Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Крах Биткойна неизбежен

Re: Крах Биткойна неизбежен


Поясни здесь плиз, что такого гениального совершил этот человек, что позвлило бы говорить о нем, как о поднявшем
человечество на новый уровень.


Он себя поднял на новый уровень. Как частицу человечества. Достойный вклад как по мне
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

ти думаєш він знає таке слово як "премайн"?  :lol:
Я думаю людство і ви як його частина загрались. :-G
І дуже скоро сильні цього світу проллють на вас всіх холодний душ і пошиють в дурні. :laugh:
Тобто крипта може й стане платіжним засобом, але таким же контрольованим як зараз будь-яка світова валюта.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Я думаю людство і ви як його частина загрались. :-G
І дуже скоро сильні цього світу проллють на вас всіх холодний душ і пошиють в дурні. :laugh:
Тобто крипта може й стане платіжним засобом, але таким же контрольованим як зараз будь-яка світова валюта.

на кого на вас? у мене там немає ні копійки своїх грошей
поширити у дурні тим ожеш тільки сам себе
поки ти роками чекав кінця усе подорожчало у 10 ки у сотні разів
чи ти нвіть не розумієш шо таке ринок і шо роблять коли актив набагато дорожчає?

ти просто лузер який навіть не розуміє шо таке ринок (чого завгодно)

Останнє редагування: 4 травня 2021 20:38:22 від Ukraine
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Он себя поднял на новый уровень. Как частицу человечества. Достойный вклад как по мне
Ну и что тебе с того? Как истинный раб рад за рабовладельца?
Вот можно разное говорить про Гейтса, но он таки поднял мир на новую ступеньку.
Куда поднял мир этот фрик? Чем расчет за жрачку визой будет отличаться от расчета битками...
тем более что жрут все каждый день, а на сегодня за битки можно купить только дозу, воду не продают пока.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

бля ти навіть не розумієш різницю між справжньою криптовалютою і тим шо таковою не є бо має єдиний центр :weep:

тибля. Мова ішла про алгоритм і швидкість і шкоду екології. Defi - це другорядне.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

я не вижу возражений кроме сам дурак.

Саме так. Я просто сказав, що біткоїн надто прожерлевий, тому НМД не має майбутнього. І тут порвались пердаки.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

на кого на вас? у мене там немає ні копійки своїх грошей
поширити у дурні тим ожеш тільки сам себе
поки ти роками чекав кінця усе подорожчало у 10 ки у сотні разів
чи ти нвіть не розумієш шо таке ринок і шо роблять коли актив набагато дорожчає?

ти просто лузер який навіть не розуміє шо таке ринок (чого завгодно)
дафай-дафай, двигай рынок, тупой покемон :super:
на кого, на вас?
хорошо, на тебя лично.
но ты же не лузер, поэтому всех переиграешь.
что-то подобное мне уже говорили в 90е, когда несли бабло в МММ.
а дядьке уезжая из эсэсэра в штаты говорил один товарищ в 60е,
правда он обанкротился и застрелился в 68м, в год моего рождения.
Но ты продолжай верить в справедливость рынка, честность его игроков
и покровителей идеи справедливого капиталла. :lol:
Украина повелась и уже в почти полной жопе, а ты верь, что все потонут,
все вокруг лузеры, а ты самый хитрожопый.
Ой сколько ж я уже вас таких за пол века повидал.
Повезло, именно повезло, единицам, умерли тысячи.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

дафай-дафай, двигай рынок, тупой покемон :super:
на кого, на вас?
хорошо, на тебя лично.
но ты же не лузер, поэтому всех переиграешь.
что-то подобное мне уже говорили в 90е, когда несли бабло в МММ.
а дядьке уезжая из эсэсэра в штаты говорил один товарищ в 60е,
правда он обанкротился и застрелился в 68м, в год моего рождения.
Но ты продолжай верить в справедливость рынка, честность его игроков
и покровителей идеи справедливого капиталла. :lol:
Украина повелась и уже в почти полной жопе, а ты верь, что все потонут,
все вокруг лузеры, а ты самый хитрожопый.
Ой сколько ж я уже вас таких за пол века повидал.
Повезло, именно повезло, единицам, умерли тысячи.

ти реально не розумієш шо ринок крипти вже фактично як усі інші ринки зараз...нафтові газові..фондові і тд?
чи ти реально клепки не маєш??
Чи ти теж пишеш таке усім хто на тих ринках  торгує?Цілим країнам і корпораціям? :facepalm1:
Це тільки для тебе кидалово і розвод б ти навіть не перднув щоб вивчити щось нове.
Мова навіть не у тому заробити щось чи ні.Мова про те ш о ти навіть не намагався щось зрозуміти.А просто критикуєш бо ніхуя там не розумієш 

Навіть sergyj з його критикою майнінгу бітка розуміє більше тебе у 10 разів. І чому зараз фактично на наших очах відбувається траснформація цифрового світу

   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Ну и что тебе с того? Как истинный раб рад за рабовладельца?
Вот можно разное говорить про Гейтса, но он таки поднял мир на новую ступеньку.
Куда поднял мир этот фрик? Чем расчет за жрачку визой будет отличаться от расчета битками...
тем более что жрут все каждый день, а на сегодня за битки можно купить только дозу, воду не продают пока.

Думаю, что не нужно Вам рассказывать куда прежде всего приходят инвестиции, т.е. деньги.

Они приходят туда, где им уютно размножаться.

Вот именно это и сделал этот, как Вы говорите фрик, а как по мне - гений, создал уютное гнездо для денег.

Но, конечно, создатели Биткойна вообще супергении, потому что создали новый рынок, целый сектор экономики.

   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Думаю, что не нужно Вам рассказывать куда прежде всего приходят инвестиции, т.е. деньги.

Они приходят туда, где им уютно размножаться.

Вот именно это и сделал этот, как Вы говорите фрик, а как по мне - гений, создал уютное гнездо для денег.

Но, конечно, создатели Биткойна вообще супергении, потому что создали новый рынок, целый сектор экономики.

він того не розуміє
для нього це і зараз якесь тупе ммм
мова навіть не у тому помре чи ні біток. Мова про те щ освіт трансформується.Пря мо зараз на наших очах. І він це буде робити далі з бітком чи без нього

Останнє редагування: 4 травня 2021 21:27:01 від Ukraine
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

ти реально не розумієш шо ринок крипти вже фактично як усі інші ринки зараз...нафтові газові..фондові і тд?
чи ти реально клепки не маєш??
Чи ти теж пишеш таке усім хто на тих ринках  торгує?Цілим країнам і корпораціям? :facepalm1:
Це тільки для тебе кидалово і розвод б ти навіть не перднув щоб вивчити щось нове.
Мова навіть не у тому заробити щось чи ні.Мова про те ш о ти навіть не намагався щось зрозуміти.А просто критикуєш бо ніхуя там не розумієш 

Навіть sergyj з його критикою майнінгу бітка розуміє більше тебе у 10 разів. І чому зараз фактично на наших очах відбувається траснформація цифрового світу
До чого тут розумію/не розумію
скажи ти - Хто хоче грає в цю гру в надіі щось собі виторгувати, я б не мав що тобі закидати
але ти несеш якусь пургу про трансформацію якогсь ще не існуючого цифрового ринку повітря.
Ти дійсно не розумієш завдяки кому і чому ця гра поки що існує?
Світу дають погратись в гру. Газ і нафта реальні, що ти з чим порівнюєш? :facepalm1:
Завтра припиняться вливання в кріптовалюту реальних баксів і реальної електрики в інфраструктуру
і все це гегнеться мідним тазом. Бо не має в крипті реальної власної забезпеченої вартості.
Не йдуть масово торги кріпта/товар, поки що тільки кріпта/долар або інша валюта.
В той час доволі впевнено розвивається обмін кріпта/зброя, кріпта/наркота...
То для тебе ринок? Гаразд, вмовив. Торгуй на тому ринку. я краще потримаюсь осторонь.
І не кидайся дешевими понтами про лузерів і пердунів. Курчат рахують восени.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

До чого тут розумію/не розумію
скажи ти - Хто хоче грає в цю гру в надіі щось собі виторгувати, я б не мав що тобі закидати
але ти несеш якусь пургу про трансформацію якогсь ще не існуючого цифрового ринку повітря.
Ти дійсно не розумієш завдяки кому і чому ця гра поки що існує?
Світу дають погратись в гру. Газ і нафта реальні, що ти з чим порівнюєш? :facepalm1:
Завтра припиняться вливання в кріптовалюту реальних баксів і реальної електрики в інфраструктуру
і все це гегнеться мідним тазом. Бо не має в крипті реальної власної забезпеченої вартості.
Не йдуть масово торги кріпта/товар, поки що тільки кріпта/долар або інша валюта.
В той час доволі впевнено розвивається обмін кріпта/зброя, кріпта/наркота...
То для тебе ринок? Гаразд, вмовив. Торгуй на тому ринку. я краще потримаюсь осторонь.
І не кидайся дешевими понтами про лузерів і пердунів. Курчат рахують восени.

От про це я і кажу. Ти дивишся тільки на це все як на гроші які хтось може втратити.
Почитай шо таке смарт контракти. Почитай що може змінити або покращити блокчейн і тобі одразу стане все трошки більше зрозумілим.
А гроші завжди хтось втрачає а хтось зарообляє. Так завжди було і буде.
А для мене це просто хобі.І я не бачу нічого поганого якщо якісь новини вказують на найближче подорожчання якогось активу не скористатись можливістю.. Це усі роблять на усіх ринках
Просто на крипторинку можливості більші як заробити так і втратити.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

От про це я і кажу. Ти дивишся тільки на це все як на гроші які хтось може втратити.
Почитай шо таке смарт контракти. Почитай що може змінити або покращити блокчейн і тобі одразу стане все трошки більше зрозумілим.
А гроші завжди хтось втрачає а хтось зарообляє. Так завжди було і буде.
А для мене це просто хобі.І я не бачу нічого поганого якщо якісь новини вказують на найближче подорожчання якогось активу не скористатись можливістю.. Це усі роблять на усіх ринках
Просто на крипторинку можливості більші як заробити так і втратити.
Та мені і так все зрозуміло хоч покращуй блокчейн хоч ні. :)
Майже порозумілись. Хоббі, так приймаю.
В казіно теж хтось виграє, хтось програє.
Але ж в підсумку виграє завжди казіно.
Я тільки про це попереджаю всіх гравців.
Поки на цьому "ринку" можна тільки виграти або програти.
Заробіток то трохи інше.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

згідний з барсом
то тільки гра , але гемблінг небезпечний
без мене
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

ти реально не розумієш шо ринок крипти


Який там ринок, якщо 2% власників гаманців контролює 95% монет?
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Но, конечно, создатели Биткойна вообще супергении, потому что создали новый рынок, целый сектор экономики.

Мавроді теж називали генієм.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Блін а як все схоже. Обмежена емісія, постійний ріст.

1993 року АТВТ «МММ» зареєструвало свій перший проспект емісії акцій. Він дозволяв випустити не більше 991 тис. акцій. Акції номіналом 1 тисяча рублів, випущені у паперовій формі, почали продавати 1 лютого 1994 року. З 7 лютого фірма ввела т. зв. «двосторонні котирування» з певною маржею на покупку і продаж власних акцій, які постійно зростали. Це призвело до значного попиту і як наслідок росту популярності даних цінних паперів, оскільки торги проходили за принципом «сьогодні завжди дорожче, ніж учора».
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Whether Bitcoin will become mainstream—either as a store of value or a medium for daily transactions—is under constant discussion.
In a withering 2018 editorial, The Economist declared that Bitcoin and other cryptocurrencies are useless.
“There is no sensible way to reach any particular valuation,” writes the publication, pointing out a number of flaws in the ecosystem.
These include the lack of transparency and security on their blockchains and difficulties in purchasing or transacting with cryptocurrencies.

The Wall Street Journal assessed Bitcoin’s rise in a similar vein, and some investors see Bitcoin as a bubble ready to burst.
Investor Mark Cuban has likened Bitcoin to gambling and suggests that investors in the cryptocurrency should prepare themselves for a crash because the price is so volatile.

Bitcoin’s identity crisis is largely to blame for its volatility. It was originally designed as an international currency and as a mechanism for daily transactions that could seamlessly cross national borders.

Except it didn’t turn out that way.

Over the years, reports have documented its use in money laundering and illegal activities, even as its clunky interface has ensured that consumer adoption remains negligible.
The flip side to this story has been the entry of speculative retail investors who have driven up its price to unsustainable levels.

Skyrocketing valuations in cryptocurrency markets have changed the dominant narrative surrounding Bitcoin.
It is no longer considered a medium for daily transactions. Instead, the cryptocurrency is being branded as a store of value—an alternative investment similar to gold. (95% міровой валюти не обеспечено нічем, то народ спекуює на крипті)
But the cryptocurrency faces two significant problems here as well.

   
Re: Крах Биткойна неизбежен

The first challenge relates to the bubbles in Bitcoin’s price.
There have been several Bitcoin bubbles that have burst, and it remains to be seen whether the current record-high prices will remain.
Previous Bitcoin bubbles occurred in 2011, 2013, and 2017.
During each of these instances, the price followed a parabolic curve: a sharp increase in valuation that was immediately followed by an equally precipitous decline.
During each of these bubbles, Bitcoin’s value rose by triple digits and attracted significant retail capital. Thin liquidity volumes played a major part in boosting Bitcoin’s price in these bubbles.

The second problem has to do with Bitcoin meeting a few of the basic characteristics of a store of value.
The Morningstar analyst Kristoffer Inton and his team created a framework to check whether cryptocurrencies could displace gold as an investment instrument.
They focused on liquidity, functional purpose, scarcity of supply, future demand certainty, and permanence.
Except for scarcity of supply, Bitcoin fails on the other attributes.
Not surprisingly, the analysts concluded that cryptocurrencies do not and “will not challenge gold as a safe-haven asset class.”

Various technological advancements mean that cryptocurrency could be used in retail transactions in the future.
The number of Lightning Network nodes within Bitcoin’s network has continued to multiply. (Lightning Network is intended to speed up Bitcoin’s network by conducting transactions off its main blockchain.)
Cross-chain swaps will enable seamless transactions with blockchains for other cryptocurrencies.

But the biggest change in Bitcoin’s fortunes could come from regulation.
Even as the rejection of Bitcoin exchange-traded funds (ETFs) by the SEC grabbed headlines, there has been a visible softening of regulators' stance.
Bitcoin and other cryptocurrencies have become a prominent topic of discussion at Fintech conferences and among U.S. Securities & Exchange (SEC) commissioners.

The COVID-19 pandemic has raised concerns that inflation will pick up as the U.S. economy bounces back aided by vaccines and fiscal aid packages. This is expected to boost Bitcoin further. However, equally possible is that governments crackdown on Bitcoin if the central banks who are experimenting with digital currencies lose interest.

Investing in cryptocurrencies and other Initial Coin Offerings ("ICOs") is highly risky and speculative, and this article is not a recommendation by Investopedia to invest in cryptocurrencies or other ICOs.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Mонета NEO, также известная как китайский эфириум, вероятно, является его самым большим конкурентом. NEO не только преследует ту же цель — автоматизировать управление цифровыми активами с помощью смарт-контрактов, но и работает чуть быстрее и имеет поддержку китайского правительства.

Однако, в отличие от Ethereum, NEO соответствует нормативным требованиям правительства: он гарантирует, что каждая компания, которая работает на платформе, прошла обязательную идентификацию. В мире децентрализованных валют такое нравится далеко не всем.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Та мені і так все зрозуміло хоч покращуй блокчейн хоч ні. :)
Майже порозумілись. Хоббі, так приймаю.
В казіно теж хтось виграє, хтось програє.
Але ж в підсумку виграє завжди казіно.
Я тільки про це попереджаю всіх гравців.
Поки на цьому "ринку" можна тільки виграти або програти.
Заробіток то трохи інше.

Так майже порозумілись.
Частково ти теж правий.Не можу не погодитись
Я можу тобі багато чого цікавого розповісти якщо буде бажання. Пиши в лічку 8-)
Я лиш намагаюсь пояснити що є проекти які реально ні на чому не тримаються(їх наплодили до хєра і більше) от саме у них і біжуть олені бо там можна зробити побільше іксів..або все втратити 50 на 50. От там ризики реально великі.
Але є серйозні проекти які у майбутньому можуть змінити (покращити)наприклад світ фінансів або світ геймінгу.Ось на цьому вони і тримаються. Це трошки різні речі.Їхнє подорожчання вже грунтується на інших факторах ніж на одній  жадібності людей.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Але є серйозні проекти які у майбутньому можуть змінити (покращити)наприклад світ фінансів.

Як біткоїн може змінити світ фінансів? Я же розумію Ripple.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Як біткоїн може змінити світ фінансів? Я же розумію Ripple.

Мова не про біток була.Для того інші є.
У бітка інша функція на зараз. Він типу як найдефіцитніший актив  притулок .І дефіцит кожні 10 хв тільки збільшується. Ти ж розумієш шо це означає по законам ринку?

Останнє редагування: 4 травня 2021 22:37:59 від Ukraine
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Він типу як найдефіцитніший актив  притулок .І дефіцит кожні 10 хв тільки збільшується. Ти ж розумієш шо це означає по законам ринку?

Аналоговнет?
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Аналоговнет?

На зараз нема.
Ти можеш писати шо завгодно. Ринок каже шо зараз ціна його 55 к.Це планетарний факт,навіть ти не можеш з тим поспорити. А подобається це тобі чи ні це вже інша справа
скаже завтра ринок 0...чи 100 к так і буде
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Ринок каже ... А подобається це тобі чи ні це вже інша справа

Я ніби з самого початку написав, що мені не подобається - надмірне споживання і даремне витрачання електронергії для майнингу біткойна.

Подобається тобі це чи ні  але це факт!
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Мова не про біток була.Для того інші є.
У бітка інша функція на зараз. Він типу як найдефіцитніший актив  притулок .І дефіцит кожні 10 хв тільки збільшується. Ти ж розумієш шо це означає по законам ринку?
Знаєш в чому твоя помилка?
Ти вважаєш ринок чесним механізмом врегулювання всіх економічних питань.
Не знаю де тобі так зачотно надули у вуха, але ти неправий і дуже помиляєшься.
Нажаль ринок це кероване володарями великих активів підприємство,
де 95% учасників пішаки, які нічого не вирішують навіть якщо об*-єднаються
і почнуть грати в унісон, чого насправді теж не буде.
Дефіцит не збільшується, його збільшують, надуваючи мильну бульбашку.
Потім в певний час її проколять...
Хто дівчину годує, той її і танцює, ось це і є єдиний непохитний закон так званого ринку.

Останнє редагування: 4 травня 2021 23:47:26 від б_а_р_с
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Знаєш в чому твоя помилка?
Ти вважаєш ринок чесним механізмом врегулювання всіх економічних питань.
Не знаю де тобі так зачотно надули у вуха, але ти неправий і дуже помиляєшься.
Нажаль ринок це кероване володарями великих активів підприємство,
де 95% учасників пішаки, які нічого не вирішують навіть якщо об*-єднаються
і почнуть грати в унісон, чого насправді теж не буде.
Дефіцит не збільшується, його збільшують, надуваючи мильну бульбашку.
Потім в певний час її проколять...
Хто дівчину годує, той її і танцює, ось це і є єдиний непохитний закон так званого ринку.

а ти придумав щось краше ніж ринок? ану розкажи
Може тобі нобєлєвку треба дати?
Я взагалі тут до чого? Я існую в існуючий системі кординат. Ти схоже живеш в якийсь інший?
Я неправий лише у тому ш о з вами дискутую тут. Воно вам не потрібно. Єдиний правильний на сьогодні інструмент це ринок. Що за дитячий садок? Ти кожен день живеш по законам ринку і анвіть не розумієш того?І неважливо які вони. Ти під них прогинаєшся все одно.
ПС: Знаючи психологію людей непогано. Я навіть не сумніваюсь чому тебе так коробить тема крипти.

Останнє редагування: 5 травня 2021 00:20:21 від Ukraine
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

При чому тут біржа?
Ви довіряєте криптобіржам?

https://www.epravda.com.ua/news/2021/04/27/673404/

В Туреччині недавно 2 криптобіржі луснули. Разом з біткоїнами їх клієнтів.

У Туреччині закрилася ще одна криптобіржа

урецька криптовалютна біржа Vebitcoin оголосила про банкрутство на тлі введених в країні обмежень на розрахунки в криптовалютах.

Про це повідомляє CNBC.

Vebitcoin – друга криптовалютна біржа в Туреччині, яка припинила роботу після введених обмежень. У компанії заявили, що припинили всю діяльність через фінансові труднощі. Біржа пообіцяла якнайшвидше проінформувати клієнтів про ситуацію.

Турецька влада заблокувала внутрішні банківські рахунки Vebitcoin і затримала чотирьох осіб.

За даними майданчика CoinGecko, до закриття щоденні обсяги торгів на Vebitcoin становили майже 60 млн доларів.

Зазначається, що останнім часом деякі турки звернулися до криптовалют як до способу захисту своїх заощаджень від стрімкого зростання інфляції та ослаблення національної валюти ліри.


Криптобиржа

Еще более простой способ хранения криптовалюты — на бирже. При регистрации на площадке каждый пользователь автоматически получает кошелек. Он поддерживает все монеты, которые представлены на бирже, к ним всегда (пока она работает) есть моментальный доступ.

Среди плюсов такого варианта — возможность легко вернуть доступ к аккаунту и своей криптовалюте. Однако биржи имеют серьезные проблемы с безопасностью. Ни одна из крупнейших торговых площадок полностью не защищена от взломов, и все они хоть раз теряли средства клиентов в результате хакерских атак.

Также платформа может неожиданно уйти в оффлайн на неопределенный срок из-за технических неполадок. В этот момент клиенты на время работ теряют доступ к своей криптовалюте. Помимо этого, к выбору биржи всегда нужно подходить крайне осторожно, так как можно попасть на мошенников.

Криптобиржи не подходят для хранения больших сумм в криптовалюте. Лучше заводить на депозит именно то количество цифровых монет, которое необходимо для торговли. После этого излишки желательно выводить на сторонние кошельки, преимущественно на аппаратные.
+==========================================================================+
А хто тобі набрехав що біржа володіла тими бітками?  Біржа - лише посередник для обміну.
Власне обмін йде по технології Р2Р - продавець - покупець. Участь посередників чи
майнерів тут не передбачена.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

а ти придумав щось краше ніж ринок? ану розкажи
Може тобі нобєлєвку треба дати?
Я взагалі тут до чого? Я існую в існуючий системі кординат. Ти схоже живеш в якийсь інший?
Я неправий лише у тому ш о з вами дискутую тут. Воно вам не потрібно. Єдиний правильний на сьогодні інструмент це ринок. Що за дитячий садок? Ти кожен день живеш по законам ринку і анвіть не розумієш того?І неважливо які вони. Ти під них прогинаєшся все одно.

Тебе еще не надоело спорить с адептами пузыря?  :laugh:
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Тобто ви зробили 1-й крок. Визнали, що Біткоїн - жере дуже багато електроенергії.
+======================================================+
Ні! Коли людина користується своїми бітками з свого мобільного -
хто витрачає мегават-години електрики?
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Биток мне принес нехилый доход в конце прошлого года. А ведь было то 90 долляров лет 6 тому. Мне сделали перевод тогда, я снял 4000,а 90 оставил. Ну для форсу,и думал,шоп не обнулять,мало ли... А в 2020 в декабре... сами посчитайте. B-)
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

+======================================================+
Ні! Коли людина користується своїми бітками з свого мобільного -
хто витрачає мегават-години електрики?

Що значить користується своїми біткоїнами? Транзакції робить?
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

+==========================================================================+
А хто тобі набрехав що біржа володіла тими бітками?  Біржа - лише посередник для обміну.
Власне обмін йде по технології Р2Р - продавець - покупець. Участь посередників чи
майнерів тут не передбачена.


А чому на сайті біткоїна пише, що передбачена? Саме участь декількох нод забезпечує механізм блокчейну. А не точка точка.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Що значить користується своїми біткоїнами? Транзакції робить?
+=========================================================+
На картці з біткоінами робиться покупка в нашому сільському магазині.
Десь на 1000 гривень. Гроші зчитуються стандартним ручним апаратом.
Хто при цьому витрачає мегават-години електрики?
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

+=========================================================+
На картці з біткоінами робиться покупка в нашому сільському магазині.
Десь на 1000 гривень. Гроші зчитуються стандартним ручним апаратом.
Хто при цьому витрачає мегават-години електрики?

Ви не повністю описали процес. У вас є гаманець біткойн. Є картка з прив'язкою до цього гаманця, опишіть рух коштів з біткоїна в гривню.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

А чому на сайті біткоїна пише, що передбачена? Саме участь декількох нод забезпечує механізм блокчейну. А не точка точка.
+===================================================================+
Зчитуєтся інфа про попередні та наступні блоки, які й виступають доказом
справжності та цілостні блоку. Хто при цьому витрачає мегават-години електрики?
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

Ви не повністю описали процес. У вас є гаманець біткойн. Є картка з прив'язкою до цього гаманця, опишіть рух коштів з біткоїна в гривню.
+====================================================================+т
А це не мої проблеми. Так хто у цьому процесі витрачає мегават-години електрики?
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

+====================================================================+т
А це не мої проблеми. Так хто у цьому процесі витрачає мегават-години електрики?
================================
 Та тут довбнєй що витрачають мегавати на комп'ютерні ігри що сміття.
   
Re: Крах Биткойна неизбежен

+====================================================================+т
А це не мої проблеми. Так хто у цьому процесі витрачає мегават-години електрики?

Я ж вас попросив описати процес. А ви не описуєте і кричите пояснити хто витрачає. Опишіть процес повністю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія