертву, мені видаються відповідні документи і навіть на цю суму потім можна списати податки (це вираховується в сукупності із іншими пожертвами). Ці компи тепер належать установі. Їх повинні  записати як ассетс, які потім managed in accordance with asset management lifecycle.  Амортизація, потім списання, і т.п.

Якщо ж я купила комп собі у офіс і не оформляла як благочинність, це моя власність. І я маю право робити з  нею все, що хочу.
Ти купи компи в Пентагон а потім забери через 5 років :facepalm1:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Видно, що ти на доброчинність і копійки не дав, бо поняття не маєш, як це працює.

Якщо я купила комусь компи (наприклад, в агенство для бездомних) як благочинну пожертву, мені видаються відповідні документи і навіть на цю суму потім можна списати податки (це вираховується в сукупності із іншими пожертвами). Ці компи тепер належать установі. Їх повинні  записати як ассетс, які потім managed in accordance with asset management lifecycle.  Амортизація, потім списання, і т.п.

Якщо ж я купила комп собі у офіс і не оформляла як благочинність, це моя власність. І я маю право робити з  нею все, що хочу.

То мародер ще й не доброчинець? Він постачив у кабінет із державними секретами "свою" оргтехніку, щоб потім її ЗАБРАТИ із усіма секретами? А на що він розраховував? Що це все не стане явним?

Дик, у нього рейтинга вже НЕМАЄ! ЯК і із ЧИМ він збирається йти до Верховної Зради?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство


То мародер ще й не доброчинець? Він постачив у кабінет із державними секретами "свою" оргтехніку, щоб потім її ЗАБРАТИ із усіма секретами? А на що він розраховував? Що це все не стане явним?

Дик, у нього рейтинга вже НЕМАЄ! ЯК і із ЧИМ він збирається йти до Верховної Зради?


ШО?? з чого ти взяла, що він комп у власний кабінет повинен списувати на благочинність? це копійки. Може, йому і сімейні фотки теж залишити? я принципової різниці не бачу.

Якщо навіть на те пішло, прихильники певної політсили ідіоти не розуміють, що краще свою оргтехніку поставити хоча б із міркувань секюріті. А що якщо там жучків яких напхано в петіних компах??

прихильники певної політсили-с!

ПС. Рейтинг нікого не колише. Це діло наживне. Не проходить і дня, щоб зебі-ли не зашкварилися, у тому числі як з цими компами. Абсолютний непрофесіоналізм.


Останнє редагування: 29 травня 2019 06:34:54 від Inanna
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ти купи компи в Пентагон а потім забери через 5 років :facepalm1:

А про Пентагон (РБНО) ніхто і не говорить. Петя компів звідти не вивозив і там дійсно повинно бути лише державне обладнання. АП - це офіс преза, він може там мати що хоче, за умови що секюріті дозволила таку техніку у відповідності до стандартів.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Дик, у нього рейтинга вже НЕМАЄ! ЯК і із ЧИМ він збирається йти до Верховної Зради?

рейтинг то справа така
сьогоднi вiн є, а коли справи не робляться (один худ. свист), то його вже й нема


   
Re:  ;o пхоже на мародерство

А про Пентагон (РБНО) ніхто і не говорить. Петя компів звідти не вивозив і там дійсно повинно бути лише державне обладнання. АП - це офіс преза, він може там мати що хоче, за умови що секюріті дозволила таку техніку у відповідності до стандартів.
Ти здуріла? Чи ще одна тупа курка? Педро був головнокомандувачем і на сервери заходила інфа по закритим каналам... Старайся краще...
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ти здуріла? Чи ще одна тупа курка? Педро був головнокомандувачем і на сервери заходила інфа по закритим каналам... Старайся краще...

то вiдкривай справу, що о тут пыздыш

   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ти здуріла? Чи ще одна тупа курка? Педро був головнокомандувачем і на сервери заходила інфа по закритим каналам... Старайся краще...

Хто сказав? чергове прихильники певної політсили фейкове лайно?

Хехехе-с!  :laugh:  :weep:

   
Re:  ;o пхоже на мародерство

   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Re:  ;o пхоже на мародерство

Всьо потекло в пєдріл... :lol:

Дуже сильний аргУмент!
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Сп%здили вандали серверА,
Лиш в стіні залишилась діра...
 :sad:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Іменно!!!

Воно і не інвентаризувалося саме для того, щоб його потім спиздити.

Там ще як варіант - його може і інвентаризували, та потім швиденько списали через 2-3 роки закупівлі. Ми ще дуже багато цікавого почуємо і побачимо про мєлочну Кнуряку.


От тільки із цією версією про "закупівлю за власні кошти" кнурята обісралися, бо кнурева Декларація за останні роки стверджує протилежне - нікуди ні на що обчественне Кнурь не тратив власних коштів.

Оказалося, шо Кнурь не тіке Барига, а ше й банальний ВОР.
У вас запитаю, покажіть в якій графі декларації вписують витрати власних коштів?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Дуже сильний аргУмент!
Ну ти ж не знайшла щось розумнішого ніж висєр якогось пєдріли... Так що обтікай потроху... Знайдеш щось розумніше ще раз спробуй...
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

У вас запитаю, покажіть в якій графі декларації вписують витрати власних коштів?
Це вже не була благодійність? Пєтрушкі генерять відмазки просто феєрично :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія