Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

жіноче питання

Re: жіноче питання

Гм, справді.
А я то думаю - чого це сьогодні Vera ігнорує ФУП...
не с нашим счастьем. Доповидь?
   
Re: жіноче питання

однако самые известные садисты и убийцы почему то мужчины
и все на почве секса

 :weep:
а тепер уяви, що б було, як би у жінок було вдвічі-тричі більше фізичної сили
та ви ганяли б як мишей :laugh:
   
Re: жіноче питання

Походу, там фильтр стоит, на доповиди некоторых пани. Но, вы старайтесь.

 :laugh:
   
Re: жіноче питання

Вера. Вы не читали Крокодила в серьезных ветках. Это умный и вдумчивый человек. Не воспринимайте его стёб серьезно. Он взял себе роль "анального клоуна" и ее добровольно выполняет. Но, повторю,то взрослый и умный человек. Был бы не умным, по этому лезвию, которое называется "талисман фупа", а с двух сторон пропасти "отвратительное ублюдство идиота" и " совсем конченый больной извращенец", он бы пройти не смог.

+
   
Re: жіноче питання

:weep:
а тепер уяви, що б було, як би у жінок було вдвічі-тричі більше фізичної сили
та ви ганяли б як мишей :laugh:

До речі, по статистиці вірогідність померти від інфакту  (не кажемо вже про дістати інфаркт) під час сексу у десять разів більше у чоловіків, ніж жінок.

Останнє редагування: 8 серпня 2019 22:43:01 від MartinFierro
   
Re: жіноче питання

До речі, по статистиці вірогідність померти від інфакту  (не кажемо вже про дістати інфаркт) під час сексу у десять разів більше у чоловіків, ніж жінок.
подитоживаю. В этом тяжком труде, что сексом зовётся, мужик вкалывает в десять раз больше, чем дама.
   
Re: жіноче питання

Ндя уж, а в вас шо це за говірка?

та то "сестра" Гайди До Байди
але з Гайди До Байди колись було весело
а цю просто пропускаю, щоб не мозолити очі
   
Re: жіноче питання

подитоживаю. В этом тяжком труде, что сексом зовётся, мужик вкалывает в десять раз больше, чем дама.

зараз прийде гонта і скаже:
"та нунафіг то рипання, я рипаю, а з неї солома сипецця")))))
   
Re: жіноче питання

Ндя уж, а в вас шо це за говірка?

Бачу - хтось гадає, що знає, що верзе. Що саме мали на увазі?
   
Re: жіноче питання

ага, це був шедевр. хтось знає, це творче альтер его Карофки, чи реальний образ, як і 56 розмір?

Я вірю, що в принципі можна підняти мішок. Але ж вона писала, що у неї хвора спина. Треба берегтися, а не тягати мішки, тим більше "рванувши".
   
Re: жіноче питання

і? я доповідала модератору щодня на "людей" за образи і матюки. і - ноль реакції. зато каровка! я на неї _спеціально_ не робила доповіді, тільки шоби _довести_ і _показати_ вам вашу дискримінацію жінок тут.
І на коровку, і на Мирославу і на Тігрика... І "ето"... гендерна рівність це рівність, а не "показать дискримінацію жінок".
   
Re: жіноче питання

І на коровку, і на Мирославу і на Тігрика... І "ето"... гендерна рівність це рівність, а не "показать дискримінацію жінок".

Та це взагалі повний аут. У переносному і прямому значенні. Даремна трата часу, хіба що паличкою потикати для фану.
   
Re: жіноче питання

Ось у мене тут виникло жіноче питання.

5 хвилин назад (а це близько 11 годин вечора по місцевому часу) мені ні з того, ні з сього ДУЖЕ ЗАХОТІЛОСЯ солоних огірків. І буквально відразу і звідки не візьмись.

Чоловік відкрив мені банку і я заточила одну третю огірків і випила півбанки розсолу.

ЩО ЗІ МНОЮ? я точно знаю, що не вагітна. Не вагітна 100 відсотків.

Це на мене фуп так діє чи що?  ;o

   
Re: жіноче питання

Ось у мене тут виникло жіноче питання.

5 хвилин назад (а це близько 11 годин вечора по місцевому часу) мені ні з того, ні з сього ДУЖЕ ЗАХОТІЛОСЯ солоних огірків. І буквально відразу і звідки не візьмись.

Чоловік відкрив мені банку і я заточила одну третю огірків і випила півбанки розсолу.

ЩО ЗІ МНОЮ? я точно знаю, що не вагітна. Не вагітна 100 відсотків.

Це на мене фуп так діє чи що?  ;o
Може магнітні бурі? :)
   
Re: жіноче питання

Може магнітні бурі? :)

Взагалі-то завтра має бути гроза і висока вологість. Але це аж через 24 години.

Хм ... до того їла суші (вірніше, сквід) і кавун. Такого ще не було.
   
Re: жіноче питання

Ось у мене тут виникло жіноче питання.

5 хвилин назад (а це близько 11 годин вечора по місцевому часу) мені ні з того, ні з сього ДУЖЕ ЗАХОТІЛОСЯ солоних огірків. І буквально відразу і звідки не візьмись.

Чоловік відкрив мені банку і я заточила одну третю огірків і випила півбанки розсолу.

ЩО ЗІ МНОЮ? я точно знаю, що не вагітна. Не вагітна 100 відсотків.

Це на мене фуп так діє чи що?  ;o
перестань бухати і сушняків не буде
   
Re: жіноче питання

зараз прийде гонта і скаже:
"та нунафіг то рипання, я рипаю, а з неї солома сипецця")))))
гонті треба коліно пофіксити, бо через 5-10 років сипатись буде з нього. причому в буквальному сенсі слова.
   
Re: жіноче питання

5 хвилин назад (а це близько 11 годин вечора по місцевому часу) мені ні з того, ні з сього ДУЖЕ ЗАХОТІЛОСЯ солоних огірків. І буквально відразу і звідки не візьмись.

Чоловік відкрив мені банку і я заточила одну третю огірків і випила півбанки розсолу.

ЩО ЗІ МНОЮ? я точно знаю, що не вагітна. Не вагітна 100 відсотків.

знизився рівень кислотності в шлунку.
   
Re: жіноче питання

Взагалі-то завтра має бути гроза і висока вологість. Але це аж через 24 години.

Хм ... до того їла суші (вірніше, сквід) і кавун. Такого ще не було.
гм, а може цей-во-во, вчора був:

До речі, сьогодні (8 серпня) День Жіночого Оргазму

:)
   
Re: жіноче питання

перестань бухати і сушняків не буде

Мо', ти з жінкою своєю переплутав? алкоголь я взагалі не пам"ятаю, коли пила. А сьогодні пила тільки кавку.

А от зараз піду пити мінералку. Я вже пошкодувала, що зтрощила ті огірки  ;o
   
Re: жіноче питання

знизився рівень кислотності в шлунку.

Так різко і просто за 5 секунд? хм.

Хоча в принципі квашені огірки та мариновані - це в моєму постійному раціоні. А розсол випиваю до останньої краплі - це ще навіть смачніше  :gigi:
   
Re: жіноче питання

Мо', ти з жінкою своєю переплутав? алкоголь я взагалі не пам"ятаю, коли пила. А сьогодні пила тільки кавку.

А от зараз піду пити мінералку. Я вже пошкодувала, що зтрощила ті огірки  ;o
гормональний фон(жін. цикл) теж впливає.
   
Re: жіноче питання

гм, а може цей-во-во, вчора був:

:)

Оргазми корелюють із солоними огірками? ну хіба що є відповідні наслідки, і то не відразу  :gigi:

Але в даному випадку це не той варіант.
   
Re: жіноче питання

гормональний фон(жін. цикл) теж впливає.

Це вже ближче. Але раніше такого не було, тобто огірки хотілося їсти, але поступово  :gigi:

А тут просто якесь шалене бажання і вихлебтаних півбанки розсолу в 11 годин вечора  ;o

Це вже старість наступає чи що??
   
Re: жіноче питання

Так різко і просто за 5 секунд? хм.

Хоча в принципі квашені огірки та мариновані - це в моєму постійному раціоні. А розсол випиваю до останньої краплі - це ще навіть смачніше  :gigi:
так, звичайно. різні причини. от попробуй для експеримента 100мг аспірина в день приймати. побачиш, тягу до маринадів, як рукою зніме.
   
Re: жіноче питання

так, звичайно. різні причини. от попробуй для експеримента 100мг аспірина в день приймати. побачиш, тягу до маринадів, як рукою зніме.

Спробую. Дякую за коментарі і хорошого дня. А я пішла хлебтати мінералку і спати.
   
Re: жіноче питання

Це вже ближче. Але раніше такого не було, тобто огірки хотілося їсти, але поступово  :gigi:
А тут просто якесь шалене бажання і вихлебтаних півбанки розсолу в 11 годин вечора  ;o
Це вже старість наступає чи що??
є циклічні вікові коливання горм. фону(але це не твій випадок, якщо це одноразовий всплеск). підвищився різко рівень прогестерону - вже хлебчеш маринади і гостреньке.
   
Re: жіноче питання

Оргазми корелюють із солоними огірками? ну хіба що є відповідні наслідки, і то не відразу

щось в цьому є.. перед критичними днями хочеться кисло-гострого і секасу :gigi:
   
Re: жіноче питання

щось в цьому є.. перед критичними днями хочеться кисло-гострого і секасу :gigi:

Це не перед ... ок, не буду шокувати решту читачів та дописувачів інтимними подробицями. Але це пояснення логічне.
   
Re: жіноче питання

Спробую. Дякую за коментарі і хорошого дня. А я пішла хлебтати мінералку і спати.
Надобраніч! (щодо МДЖО, сподіваюсь, без образ? )
   
Re: жіноче питання

Надобраніч! (щодо МДЖО, сподіваюсь, без образ? )

І Вам хорошого дня! На що ображатися - що може бути поганого у the Big O?  :laugh:
   
Re: жіноче питання

і секасу

кх-кх...
акуди саме, стісняюсь спрасіть? :shuffle:
   
Re: жіноче питання

І Вам хорошого дня! На що ображатися - що може бути поганого у the Big O?  :laugh:
О! :-B
   
Re: жіноче питання

кх-кх...
акуди саме, стісняюсь спрасіть? :shuffle:
в вулик (по Вольтеру)  :=V
   
Re: жіноче питання

І на коровку, і на Мирославу і на Тігрика... І "ето"... гендерна рівність це рівність, а не "показать дискримінацію жінок".

так де ж гендерна рівність? не бачу забанених "людей". коровку - бачу.
   
Re: жіноче питання

в вулик (по Вольтеру)  :=V

от ти розпусна :blush2:
   
Re: жіноче питання

от ти розпусна :blush2:
а ти попробуй.. в вулик.. без вазіліну.. можна медом намастити :idea:
   
Re: жіноче питання

а ти попробуй.. в вулик.. без вазіліну.. можна медом намастити :idea:

 8-)
   
Re: жіноче питання

а ти попробуй.. в вулик.. без вазіліну.. можна медом намастити :idea:
пані таки знається на збоченнях!
   
Re: жіноче питання

до речі, я ніколи не роблю доповіді на жіночі ніки. виходить, що для мене гендерної рівності не існує.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія