Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Є книги (знання), котрі людям знати заборонено! :X

  Ви заінтриговані? Здогадуюсь, що так. Що ж то за книги такі (а в них знання), котрі нам знати шкідливо?
  Почну з початку. Мойсей 40 років водив свій народ по пустелі й привів до обіцяного Богом Краю, що "тече молоком та медом".
  Вислав розвідників і ті, повернувшись, розповіли що Край той багатий, люди велетні й живуть досить заможно отож перемогти їх буде неможливо.
  Господь заповів не боятися, мовляв, Я буду воювати за вас – ви малим числом легко їх здолаєте.
  Так і сталося – ізраїльтяни легко здобули перемогу й зайняли вже готові будинки, виноградники, сади, водозбори і т. д.
  Та була засторога від Бога: "Нехай не знайдеться між тобою такий, хто ворожить ворожбу, хто ворожить по хмарах, і хто ворожить по птахах, і хто чарівник, і хто чорнокнижник, і хто викликає духа померлого та духа віщого, і хто питає померлих". Мовляв, за ці гріхи Я вашими руками понищив їх перед вами.
  Не подіяла засторога – євреї навчилися чинити гидоти того проклятого Богом краю.
  В Діях Святих Апостолів описаний цікавий епізод. Велику силу дав Господь апостолові Павлу: "...так що навіть хустки й пояси з його тіла приносили хворим, і хвороби їх відпускали, і духи лукаві виходили з них". Під впливом проповідей Апостола Павла "...багато хто з тих, що ввірували, приходили, визнаючи та відкриваючи вчинки свої. І багато хто з тих, що займалися чарами, позносили книги свої та й перед усіма попалили. І злічили ціну їх, і вийшло на срібло п'ятдесят тисяч драхм".
  Якими словами Апостол Павло так пояснив пагубність чародійства, що люди кинулись палити свої ворожбитські підручники?
  А як би я сьогодні сказав? Гидкий перед Господом кожен, хто служить Божому ворогові - дияволові! Хоча диявол дуже сильний, але Господь набагато сильніший. Він, за великим милосердям Своїм, терпить чародіїв до певного часу. Терпить, але не безкінечне Його довготерпіння!
  Та книга називається Магія. Рецептів там безліч: як досягнути здоров’я, успіху, достатку, понищити ворогів, вливати на хід подій та сили природи тощо. Словом, крутити світом в своє задоволення.
  От ви скажете: А я ради цікавості скачаю з Інету але нічого з того робити не буду! Ага, щас! Спокуса там величезна. Це як в дитячій казці вам добродій дає все-все але при одній умові: не входити в оту он кімнату. Це як їсти із усі дерев в раю але от з того зась.  ;)
  Давайте розберемо незначний на перший погляд приклад: Ви вичитали: "Як зустріти потрібну вам людину".
  А ви давно мрієте зустріти колишнього коханого (кохану) чи чоловіка котрий не повертає вам борг.
  Там ділов то: потрібно прочитати закляття в котрому вказати ім’я потрібної людини. Ясна річ, ви не звернете увагу на дивні імена потойбічних істот до котрих звертаєтеся.
  І, як гадаєте, ви ніби "випадково" таки зустрінетесь із вказаною вами в заклинанні людиною? 8-)
   
Цитувати
як досягнути здоров’я, успіху, достатку, понищити ворогів, вливати на хід подій та сили природи тощо.
Є цілком наукові підходи. Називається психологія, соціальна психологія, кліматологія та інше. І магія тут ні до чого.

А секрети успіху криються у власному мозкові. Потрібно розкрити його потенціал і звільнити від оков.
   
Є цілком наукові підходи. Називається психологія, соціальна психологія, кліматологія та інше. І магія тут ні до чого.

А секрети успіху криються у власному мозкові. Потрібно розкрити його потенціал і звільнити від оков.
Є такий вислів: "Що бачить те й знає".  :shuffle:
   
примітивизм antik vs науковий підхід com1   :D
   
примітивизм antik vs науковий підхід com1   :D
  Та ладно... Я всього лиш хотів сказати, що наш світ багатовимірний.
  А ми й досі мислимо категоріями трьох вимірів: ширина, довгота, висота...  8-:
   
примітивизм antik vs науковий підхід com1   :D
не вистачає ще пракцитизму наффі )
   
  Та ладно... Я всього лиш хотів сказати, що наш світ багатовимірний.
  А ми й досі мислимо категоріями трьох вимірів: ширина, довгота, висота...  8-:
Ще є четвертий - час, який може змінювати швидкість.
   
ТС, ну досить вже публікувати цитати з книги казок, де нестикухі вилазять на кожній сторінці.

От тобі всього дві (забарно багато писати) з жидівського Ісходу:
1. Фараон не відпускав євреїв, зза чого бог наслав на Єбипет цілу купу диких нещасть. Фараон срав аж на 9 «казнєй» (хоча в реалі хватіло би і 3-5 максімум). Врешті, після умертвіння всіх пєрвєнцев (і свого сина) фараон зрозумів силу бога і згодився відпустити жидів. Але потім чомусь передумав і схотів їх нагнать і забрать взад. На сурового бога насравши і чомусь його вже небоячись.
2. Жиди прийшли в нову місцину і налякались, шо не зможуть побідить плємєна їх насєляющіє. Тож возроптали, здєлалі собі кумір із баранчика і сталі йому поклоняцця. Ці жиди відєлі величезну сілу бога, але чомусь злякались «многочіслєнних племен», а на бога насрали, не тіко в силу його не вірячи, а щей дрочили його бараном.

Шож то за бог у вас такий шелудівий, шо він хоч прилюдно півземлі знищить, а пересічні люде якшо вначалє і налякаюцця трішки, то через день серуть прямо цьому богу на голову? :D
   
  Тут залишилося мало людей з котрими цікаво дискутувати. Одні в "бані", інші "самозабанилися" - скучно тут тому що...  :(
   
Re: Є книги (знання), котрі людям знати заборонено!  :X

  Тут залишилося мало людей з котрими цікаво дискутувати. Одні в "бані", інші "самозабанилися" - скучно тут тому що...  :(

Ваші співрозмовники залишились в Москві. І це біда.
Це таджики з болгарками

Тут звичайно теж багато співрозмовників найвищого рівня, та до вашого вони все таки не дотягують
   
не вистачає ще пракцитизму наффі )
  :D
   
А/С
Просто встрєтілісь два одіночества
   
примітивизм antik vs науковий підхід com1   :D

Битва титанів ФУПу.
   
А все-таки, як ви думаєте: ви ніби "випадково" таки зустрінетесь із вказаною вами в заклинанні людиною?  :shuffle:
   
А все-таки, як ви думаєте: ви ніби "випадково" таки зустрінетесь із вказаною вами в заклинанні людиною?  :shuffle:
З якою ще людиною, якому заклинанні?
Шо за брєд ви несете
   
Мойсей 40 років водив свій народ по пустелі й привів до обіцяного Богом Краю, що "тече молоком та медом".
  Вислав розвідників і ті, повернувшись, розповіли що Край той багатий, люди велетні й живуть досить заможно отож перемогти їх буде неможливо.
Ти хоч Біблію читав?

Там він довів їх за 6 дні і вислав розвідників 12 і два сказали що ми можемо перемогти інші сказали не вийде, а вже тоді і за це він їх водив 40 років і готовив до війни яку виграв Єшуа Навін. :facepalm1:
   
А секрети успіху криються у власному мозкові. Потрібно розкрити його потенціал і звільнити від оков.
звільнитися від орків.
   
Щоб звільнитися від орків, потрібна повна потужність кожного мозку окрім ворожих.
   
Re: Є книги (знання), котрі людям знати заборонено!  :X

не вистачає ще пракцитизму наффі )
==================

Я за нього. :D

Чому всі японки мають криві зуби та самі вони негарні??? :-)o
   
  А то я думав, що хоч хтось моєю автобіографічною книгою по темі зацікавиться чи в "приват" щось напише...  :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія