Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Усик: "А мы нераздельны!"

Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Якщо мордобій - це ґеройство для України, що тоді те, що робили люди в перші дні траґедії на ЧАС ?!?
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Нажаль, дуже мало рiзницi мiж кацапами та радикальними нацiоналiстами((

Звичайно це так і є.. тому я не люблю націоналістів.. Вони вирішили "с врагамі жить па волчі вить" , або бити кацапів їхнею же зюроєю - пропагандою ненависті, скрєпами, примітвною ідеологією ітд.
Але все перелічене мені накуй не нада.
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Йде тиха поступова легалізація хуйловських анексій і списування злочинів. І чемпіонат світу з футболу і Усик іі частини.
Де Усик в Москві заявив про украінський Крим та злочини Москви на Донбасі. Нема чого вже воювати, все нормально, тільки бокс за хуйловські бабки.
 
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

треба розділяти все ж,
за те, що переміг, - молодець,
а те, що сказав про нероздільність, тут він стратив однозначно, нмд,
та і в інтерв'ю після матчу міг з повним правом сказати - слава Україні! (скільки українців цього очікували!) нічого йому б за це не було, бо він прославляє свою країну, він не захотів, що теж розчаровує

Останнє редагування: 22 липня 2018 16:35:23 від Foxic
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Усик первый и единственный абсолютный чемпион за всю историю Украины,который вошел в историю как украинец,прославив страну на весь мир,а его мудрый народ с говном смешал :facepalm1:

Росіяни відвалили Усику 10 млн баксів за те, щоб він у Москві побив їх бійця і прославив Україну на весь світ? Адже всім було відомо до бою хто сильніший. У букмекерів кеф на Гассієва спочатку був від 3 до 4. Тобто, росіяни ідіоти? Чи ми ще почуємо від Усика такі ж перли, як і від Наді Савченко?
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

бандеривчам скопиюю

" гДе я?, cьогодні в 15:48

    Россияне вложили в проведение этого боя десятки миллионов долларов.
    Для того, чтобы украинца показательно побили в Москве.
    Украинец приехал и под "згынуть наши вороженькы" набил в Москве россиянину морду,
    лишив кацев возможности гордиться.
    Это объективные вещи.
    И искать тут зраду может только конченый мудак.

    Ошибка, если и была допущена, то не вчера и не Усиком.
    Его промоутеру, агенту и юристам нужно было лучше прорабатывать контракт,
    чтобы исключить возможность проведения боя в России.
    Но когда я тут писал о возможности переноса боя в РФ,
    многие тут возражали, мол, "отсосут они у арабских шейхов".
    Видимо, окружение Усика также считало это невозможным.
    Но, фо факту, отказаться было бы еще большим проебом.

    Как по мне, разгинание скреп в Москве получилось еще более наглядным.
    Короче, Усик, папа-Лома и Со принесли вчера в Украину праздник."
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Нажаль, дуже мало рiзницi мiж кацапами та радикальними нацiоналiстами((
Бо що в одних, що в iнших "кругом аднi врагi"((
Замiсть того, щоб шукати спiльне, ви шукаєте вiдмiнностi. Замiсть того, щоб шукати друзiв, ви шукаєте ворогiв. Замiсть того щоб об'єднувати, ви роз'єднуєте.((
А що можна шукати спільного із тими хто нищив планомірно Українців більше 300 років...?
У мене питання ви дурень ( це не образа)...?
Якщо ні , то ви мабуть працюєте на кремль, бо порівнювати навіть радикала Українця із московитом це не розумно,
або навмисно робите, щоб визвати відразу, до тих хто перший буде гинути за Україну...
А такі, як ви драпануть за кордон і будуть росповідати, що потрібно шукати друзів серед тих, хто вбиває вас.
А ще може бути, що ви раб, бо іншого поясненя я не бачу.
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Добавлю, посте истерик со "Слава Украине" Виды..
Гимн в Москве это жирный превок кацапам  :laugh:  ну и местным поцреотам - бандеривчам очевидно.
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Добавлю, посте истерик со "Слава Украине" Виды..
Гимн в Москве это жирный превок кацапам  :laugh:  ну и местным поцреотам - бандеривчам очевидно.
Одне питання...
Ти хоч одного дійсно Бандеровця знаєш...?
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Добавлю, посте истерик со "Слава Украине" Виды..
Гимн в Москве это жирный превок кацапам  :laugh:  ну и местным поцреотам - бандеривчам очевидно.

та визначься вже нарешті, чи ти їм хочеш плювать чи миритись і розвиватись з ними :weep:
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

берите пример с кацапов, дебилы
те из любого события лепят перемогу,
а вы даже из побед высасываете зраду
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Одне питання...
Ти хоч одного дійсно Бандеровця знаєш...?

Ні, бог милував.. я з фанатиками не вожусь. Явважаю запровадження бандерівської ідеології - промиванням мізків і створенням ідолу для поклоніння замість леніна.
Якби можна було створити мавзолей на Майдані то ви б створили.



Останнє редагування: 22 липня 2018 16:46:09 від Serge_D
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

берите пример с кацапов, дебилы
те из любого события лепят перемогу,
а вы даже из побед высасываете зраду

ну ти і бери з них приклад,
мені воно не треба
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

А що можна шукати спільного із тими хто нищив планомірно Українців більше 300 років...?
Я пропоную шукати спiльне не з кацапами, а з українцями, якi на деякi речi мають трошки не таку точку зору, як ви особисто. Звичайно, мова не йде про вату. Але такi українцi, як Усик, це частина українського народу, не треба робити з них зрадникiв.

Якщо ні , то ви мабуть працюєте на кремль, бо порівнювати навіть радикала Українця із московитом це не розумно,
Розумно, бо радикали своїми дiями шкодять Українi.

Останнє редагування: 22 липня 2018 16:53:04 від UkrEuro
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

ну ти і бери з них приклад,
мені воно не треба
ну то грусти себе тихонечко,
а не зрадоебствуй на людях
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Я пропоную шeкати спiльне не з кацапами, а з українцями, якi на деякi речi мають трошки не таку точку зору, як ви особисто. Звичайно, мова не йде про вату. Але такi українцi, як Усик, це частина українського народу, не треба робити з них зрадникiв.

Розумно, бо радикали своїми дiями шкодять Українi.

ну простітутки теж частина нашого народу
що далі?
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Ні, бог милував.. я з фанатиками не вожусь. Явважаю запровадження бандерівської ідеології - промиванням мізків і створенням ідолу для поклоніння замість леніна.
Якби можна було створити мавзолей на Майдані то ви б створили.
Тоді, як ти можеш судити про тих, кого ти навіть не знаєш...?
Це важаєш розумно..?
А я знаю і не одного, але не тих кого зараз називають націоналістами, які навіть своєї мови не знають, вони такі націоналісти, як я папа римський і такі самі бандерівці...
Ось коли ти із дійсно Бандерівцями поспілкуєшся, ось тоді ми із тобою порозмовляємо...
А поки, що на всіх кричати потрібно і не потрібно бандерівець, це не розумно, погодься, що це так...
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

бо хватить вас крисян і так тут

Це не вам вирішувати, бо ми були тут ще до вас, пережевемо чергову навалу і будемо тут. 
Бай.
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Явважаю запровадження бандерівської ідеології - промиванням мізків
Я б ще додав - ПСЕВДОбандерівської .
Бо сам Бандера робив акцент на об'єднанi всiх, хто за Україну, незалежно вiд iнших чинникiв.
А тi, хто сьогоднi називає себе бандерівцями, працює у протилежному напрямi.
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Це не вам вирішувати, бо ми були тут ще до вас, пережевемо чергову навалу і будемо тут.
ви це хто? крисянє мишебратья? так вас тут до нас не було і маю надію скоро і не буде знов
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Я б ще додав - ПСЕВДОбандерівської .
Бо сам Бандера робив акцент на об'єднанi всiх, хто за Україну, незалежно вiд iнших чинникiв.
А тi, хто сьогоднi називає себе бандерівцями, працює у протилежному напрямi.

так і рашка ж за Україну
просто за "другую"
насправді, сьогодні куди не плюнь, всі за Україну
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Вже 6 сторінок.
А нікому не коле очі, що під час російсько-української війни відомий українець поїхав в столицю держави-агресора та розвлікав публіку, яка є по суті ворогами нашої держави?!. :S
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

разбегайся панове

Сейчас в СМИ

в Киеве

22 июля, воскресенье 16:58
Порошенко — о победе Усика над Гассиевым: «Гимн Украины в Москве — это символ борьбы и приближение нашей победы»

главный голос подал (примазался)

со всем уважением к Усику, я не про него сейчас..

в москве прозвучала песня в исполнении верки сердючки, это еще на один километр приблизило нас к победе над врагом
п порошенко
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Вже 6 сторінок.
А нікому не коле очі, що під час російсько-української війни відомий українець поїхав в столицю держави-агресора та розвлікав публіку, яка є по суті ворогами нашої держави?!. :S

офигеть развлек, что то публика была не очень весела после такого
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Я б ще додав - ПСЕВДОбандерівської .
Бо сам Бандера робив акцент на об'єднанi всiх, хто за Україну, незалежно вiд iнших чинникiв.
А тi, хто сьогоднi називає себе бандерівцями, працює у протилежному напрямi.

Так нам ясно сказали, що з Бандерою ми в Європу не потрапимо.
І  вірю, що скоро буду жити в країни, де Попель буде навіки відданий анафемі.
І що в цій країні не буде таких тваринок, як, наприклад, рино. Гидую я цього нелюда. Соромно жити в одній країні з такою мразотою.
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

4 роки тому багато Українців підтримало масковську маріонетку Вальцмана, щ
Тупа курка
упоротий педросектант
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Так нам ясно сказали, що з Бандерою ми в Європу не потрапимо.
І  вірю, що скоро буду жити в країни, де Попель буде навіки відданий анафемі.
І що в цій країні не буде таких тваринок, як, наприклад, рино. Гидую я цього нелюда. Соромно жити в одній країні з такою мразотою.

 [KA]  :fuck:
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Тоді захисники "нєраздєльних" народів (Усик), чому ви нападаєте на Ані Лорак, Повалій та інших таких?
Вони теж вважають, що ми з москалями нєраздєльні, от і виступають в расєї.
В чому між ними різниця?

П. С. Виступав би Усик в любій іншій країні, було б прекрасно.
Але не в столиці держави-агресора, яка віджала кусок наших територій та вбиває наших громадян.
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

разбегайся панове

Сейчас в СМИ

в Киеве

22 июля, воскресенье 16:58
Порошенко — о победе Усика над Гассиевым: «Гимн Украины в Москве — это символ борьбы и приближение нашей победы»

главный голос подал (примазался)

со всем уважением к Усику, я не про него сейчас..

в москве прозвучала песня в исполнении верки сердючки, это еще на один километр приблизило нас к победе над врагом
п порошенко

як можна порівнювати Гімн України з витівками Сердючки?
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

повний пост Порошенка, написаний ще вночі, відразу після перемоги:

Петро Порошенко
15 год ·

Жодної секунди не сумнівався, що Сашко переможе!

Український гімн, який пролунав сьогодні у Москві на весь світ, - це символ нашої боротьби, наближення нашої перемоги.

Україна пишається тобою!
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

П. С. Виступав би Усик в любій іншій країні, було б прекрасно.
да тут дело не столько в том где он выступал (хотя это тоже немаловажно) а в том что он ватный гандон, но какая то часть или не хочет это видеть или говорит что он чуть ли не герой.
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

отаке.... проблема одна - а взгляды на неё разные.
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Тоді захисники "нєраздєльних" народів (Усик), чому ви нападаєте на Ані Лорак, Повалій та інших таких?
Вони теж вважають, що ми з москалями нєраздєльні, от і виступають в расєї.
В чому між ними різниця?

П. С. Виступав би Усик в любій іншій країні, було б прекрасно.
Але не в столиці держави-агресора, яка віджала кусок наших територій та вбиває наших громадян.

Є різниця: перелічені вище хвойди не співають там гімн України, тримаючи руку на серці. Не загортаються у прапор України.
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

і так, коли в москві та криму арештовують за українські прапори, перемагати в москві найглавнішому за все життя бою під слова українського гімну та з прапором України - це  таки справжня перемога!
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Вже 6 сторінок.
А нікому не коле очі, що під час російсько-української війни відомий українець поїхав в столицю держави-агресора та розвлікав публіку, яка є по суті ворогами нашої держави?!. :S

ну це те саме, що Дінама Масква в 42 році їздило б в Райх грати з Шальке 04.
Ахулє, спорт -внє палітікі
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Так нам ясно сказали, що з Бандерою ми в Європу не потрапимо.
І  вірю, що скоро буду жити в країни, де Попель буде навіки відданий анафемі.
І що в цій країні не буде таких тваринок, як, наприклад, рино. Гидую я цього нелюда. Соромно жити в одній країні з такою мразотою.
Мігрувати зибрався, сінячий антимайданівце? Інакше не дочекаєшся.  :laugh:
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

так определились? пишаемось чи ганьба?
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

да тут дело не столько в том где он выступал (хотя это тоже немаловажно) а в том что он ватный гандон, но какая то часть или не хочет это видеть или говорит что он чуть ли не герой.
Так, погоджуюся.
на жаль...

В нього сім'я в Криму, тому він зробить все, що його змусить те ж ФСБ.
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

Мігрувати зибрався, сінячий антимайданівце? Інакше не дочекаєшся.  :laugh:

Я - патріот України. І маю 3 нерухомих об'єкти в Києві. Через 2 року, за божою допомогою, буде ще один.
Нікуди навіть з Києва не збирають, не те, що з України.

Просто сподіваюсь, що вас, нелюдей бандерівських, скоро в Україні не буде. Виведемо, як тарганів.
   
Re: Усик: "А мы нераздельны!"

як можна порівнювати Гімн України з витівками Сердючки?

протокол, на соревнованиях звучит гимн страны которую представляет спортсмен..
это не приближает победу, это петро примазывается..
приближает победу патронный завод, призыв, сытые обученные солдаты, не купание на мальдивах, а пот в ген штабе, где должен быть главнокомандующий..

а раз такая жара, то и сердючка на орт приближает победу..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія