Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Супрун ниспровергает устои :facepalm:

Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Ну... Это ж на другой стороне щарика!
зато как супрун поддерживают  ;)
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

а шо там про подорожник?
тоісь, непромита нічим рана доступна всім вітрам краще, ніж промита водою та захищена від зовнішнього впливу листочком? :facepalm1:
Вот  знову ж. Чогось  коли ви пишете про рану, то чогось уявляєте розбите коліно чи порізаний палець. Є рани які лікують місяцями і вже точно там подорожник і перекис тільки нашкодять.
 :pooh_on_b:
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:
U2

Та й на Амазоні є:
https://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Ddrugstore&field-keywords=Hydrogen+Peroxide

Від 3 до 20%.

Показати зображення...
То Супруниха звиздить?

Судя по названию ветки - кто-то ниспровергает устои....
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:
U2

зато как супрун поддерживают  ;)
:good:  Ну дык...
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Хотя разбавленные растворы перекиси водорода применяются для небольших поверхностных ран, исследования показали, что этот метод, обеспечивая антисептический эффект и очищение, также продлевает время заживления.[7][8] Обладая хорошими очищающими свойствами, пероксид водорода на самом деле не ускоряет заживление ран. Достаточно высокие концентрации, обеспечивающие антисептический эффект, могут также продлевать время заживления из-за повреждения прилегающих к ране клеток.[9] Более того, пероксид водорода может мешать заживлению и способствовать образованию рубцов из-за разрушения новообразующихся клеток кожи.[1

От з кацапської вікіпедії.
https://www.google.pt/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://en.m.wikipedia.org/wiki/Hydrogen_peroxide&ved=2ahUKEwjska7J_PLZAhWIOBQKHSBMA_UQFjABegQIBBAB&usg=AOvVaw0XWcVBwraUwcbuVa1x-VNn


Останнє редагування: 17 березня 2018 10:49:58 від Oleksandr
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Хотя разбавленные растворы перекиси водорода применяются для небольших поверхностных ран, исследования показали, что этот метод, обеспечивая антисептический эффект и очищение, также продлевает время заживления.[7][8] Обладая хорошими очищающими свойствами, пероксид водорода на самом деле не ускоряет заживление ран. Достаточно высокие концентрации, обеспечивающие антисептический эффект, могут также продлевать время заживления из-за повреждения прилегающих к ране клеток.[9] Более того, пероксид водорода может мешать заживлению и способствовать образованию рубцов из-за разрушения новообразующихся клеток кожи.[1

От з кацапської вікіпедії.
https://www.google.pt/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://en.m.wikipedia.org/wiki/Hydrogen_peroxide&ved=2ahUKEwjska7J_PLZAhWIOBQKHSBMA_UQFjABegQIBBAB&usg=AOvVaw0XWcVBwraUwcbuVa1x-VNn

Так и есть. Использовать её есть смысл, когда необходимо в полевых условиях вымыть из раны грязь, а ,заодно и дезинфицировать. Именно с этой целью перекись всегда и применяли. А не для заживления.

п.с. добавлю: и для остановки кровотечения. В общем, в аптечке вещь нужная и незаменимая.

Останнє редагування: 17 березня 2018 10:56:56 від Закарпатец
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Хотя разбавленные растворы перекиси водорода применяются для небольших поверхностных ран, исследования показали, что этот метод, обеспечивая антисептический эффект и очищение, также продлевает время заживления.[7][8] Обладая хорошими очищающими свойствами, пероксид водорода на самом деле не ускоряет заживление ран. Достаточно высокие концентрации, обеспечивающие антисептический эффект, могут также продлевать время заживления из-за повреждения прилегающих к ране клеток.[9] Более того, пероксид водорода может мешать заживлению и способствовать образованию рубцов из-за разрушения новообразующихся клеток кожи.[1

От з кацапської вікіпедії.
https://www.google.pt/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://en.m.wikipedia.org/wiki/Hydrogen_peroxide&ved=2ahUKEwjska7J_PLZAhWIOBQKHSBMA_UQFjABegQIBBAB&usg=AOvVaw0XWcVBwraUwcbuVa1x-VNn
Даремно  ви послалисяч на кацапопедію. Зараз прибіжить Вольтер і буде камлати, що Супрун з Хуйлом за одно, що це кацапи спеціально запостили, щоб підтримати Супрун, яка нищить український народ :pooh_on_b:
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

пропоную розкрити тему бинтів та марлевих пов"язок - вони стопудово не знищують мікроби! Доколє ми будемо їх купувати!?
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

https://twitter.com/view/status/974715943162187776что дальше?
зеленка?
валерьянка?
валидол?

доколе?

Карвалол, барбовал - отрута
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

(tu)  50 мл  :beach:
Сподіваюсь, хоч не Н2О2 усередину?)))
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Карвалол, барбовал - отрута
корвалдин меня неплохо успокаивает, валидол тож помогает
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Я намагаюсь на руки не сцяти. Ну, часом буває, кілька крапель потрапить, то я руки швиденько об штани витираю і йду собі далі.
Гірше, коли ширінку забудеш застібнути - всі думають, що ти якийсь збоченець. :D
Та можна і сцяти, сеча стерильна, якщо у тебе немає ніяких хвороб сечо-статевої системи.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

пропоную розкрити тему бинтів та марлевих пов"язок - вони стопудово не знищують мікроби! Доколє ми будемо їх купувати!?
а вы при помощи ватки и марли микробы убиваете?  ;o нинадо это делать
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Так и есть. Использовать её есть смысл, когда необходимо в полевых условиях вымыть из раны грязь, а ,заодно и дезинфицировать. Именно с этой целью перекись всегда и применяли. А не для заживления.

п.с. добавлю: и для остановки кровотечения. В общем, в аптечке вещь нужная и незаменимая.
замените на хлоргекседин перекись в аптечке
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

корвалдин меня неплохо успокаивает, валидол тож помогает

Маріхуана беспечніша для мозоку  (tu)  але то таке, "нєпройдйьоть"
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

замените на хлоргекседин перекись в аптечке

 (tu)
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Маріхуана беспечніша для мозоку  (tu)  але то таке, "нєпройдйьоть"
я кашляю от нее) но вещь не плоха
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

я кашляю от нее) но вещь не плоха

Треба через через воду / бонг. Дійсно беспечніше ніж ніж  барбітурати та неякисний алкохол  (tu)
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:
Xad

Добре що міністр почала проводити освітню роботу по таким міфам. Судячи з кількості обговорень це супердієво, ніякі сотні тисяч плакатів в медичних закладах не дадуть такого ефекта.

Давно використовуємо хлоргексидин. Правда у багатьох  можлива реакція "не пече, значить не діє". Перекис тільки в літній басейн від водоростей (35%).
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Пусть патлатая сука вначале диплом свой предъявит,а то не хочет. :D
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

З хлоргексидином теж не треба переборщувати, але бактерії він вбиває добре.

Треба розрізняти - лікувати чи обеззаражувати. Для мене так само було великими відкриттям колись, коли дізналась, що зеленку в рану лити не можна, лише обробити по краях. І не Супрун це розказувала
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

З хлоргексидином теж не треба переборщувати, але бактерії він вбиває добре.

Треба розрізняти - лікувати чи обеззаражувати. Для мене так само було великими відкриттям колись, коли дізналась, що зеленку в рану лити не можна, лише обробити по краях. І не Супрун це розказувала
-------------------------------
Вона цього ше в інтернеті не прочитала! :D  X(
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Даремно  ви послалисяч на кацапопедію. Зараз прибіжить Вольтер і буде камлати, що Супрун з Хуйлом за одно, що це кацапи спеціально запостили, щоб підтримати Супрун, яка нищить український народ :pooh_on_b:
То нехай дасть посилання на інших мовах, про користь цієї рідини.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Оно не убивает микробы - оно смывает с кожи их главарей.

Памедленнее! Я записую!
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Засцяні руки об штани ;o  :facepalm1:
Взагалі з якого місця руки мають рости що б їх обсцікати... :facepalm:
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Беру в руки засіб "Crest" для полоскання ротової порожнини. На пластиковій фляшці написано: "Вбиває 99% мікробів".
Думаю собі: "Якого буя 99 ?... Чому не 99.734 ? ;o  Як вони рахували ті відсотки? :X
Нащо вбивати тії мікроби взагалі? Жили вони собі мирно, зайняли територію, окопались, бережуть свою цивілізацію - аж тут хрясь!- потоп із антисептика.. Ну і їхнє місце займуть конкуренти - грибки, а це такі падлюки, вибачайте, що пожеруть і вас!
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

ИМХО перекись чисто кровь остановить. А дальше хлоргиксидин для всяких обработок раны. Я уже очень давно хлоргиксидин юзаю.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

У меня когда зуб выдрали и воспаление пошло, вот недавно. Я полоскала перекисью с водой и 3 раза в день хлоргекседином. Ну норм все зажило кароч
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Оно не убивает микробы - оно смывает с кожи их главарей.

 с триклозаном убивает, поэтому им и не рекомендуют постоянно пользоваться.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

30 років тому, на уроках НВП у нас був розділ "медицина та перша допомога", читала його шкільна медсестра. вірніше не читала, бо вона не вчитель і не викладач, а просто розповідала історії із свого багатого медичного досвіду.
Так от, з тих часів я запам"ятав, що перекис водню призначений виключно для промивки ран, щоб вимити із них бруд, який туди потрапив, вона не вбиває мікроби і не зупиняє кров, лише за рахунок реакції виносить бруд на поверхню і лити її можна в будь-яку рану. Спиртовмісткі зеленку та йод в жодному випадку не можна лити в рани - це призведе до опіків тканин і в подальшому до їх відмирання та гниття, а отже і довше заживатиме рана, вони призначені виключно для обробки шкіри навколо ран, вони знищують мікроби навколо рани та дублять шкіру, роблять її не проникною для мікробів. Алгоритм обробки рани простий - промити перекисом, за його відсутності чистою водою - обробити шкіру навколо рани зеленкою, йодом чи спиртом - накласти стерильну пов"язку.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

хлоргексидин однозначно краше на рани. прекис випалює. нією добре гній з рани вимочувати, а потім хлоргексидином.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

30 років тому, на уроках НВП у нас був розділ "медицина та перша допомога", читала його шкільна медсестра. вірніше не читала, бо вона не вчитель і не викладач, а просто розповідала історії із свого багатого медичного досвіду.
Так от, з тих часів я запам"ятав, що перекис водню призначений виключно для промивки ран, щоб вимити із них бруд, який туди потрапив, вона не вбиває мікроби і не зупиняє кров, лише за рахунок реакції виносить бруд на поверхню і лити її можна в будь-яку рану. Спиртовмісткі зеленку та йод в жодному випадку не можна лити в рани - це призведе до опіків тканин і в подальшому до їх відмирання та гниття, а отже і довше заживатиме рана, вони призначені виключно для обробки шкіри навколо ран, вони знищують мікроби навколо рани та дублять шкіру, роблять її не проникною для мікробів. Алгоритм обробки рани простий - промити перекисом, за його відсутності чистою водою - обробити шкіру навколо рани зеленкою, йодом чи спиртом - накласти стерильну пов"язку.
Готовий міністр охорони здоров'я. Побарабану наукові дослідження, будемо опиратися на те, що 30ть років тому якась медсестра сказала.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Идиотка! :facepalm:

Когда уже до некоторых дойдёт?!!!
Ти смєшон, Вольфганг. Може, хоч так дійде.
З потрєарха ти перетворився на посміховише.
Не кращий варіант для сивої людини, нє?
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

 Хлоргексидин токсичный или нет? 
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Готовий міністр охорони здоров'я. Побарабану наукові дослідження, будемо опиратися на те, що 30ть років тому якась медсестра сказала.
перекисом тільки добре гній вимочувати/нейтралізовувати. промивати доти доки піни не буде. а потім - хлоргексидином промити.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Хлоргексидин токсичный или нет? 
не знаю, але зараз всі "продвінуті" ним користуються. коли діткам вушка проколюють, та й взагалі всі пірсинги.

я один раз по рецепту педікюр з перекисом водороду зробила. офигіла - п'ятки до малюкового стану виїло.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

не знаю, але зараз всі "продвінуті" ним користуються. коли діткам вушка проколюють, та й взагалі всі пірсинги.

я один раз по рецепту педікюр з перекисом водороду зробила. офигіла - п'ятки до малюкового стану виїло.

 мне страшно то, что вовнутрь нельзя на раны мазать. Поэтому я пока только спиртовыми растворами салицилки пользуюсь.
 
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

ихтиолка лучше вишневского - на будущее
Насправді, будь-яка мазь на гіперосмолярній гідрофільній основі.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Так от, з тих часів я запам"ятав, що перекис водню призначений виключно для промивки ран, щоб вимити із них бруд, який туди потрапив, вона не вбиває мікроби і не зупиняє кров, лише за рахунок реакції виносить бруд на поверхню і лити її можна в будь-яку рану.
+ створює високу місцеву концентрацію кисню в тканинах, що є важливим в профілактиці інфікування забрудненої рани клостридіями правця. Прицьому є ризик виникнення емболії.
+ зунинка незначних (капілярних) кровотеч.
Всьо.
Оце всі ефекти Н2О2 в тканинах.

Останнє редагування: 17 березня 2018 15:58:22 від Morcheeba
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Хлоргексидин токсичный или нет?
Ні.
Хлоргексидин  (tu)
Мірамістин  (tu)  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія