Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Петиція за відміну касових для ФОП

Петиція за відміну касових для ФОП

Кому не байдуже прошу підтримати.
https://petition.president.gov.ua/petition/131296
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Вимога дуже проста: скасувати касові апарати і дати можливість розвиватись малому та середньому бізнесу без додаткових витрат та лишнього тиску!

Чому? Політики, і особисто Президент Зеленський постійно кажуть що повернуть українців з-закордону, кажуть що збільшують, ніби то, мінімальну зарплатню, щоб наші люди багатіли, і при цих всіх словах, вводять касові апарати. Але це тае непрацює. Для того, щоб люди багатіли, потрібно зменьшити тиск на бізнес, зменьшити податки (чого в нас категорично не роблять), і хочаб не мішати бізнесу, роблячи РРО. Власники цих самих підприємств, яких тепер заставляють купити КА, створюють багато робочих місць, і саме вони піднімають ЗП людям, і не дають їм поїхати закордон, але коли цим підприємцям говорять купити КА, який коштує 20тис.грн. за шт., а якщо в підприємця є декілька магазиніа, то зввдки він має взяти гроші на ці КА? Можливо ці кошти дасть держава? Унікум Гетьманцев? Не дадуть, нажаль. І як висновок, підприємства закриваються через і так високі тарифи, ще й додатково мають тратитись на КА, а люди або втрачають роботу через це, країна податки, або людині зменьшують ЗП, хоча про це ніхто не дізнається.
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Поздно.Нужно было бузить массово а не по триста человек. Тысячу от каждой области легко собрали бы.Тогда бы они обосрались и отменили ,сто процентов. А теперь расслабьтесь и получите удовольствие
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

А якась петиція взагалі була врахована владою?
Бо здається, це марна справа, ті петиції.
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

За касові апарати. Всюди. І щоб проїзд у маршрутках також оплачувався офіційно, а не до кишені водія.
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

За касові апарати. Всюди. І щоб проїзд у маршрутках також оплачувався офіційно, а не до кишені водія.

Ви дійсно вважаєте що все йде в кишеню водія?
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Кому не байдуже прошу підтримати.
https://petition.president.gov.ua/petition/131296

 :K

голосували за зє-кловуна - встановлюйте, під@р@си, фіскальні РРО.

Я не голосувала - але встановила.

Вчіться жити за законами і нести відповідальність за вчинки  :K
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Не за відміну РРО петиції ляпати треба, а за зміну податкового законодавста
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

:K

голосували за зє-кловуна - встановлюйте, під@р@си, фіскальні РРО.

Я не голосувала - але встановила.

Вчіться жити за законами і нести відповідальність за вчинки  :K

Х .. тобі, я свої проблеми вирішив. Просто працівникам гірше. Мені пофіг,я скільки заробляв стільки і буду
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

 Це напівзаходи. Скасувати податки.
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

  зараз народ дуже радіє, всі ті , хто до цього часу платив єдиний податок,  позакривалися, стали на біржу і вже отримали по 800 грн.

  знову повертатися до сплати податків ніхто не буде...
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

А я не буду підписувати - жрі-тє  :beach:
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Президент Зеленський постійно кажуть що повернуть українців з-закордону,

Хочете щоб виїзні візи ввели ?  :gigi:
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Може без петицій? Може відразу з підсрачника?
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Хочете щоб виїзні візи ввели ?  :gigi:

Не підказуйте !!!!  ;o
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Не за відміну РРО петиції ляпати треба, а за зміну податкового законодавста
:-B
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

  зараз народ дуже радіє, всі ті , хто до цього часу платив єдиний податок,  позакривалися, стали на біржу і вже отримали по 800 грн.

  знову повертатися до сплати податків ніхто не буде...
А з юрособами як працювати, дозвольте спитатись?
   
Та більшість і так забила на ті касові апарати. Ну випишуть штраф за коробку канхвет та батона у розмірі 150%. Так людина не сплативши 5% за місяць більше собі залишить. Не будуть же податківці сутками шаритись по базарах і магазинах щоб виловлювати тих хто кеш бере. А ті хто торгував дорогими речами у них і так РРО стояло завжди. Раніше все через POS термінали йшло на ІБАН і люди платили 5% з того, вумні вирішили що то замало, тож після 1 квітня місцеві бюджети зрадіють. Жадность порождаєт бедность. ©
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

А я не буду підписувати - жрі-тє  :beach:

Жерти будете ви,ті хто живе з податків
   
А з юрособами як працювати, дозвольте спитатись?
Як і працював, з ібану на ІБАН. Без РРО.
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Та більшість і так забила на ті касові апарати. Ну випишуть штраф за коробку канхвет та батона у розмірі 150%. Так людина не сплативши 5% за місяць більше собі залишить. Не будуть же податківці сутками шаритись по базарах і магазинах щоб виловлювати тих хто кеш бере. А ті хто торгував дорогими речами у них і так РРО стояло завжди. Раніше все через POS термінали йшло на ІБАН і люди платили 5% з того, вумні вирішили що то замало, тож після 1 квітня місцеві бюджети зрадіють. Жадность порождаєт бедность. ©

 красиво придумав
тобі б книжки писати, начальник(С)
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

А з юрособами як працювати, дозвольте спитатись?

  для безготівкових розрахунків з юрособами не треба РРО
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Ви дійсно вважаєте що все йде в кишеню водія?


А куди ж? А пальне, ремонт і т.д. - то все Бог дає на шару, поки водії жиріють
   
красиво придумав
тобі б книжки писати, начальник(С)
То не я, то у наріда повальні проблеми з пос терміналами, прям напасть якась. Вже весь інтернет гуде.
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

То не я, то у наріда повальні проблеми з пос терміналами, прям напасть якась. Вже весь інтернет гуде.

та так покинули торгувати і гайда гудіти в інтернетах
цукерками порішають потім
   
та так покинули торгувати і гайда гудіти в інтернетах
цукерками порішають потім
Гудять покупці, бо звикли карткою розраховуватись а пос термінали поголовно повиходили з ладу. :weep:  Навіть Держспоживслужба почала нервувати бо шото таке коїться?!?!? https://buh.ligazakon.net/news/208745_dps-ta-derzhprodspozhivsluzhba-poperedili-magazini-pro-shtrafi-za-vdmovu-priymati-platzhn-kartki
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

без жодних проблем безкоштовна ПРРО Каса ставиться на смартфон та на Винду 10 на Айфон ні
хай бідні у яких меньше за 5 500 000 грн куплять Xiaomi за 3200 та працюють
алеж якщо ПРРО то не всі залишаться на 2й або навіть 3й группі малий такі собі та середній бізнес
Встановлював особисто жодних проблем
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Може без петицій? Може відразу з підсрачника?
+1, але голоснув таки  :D
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Гудять покупці, бо звикли карткою розраховуватись а пос термінали поголовно повиходили з ладу. :weep:  Навіть Держспоживслужба почала нервувати бо шото таке коїться?!?!? https://buh.ligazakon.net/news/208745_dps-ta-derzhprodspozhivsluzhba-poperedili-magazini-pro-shtrafi-za-vdmovu-priymati-platzhn-kartki

ну так це ж Клондайк для Держспоживслужби, можна висилати фури за цукерками
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

Кому не байдуже прошу підтримати.
https://petition.president.gov.ua/petition/131296

за кого свій голос віддав на виборах президента?
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

ну так це ж Клондайк для Держспоживслужби, можна висилати фури за цукерками

  у цеї "Держспоживслужби" є фішка виписувати штрафи по 170000 грн (~4500usd) за "недопуск до перевірки"
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

без жодних проблем безкоштовна ПРРО Каса ставиться на смартфон та на Винду 10 на Айфон ні
хай бідні у яких меньше за 5 500 000 грн куплять Xiaomi за 3200 та працюють
алеж якщо ПРРО то не всі залишаться на 2й або навіть 3й группі малий такі собі та середній бізнес
Встановлював особисто жодних проблем

  скільки штрафів заплатив?
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

*170 000,00* грн. за недопущення до проведення планової перевірки.
Думка суду щодо дії мораторію на перевірки: "З аналізу зазначених норм законодавства, суд приходить до висновку, що _*заборона на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів* із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, встановлена Законами №533та № 530-ІХ, *не поширюється на перевірки в сфері державного ринкового нагляду і контроль нехарчової продукції*_ ..."


Рішення суду: https://docs.google.com/document/d/192ghyMGlgy53LaNdLyg-jOWh2KWoa-aRXml1D8ofWWs/edit?usp=sharing
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

  у цеї "Держспоживслужби" є фішка виписувати штрафи по 170000 грн (~4500usd) за "недопуск до перевірки"

тю подумаєш
Не будуть же службовці сутками шаритись по базарах і магазинах щоб виловлювати тих хто перевірятись не хоче.
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

  скільки штрафів заплатив?
жодного
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

жодного
 
  ти, видий чеки не вибивав?
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

тю подумаєш
Не будуть же службовці сутками шаритись по базарах і магазинах щоб виловлювати тих хто перевірятись не хоче.

  та не питання, після такого штрафу ще кілька тисяч ФОПів знімуться з реєстрації і підуть отримувати по 800 грн з біржі...
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

  та не питання, після такого штрафу ще кілька тисяч ФОПів знімуться з реєстрації і підуть отримувати по 800 грн з біржі...

ні просто ввімкнуть термінали поставлять РРО і продовжать заробляти гроші 
   
Re: Петиція за відміну касових для ФОП

 
  ти, видий чеки не вибивав?
шановний вибивав
я дивлюсь ти все встановив і маєш досвід і він у тебе геть негативний то поділися а то
дурником прикидаєшся
   
ні просто ввімкнуть термінали поставлять РРО і продовжать заробляти гроші 
Гадаю ПОС термінали прирівняють до безготівкових платежів і проблема відпаде.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія