Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:lol: Горіла хата

Re:  :lol: Горіла хата

и вдогонку. специально для отморозков ФУПа всех мастей.
Гонтареву я ненавижу. и есть причины, по которым я ее ненавижу.
КОНКРЕТНЫЕ причины

но, я считаю, шо она должна будет ответить ПО ЗАКОНУ.
а вот так вот, как это сделал ЛГ..
ну Г, оно Г и есть

Ану зізнавайся, ти хату спалив?
   
Re:  :lol: Горіла хата

Ану зізнавайся, ти хату спалив?

Кошевой, перелогинься
   
Re:  :lol: Горіла хата

Кошевой, перелогинься

Ну і для чого ти це зробив? Воно ж в бюджет мало попасти, а ти тако за вітром пустив.
   
Re:  :lol: Горіла хата

 :lol:


Вєрнітє їй кобздона  :lol:  шоп в кастюмє ) морально  :lol:
Поросята і мораль   :pooh_lol:  я навіть гілку  окрему про кнурячу мораль відкрила, не пишуть там поросята )) читають мовчки  :weep:
А самоє обідноє, пофіг що там думає мудачуковська нєпадстілка ) тому що не їм , 8 відсотковим вирішувати  :)
То ще питання де вона буде, на цій сесії  :shuffle:
   
Re:  :lol: Горіла хата

Андрей Портнов с Andrey Portnov.
1 ч. ·
Друзья, присоединяюсь к критике и осуждаю любую сатиру в отношении чьих-либо бед, покушений, поджогов домов, автомобилей и других противоправных действий.
Партнёр Порошенко по бизнесу Гонтарева должна отвечать именно по закону, а не вызывать чувства снисхождения и жалости.
Поэтому, на фоне поиска преступников, совершивших поджоги ее собственности, нужно немедленно активизировать расследование о её участии в хищении государственных средств и активов, разграблении банков и вкладчиков, инвестировании офшорными деньгами Порошенко в государственные облигации и снятии ограничений на вывод средств государственных военных компаний в островные юрисдикции.
А то как-то сменилась информационная повестка с воровской на мыльную.
   
Re:  :lol: Горіла хата

https://twitter.com/view/status/1186206038023901184

А що в нього з державною ? Як у всіх армовірів щелепа за 5 років не доросла ?
   
Re:  :lol: Горіла хата

Але той час і місце, коли ця пані в лабутенах виперлась на сцену...  :X

Мені її тоді, чесно кажучи, порвати на шматки хотілось.

І навіть не думалось, що після такого в неї ще й прихильники залишаться.
Ну ваші сцарьки тоді стільці ділили не соромлячись на сцені, під плине Кача
Лицемірним .лядям пам'ять відбирає
   
Re:  :lol: Горіла хата

А що в нього з державною ? Як у всіх армовірів щелепа за 5 років не доросла ?

А чого не питаєш, що там у Портнова з державною? Чи він ваш партнер тепер, Богдану та Зеленському  цілі правильні тексти надиктовує, тому його не чипляєш?
   
Re:  :lol: Горіла хата

за бюджетное бабло?
люблю я смотреть, как Зе!люки хором вопят в теме "МЫ НЕ ВСРАЛИСЬ!"

вот только отчетливо несет говнецом.. Зе!леным..  B-)

Яке ж бюджетне якщо їм заплатили ? Чи вони в робочий час злиняли на квартал ?
   
Re:  :lol: Горіла хата

А чого не питаєш, що там у Портнова з державною? Чи він ваш партнер тепер, Богдану та Зеленському  цілі правильні тексти надиктовує, тому його не чипляєш?

ну він вишиванку на грудях не рве. це чесніше чи ні?
   
Re:  :lol: Горіла хата

Йож Туманный
2 ч. ·
Короч, я тоже про хату, вы уж извинити.

Я вижу в этом музыкальном номере проблему, и она не в том, что там мало патриотизма или много Коломойского.

Понимаете, тут ведь какая выходит штука: репертуар Квартала фильтрует Зеленский. Это он сам под запись сказал, и это же под запись говорят участники самого шоу. Так что это не грязные наветы, это вот реально президент-барыга, которому бизнес важнее, чем война. Но не про то речь.

Если Зеленский эту х.й.ю пропустил, то он счел ее ОК, что, в свою очередь, означает, что Гарант Конституции считает уголовно наказуемое действие допустимым. Что сжечь чужую хату - ОК. Мне вот реально похеру, как там чувствует себя Гонтарева в Лондоне, и воровала она что-то там, или нет. Я - не Гонтаерва, мне плевать на ее самочувствие. Мне не плевать, что поджог чужого имущества является легитимным актом в глазах главы государства. Что поджог имущества является легитимным актом в глазах публики Квартала. Что они это одобряют. Что у нас 73% населения считают уголовно наказуемое деяние смешным. Что это - повод для шуток.

Что ж, я шутку оценил, и намек понял.

Такоє знакомоє шота ... Це йожиха бикова ? Та що 20 відсотків ? Моральна особи, як Бяка , да
   
Re:  :lol: Горіла хата

с тобой, вата, мне говорить не о чем.
А кто с тобой говорит? Я ж не свиновод, шоб с хрюшами беседовать.
   
Re:  :lol: Горіла хата

А чого не питаєш, що там у Портнова з державною? Чи він ваш партнер тепер, Богдану та Зеленському  цілі правильні тексти надиктовує, тому його не чипляєш?

А нахєра мені портнов ? То ж не його гасло про мову - армію - віру  8-)
Мене просто дивує що 90 відсотків упоротих армовірців за вже майже 6 рочків на державну перейти так і не сподобалися
Брехунці ? Нє ?
   
Re:  :lol: Горіла хата

А нахєра мені портнов ? То ж не його гасло про мову - армію - віру  8-)
Мене просто дивує що 90 відсотків упоротих армовірців за вже майже 6 рочків на державну перейти так і не сподобалися
Брехунці ? Нє ?

чорнорота, що маєш проти армії - мови - віри?
за себе відповідай, нахєра нам всякі бабченки
   
Re:  :lol: Горіла хата

Хор Алєксадрова з дна передає прівет хору Верьовки  (tu)
   
Re:  :lol: Горіла хата

Але той час і місце, коли ця пані в лабутенах виперлась на сцену...  :X

Мені її тоді, чесно кажучи, порвати на шматки хотілось.

І навіть не думалось, що після такого в неї ще й прихильники залишаться.
після - якого?
після того як вона - звільнена Майданом з янучарської тюрми - посміла подякувати людям ?
яка різниця яке на ній було взуття - лабутени, чоботи чи домашні капці - якщо не планувалося ставати на ноги відразу після тривалого застою?
вас, педрюків, Господь розуму позбавив, чи просто інші у педрюки не йшли?
   
Re:  :lol: Горіла хата

чорнорота, що маєш проти армії - мови - віри?
за себе відповідай, нахєра нам всякі бабченки

Ти бидлота не плутай себе і гасла, до реальних армії, мови , і нехай буде там віри
Я питаю чому ви брехливі виродки свої власні гасла спростовуєте своє ж поведінкою ? Ви задля глуму ?
   
Re:  :lol: Горіла хата

Хор Алєксадрова з дна передає прівет хору Верьовки  (tu)
А президент Янукович передает привет президенту Порошенку. :laugh:
   
Re:  :lol: Горіла хата

Хор Алєксадрова з дна передає прівет хору Верьовки  (tu)
На дні 8 відсотків поросят для яких про "шашлики" в Одесі було смішно, а про будку Лєрки Аблігациї - ніт
   
Re:  :lol: Горіла хата

А президент Янукович передает привет президенту Порошенку. :laugh:

 :lol:  як риг ригу (tu)  а прівєт передає Мудачуком  8-)
   
Re:  :lol: Горіла хата

Ти бидлота не плутай себе і гасла, до реальних армії, мови , і нехай буде там віри
Я питаю чому ви брехливі виродки свої власні гасла спростовуєте своє ж поведінкою ? Ви задля глуму ?

Манда тупорила, ще раз тебе питаюся - що ти маєш проти української армії - української мови - української віри, що тебе аж викручує від них, падлюко?
   
Re:  :lol: Горіла хата

Буде дуже класно, якщо цей совковий хор виіпуть показово, позбавивши держфінансування
Щоб неповадно було хором александрова бути і чмирити неугодних на замовлення провладних олігархів
В Україні таке неприпустимо, ми не кацапи
   
Re:  :lol: Горіла хата

А нахєра мені портнов ? То ж не його гасло про мову - армію - віру  8-)
Мене просто дивує що 90 відсотків упоротих армовірців за вже майже 6 рочків на державну перейти так і не сподобалися
Брехунці ? Нє ?

Як це - нахєра? ліпший друг Богдана ты перший совєтнік Зеленського по "нєудобним питанням" - ну, звісно,  цього ж ніц ніхто не бачить.

Брехунці ? Нє ?


   
Re:  :lol: Горіла хата

Буде дуже класно, якщо цей совковий хор виіпуть показово, позбавивши держфінансування
Щоб неповадно було хором александрова бути і чмирити неугодних на замовлення провладних олігархів
В Україні таке неприпустимо, ми не кацапи

які тупі шоколадні мрії.
я б на місці Зеленського їм би ще й премії виписав, щоб свині шоколадні потріскали від лютої ненависті.
   
Re:  :lol: Горіла хата

Буде дуже класно, якщо цей совковий хор виіпуть показово, позбавивши держфінансування
Щоб неповадно було хором александрова бути і чмирити неугодних на замовлення провладних олігархів
В Україні таке неприпустимо, ми не кацапи

Ну хто ж його !позбавить держфінансування, якщо всі жарти в 95 Кварталі Зеленський ретельно вичитує? Значить, Вовє той непотріб сподобався, як і його куратору Бєнє?

Думаю, навпаки, той хор ще й нагородять - за прєданість ідеалам Вови та Бєні.

Останнє редагування: 21 жовтня 2019 16:49:19 від шуша
   
Re:  :lol: Горіла хата

   
Re:  :lol: Горіла хата

які тупі шоколадні мрії.
я б на місці Зеленського їм би ще й премії виписав, щоб свині шоколадні потріскали від лютої ненависті.
Всем дать "засракуля". Мыцэць удавится от зависти. :D
   
Re:  :lol: Горіла хата

Ну хто ж його !позбавить держфінансування, якщо всі жарти в 95 Кварталі Зеленський ретельно вичитує? Значить, Вовє той непотріб сподобався, як і його куратору Бєнє?

Думаю, навпаки, той хор ще й нагородять - за прєданість ідеалам Вови та Бєні.
Їм вже віддали їх 30 срібняків, ніхто їм нічого не дасть більше
Та і зелені не назавжди, зникнуть вони - зникне і квартал, та і хору таке блядство ніхто не подарує
   
Re:  :lol: Горіла хата

   
Re:  :lol: Горіла хата

З нетерпрінням чекаю шуткіюмора про тельбух  Юзіка, хворробу Сівохі, курдупельський рост і гнусавось гідранта.
А хулє?
Ще бажано було б якісь інтермедії про хворобу когось із личинок гідранта
 :pooh_on_b:
   
Re:  :lol: Горіла хата

и вдогонку. специально для отморозков ФУПа всех мастей.
Гонтареву я ненавижу. и есть причины, по которым я ее ненавижу.
КОНКРЕТНЫЕ причины

но, я считаю, шо она должна будет ответить ПО ЗАКОНУ.
а вот так вот, как это сделал ЛГ..
ну Г, оно Г и есть
Дике питання, звісно не політичне - бункер гітлера теж не треба було палить?
Мені якось гидко жаліти тварин, які під час війни крали у воюючої країни, і не питайте про рішення Суду!- Я Вас дуже прОшу!

Останнє редагування: 21 жовтня 2019 17:03:49 від ЖУРБА
   
Re:  :lol: Горіла хата

Хор Алєксадрова з дна передає прівет хору Верьовки  (tu)
Ну за це треба і по яблу-ку.
   
Re:  :lol: Горіла хата

З нетерпрінням чекаю шуткіюмора про тельбух  Юзіка, хворробу Сівохі, курдупельський рост і гнусавось гідранта.
А хулє?
Ще бажано було б якісь інтермедії про хворобу когось із личинок гідранта
 :pooh_on_b:
І як ці факти споріднені з діями мародерів?
   
Re:  :lol: Горіла хата

Яке ж бюджетне якщо їм заплатили ? Чи вони в робочий час злиняли на квартал ?

 :facepalm1: мда. малоросы, как они есть
   
Re:  :lol: Горіла хата

   
Re:  :lol: Горіла хата

Манда тупорила, ще раз тебе питаюся - що ти маєш проти української армії - української мови - української віри, що тебе аж викручує від них, падлюко?

странный вопрос
малоросов типа SvitLana корячит именно от того, шо это УКРАИНСКОЕ.
они же мышебратья и замир с кацапами. шо регулярно доказывают, уезжая на заработки к тем, кто убивает твоих соотечественников.
   
Re:  :lol: Горіла хата

На дні 8 відсотків поросят для яких про "шашлики" в Одесі було смішно, а про будку Лєрки Аблігациї - ніт

прокололась Света.
   
Re:  :lol: Горіла хата

Дике питання, звісно не політичне - бункер гітлера теж не треба було палить?
Мені якось гидко жаліти тварин, які під час війни крали у воюючої країни, і не питайте про рішення Суду!- Я Вас дуже прОшу!

  це ти про Беню і його 155 млрд?

  і чому це тобі англійський суд не сподобався?
   
Re:  :lol: Горіла хата

Дике питання, звісно не політичне - бункер гітлера теж не треба було палить?
Мені якось гидко жаліти тварин, які під час війни крали у воюючої країни, і не питайте про рішення Суду!- Я Вас дуже прОшу!

завтра скажут, шо ты вор и мародер. и тебя нужно спалить.
на твой вопрос: погодите, а где доказательства? тебя пошлют нах@й и придут палить..
ты этого добиваешься? анархии?
   
Re:  :lol: Горіла хата

Упс! Неудобно получилось.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія