Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

фзв. мобОператор без абонплати?

Re: фзв. мобОператор без абонплати?

И еще: после каждого вашего звонка вам приходит на телефон СМС сообщение-отчет, сколько длился разговор и сколько с вас взяли, сколько у вас осталось и т.д.
Как отключить эту функцию не знаю, уже достало  :laugh:
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

Там де українська держава там завжди обдиралово. Гетьманцови скоро і мертвих оподаткують.
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

И еще: после каждого вашего звонка вам приходит на телефон СМС сообщение-отчет, сколько длился разговор и сколько с вас взяли, сколько у вас осталось и т.д.
Как отключить эту функцию не знаю, уже достало  :laugh:
ізлішество однозначно
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

В Укртелекомі вже декілька місяців стаціонарний телефон 199 грн. Вже дорожчий за мобільний.
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

Один раз пополнили на десятку - симка рабочая несколько лет.
Ничего похожего: "Якщо SIM-карта не поповнюється або не використовується протягом 120 днів, SIM-карта буде деактивована, і номер буде заблокований."
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

То дзвони зі стаціонарного)))
З пошти... :lol:
Взагалі можна скайпом з компа.
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

Ничего похожего: "Якщо SIM-карта не поповнюється або не використовується протягом 120 днів, SIM-карта буде деактивована, і номер буде заблокований."

У меня полгода был телефон выключенный и не пополнялся - работает!
Но можете для подстраховки раз в три месяца пополнять счет на 1 гривну
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

Телефонуй з телефона...  :shuffle:  сусідки ... Потім їй...відпрацюєш...П лойкою....
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

Чому 1 дзвінок?
Дзвони скільки влізе і в інтернеті сиди за 3 бакси в місяць
А если не надо никуда звонить, раз в месяц надо максимум.
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

Там де українська держава там завжди обдиралово. Гетьманцови скоро і мертвих оподаткують.
Так уже. Если за 30 лет надо будет отчитываться за все имущество при сроке давно по НДФЛ 3 года, необложении курсовой разницы для физ. лиц и презумпции невиновности. На каком основании они собрались что-то требовать, непонятно.
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

А если не надо никуда звонить, раз в месяц надо максимум.
тоді позич в когось телефона, або намути віртуального номера.
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

Це не київстар прихуїв а ненька що дере безумні сумми на ліцензії

Поки петро не почав продавати ліцензії на 3g, 4g - абонплата була 30 грн
До февраля 2018-го вообще не было абонплаты, сколько прозвонил, столько и плати.
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

тоді позич в когось телефона, або намути віртуального номера.
Речь не об этом. Что изменилось в феврале 2018-го?
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

Решили всех ободрать и назад в 90-е? До 2018-го считалось, что абонплата - это позавчерашний день.
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

або намути віртуального номера.
це як
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

До 2018-го считалось, что абонплата - это позавчерашний день.
Ти проспав,  тарифи без абонплати для нових абонентів відмінили ще раніше, просто тримали тарифи в старих абонентів.

це як
гугл тобі підкаже, мені ліньки.
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

гугл тобі підкаже, мені ліньки.
а мені тіпа не ліньки
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

А если не надо никуда звонить, раз в месяц надо максимум.

Вибач, але не вірю. В наш час - це не реально.
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

а мені тіпа не ліньки
Ну то й лінуйся, в чому трабл?
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

Вибач, але не вірю. В наш час - це не реально.
реально.
у мене майже все по Інету. Але буває шо треба позвонити.
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

реально.
у мене майже все по Інету. Але буває шо треба позвонити.

Ти на пенсії сидиш?
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

Ти на пенсії сидиш?
до пенсії як до києва рачки.
а яка тобі різниця хто на чом сидить?
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

до пенсії як до києва рачки.
а яка тобі різниця хто на чом сидить?

Та пох.
Просто дивно, що в сучасному світі людина може обходитися без мобільного зв'язку
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

Просто дивно, що в сучасному світі людина може обходитися без мобільного зв'язку
звоню по вайберу в основному. Вірніш, пишу в основному. Звонити, це тіки час в людей забирати.
А ваще дзвінки є. Але майже всі вхідні.
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

Якщо людина хоче платити за спожиті послуги а не за можливо спожиті - то це її право!

Раніше гроші лежали на картці і було вигідно операторам знімати їх за використані хвилини, зараз стало чомусь невигідно і  всі хочуть гарантований шмат кожен місяць... Ні навіть не місяць а 28 днів. Тепер у нас рік не 12 місяців а 13 бля. Антимонопольний комітет осліп на оба ока. Але знаходяться лохі яки зневажливо ставляться до тих, хто не хоче бути дійною коровою для охуївшого топ-менеджменту операторів.

Останнє редагування: 19 квітня 2021 02:32:19 від Phoenix_999
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

Якщо людина хоче платити за спожиті послуги а не за можливо спожиті - то це її право!

Раніше гроші лежали на картці і було вигідно операторам знімати їх за використані хвилини, зараз стало чомусь невигідно і  всі хочуть гарантований шмат кожен місяць... Ні навіть не місяць а 30 днів. Тепер у нас рік не 12 місяців а 13 бля. Антимонопольний комітет осліп на оба ока. Але знаходяться лохі яки зневажливо ставляться до тих, хто не хоче бути дійною коровою для охуївшого топ-менеджменту операторів.
Це нажаль загальносвітова тенденція.
Людина може мати багато прав, але постчальник послуг бажає працювати по передплаті.
Хіба всі не волали що не треба втручатись і ринок все врегулює?

Останнє редагування: 19 квітня 2021 02:35:11 від б_а_р_с
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

Что смешного? На Киевстаре самый дешевый план 75 гривен.
в ссср было 4.50(10% мин.пенсии) без междугородки и самая длинная очередь.
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

я не ошиблась выбрав вас в номинации - Самый потешный нищеброд ФУПа  :lol:
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

дорого - выкиньте нах ту мобилу - все очень просто
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

75 гривен за 1 звонок - это нормально? Почему-то до 2018-го года платили 50 копеек за 1 звонок и все всех годувалы, что произошло в 2018-м году?
Щоб ти здійснив отой один дзвінок треба базову станцію цілодобово тримати увімкнутою, платити за електроенергію, за частотний ресурс, за амортизацію обладнання, за землю, за канали зв‘язку.
До того ж, навіть коли ти не дзвониш, твоя мобіла постійно використовує частотний ресурс, обмінюється певними службовими даними з базовою станцією.
Такшо будь добрий заплатити за підтримку всієї інфраструктури щоб ти міг здійснити отой один дзвінок коли тобі треба.
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

я не ошиблась выбрав вас в номинации - Самый потешный нищеброд ФУПа  :lol:
(tu)
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

зараз стало чомусь невигідно і  всі хочуть гарантований шмат кожен місяць...
навіть газовщики туди ж.
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

ps
замовив сімку лукамоба (воно хоч нек білоруське?)
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

ps
замовив сімку лукамоба (воно хоч нек білоруське?)

lyca?
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

lyca?
ну да
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

куівстар прифуїв - прийшлось обновити сімку, прибрали мій старий древній тарифний план, по якому можна було закинути три гривні і цілий день наярювати навіть на номери інших операторів. І шо цікаво, закидую навіть десятку - ніфуя. По мережі куівстара звонити можна, а по іншим нє.
Звонив у підтримку, сказали шо повернути як було уже нізя, тре платити 70 грн щомісяця, тоді дасть звонити на інші мережі. Ідуть вони нах з таким тарифом однозначно.

Тепер постає питання, як зробити шоб можна було так як було? Тому шо потреба робити дзвінки виникає ну приблизно два-три рази на місяць, решту заміняє домашній вайфай від укуртелекома.

Відповідно, тре купити сімку якогось оператора, де можна закидати 3 грн і шоб було хоча б 5хвилин на номери інших операторів.
Зрозуміло, шо це буде не куівстар (хоча можна у когось виудити робочу сімку із якимсь людським пакетом послуг, хоча уже навряд).

Шо купляти? Якого опера?  [A]
PS
водафон був, кажись без абонплати, але він якийсь кончений, постійно требував поповнювати 10 грн кожного місяця. Якось не поповнив, то вирубили сімку.
На мобілці щас написано "inactive sim"
==================================
Эльфік, може тобі гривень 30-50 закинути? Давай номер. Переведу за хвилину. Я тепер розумію, чого ти Пороха ненавидиш. Але ми, мілки бариги,теж щось можемо.Чому не допомогти ХВУПЧЕГУ. Ми ж брати! Пуцін Хуйло? Якщо так: давай номер ,можна в лічку. Ніхто не буде знати. B-)
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

Эльфік, може тобі гривень 30-50 закинути?
давай я тобі перекину 300-500, з умовою шо ти більше мене не цитуватимеш і не писатимеш нічого на мою адресу?
30-50... ніщета, сцукко. Алхімік фуєв. Перетворювач російських рублів у армянську коніну. Тьху.
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

давай я тобі перекину 300-500, з умовою шо ти більше мене не цитуватимеш і не писатимеш нічого на мою адресу?
30-50... ніщета, сцукко. Алхімік фуєв. Перетворювач російських рублів у армянську коніну. Тьху.
==============================
 Но это ж ты ноешь за 10 гривень за связь,а не я! :weep:  Я аж расчуйствовалси. Дай,думаю,помогу ФУБчегу полтинничком. А он мне последние 500 гривень готов перечислить. Дитёв заради Бубочки лишить куска хлебушка. Мы,барыги мелкие,последнее даже у ЗЕлени не забираем. :weep:
   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

Но это ж ты ноешь за 10 гривень за связь,а не я!
не люблю платити зайві гроші. Це- нормально.  :fuck:


Дай,думаю,помогу ФУБчегу полтинничком.
ну ти ніщєброд.
Шо зараз 50грн? Ноль. Спасіба Поро..  [ua] Із 8грн за бакс зробити 26  [ua]
Поро...  8-)


   
Re: фзв. мобОператор без абонплати?

якесь бляцтво із цим лукамобом.
Приніс сумку, вставив, прийшла смс з номером, поліз у приват24 поповнити цей номер, але воно пише "недійсний номер".  :S
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія