Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#БограчНаш))

Re: #БограчНаш))

Дело в принципе))
Если оставлять за клоуном " последнее слово"—— у других людей не знающих предыстории может сложиться впечатление что клоун прав((
А это не так.
пс. Слава Богу что у меня нет красивой посуды и мне можно и дальше клоуну предьявлять))
СєкГєй-Тєвнавтси, клоун тут тільки ти, а всі інші просто прийшли в цирк сабачьку скулящую пасматрєть.
   
Re: #БограчНаш))

ти, уйобіщьне, замість того, щоб кидатися тут на всіх своїми підарськими розйобаними какахами, прислухАвся б краще до конструктивної критики на твою гівняну адресу. "З повагою" тебе критикували ще коли ти тільки перші свої гавносіки тут реклямував.Тепер тебе тільки твоїм же гівном будуть годувати, бо ти тупе уйобіще, закінчивше лише 9 класів середньої школи, тому в силу свого скудоумія не доганяєш, на які недоліки твоїх гавносіків звертають твою увагу.

жери мовчки, вонь подзалупна. І бабцею ти свою кацапку називай - вона ж старіша за тебе.

Бабця, сідайте——два(((
Погано підготувалися(((
Спробуйте ще раз))

пс. Точно не москаль?——
Ну тхне ж від чорноротості цієі москализмом?((
   
Re: #БограчНаш))

пс. Слава Богу что у меня нет красивой посуды
:facepalm: єбать-капать... вот ета екземпляр...
   
Re: #БограчНаш))

СєкГєй-Тєвнавтси, клоун тут тільки ти, а всі інші просто прийшли в цирк сабачьку скулящую пасматрєть.

Та я бачу як ви за мною носитеся))))
Перепочиньте трохи——сходіть внуків побавте?
   
Re: #БограчНаш))

Бабця, сідайте——два(((
Погано підготувалися(((
Спробуйте ще раз))

пс. Точно не москаль?——
Ну тхне ж від чорноротості цієі москализмом?((
редиска, закрий свою розвальцовану вафельницю, якщо тобі немає чим відповісти на критику на твою адресу. Не кукарекай, пітушара.
   
Re: #БограчНаш))

Та я бачу як ви за мною носитеся))))
Перепочиньте трохи——сходіть внуків побавте?
ну, кукакекни ще каз, який ти какавчєк.
   
Re: #БограчНаш))

редиска, закрий свою розвальцовану вафельницю, якщо тобі немає чим відповісти на критику на твою адресу. Не кукарекай, пітушара.

Так що там з внуками?
Реально цікавіше тут чорноротити аніж внуків бавити?((
Сумнівний " успіх" в житті(((
Іноді жаль таких людей(( ( не саме вас))
   
Re: #БограчНаш))

Так що там з внуками?
Реально цікавіше тут чорноротити аніж внуків бавити?((
Сумнівний " успіх" в житті(((
Іноді жаль таких людей(( ( не саме вас))
шо такоє? до педерастії ти ще й педофіл вдобавок, що так наполегливо цікавишся чужими дітьми і внуками, пітушара розйобаний?
   
Re: #БограчНаш))

Але все ж таки ніхто так і не знайшов реальний "провтик" на відео)))
Почему не нашел?
Все заметили в видосе твоё отвратное хлебало.

   
Re: #БограчНаш))

шо такоє? до педерастії ти ще й педофіл вдобавок, що так наполегливо цікавишся чужими дітьми і внуками, пітушара розйобаний?

Бабця, пройди вже на х,,й))
Бачиш же що тут не подають?
   
Re: #БограчНаш))

Почему не нашел?
Все заметили в видосе твоё отвратное хлебало.

Нет.
Щас по делам схожу——и через несколько часиков отвечу))
   
Re: #БограчНаш))

Бабця, пройди вже на х,,й))
Бачиш же що тут не подають?
то таки педофіл? а я то думаю, з яких хуйов до нього чужа дитинка "приблудилась"... а то він так свою педофілію завуалював.. :facepalm:
   
Re: #БограчНаш))
LSD

Бля, хоча Сергій зовсім не мій герой але запитаю, якого хера домахались до хлопа? Поважаю, коли людина робить щось своїми руками...Якщо комусь не подобається, зробіть ліпше. Чи когось ютуб забанив...Обісрати, це наше усе...
   
Re: #БограчНаш))

Бограч- це в наших чортів з Закарпаття.
Мадяри це називають "гуляш".
   
Re: #БограчНаш))

Бля, хоча Сергій зовсім не мій герой але запитаю, якого хера домахались до хлопа? Поважаю, коли людина робить щось своїми руками...Якщо комусь не подобається, зробіть ліпше. Чи когось ютуб забанив...Обісрати, це наше усе...
похвали ось цього хлопа. Він хоча б усвідомлює свої проблеми. в йього профілі можеш почитати.

   
Re: #БограчНаш))

Бограч- це в наших чортів з Закарпаття.
Мадяри це називають "гуляш".


Немножко истории...Bogracs - это еда, которую готовили предки венгров из запасов: отваренной, порезанной, высушенной и перетертой в порошок говядины или конины, а также грибов, трав, кореньев. В переводе с венгерского слово "gulya" - обозначает стадо коров, а “gulyas” – пастух коров. Отсюда, “gulyas hus” (hus – мясо) или сокращенно “gulyas”, переводится как «м’ясо по-пастушьему». На протяжении многих столетий пастухи готовили мясо в своих знаменитых “bogracs” - казанах. Отсюда и происходит название блюда “bogracs gulyas” – гуляш приготовленный в казане.
   
Re: #БограчНаш))

Немножко истории...Bogracs - это еда, которую готовили предки венгров из запасов: отваренной, порезанной, высушенной и перетертой в порошок говядины или конины, а также грибов, трав, кореньев. В переводе с венгерского слово "gulya" - обозначает стадо коров, а “gulyas” – пастух коров. Отсюда, “gulyas hus” (hus – мясо) или сокращенно “gulyas”, переводится как «м’ясо по-пастушьему». На протяжении многих столетий пастухи готовили мясо в своих знаменитых “bogracs” - казанах. Отсюда и происходит название блюда “bogracs gulyas” – гуляш приготовленный в казане.
Закажи в Будапешті в ресторані "бограч".
   
Re: #БограчНаш))

Закажи в Будапешті в ресторані "бограч".
не зайопуй тупизною





Останнє редагування: 30 липня 2021 09:25:25 від птах Сорока
   
Re: #БограчНаш))

Немножко истории...Bogracs - это еда, которую готовили предки венгров из запасов: отваренной, порезанной, высушенной и перетертой в порошок говядины или конины, а также грибов, трав, кореньев. В переводе с венгерского слово "gulya" - обозначает стадо коров, а “gulyas” – пастух коров. Отсюда, “gulyas hus” (hus – мясо) или сокращенно “gulyas”, переводится как «м’ясо по-пастушьему». На протяжении многих столетий пастухи готовили мясо в своих знаменитых “bogracs” - казанах. Отсюда и происходит название блюда “bogracs gulyas” – гуляш приготовленный в казане.

Оо))
Дякую за історичний екскурс))
Готували не особливо занурюючись в тему))
Я ж написав——
Приготування там було не головне))
Головне—— Атмосфера)
   
Re: #БограчНаш))
LSD

похвали ось цього хлопа. Він хоча б усвідомлює свої проблеми. в йього профілі можеш почитати.

https://www.youtube.com/watch?v=Kk-w2fYvzUA&ab_channel=%D0%A2%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%BA%D0%97%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%B0
З чого взяла, що я хвалю Сергія, хоча цю страву їв і приймав участь у її приготування неодноразово за най різноманітними рецептами. Дивує злоба, з якою його, за це критикують...
   
Re: #БограчНаш))

Приготування там було не головне))
Головне—— Атмосфера)
В тебе на відосі, шо приготування - шматок лайна, шо атмосфера - як в туалеті.
   
Re: #БограчНаш))
LSD

похвали ось цього хлопа. Він хоча б усвідомлює свої проблеми. в йього профілі можеш почитати.

https://www.youtube.com/watch?v=Kk-w2fYvzUA&ab_channel=%D0%A2%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%BA%D0%97%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%B0
:D  (tu) Думаю Сергій також усвідомлює  свої проблеми. Питання як на це реагує, зовсім інше. Він з цим живе і не вважає що це проблема, можливо не може її виправити.

Останнє редагування: 30 липня 2021 09:31:25 від LSD
   
Re: #БограчНаш))

В тебе на відосі, шо приготування - шматок лайна, шо атмосфера - як в туалеті.

Ніт))
Атмосфера була суперова))
На задньому плані зажигав Орест Лютий))—— було весело))
   
Re: #БограчНаш))

:D  (tu) Думаю Сергій також усвідомлює  свої проблеми. Питання як на це реагує, зовсім інше. Він з цим живе і не вважає що це проблема, можливо не може її виправити.
ні, не усвідомлює. нажаль. інакше б зовсім інакше поводився на форумі.
   
Re: #БограчНаш))

:D  (tu) Думаю Сергій також усвідомлює  свої проблеми. Питання як на це реагує, зовсім інше. Він з цим живе і не вважає що це проблема, можливо не може її виправити.

Саме так))
Не вважаю зовнішній вигляд, чи якісь фізичні вади "проблемою"))
Живу собі нормально))
Розважаюсь))
   
Re: #БограчНаш))

ні, не усвідомлює. нажаль. інакше б зовсім інакше поводився на форумі.

Якщо ти закомплексована підстаркувата дурепа—— то не треба якісь своі уявні "проблеми" на мене асоціювати))
Ти комплексуєш зі своєю зовнішністю——я ні))
Ти намагаєшся мене "лікувати"))—— себе спочатку вилікуй))
Якось так))
   
Re: #БограчНаш))

не зайопуй тупизною

https://www.youtube.com/watch?v=LNmFv2cHO18
От же ти упоротий...
Bográcsgulyás: fokhagymával, paradicsommal ízesített változat.
Alföldi gulyás: zöldségekkel (répával, karalábéval stb.) gazdagon dúsított változat.
Szegedi gulyás: zöldségekkel és csipetkével készített gulyás.
Andrássy-gulyás: marha húsból készül
Esterházy-gulyás: a zöldségeket vékony csíkokra vágva készül
Császárgulyás: császárszalonnából
Kolozsvári gulyás: édeskáposztával készül.
Szerb gulyás: kelkáposztával dúsított, majorannával ízesített változat.
Csángó gulyás: savanyúkáposztával készítik.
Babgulyás: a hosszú időre beáztatott száraz tarkababot egyszerre teszik fel a hússal főni. Gazdagon kell fűszerezni.
Juhászos birka: a kizsírozott edénybe rétegezve rakják bele a húst, a paprikát és a hagymát. A hús a saját levében fő meg, s az eredmény nagyon hasonlít a pörköltre
   
Re: #БограчНаш))

Блін(((
Переглянув аналітику ютубчика((——

В мене переглядів "незареєстрованими" юзерами——понад 90%(((
Так ось куди цифри тікають(((
   
Re: #БограчНаш))

Нащо цей продажник своїх послуг тут?

Тиснемо на де активацію акаунту.
Тут політичний форум.
   
Re: #БограчНаш))

Нащо цей продажник своїх послуг тут?

Тиснемо на де активацію акаунту.
Тут політичний форум.

Пащу стули :)
   
Re: #БограчНаш))

Вiдео драйвове (tu)
   
Re: #БограчНаш))
LSD

Саме так))
Не вважаю зовнішній вигляд, чи якісь фізичні вади "проблемою"))
Живу собі нормально))
Розважаюсь))
(tu)
   
Re: #БограчНаш))

(tu)
(tu)
З чого взяла, що я хвалю Сергія,
   
Re: #БограчНаш))

Закажи в Будапешті в ресторані "бограч".
Ми в Будапешті їли саме гуляш, і там він наче всюди так називається
   
Re: #БограчНаш))

Сергію, вам теж загадка.
Знаєте, на кого з відомих у світі 1:1 ! подібна ваша дружина?  :)
Є привід пишатися )))
   
Re: #БограчНаш))

їли саме гуляш, і там він наче всюди так називається
так.
   
Re: #БограчНаш))

До речі, автентичний гуляш навіть віддалено зовні не схожий на оте, що наварив Сергій
У автентичному головні компоненти - це досить великі шматки яловичини, які складають відсотків 60-70 об"єму блюда, і ніяких вєтчін-ковбачок там немає
різні сорти м"яса, ковбаса - це скоріше наша українська солянка
   
Re: #БограчНаш))

В Ужгороді в ресторані Вертеп нам подавали бограч в хлібині

   
Re: #БограчНаш))

У перекладі "бограч" - це "казан"
Тобто, страва приготована у казані.
з бограчем пов'язують турецьке «bakraç» — ківш
   
Re: #БограчНаш))

бограч в хлібині
Треба автентично, у відрі, як у Бергові подають. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія