Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Отже про редагування гілок особами прібліжоннимі к анпіратору. На прикладі гілки Вольки.

Алкофілософ відкрив ось цю гілку про волю  https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1013452.0

Я дописав, що людина, яка бреше або краде, не може бути вільна зв визначенням та навів приклад наглої брехні.
Ось  скріншот мого допису.



Тупа брехня про продажі в 15 країн, про місце виробництва в  Гаазі чи  в запоріжському хрущі,,  про сєртіфікати соотвєтствія "другія", 
про контроль качєства "внєшній і внутрєнній".
Тобто, як я написав - концентрована брехня, брехня не просто в кожній літері, кожен піксель брехливий.

Наразі мій допис видалений в гілці алкофілософа   https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1013452.0
навіть без ніякого  намьока на редагування чи видалення.

Окремо хочу зауважити адміністрації, я не розкривав ніяких персональних даних, персонаж сам їх неодноразово, нажершись конини, викладав в алкогольній гарячці на форумі.

   
Ипануте на фсю голову! B-)  :facepalm1:

Сидить у Чехії на соціалі,паразит, і його аж трясе,ніщеброда.  Иди працюй,уроде! :fuck:

Останнє редагування: 20 серпня 2018 10:17:23 від Wolter
   
 хм, а medved це що, президент росії в 08/08/2008? Може є ще якийсь потаємний зміст цього ніку, але все ж він нероздільно асоціюється саме з замом хуйла. Щось з кожного пікселя ніку кацапропропагандою тхне
   
Ипануте на фсю голову! B-)  :facepalm1:

Сидить у Чехії на соціалі,паразит, і його аж трясе,ніщеброда.  Иди працюй,уроде! :fuck:

в Чехії немає соціалу, єбанько. Не маєш роботи - за 3 дні маєш покинути країну.
Тут немає твого улюбленого соціалізму.
тут панує капіталізмус.
Так що мимо.
І так, в Чехії ти не зміг би продавати твоє зілля з крейди, тому що куй би ти отримав сертифікат.
Тут панує Закон.
   
Кстати, Волька, ты платишь налоги в РФ?  :gigi:
   
хм, а medved це що, президент росії в 08/08/2008? Може є ще якийсь потаємний зміст цього ніку, але все ж він нероздільно асоціюється саме з замом хуйла. Щось з кожного пікселя ніку кацапропропагандою тхне

Нік medved,   зареєстрований на ФУПі в 2003 році, після падіння ФУПу дата реєстрації некоректно відображається.
   
Кстати, Волька, ты платишь налоги в РФ?  :gigi:
=========================
Звісно що ні. До чого тут РФ? Хтось там продає мої засоби? Ну той що? Вони навіть не у мене купують. Зато валюта в Україну йде. :D
   
волька ти непорядний тіпок

взагалі гидота

   
в Чехії немає соціалу, єбанько. Не маєш роботи - за 3 дні маєш покинути країну.
Тут немає твого улюбленого соціалізму.
тут панує капіталізмус.
Так що мимо.
І так, в Чехії ти не зміг би продавати твоє зілля з крейди, тому що куй би ти отримав сертифікат.
Тут панує Закон.
-----------------------------------------
І де ж ти там робиш,уроде? :D  Ніщеброде. Ото тебе і підкида. Поїхало та там і обісралося. Зараз піну пускаєш! :fuck:
   
-----------------------------------------
І де ж ти там робиш,уроде? :D  Ніщеброде. Ото тебе і підкида. Поїхало та там і обісралося. Зараз піну пускаєш! :fuck:

Дятле, ця гілка не про мене, а про права вибраних і безправ'я мас.
 Про те як адміністрація вперто наступає на граблі.

   
Забаньте уєбана.
Нажерлося стікломою і поливає .
Медведчук, плять.
   
"Отже про редагування гілок  особами прібліжоннимі к анпіратору."

...хто нам мішаєт - тот нам і паможет  B-)
   
волька - то як воно - з окупантом торгувати?
чи ти тут патріот а там - нічого асабістава - тільки бузінес?))
   
Цікаво, Волтера якось матеріально/фінансово стимулюють, чи воно працює тут "за ідею"?

Він же якось раптово і радикально змінився. З досить адекватного дописувача зненацька перетворився в непристойно бліду тінь ДІДУСЯ.

Хіба він до війни був зовсім двинутим фаном Юльки чи її штабним? 
   
волька зпоконвіку йульок - різного градусу упоротості.
   
так, в Чехії ти не зміг би продавати твоє зілля з крейди, тому що куй би ти отримав сертифікат.
Тут панує Закон.

 то  ти  з  заплющеними очима  вже  оцінюєш  продукт  ?  точно  Закон ?  В  твоїх  словах вбачається  інше .
   
то  ти  з  заплющеними очима  вже  оцінюєш  продукт  ?  точно  Закон ?  В  твоїх  словах вбачається  інше .

про що твій висєр, дефективне?
   
Якби на початку Століття не зрозумілу Теорію Енштена видалили ? Ну пише чувак якусь дурню, що швидкість світла всюди однакова і що закони фізики всюди однакові. Думаєте така ситуація не мислима в сучасному світі? А тим більше серед науковців?

Я вас Умаляю, хвилюву теорію на сотні років забули, бо її не розумів Нютон, і він казав, що світло Хвиля ? Це ваш бред. Світло корпускула, частинка.

А вашу не зрозумілу хвильову дурню я видалю з нашої бібліотеки якою, я керую.

І як погано я не можу видалити роботу Лейбніца він точно її списав у мене, негідник(((( Іду пошукаю в каталозі щоб видалити ще ? Там же стільки дурні в тій бібліотеці, почну з Хвильової теорії світла, це повна мура. За кого вони себе мають ці невігласи? Світло Корпускули.

І взагалі є у мене маленьке любиме заняття, потішу душу повісивши пару фальшивомонетчиків, але спочатку видалю всі дописи.


Цікава історія минулого модерування не зручних аргументів. Я не розумію тому видалю, нічого нового під місяцем.
   
ньютон, лейбнiц
тiммi i оля

 :facepalm:

Г - гордiсть
Що тобі не подобається?))))
   
Показати зображення...
А это как понимать?
Тобіж казали що все можуть відредагувати (((  :facepalm1: Прокинувся.  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія