Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Велесов, тут для тебе гарна новина

Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

Було б прікольно, якби з онуків Велесова такі виросли свірепі укри. Мубуть, все волосся на груді він би повидерав в розпачі.
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

Було б прікольно, якби з онуків Велесова такі виросли свірепі укри. Мубуть, все волосся на груді він би повидерав в розпачі.

В мене був знайомий, колишній сусід та партнер по шахах. Виявився ватою не гірше Вєлєсова з антиамериканськими тарганами в голові. Тому перестав активно з ним спілкуватись. Так от дочка його вийшла заміж за тернопільського "бандерівця". Виїхали на ПМЖ в США. 
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

В мене був знайомий, колишній сусід та партнер по шахах. Виявився ватою не гірше Вєлєсова з антиамериканськими тарганами в голові. Тому перестав активно з ним спілкуватись. Так от дочка його вийшла заміж за тернопільського "бандерівця". Виїхали на ПМЖ в США. 
це не зараховуеться. Свірепсьтвовать треба вдома.
   
Було б прікольно, якби з онуків Велесова такі виросли свірепі укри. Мубуть, все волосся на груді він би повидерав в розпачі.

Есть другой прикол.
наш Славка Франчук, ярый русофил, которого айдаровцы похищали - внук переселенных галичан  :lol:
И он тут не один такой
   
В России предателей и продажных подстилок презирают. Ими пользуются, а потом вышвыривают, как всем известные изделия.
Крымские предатели это уже в достаточной мере ощутили.
Вот велесов и беснуется - в расею он ехать ссытся - там его будут считать за чмо, там такими брезгуют. А тут он уже зашкваренный тоже своим предательством.
Но украинцы добренькие, всепрощающие, быстро отходят, зла не помнят.
А зря.

продавшие Украину пиндосам за печеньки теперь про предательство вещают  :laugh:
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

Есть другой прикол.
наш Славка Франчук, ярый русофил, которого айдаровцы похищали - внук переселенных галичан  :lol:
И он тут не один такой
скількі разів айдаровци похіщали? Справа є? Сцили надасте?
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

продавшие Украину пиндосам за печеньки теперь про предательство вещают  :laugh:
як вам кацапські печенькі?
   
скількі разів айдаровци похіщали? Справа є? Сцили надасте?

Его сам гауляйтер Москаль ездил выручать!  :laugh:  Ибо общественность восстала
   
як вам кацапські печенькі?

Я пропустил Лаврова с корзиной баранок?  :laugh:
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

Его сам гауляйтер Москаль ездил выручать!  :laugh:  Ибо общественность восстала
ну надавайте же мрачних посилань.
   
ну надавайте же мрачних посилань.

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/11/17/7044478/
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/11/17/7044478/
дякую. Де крімінальні впровадження?
   
И более подробно в антимайдановском ракурсе:

 http://antifashist.com/item/karateli-pohishhayut-lyudej-loyalnyh-opolchencam.html
   
дякую. Де крімінальні впровадження?

Сам возмущен.
Немало преступлений "потреотов" и "захыстныкив" остались безнаказанными
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

То що, всі менти, прокуратури, всі королевськая рать, не можуть справу до купи зібрать?
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

як вам кацапські печенькі?
Нам дуже повезло, що на форумі є Велесов. Це наочний посібник ватного світогляду. Маркер ФУПу. Ну як Північна Корея в світовому товаристві. Мало хто з дописувачів може агітувати з таким ефектом.
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

Велесов, ви, виходить, підтверджуете, що зе - негодне нінащо лайно?
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

Нам дуже повезло, що на форумі є Велесов. Це наочний посібник ватного світогляду. Маркер ФУПу. Ну як Північна Корея в світовому товаристві. Мало хто з дописувачів може агітувати з таким ефектом.
я теж його люблю.
   
То що, всі менти, прокуратури, всі королевськая рать, не можуть справу до купи зібрать?

Ну когда по вертикали спущены темники "потреотов не трогать", кто ж их будет судить!
Вот поменяется власть на нормальную - и понесутся дела!  :laugh:
За грабежи, убийства, похищения.
Пофигу что там человек себе на золупе наколол - свастику, тризуб или звезду. Это не преступление. Преступление - грабежи, убийства, похищения. Неважно под какими флагами их совершали.
   
Нам дуже повезло, що на форумі є Велесов. Це наочний посібник ватного світогляду. Маркер ФУПу. Ну як Північна Корея в світовому товаристві. Мало хто з дописувачів може агітувати з таким ефектом.

Вы уже как-то слишком ужали миллионы ватных украинцев до масштабов КНДР  :laugh:
Хотя, вон, в Америке тоже самое - консерваторов тоже ни во что не ставят.
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

Ну когда по вертикали спущены темники "потреотов не трогать", кто ж их будет судить!
Вот поменяется власть на нормальную - и понесутся дела!  :laugh:
За грабежи, убийства, похищения.
Пофигу что там человек себе на золупе наколол - свастику, тризуб или звезду. Это не преступление. Преступление - грабежи, убийства, похищения. Неважно под какими флагами их совершали.
нормально патріотів гноблять. А як нема нічого, то якійсь велесов та ще хтось звіздіть, так виходить.
   
Велесов, ви, виходить, підтверджуете, що зе - негодне нінащо лайно?

Да, но он намного хуже.
Он иудушка. Причем, жалкий иудушка. Бывают иуды-злодеи, могущественные и опасные, злобно хохочущие баритоном.
А это - жалкий иудушка, мелкая перепуганная душенка
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

я теж його люблю.
Таких як він треба заносити в Червону книгу ФУПу.
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

Да, но он намного хуже.
Он иудушка. Причем, жалкий иудушка. Бывают иуды-злодеи, могущественные и опасные, злобно хохочущие баритоном.
А это - жалкий иудушка, мелкая перепуганная душенка
безвідносно до іуди зе. Невже ви такій антісеміт? Знаю тучу чудових людей, що є евреями. Деякі, навіть ваших кацапів мало не десятками нищіли на війні. Чім же вони погані? за свою краіну воювали. Достойна справа.

Останнє редагування: 14 червня 2021 23:36:52 від beggy
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

Вы уже как-то слишком ужали миллионы ватных украинцев до масштабов КНДР  :laugh:
Хотя, вон, в Америке тоже самое - консерваторов тоже ни во что не ставят.
Це виключно ви велесови масштабу Північної Кореї. А вкупі з олдбоями та аелітами ви вже до масштабу раїссї дотягнути можете.
   
безвідносно до іуди зе. Невже ви такій антісеміт? Знаю тучу чудових людей, що є евреями. Деякі, навіть ваших кацапів мало не десятками нищіли на війні. Чім же вони погані? за свою краіну воювали. Достойна справа.

В данном случае мой антисемитизм не причем.
Можно заменить слово "иуда" на любой иной синоним "предателя"

Да, я немножко антисемит.
Но не настолько как Эрик Картман.
Я просто против "еврейского заговора"
 :laugh:

   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

Таких як він треба заносити в Червону книгу ФУПу.
ну, до книгі цвяхами прибивати не треба, але він назавжди залишиться такій, як є, в нашоі памьяті.  Пропоную почтіти його памьять вставанням.
   
Це виключно ви велесови масштабу Північної Кореї. А вкупі з олдбоями та аелітами ви вже до масштабу раїссї дотягнути можете.

 :laugh:
Еще бы кого-то привлечь - и можно мечтать о мировом господстве
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

В данном случае мой антисемитизм не причем.
Можно заменить слово "иуда" на любой иной синоним "предателя"

Да, я немножко антисемит.
Но не настолько как Эрик Картман.
Я просто против "еврейского заговора"
 :laugh:
ахерезний еврейскій заговор. Напали, люди стали на захіст своего. То хто тут евреі?
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

А, Велесов, я зрозумів. Евреі, то ті що не хочуть кацапам віддавати своє. То, я мабуть, еврей. Тількі без обрізання мене в евреі запішить.

Останнє редагування: 14 червня 2021 23:48:30 від beggy
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

  Пропоную почтіти його памьять вставанням.

Як це? Більшість ФУПівців традиційної орієнтації. А він не оголена красуня.
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

Та більшість ФУПівців традиційної орієнтації. А він не оголена красуня.
ви надто озабочені.
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

Велесов - здоровезне поле неляканоі кацапщіни, він чудов та прекрасен. То вам не гнілий бидлофраер аеліт. Нам це поле треба спокійно обробляти.
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

ви надто озабочені.
Можливо. Та хіба можна велесових всерйоз сприймати? Хіба що з долею гумору.
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

Поспілкувався би з вами, Сталкере, та рано вставати. Доброі ночі.
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

Велесов - здоровезне поле неляканоі кацапщіни, він чудов та прекрасен. То вам не гнілий бидлофраер аеліт. Нам це поле треба спокійно обробляти.
То що неляканої точно. Він сам не вірить в ті міфи про кровавих бандєровцев. Бо інакше тихо сидів зараз би в схроні.
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

Поспілкувався би з вами, Сталкере, та рано вставати. Доброі ночі.
Мені також. Завтра на 9 ранку в другий кінець міста до дантиста. На добраніч.
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

То що неляканої точно. Він сам не вірить в ті міфи про кровавих бандєровцев. Бо інакше тихо сидів зараз би в схроні.
кацапи не вміють робити схронів. Вони завжди за дровами, як наш чудовий Велесов. Це зручно. Можно взяти дровеняку.
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

кацапи не вміють робити схронів. Вони завжди за дровами, як наш чудовий Велесов. Це зручно. Можно взяти дровеняку.

Але зємлянкі це їх, ісконное.
   
Re: Велесов, тут для тебе гарна новина

Мені також. Завтра на 9 ранку в другий кінець міста до дантиста. На добраніч.
в мене вибито три зуби, порвана крепко двічи губа. таке життя. я друзям сказав, що все після війни буду ставити на місце. Та, бажаю вам успіхів в дантиста. То не надто пріемні процедури.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія