Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

будинок вже готовий. Часу на будівництво немає. Ще ремонт треба рік мінімум робити

Тобто вже побудувалися ? так то старі ціни....Дерево за рік здорожчало на 300%  :X
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Тобто вже побудувалися ? так то старі ціни....Дерево за рік здорожчало на 300%  :X
у людини бізнес. Будує на продаж будинки.
Поряд продавався будинок каркасний за 160 тис, жахливий капєц.
   
у людини бізнес. Будує на продаж будинки.
Поряд продавався будинок каркасний за 160 тис, жахливий капєц.

Чого капець ?
Проблема будинків "на продаж" в том, що ніколи не дізнаєшся - який там пистець всередині...
   
Це пистець...Строители озверели.
По оплате идут ноздря в ноздрю с программистами
Только хороших программистов в Украине много
А хороших строителей поди найди
   
По оплате идут ноздря в ноздрю с программистами
Только хороших программистов в Украине много
А хороших строителей поди найди

Саме так. Та й з програмісти вже теж жопа  :weep:
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Чого капець ?
Проблема будинків "на продаж" в том, що ніколи не дізнаєшся - який там пистець всередині...
там все видно і так. Будівельник живе в тому ж селі).
   
там все видно і так. Будівельник живе в тому ж селі).

Тобто будівельник - гівно, але ви купили його будинок ?  8-)  щось я не впетраю :))
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Тобто будівельник - гівно, але ви купили його будинок ?  8-)  щось я не впетраю :))
набігами на фупі сьогодні, швидко пишу.
Будинок нормальний, будівельник теж нормальний. Навесні буде гараж нам будувати))
Гівно був поряд будинок, каркасний. Його вже будував якийся інший будівельник. Двоповерховий з дурнуватим плануванням.
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Чоловік теж у шоці. Але це крутий будівельник....Олек сандр Терехов - у нього блог свій, він таки так все з розумом розповідає....
Все по нормативах - те, се....
Так ГОЛОВНЕ: я стала у чергу на березень 2024 !  8-)  А до того він зайнятий !
Ааа..
Ну в Тєрехова нмд ізза його розкрученості ціни коцмос
я якось цікавився, вони за робочий проєкт на хату 150 квм під 7 тис уо просили
(хоча хз, зараз це вже може і норм ціна :pooh_lol:)
а канал в нього цікавий, да
рєклама - двігатєль лічного благосостоянія  :-)o
   
Ааа..
Ну в Тєрехова нмд ізза його розкрученості ціни коцмос
я якось цікавився, вони за робочий проєкт на хату 150 квм під 7 тис уо просили
(хоча хз, зараз це вже може і норм ціна :pooh_lol:)
а канал в нього цікавий, да
рєклама - двігатєль лічного благосостоянія  :-)o

ну там реально грамотний мужик....і, судячи з усього - таки дотримується графіка, нормативів і домовленостей :)
Але так - счотчік подвійний  :(
   
:pooh_lol:
Хачу дом свой под Киевом....
Говорила тут недавно с гуру строительства....цу ко....заправил за 185 м2 дом 200К $ за коробку с окнами-дверями-крышей-утеплением....И это в ценах 2021 года...
Это без каналыги, электрики, внутренних....Короч е, проще дом в Испании купить  :(
Це пистець...Строители озверели.

я не купив будинок в іспанії в 2019, але продав все що мав в болгарії, як переїжджав. в 2019 ціни були 300-400 тис за хату. я не купив, крутив носом, вибирав.
Зараз за 600 тис євро нема що вибрати. Лікті кусаю, що тоді не купив... живу в квартирі сратій....
   
Зараз за 600 тис євро нема що вибрати. Лікті кусаю, що тоді не купив... живу в квартирі сратій....
Це ще недорого. В моєму селі за лям фунтів будинків нема  :weep:
   
я не купив будинок в іспанії в 2019, але продав все що мав в болгарії, як переїжджав. в 2019 ціни були 300-400 тис за хату. я не купив, крутив носом, вибирав.
Зараз за 600 тис євро нема що вибрати. Лікті кусаю, що тоді не купив... живу в квартирі сратій....

Тобто ціни в рази лупонули по всій Європі.... :-(
   
Це ще недорого. В моєму селі за лям фунтів будинків нема  :weep:

Ну так то ж Англія...Так завжди ціни - пекло.
   
Ну так то ж Англія...Так завжди ціни - пекло.
Не скрізь, пані Бяко. Той же Манчестер - як Прага по ціні.
   
Не скрізь, пані Бяко. Той же Манчестер - як Прага по ціні.

Серьозно ?? а чого так ?
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Це ще недорого. В моєму селі за лям фунтів будинків нема  :weep:

Ладно Англия, в Польше в хорошем районе дома от 900—1млн usd и выше
   
Серьозно ?? а чого так ?
Тому що там зарплати понти. А якщо поїхати ще далі у Шотландію то взагалі. А столиця, південь, Оксфорд / Кембридж  :facepalm:
   
Ладно Англия, в Польше в хорошем районе дома от 900—1млн usd и выше
У нас такий будинок буде коштувати 5 лям, мабуть.

От біля мене продається - 11 соток, 5 спалень - £2 лями
   
А як далеко та ж Шотландія від столиці ? Та скільки там взагалі тієї Грейт Брітані ?? :)))
   
А як далеко та ж Шотландія від столиці ? Та скільки там взагалі тієї Грейт Брітані ?? :)))
Шотландія далеко, там холодно і нема шо робити. Ото хіба туристом катнути, вимерзнути і домів.
   
Купiвельна спроможнiсть повернулась на рiвень 14го року, зараз легше взяти кредит и легше продати нерухомiсть, вiдповiдно. Але цiни нижче на 30% вiд 2010 р., наприклад. Якщо в 2011 можна було купити дiм 170м2 в бучi за 200 т$, коробка з вiкнами i дахом, то в 2021 за цi грощi можна купити той же дiм але з ремонтом та меблями.
   
Цитувати
Орендодавці скинули маски: винаймати квартиру вже дорожче, ніж до пандемії
ЧЕТВЕР, 14 ЖОВТНЯ 2021, 07:10 - ІЛЛЯ КОЛДОМАСОВ

Де межа цін на найбільш популярні квартири в Києві та що може стримати зростання вартості оренди?
Вартість довгострокової оренди квартир у Києві росте з весни. З травня до жовтня столичні орендодавці підняли ціни на 30%. Однокімнатна квартира тепер коштує 13 тис грн, двокімнатна – 22 тис грн, трикімнатна – 42 тис грн.

Ціни не лише повернулися до докризових, а подекуди їх навіть перевищують.

Підйом ринку, який тривав з 2016 року, зупинив коронавірус. Через локдауни вартість оренди житла у 2020 році впала, однак у 2021 році почався новий цикл зростання. Ціни штовхає вгору початок ділового сезону та повернення до офлайн-навчання студентів, які винаймають житло у великих містах.

Де межа цін на найбільш популярне житло у Києві та що може їх стримати?

Де і як зростала оренда
Ринок довгострокової оренди житлової нерухомості вийшов з коронакризи. Про це свідчить зростання апетиту з боку орендодавців.

За даними порталу оголошень Dom.ria, за січень-вересень 2021 року середня місячна вартість оренди однокімнатної квартири в Києві зросла на 8% до 426 дол (11,3 тис грн), двокімнатної – на 16% до 552 дол (14,67 тис грн).

Однокімнатні найбільш популярні і серед орендодавців (47% пропозиції), і серед орендарів (45% попиту). Середні ціни на них коливалися від мінімальних 392 дол (10,4 тис грн) у січні до максимальних 453 дол (12 тис грн) у травні.

В останні сім місяців середня вартість оренди однокімнатних квартир вища, ніж протягом аналогічного періоду 2020 року. Найбільш показовим став травень.

Якщо в останній місяць весни 2020 року за однокімнатну квартиру просили в середньому 379 дол (10,2 тис грн), то у 2021 році цінові апетити сягнули 453 дол або 12 тис грн. Тобто різниця становить майже 20%.
   
В Україні 6 років (2014-2019) були дуже низькі ціни на нерухомість.  Ціни за м2 в Києві були від 400 $ (лівий берег або ультраеконом на СофБор) до 2000 $ за так званий еліт.  При цьому зарплати і оренда весь час зростали.  Ось зараз нерухомість  і рвонула вгору.  Хто не встиг купити тим тепер пару років треба чекати обвалу.  Хоча може буде і швидше
   
В Україні 6 років (2014-2019) були дуже низькі ціни на нерухомість.  Ціни за м2 в Києві були від 400 $ (лівий берег або ультраеконом на СофБор) до 2000 $ за так званий еліт.  При цьому зарплати і оренда весь час зростали.  Ось зараз нерухомість  і рвонула вгору.  Хто не встиг купити тим тепер пару років треба чекати обвалу.  Хоча може буде і швидше

Нічого : зара комуналка так звіздане - всі кинуться розпродавати надлишки :))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія