Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

оголошено публічний осуд Дроздову :weep:

оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

всіляко карають в нас негідників та розбійників, то в судді премію за місяць суворо заберуть, то журналіста осудом скарають безжально
взагалі, цікавий формат, це щось нове...
Дроздов, пригадую, не тільки ватанам підпалював, здається, але й "патріотам" підсипав трохи

Комісія з журналістської етики (КЖЕ) оголосила публічний осуд львівському журналістові Остапу Дроздову, який зараз працює на київському «4 каналі», за публічні образи глядачів телеканалів Тараса Козака, які з лютого припинили мовлення через введені проти них санкції.

На їхню адресу журналіст використовував такі словосполучення, як «громадянські щури», «абсолютні імбецили», «одноклітинні», «пропащі люди», «списані люди», «неліквід і баласт», «запроданці», «зрадники», «вороги» тощо. Через ці висловлювання Національна рада з питань телебачення і радіомовлення навіть оголошувала позапланову перевірку «4 каналу».

Як повідомив у середу, 12 травня, Інститут масової інформації, Скарга на Дроздова надійшла до КЖЕ від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення на підставі листа Служби безпеки України. У своїй скарзі Нацрада зазначила, що під час моніторингу телеканалу 8 та 15 лютого 2021 року зафіксувала пряму трансляцію авторських телепередач Остапа Дроздова «Прямим текстом». У скарзі наведено вищезгадані цитати з випусків програми, де журналіст коментував рішення РНБО про закриття трьох телеканалів – «112», NewsOne і ZIK.

....

Комісія дійшла висновку, що в діях журналіста Остапа Дроздова містяться ознаки порушення ст. 15 Кодексу етики українського журналіста. Із відповіді, наданій Комісії, випливає, що журналіст усвідомлював наслідки своїх дій, а висловлювання не були помилкою.

«Враховуючи рівень охоплення каналу, статус ведучого як відомого й досвідченого тележурналіста, суспільний резонанс, який викликали висловлювання автора програми, та беручи до уваги відповіді журналіста та телеканалу, Комісія з журналістської етики оголошує журналісту Остапу Дроздову та 4 каналу (ТРК “Інтеррадіо”) публічний осуд», – зазначила КЖЕ.

https://zaxid.net/komisiya_z_zhurnalistskoyi_etiki_ogolosila_publichniy_osud_zhurnalistovi_ostapu_drozdovu_n1518792
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

це гомофобія
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

«громадянські щури», «абсолютні імбецили», «одноклітинні», «пропащі люди», «списані люди», «неліквід і баласт», «запроданці», «зрадники», «вороги»
до олдбоя це якраз і підходить  :gigi:
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

"Комісія з журналістської етики" - а хто вони такі?
   
"Комісія з журналістської етики" - а хто вони такі?
нмд, щось на кшталт домкома за раннього совка
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

всіляко карають в нас негідників та розбійників, то в судді премію за місяць суворо заберуть, то журналіста осудом скарають безжально
взагалі, цікавий формат, це щось нове...
Дроздов, пригадую, не тільки ватанам підпалював, здається, але й "патріотам" підсипав трохи

Комісія з журналістської етики (КЖЕ) оголосила публічний осуд львівському журналістові Остапу Дроздову, який зараз працює на київському «4 каналі», за публічні образи глядачів телеканалів Тараса Козака, які з лютого припинили мовлення через введені проти них санкції.

На їхню адресу журналіст використовував такі словосполучення, як «громадянські щури», «абсолютні імбецили», «одноклітинні», «пропащі люди», «списані люди», «неліквід і баласт», «запроданці», «зрадники», «вороги» тощо. Через ці висловлювання Національна рада з питань телебачення і радіомовлення навіть оголошувала позапланову перевірку «4 каналу».

Як повідомив у середу, 12 травня, Інститут масової інформації, Скарга на Дроздова надійшла до КЖЕ від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення на підставі листа Служби безпеки України. У своїй скарзі Нацрада зазначила, що під час моніторингу телеканалу 8 та 15 лютого 2021 року зафіксувала пряму трансляцію авторських телепередач Остапа Дроздова «Прямим текстом». У скарзі наведено вищезгадані цитати з випусків програми, де журналіст коментував рішення РНБО про закриття трьох телеканалів – «112», NewsOne і ZIK.

....

Комісія дійшла висновку, що в діях журналіста Остапа Дроздова містяться ознаки порушення ст. 15 Кодексу етики українського журналіста. Із відповіді, наданій Комісії, випливає, що журналіст усвідомлював наслідки своїх дій, а висловлювання не були помилкою.

«Враховуючи рівень охоплення каналу, статус ведучого як відомого й досвідченого тележурналіста, суспільний резонанс, який викликали висловлювання автора програми, та беручи до уваги відповіді журналіста та телеканалу, Комісія з журналістської етики оголошує журналісту Остапу Дроздову та 4 каналу (ТРК “Інтеррадіо”) публічний осуд», – зазначила КЖЕ.

https://zaxid.net/komisiya_z_zhurnalistskoyi_etiki_ogolosila_publichniy_osud_zhurnalistovi_ostapu_drozdovu_n1518792
Це визнання ефективності діяльності Дроздова.
Війна дає нам підстави називати речі своїми іменами і нехай ця срана комісія затулить пельку.
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Галіцийскіє вуйкі і їхня державотворча парадигма роблять чудеса - етнічного розсіянина Дроздова перекували  і той тепер цинічно ставить на місце  унтерменшів-мєлкоросів.
калавур.
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Галіцийскіє вуйкі і їхня державотворча парадигма роблять чудеса - етнічного розсіянина Дроздова перекували  і той тепер цинічно ставить на місце  унтерменшів-мєлкоросів.
калавур.

 :D
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Дроздов крутой - неделю тому узнала о его существовании: слушаю все передачи !
Ясно, что колорадов и зесрань от него выворачивает  :laugh:
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Дроздов крутой - неделю тому узнала о его существовании: слушаю все передачи !
Ясно, что колорадов и зесрань от него выворачивает  :laugh:
постраждалих від Дроздова чимало, ось наприклад:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1092524.msg24945047#msg24945047
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

 Взагалі то від нього підвонює ватой.
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Дроздов крутой - неделю тому узнала о его существовании: слушаю все передачи !
Ясно, что колорадов и зесрань от него выворачивает  :laugh:

Угу,чем черноротее,тем круче.До Пояркова пока не дотягивает,но все еще впереди
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Взагалі то від нього підвонює ватой.
Може бути.
Рудименти і рецидиви проісхождєнія, тому деколи  можуть злітаюти настройки  так би мовити .
Але завдяки постійному перебуванню у потрібному середовищі, йому ці настройки (скажи він щось проти України) швидко поправить кожен другий зустрічний на вулиці.
Тут мразі на подобі лєнки бандарєнки по вулицях довго не ходять ,на відміну від Кієва .
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Дроздов крутой - неделю тому узнала о его существовании: слушаю все передачи !
Ясно, что колорадов и зесрань от него выворачивает  :laugh:
Гм..здається, Ви теж, пані Бяко , наїжджали на Дроздова? То Ви ж не колорадка?
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Дроздов крутой - неделю тому узнала о его существовании: слушаю все передачи !
Ясно, что колорадов и зесрань от него выворачивает  :laugh:
І яке - " нєдєлю назад"???
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Дроздов крутой - неделю тому узнала о его существовании: слушаю все передачи !
Ясно, что колорадов и зесрань от него выворачивает  :laugh:

це ти ще не розібрала, що він галицький сєпар  :laugh:
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

26 квітня 2007 11:23:03

Автор: Остап Дроздов

Я – українець, який не любить Україну

Я – українець, який не любить Україну. Вважаю своїм незаперечним здобутком те, що не є патріотом України. Любити свою державу і мліти від трубного мотиву національного гімна (наголос – на перший склад) – це не моє. Чесно кажучи, я взагалі не можу втямити: як це розумна людина може любити державу, яка не любить її. Я звик до взаємності у почуттях – і саме тому в мене з Україною ніколи нічого не складеться.

Я злий на моїх батьків і на Бога за те, що вони не спитали моєї думки, чи хотів я народитися і жити в цій приреченій країні. Оскільки мене ніхто не запитував тоді – я не дозволю зараз прищеплювати мені любов до нелюбої України. Це тільки обмежені люди придумали любов до Батьківщини. Можна любити маму, можна любити рідну хату, можна любити рідні буряни на рідному городі, можна любити хлопця чи дівчину, можна любити морозиво чи згущонку, можна любити фіолетовий колір – можна любити все, крім абстракцій. Україна, країна – це абстракція. Це штучна надбудова, яка покликана тебе тиснути і тобі навязувати. Тому любити Україну – це займатися самообманом. Ця любов безпредметна. Мені б ніколи навіть у гадку не прийшло любити пологовий будинок, в якому я зявився на світ. То чого б це мені любити Україну? Це ж усього-навсього географічна координата і назва території на політичній мапі світу – не більше.

Я не хотів, не хочу і не буду хотіти жити в цій країні. Я в ній мешкаю через три причини: через безвихідь, через лінь щось кардинально міняти і через нестримне бажання насміхатися з України та українців. Якби я був Богом, я б на такий шикарний чорнозений ландшафт заселив би більш достойну націю.

Для мене Україна – як дощ за вікном. Це як погода. Від неї може боліти голова і крутити в суглобах – але її не зміниш. Бо погода – це обєктивна реальність. Україна для мене – це стан за вікном, це дійсність обабіч мене, яку я не обирав, яку я не формував, але яка мене огортає зусебіч. Моє завдання – при цьому все одно залишатися неторкнутим. У противному разі я стану не людиною, а носієм національності з усіма наслідками й обовязками, які звідси випливають. Люди, які розчинилися в Україні, – нещасні люди. Їх не треба рятувати. Їх рятує те, що вони не здатні підняти свій погляд вище. Вони щасливі відчуттям своєї українськості, а отже, мізерності в загальнопланетарном у вимірі. Я – українець лишень за трьома ознаками: за паспортом, за гонінням і за схильністю поїдати своїх співвітчизників.
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Мене нервує Україна як явище. Я не вважаю її явищем, тому мені сумно дивитися на колективний самообман моїх співмешканців, які бабраються у трипільських ноцниках і вбачають у них колиску міжгалактичної цивілізації. Я ще не бачив такої закомплексованої нації, яка всіх старовинних письменників-поетів-художників уважає українцями тільки через випадкове місце народження. Я ще не бачив такої невизначеної нації, яка так любить прогинатися і зраджувати собі. В моїх словах нема жодної нотки докоряння – один пофігізм та розважлива констатація. Україна – це не я, інакше я був би збитковим і нещасливим.

Я не вірю в те, що українці здатні мати свою самодостатню державу. Я більше вірю в генетично закладений інстинкт служити. Недарма українці себе називають найбільш гнобленою нацією в світі. Це свята правда. Адже сильних не гноблять. Код раба, помножений на інфантильне християнство, витворив страшного національного покруча, який засирає в центрі Європи величезну площу з найродючішими грунтами для того, аби вічно бідувати. Це не карма, це не історична несправедливість, це не феномен. Це проста закономірність і знак зверху, що ці люди цієї землі не достойні.

Люди, які вболівають за вільну і соборну Україну, – милі й чарівні сліпці. Вони своєю наївною вірою в нездійсненне вкотре доводять, що Україна має право на існування тільки як процес. Україна існує тільки тоді, коли нею марять, коли її виборюють і коли її будують. Тільки-но мрія українця згасає, а шуфля національного будівничого мандрує в стодолу наніч – Україна зникає як явище, як константа. Україна – це аморфна ціль, до якої треба прагнути, але якої не можна досягати. Бо щойно зникає потреба боротися за Україну – зникає й сама Україна. Отже, Україна – це гуманітарний процес. Україні смертельно протипоказана реалізація.

Кожен мій знайомий, який має широкий світогляд і сповідує незашорені підходи до всього навколо – є цікавим завдяки своїй неукраїнськості. Я бачив багато іноземних багатіїв, які є патріотами своїх країн. Але я не бачив жодного українського олігарха, який би був патріотом. В цьому нічого дивного немає, і жиди з москалями тут теж ні до чого. Просто типова українська природа заважає українцеві бути успішним і відкритим до світу. Щоб досягти успіху, треба перестати бути українцем. Бо українець, який закладений глибоко в позасвідомості, змушує кожного бути боязким до начальства, ксенофобним до всього нового-незвіданого, сентиментальним до побутових проявів своєї національності, заздрісним до успіхів ближніх своїх та інертним у навязаних кимось переконаннях. Я пишаюся тим, що все своє життя вичавлюю з себе українця.
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Та Дроздов старається, як може, бути оригінальним.. :laugh:  Але ще задо-оовго до нього Франко відшмагав українців за різнії пороки.. І що? Когось то змінило?
Дроздов , як журналіст, просто мусить писати щось подібне, щоб бути на плаву
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

просто мусить писати щось подібне

Дроздов професійний Провокатор  B-)
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:
DVB

Автор: Остап Дроздов

Я – українець, який не любить Україну

Я – українець, який не любить Україну. Вважаю своїм незаперечним здобутком те, що не є патріотом України. Любити свою державу і мліти від трубного мотиву національного гімна (наголос – на перший склад) – це не моє. Чесно кажучи, я взагалі не можу втямити: як це розумна людина може любити державу, яка не любить її. Я звик до взаємності у почуттях – і саме тому в мене з Україною ніколи нічого не складеться....
   
 - розумний чортяка, отой Дроздов! Із задоволенням перечитав.
Дуже влучно і правдиво описав Україну! А от українців - ні, найкраще це вдається Аеліту, ще інколи Деліту (tu)
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Це визнання ефективності діяльності Дроздова.
хіба що з точки зору хуйло, адже це саме йому вигідно
стравлювання громадян України між собою
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Oцінюючи зміст цього одкровення - я вирішив підійти з іншого боку і запитати автора напряму і безпосередньо про мотиви ... і ось що з цього вийшло (особиста переписка - окремі її витримки - публікується за згодою протилежної сторони):

Я: І все таки - чому Ви прибрали свій текст про те, що вичавлюєте з себе українця ? Щось змінилось у світогляді чи банальна кон'юктура ? ...

О.Д.: ви дійсно хочете знати ?

Я: Я навіть посмів Вам на стіну написати про це ... Але якщо це надто інтимно то я абсолютно зрозумію ... Не звертайте уваги ...

О.Д.: якщо коротко. Цей текст зявився 2007 року. Це уривок із моєї книги, яку я на певний час відклав. Книга побудована як публіцистична есеїстика, де стикаються чотири типажі: ура-патріот (негативний персонаж), українофоб (негативний персонаж), релігійний традиціоналіст (негативний персонаж) і щось на кшталт релятивіста. Я деякі монологи з книги виставляв в інтернет, щоб прощупати реакцію. Релігійні куски я не виставляв. Оцей кусок, який гуляє інтернетом від 2007 року - це опрацьований і значно скорочений монолог одного з персонажів. На жаль, я тоді чомусь не дав преамбули з поясненням, і відтоді цей текст сприймається як мій. Він в принципі є мій, тому я заперечувати не можу. Але по змісту з моєю власною позицією він співпадає десь на 50-60 відсотків. Ну але в мене уже немає шансів когось у чомусь переконувати. Так і доведеться носити звання українофоба, що ж поробиш. Це якщо коротко.

Я: Дякую - от халепа ...

О.Д.: та що вже зробиш. Якщо вже така довірлива бесіда, то скажу більше. Я кинув книгу в тому числі й тому, що почав ловити себе на думці, що персонаж українофоба мені йде як по маслу. Я в якийсь момент аж налякався. Тому й лишив на половині дороги. А потім три вибори одні за одними, та й так ... я собі в голову не беру. Мене оцінювати мають по телевізору і по моїх текстах. Які тепер я пишу з преамбулами :))))

Насправді розмова в нас була довшою і торкалась також інших тем, але ще одну цитату вважаю за потрібне навести:

❝ Друже, я ж закінчений лібераст :)) і визнаю право навіть на нещадну критику. Повірте, я ж усвідомлюю провокативність своїх текстів. Але справді хочу, коли дискутують навколо висловлених думок, а не навколо персони автора. Тільки й всього ❞
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Автор: Остап Дроздов

Я – українець, який не любить Україну

Я – українець, який не любить Україну. Вважаю своїм незаперечним здобутком те, що не є патріотом України. Любити свою державу і мліти від трубного мотиву національного гімна (наголос – на перший склад) – це не моє. Чесно кажучи, я взагалі не можу втямити: як це розумна людина може любити державу, яка не любить її. Я звик до взаємності у почуттях – і саме тому в мене з Україною ніколи нічого не складеться....
   
 - розумний чортяка, отой Дроздов! Із задоволенням перечитав.
Дуже влучно і правдиво описав Україну! А от українців - ні, найкраще це вдається Аеліту, ще інколи Деліту (tu)
Україна чудова, але тотально пограбована і корумпована багаторічною владною мерзотою,
яку обирають на трон більшість громадян, на жаль вони не здатні зробити вірний вибір, поки-що...
   
Україна чудова, але тотально пограбована і корумпована багаторічною владною мерзотою,
яку обирають на трон більшість громадян, на жаль вони не здатні зробити вірний вибір, поки-що...

Кадра, на жаль це правда !
Вибрати Президентом в Україні клоуна-єврея - це, як мінімум , мазохізм !
У мене друзі євреї, самі в шоці !
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

комісія - ніхто.
дроздов теж ніхто.
і кожне ніхто може висловити про друге ніхто свою думку)
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

дроздов теж ніхто

 :S таки хто ... він популярний в певних (хоч і маргинальних?) кругах ...
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Кадра, на жаль це правда !
Вибрати Президентом в Україні клоуна-єврея - це, як мінімум , мазохізм !
У мене друзі євреї, самі в шоці !
я теж досі не можу повірити що стільки начебто притомних людей
маючи в бюлетені прізвище Юлія Тимошенко,
провели у другий тур у пару до мародера якогось кловуна :facepalm:
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

це гомофобія
сказав узбек
А потім задумався...
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

я теж досі не можу повірити що стільки начебто притомних людей
маючи в бюлетені прізвище Юлія Тимошенко,
провели у другий тур у пару до мародера якогось кловуна :facepalm:
і за цього кловуна Ви проголосували!
"я теж досі не можу повірити"(с)
   
я теж досі не можу повірити що стільки начебто притомних людей
маючи в бюлетені прізвище Юлія Тимошенко,
провели у другий тур у пару до мародера якогось кловуна :facepalm:

скажу за роботу
типу повірили : зупиню війну , вибрали кльоуна
Війну, дебілам говорив, зупинить той, хто почав - Расєя
Син старший воював, ранений, відійшов
Сусід вбитий
це не десь, це рядом

РЯДОМ  ! це вже в квартирі і у сусідів
А не десь на Донбасі !

Останнє редагування: 14 травня 2021 14:10:25 від Polischuk
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Ostap Drozdov з Мирославом Лісковичем.
1 квітня о 22:09 ·

... Всі політики, які останні 20 років незмінно процвітають біля державного “корита”, процвітають тільки тому, що на кожних виборах завжди з’являвся рятівний “бабай”. Головна мета – залякати ним народ і змусити погоджуватися на менше зло.

Найбільше шкода здорової частини суспільства, яка поважає свою гідність і не погоджується на вимушений вибір між авантюрою і корупцією. Вони вже програли. Їм уже заготовані прокльони від заляканих. Ну, що ж, це не вперше. Зрештою, хтось же мусить бути над, аби зверху дивитися на світ, а не з дна.

 (tu)
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

чергова банальщина
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Кадра і Мирослава обрали ЗЕ
Це факт
І нема на то ради...
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Дроздов як завжди правий.
А оті оголошувачі - імбецили.
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Дроздова я бы назвал идиотом, который работает на раскол Украины. Хотя частично он прав. Того, кто смотрит новостные каналы более 15 минут в день, трудно назвать вменяемым человеком. 
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Дроздов крутой - неделю тому узнала о его существовании: слушаю все передачи !
Ясно, что колорадов и зесрань от него выворачивает  :laugh:

Угу

Дроздов: ...однакова засліпленість, однакове невміння мислити критично, однакова лінь працювати над собою. На жаль, країна платить за це відсутністю шансів. Допоки лідером болота є Зеленський, а лідером безвиході є Порошенко – доти країну можна вважати приреченою.
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

частично он прав

На скільки відсотків ?  8-)
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Дроздов як завжди правий.
А оті оголошувачі - імбецили.
Дроздов має право на власну точку зору - це без питань.
А от чи він завжди правИй - то таки питання.
   
Re: оголошено публічний осуд Дроздову  :weep:

Кадра і Мирослава обрали ЗЕ
Це факт
І нема на то ради...
аби не допустити до влади нахабного мародера? правильно зробили,
а от ті хто замість Юлі провів у другий тур мародера і кловуна,
то трагічно помилились, причому вчергове і не вперше,
голосуючи за логікою "абинеЮля" :-G
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія