Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якби не Канада, Україна б....

Re: Якби не Канада, Україна б....

Дурне, я звалила з політичних міркувань, коли вдруге вибрали Кучму. Виїхала на роботу і вже ПОТІМ вийшла заміж.

Ще яку компроментуючу інфо про мене придумаєте?  :weep:
с каких пор размер и вкус  колбасы это политические мотивы ? ;)
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

   
Re: Якби не Канада, Україна б....

с каких пор размер и вкус  колбасы это политические мотивы ? ;)

З таких, що мені ще ТОДІ було зрозуміло, що з такими виборцями мені в Україні в довготривалому плані нічого не світить.

І я і тоді, і зараз мала рацію.

До наступного Майдану! а пака будєм наблюдать! (С)
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Які в України можуть бути рівноправні відносини, якщо вона залежна від цих країн? і до чого тут особисто я та моє ставлення? можете про мене забути. Так само як про Петра.

Я Вас питаю особисто, чому ви непослідовні і не бажаєте відкрити петицію про відмову від іноземної допомоги? адже тільки за цієї умови Україна може претендувати на щось рівноправне.

Хіба ваш зе про це не казав у Юрмалі?
   Во первых, как бы Вы ни старались, навязать украинцам  комплекс меншовартості у Вас не получится. Только равноправные отношения. Украина зависит от остальных стран,да.  Остальные страны зависят от Украины не в меньшей мере. Это улица с двусторонним движением. хуйло так не думает. Что и Трамп туда же? Надеюсь, нет.
  Во-вторых. Я про Вас давно забыл. И вспоминаю толлько тогда, когда вижу Ваши сообщения. Что-то в Вас неправильное, какая-то фальшь, какая-то червоточина. Как железом по стеклу. Не понимаю. Но, думаю, разберусь. Форумчане помогут.
  В-третьих, петиции не помогут избавиться от навязчивой "помощи" под грабительские проценты или неравноправные условия. Да ещё и с попытками поучать менторским тоном. Украине, чтобы уверенно победить в войне, нужен единовременный военный займ (беспроцентный, естественно) объёмом в 7-9 миллиардов долларов США, а не мизерные подачки для обслуживания внешнего долга.
    Можно-деньгами. Можно -оружием, оборудованием и   организационно-технической помощью. Но-единоразово и в предельно сжатые сроки. Это позволит нам выкинуть хуйло из Украины и закрепиться на границах.  За это мы готовы разговаривать о концессиях, о вхождении в энергорынок Украины, да много о чём. И не петиции здесь нужны, а переговоры. Длительные, упорные и профессиональные.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

   Во первых, как бы Вы ни старались, навязать украинцам  комплекс меншовартості у Вас не получится. Только равноправные отношения. Украина зависит от остальных стран,да.  Остальные страны зависят от Украины не в меньшей мере. Это улица с двусторонним движением. хуйло так не думает. Что и Трамп туда же? Надеюсь, нет.
  Во-вторых. Я про Вас давно забыл. И вспоминаю толлько тогда, когда вижу Ваши сообщения. Что-то в Вас неправильное, какая-то фальшь, какая-то червоточина. Как железом по стеклу. Не понимаю. Но, думаю, разберусь. Форумчане помогут.
  В-третьих, петиции не помогут избавиться от навязчивой "помощи" под грабительские проценты или неравноправные условия. Да ещё и с попытками поучать менторским тоном. Украине, чтобы уверенно победить в войне, нужен единовременный военный займ (беспроцентный, естественно) объёмом в 7-9 миллиардов долларов США, а не мизерные подачки для обслуживания внешнего долга.
    Можно-деньгами. Можно -оружием, оборудованием и   организационно-технической помощью. Но-единоразово и в предельно сжатые сроки. Это позволит нам выкинуть хуйло из Украины и закрепиться на границах.  За это мы готовы разговаривать о концессиях, о вхождении в энергорынок Украины, да много о чём. И не петиции здесь нужны, а переговоры. Длительные, упорные и профессиональные.

Нащо мене пам"ятати? я взагалі ніхто, просто пікселі на моніторі.  По решті взагалі не хочу коментувати. Слова людини у повному відриві від реальності. Щоб мати результат, треба мати ресурси і план. Просто фантазії для цього не вистачить.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Украине нужен единовременный военный займ (беспроцентный, естественно) объёмом в 7-9 миллиардов долларов США, а не мизерные подачки для обслуживания внешнего долга.
Это такой взнос устроит великого комбинатора , что б "перестать стрелять"  или сразу в состав РФ ?

   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Это такой взнос устроит великого комбинатора , что б "перестать стрелять"  или сразу в состав РФ ?
   Это такой единственный путь для воюющей страны со слабыми ресурсами и убитой экономикой. Нам никто не позволит 3-5 лет наматывать сопли на кулак. Пока мы занимаемся имитацией военного строительства, де-факто ослабляя собственную обороноспособность, нас никто не трогает. Как только мы начинаем делать конкретные шаги  ( а ещё опаснее-прорывные, резко дающие нам преимущество в той или иной военной  сфере) в военном деле-всё,шутки кончились, жди беды. Диверсии на военных предприятиях, убийства, похищения, просто шантаж ведущих специалистов. Вплоть до активизации военных действий и артналётов/авиаударов  в критических случаях.
  Поэтому нужны деньги, много и сразу. Закупить уже готовую технику,оборудование,  нанять уже подготовленных специалистов, резко, в течение нескольких месяцев переоборудовать и модернизировать то, что можно. Причём-в режиме максимальной скрытности, секретности. (не в наших нынешних условиях) Другого пути закончить войну нет. Иначе она превратится в Столетнюю...
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Так сегодняшнюю войну Украины с рашкой ты называешь "обезвреживание более слабых и глупых"?

Порошколюбы, смотрите какие перцы крутые у вас в союзниках. Тоже эммигрант кстати.

Дожились.
Кацапо-боти. Нагадують про себе через плітки та скандали. От прикинь, сидить тьотка Інана перед компом 24/7 та біситься що іі постійно не згадують коли мова заходить про міжнародну допомогу Украіні.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

All I can say is have fun with that! and best of luck!

А взагалі, почитавши все це, я забиваю на Україну, як колись забила, коли вибрали Януковича. Читала цей форум під час оранжевої революції постійно. Вибір Януковича презом був офігітєльним моментом. Почався Майдан - знов починала день з новин і лягяла з ними спати і з цього часу не переставала це робити. Але зараз зрозуміла, що це Янукович-2. Нема сенсу.
ти звідси зникнеш, полу-канадійська ТП? Невже цей радісний час колись настане?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

ти звідси зникнеш, полу-канадійська ТП? Невже цей радісний час колись настане?
   Англичане уходят, но  не прощаются. "Канадійці" прощаются, но не уходят.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

   Это такой единственный путь для воюющей страны со слабыми ресурсами и убитой экономикой. Нам никто не позволит 3-5 лет наматывать сопли на кулак. Пока мы занимаемся имитацией военного строительства, де-факто ослабляя собственную обороноспособность, нас никто не трогает. Как только мы начинаем делать конкретные шаги  ( а ещё опаснее-прорывные, резко дающие нам преимущество в той или иной военной  сфере) в военном деле-всё,шутки кончились, жди беды. Диверсии на военных предприятиях, убийства, похищения, просто шантаж ведущих специалистов. Вплоть до активизации военных действий и артналётов/авиаударов  в критических случаях.
  Поэтому нужны деньги, много и сразу. Закупить уже готовую технику,оборудование,  нанять уже подготовленных специалистов, резко, в течение нескольких месяцев переоборудовать и модернизировать то, что можно. Причём-в режиме максимальной скрытности, секретности. (не в наших нынешних условиях) Другого пути закончить войну нет. Иначе она превратится в Столетнюю...
Странно. Пока Петро со своей стороны что-то делал, ботоксная АппАзицЫя, ГУЛЯЮЧИ, могла за 5 лет подготовить этот "альтернативный" вариант обороны. И деньги под него найти. На ботокс, главное оружие, слава Богу, наскребли.
Теперь, понятно, время упущено, НО "говорить с Западом на равных" мы можем только с союзниками, если противники вовремя дадут 7-9 миллиардов.
Я ниче не напутала?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Странно. Пока Петро со своей стороны что-то делал, ботоксная АппАзицЫя, ГУЛЯЮЧИ, могла за 5 лет подготовить этот "альтернативный" вариант обороны. И деньги под него найти. На ботокс, главное оружие, слава Богу, наскребли.
Теперь, понятно, время упущено, НО "говорить с Западом на равных" мы можем только с союзниками, если противники вовремя дадут 7-9 миллиардов.
Я ниче не напутала?
   Ничего не понял из того, что Вы сказали. Вы о чём?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

   Ничего не понял из того, что Вы сказали. Вы о чём?
челюсть отвисла? язык вывалился? глаза косят на кончик носа?
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Наче ні.

 Йти заради вас переглядати платежі?


Мають право на фоні заяв мудрого олігарха Коломойського який в дружніх стосунках з Зеленським. Дефолтом погрожує. А цього року треба багато виплатити ось і побачимо.
Та НІЯКОГО права вони не мають! ВЧИ міжнародне приватне право. У кредитора виникає право вимоги ЛИШЕ у разі прострочки платежів. Якщо боржник сплачує борг справно, у відповідності із укладеними двосторонніми договорами, то у кредитора до нього не може бути ЖОДНИХ претензій. Але панаєхавші срані ковбасники вирішили, що вони ухопили бога за бороду і перебравши на себе функції своїх нових держав, вирішили вимагати те, до чого ні вухом, ні рилом.

Якщо зараз почати розбиратися із зовнішніми боргами, то США і Канада у подушному вираженні набагато більше заборгували, ніж та ж сама Україна. Самі в долгах як в шелках, а верещать, що їм всі винні.

Так яка там прострочка в України перед Канадою і США, що ви так заверещали, панове ковбасники?

Ви не забувайтеся, що ви саме за НАШ рахунок існуєте - як банки за рахунок тих, хто бере у них кредити. Якби у них не брали кредитів, то і банки б полопали, бо вони і існують то за рахунок відсотків за кредитами, які ЗАВЖДИ повинні бути вищими, ніж відсотки за депозитами, інакше банк- банкрут.

Тому попустіться і не дуже розпальцовуйтеся, бо це саме МИ вас годуємо в фінансовому вираженні, і прикриваємо ваші жирні сраки у себе на фронті в фізичному вираженні.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Тварюко, ти свою матір, яка тебе малого годувала, доглядала, віддавала тобі останнє, ти теж хв** назвеш і плюнеш їй в обличчя, коли вона тобі нагадає безсонні ночі та самопожертву? як твій недопрезидентик хв** Україну назвав?

Замість того, щоб впасти перед нею на коліна та попрохати пробачення, ти їй ножа в спину встромиш?

Ось так зараз поводиш себе ти і всякі огидні кароффки, відповідаючи чорноротим хамством на добро та щедрість громадян Канади, США та інших країн світу  :X

Мультік, ссука, мультік про яму і послугу!!  :facepalm:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Цитата є цитата !
Я ніколи не думав, що буду Кароффку підтримувати  :)

Ніяких мільярдів доларів нам НЕ давали !
ПОЗИЧАЛИ ПІД % європейські, міжнародні фінансові структури ,
а НЕ США чи Канада.
які треба віддавати і віддаємо !

США, Канада , ЄС давали , але це з бюджетів і копійки

По поводу "голодухи"

Є хата в селі
Посажено цього року :
5 соток картоплі сортової,
1 сотка огірків,
300-350 помідорів(хто їх рахує, садили 300, пропали, досадили )
150 перцю
По пів-сотки цибулі і часнику
...
про редиску, салати, укропи, петрушки.... мовчу
Кабачки, патісони ...
Садок:
Є всі дерева , старі знімаємо, молоді досажуємо
Малина, смородина, порічки - море !

АЛЕ треба працювати !

Про квіти я тут вже розказував  :)
Нємєряно !
:gigi: Я ніколи не думала, що мене Поліщук підтримає.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Чому заздрити? Вам можна лише поспівчувати. Бо ви разом з рідною землею наразі втратили всі моральні орієнтири та точки відліку.

Допомогти, щоб потім тою допомогою дорікати та збиткуватися? То у вас катастрофічний брак самоповаги, і ви обрали чи не найгірший спосіб її набути. Власне, й не набудете - бо те інакше робиться.

Інші географічні координати чи канадський аусвайс не роблять з вас іншої людини і не роблять вас краще, і не дають ніякого морально права когось повчати чи дорікати. Єдине, що має та матиме значення - як добре та як довго про вас будуть думати та згадувати люди за життя та після смерті.
:blush2: Як же гарно написано.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

All I can say is have fun with that! and best of luck!

А взагалі, почитавши все це, я забиваю на Україну, як колись забила, коли вибрали Януковича. Читала цей форум під час оранжевої революції постійно. Вибір Януковича презом був офігітєльним моментом. Почався Майдан - знов починала день з новин і лягяла з ними спати і з цього часу не переставала це робити. Але зараз зрозуміла, що це Янукович-2. Нема сенсу.
Стісьняюсь спрасіть: а в другому турі ти сама галасувала невже за Юлю? Відповіси, коли вийдеш із бану.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Це не сором, це - факт.

Мало сцуко. Драй пробільше "виходків зі сцяками негритосів" і шли побільше бабла, і не варнякай - тоді шляхетний DeLIT нарешті хоч не матиме до тебе претензій!
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Інші географічні координати чи канадський аусвайс не роблять з вас іншої людини і не роблять вас краще

Інші люди навколо - зроблять.
Така-то мораль.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Мало сцуко. Драй пробільше "виходків зі сцяками негритосів" і шли побільше бабла, і не варнякай - тоді шляхетний DeLIT нарешті хоч не матиме до тебе претензій!
розумієте в чім справа, гізмо, GDP це не кількість грошей, а навпаки
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

челюсть отвисла? язык вывалился? глаза косят на кончик носа?
   Да. Это для меня нормальная реакция, когда читаю откровенный бред.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

   Да. Это для меня нормальная реакция, когда читаю откровенный бред.
А я зачем-то разбиралась в вашей писанине.
Теперь тоже буду так делать.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

А я зачем-то разбиралась в вашей писанине.
Теперь тоже буду так делать.
   Ни в чём вы не разобрались и даже не пытались. Вам это не нужно. Вам нужен срач как таковой. Из любви к искусству. не более.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Помиляється пан. Згадані паном речі зараз_ІБА_СЇЙЧАС ТЕПЕР [бо ОТЕПЕР, в ТЕПЕРІШНЬОМУ моменті - саме українського ТЕПЕРІШНЬОГО часу] високоякісні.

Три сакральні українські часи: щойно (минулий) - отепер (тож ТЕПЕРішній) - зараз (тож майбутній):

Речі суржикоякісними ЩОЙНО були -
І ОТЕПЕР (тож в ТЕПЕРІШНІМ моменті) - вони є потворами:
Але ЗАРАЗ (ЗА мить - тож в майбутнім моменті) - отож: КОЛИ? -
Впораються мудрі українці з часами й порами!
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

зараз (тож майбутній)
:lol:
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

:lol:

Задурно дарують дурнів: тролинятко-зомбенятко-інфантилятко - завжди корисне, хоч зредуковане до ступорних жестів та ампутованих півслів:

Щойно - був дурень, отепер - є телепень, а зараз буде - косташу:
Бо немічний вивчити семантику і мову нашу,
Бо в москвоголові має кацапокашу -
Не може почути всі гласи українського часу!


Для тямущих і розумних українців, а не задурманених запроданців москвокапіталові - осюди: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1044035.msg22747387#msg22747387
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Задурно дарують дурнів: тролинятко-зомбенятко-інфантилятко - завжди корисне, хоч зредуковане до ступорних жестів та ампутованих півслів:

Щойно - був дурень, отепер - є телепень, а зараз буде - косташу:
Бо немічний вивчити семантику і мову нашу,
Бо в москвоголові має кацапокашу -
Не може почути всі гласи українського часу!

Для тямущих і розумних українців, а не задурманених запроданців москвокапіталові - осюди: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1044035.msg22747387#msg22747387
ви ЗАРАЗ написали дурню
))
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Знаете что это напоминает? Как профессор Преображенский шарика хотел из подворотни выманить и человеком слелать. Колбасой кормил (ну да, краковской, которая отрава, а не колбаса). Учил уму разуму. А тот у него жил, с его стола ел (столовался), но даже тени благодарности не испытывал и слушать, чему его учат не хотел, хвост поднимал, еще и за ногу цапнул доктора. Мы вам ничего не должны.
"Вот всё у вас, как на параде. Салфетку — туда, галстук — сюда. Да «извините», да «пожалуйста-мерси». А так, чтобы по-настоящему — это нет. Мучаете сами себя, как при царском режиме."

Одна надежда, что это несколько маргиналов + корова, а не всеобщее мнение о западной помощи. Иначе кончится тем же - превращением шарикова обратно в собаку до которой никому дела нет. Идите работайте, который раз уже коровам и всем другим говорю.
"И вот, когда он вылупит из себя всякие галлюцинации и займётся чисткой сараев — прямым своим делом, — разруха исчезнет сама собой. Двум богам служить нельзя! Невозможно в одно время подметать трамвайные пути и устраивать судьбы каких-то иностранных оборванцев! Это никому не удаётся, доктор, и тем более — людям, которые, вообще отстав в развитии от европейцев лет на 200, до сих пор ещё не совсем уверенно застёгивают свои собственные штаны!"
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Одна надежда, что это несколько маргиналов + корова, а не всеобщее мнение о западной помощи. Иначе кончится тем же - превращением шарикова обратно в собаку до которой никому дела нет. Идите работайте, который раз уже коровам и всем другим говорю.
"
Ідітє на(х)уй, которий раз уже западним абарванцам (с) гаварю.


То я так за дві доби і не почула: який із платежів Україна прострочила з віддачі кредитів, що усілякі засранці забугорні замість того, щоб працювати, цілодобово сидять на українському форумі і перебравши за свої нові країни повноваження права вимоги, верещать, що їм хтось щось виннен.

Та ніц ми вам не винні поверх того, що щомісячно повертаємо борги відповідно до укладених договорів кредитування. Просто заткніться - за розумних пощитають.

І нєхуй звіздєть про роботу. Не ваше собаче діло - робить тут хтось чи ні. Повертаються кредити разом із відсотками? Ото сидіть значить і не гавкайте - ждіть коли з черговим траншем Україна поверне не тільки частину тіла боргу, а й проценти по них, щоб вашому Урядові було чим зарплату вам платити. І не забувайте, панове шахраї на всьому готовому, ви живете за наш, український, рахунок в тому числі. Бо ваші держави займаються лихварством, а не благодійництвом - не забувайте про це, коли в черговий раз набравши гівна в рота, зберетеся ним плюватися у бік Українців.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

і що? напевно так багато, що допомагають іншим? О цей тупий хейт на емігрантів, що вони типу звалили і не мають право голосу від тих зазвичай, які просто сидять в Україні на попі рівно і виконують роль страждальців. Чому право голосу мають всякі  остолопи які вибирають,як не яників, так зелень.
пс ну наші податки успішно розкрадаються, завдяки голосуваням мудрого народу. Не дивуюся, що по радянській звичці тих в кого візьмуть, то ще обгадять.
--------++
 B-)
Типова ситуацiя,нажаль.
Зайняти в когось грошей,а потiм вбити його бо не хочеш або не можешь вiддати.
Памятаете ж недавно позичальник застрiлив пiсля суду своiх кредитувальникiв ?
Чоловiка i жiнку..
I нiфiга не в Канадi чомусь. В Украiнi... :X
Менталiтет не пропеш.
Про свое вiдношення до ТС та дорiкань вiдносно грошей я писав в iншiй гiлцi.
Я таки не про грошi а про менталiтет.
I тут,як не крути,а апокалiпсис.. :(
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

все деньги, кои каким-либо образом оказываются в Украине, податки ли, транши ли, бюджет ли, волонтерские кошты, гумантитарная, финансовая допомога, ЛЮБЫЕ гроши Украины, все до копейки пыздяцца у кыёве
есть такая в Украине черная дыра, где пропадает всё - это глупое рагульское сэло кукуёво, увы, числящееся столицей
и вся пэдрососательная поипень, все 23%, так или иначе, кто больше, кто меньше, все кормятся объедками со спижженных кыёвским стаааличным ворьём средств, от того так и тоскуют по пэдре-кормильцу, так что, колбасники, шукайте ваши кошты в кукуёве, бо там их и скоммуниздили   
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Та ніц ми вам не винні поверх того, що щомісячно повертаємо борги відповідно до укладених договорів кредитування. Просто заткніться - за розумних пощитають.
ні з одного з цих вимогальників не взяли грошей ні на цент більше, ні на цент менше за кредит Україні. То хай йдуть до свого уряду і у нього вимагають не видавати кредити Україні, бо їх, бач, на фупі посилають))
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

ви ЗАРАЗ_ІБА_СЇЙЧАС ЩОЙНО написали дурню
))

Виправляю: У мене отам має бути: інфан-тЕлятко, тролЕнятко - бо ось написано ж мною же: зомбЕнятко! Єдине ж воно правило має бути повсюди! Отих демінутивів - задурно продають і дарують дурні пройдисвіти - але, бач, не надармо!

   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Виправляю
:facepalm1:
то як з українською в Меріленді?))
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Короче понятно.
Если я беру кредит в банке, я должен каждый день говорить "огромное спасибо за вашу щедрость".
Мне почему-то казалось, что банк заинтересован в привлечении клиентов.

Каровка и прочие -  (tu)

Эмиги, как обычно, идите нахер.
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

Єдине ж воно правило має бути повсюди!
Все море зараз спузирило
Шатнувся зараз із запічка
Нептун же зараз взяв мітелку
І зараз чогось попоїли
Еней же зараз догадався
До мене зараз щоб прийшов
На човен зараз одіслав
Дидона зараз одгадала
І, зараз попросивши в хату
Тут зараз підняли банькети
І зараз миттю всі пустились
І п'яний зараз розкричався

Енеїда, Котляревський І. https://www.ukrlib.com.ua/books/printit.php?tid=1052

виправляйте! (крім єдиного випадку, виділеного курсивом)
)))
   
Re: Якби не Канада, Україна б....

 :gigi: Вау, Косташу! респект.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія