Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Майбутній президент України?

Re: Майбутній президент України?

Головне щоб були ті кому вистачить сил, знань і совісті (щоб не стали корупціонерами) таке подужати в умовах інертності суспільства. Поки не виходило.

Зрушення є, при наявності великої кількості зброї у суспільстві і досвіду її застосування інертність пройде автоматично.
   
Re: Майбутній президент України?
U2

змінити систему ЗЗОВНІ. система сама себе зсередини не змінить ніколи.
вони будуть "піздіть і піздєть, піздіть і піздєть". (с) Голобородько. серіал "Слуга народа".
і це істина... піздіть і піздєть - це наша влада на усіх рівнях.

і як то змінити ? заграніца нам поможет ? заставіт ?
я вже хз еххх:(

Шо за упаднічєскіє настроєнія?
   
Re: Майбутній президент України?

Зрушення є, при наявності великої кількості зброї у суспільстві і досвіду її застосування інертність пройде автоматично.
Щось подібне чув і на першому і на другому Майданах, але ніт
   
Re: Майбутній президент України?

не працює.  все залишається як було і як є. така система. вона пожирає тих хто в ній.

Не всіх, когось пожирає, а хтось бореться.
   
Re: Майбутній президент України?

Шо за упаднічєскіє настроєнія?

32 роки . два Майдани. війна 2014+ . війна 2022 +.
нічого не змінилося.
піздят і піздят (с). Голобородько
   
Re: Майбутній президент України?

Щось подібне чув і на першому і на другому Майданах, але ніт

Ситуація змінюється, суспільство стало радикальним і час політичних повій закінчується. Влада мусить це усвідомити, якщо не геть дурна...
   
Re: Майбутній президент України?

Щось подібне чув і на першому і на другому Майданах, але ніт

після АТО - прийдуть хлопці з фронту наведуть порядок (с). нуль результат.
зараз - після Перемоги вони вже красти не будуть бо військові не далуть (с) буде теж нуль результат.

ніякі Рембо чи Командо не будуть цих виродків вбивати во імя справєдлівості.
на місце тих кого вбють пр йдуть нові. і ще черга стоятиме.
піздіть і піздєть (с)
   
Re: Майбутній президент України?

нічого не змінилося.
піздят і піздят (с). Голобородько

Такої риторики вже немає.


   
Re: Майбутній президент України?

Ситуація змінюється, суспільство стало радикальним і час політичних повій закінчується. Влада мусить це усвідомити, якщо не геть дурна...

смішно.
   
Re: Майбутній президент України?

Такої риторики вже немає.

https://www.youtube.com/watch?v=cAfXNbnXwxg

це сміття дивитися не буду
   
Re: Майбутній президент України?

це сміття дивитися не буду
А кажете, що нічого не змінилось. Ось ви змінились, друг ваший змінився, друг вашого друга. І вже стало меньше тих внутрішніх ворогів.
   
Re: Майбутній президент України?

Це крайність з присмаком популізму, штибу  що  кожна кухарка може керувати політичним процесом країни.

Бальцерович робив реформи 2 роки і 4 місяці. Потім казав, що можна було і швидше.
   
Re: Майбутній президент України?

Розглядаю. А хто його оцінить і за якими показниками?

Якесь дивне запитання: хто в демократичній країні оцінює діяльність політика? Виборці. На виборах.
   
Re: Майбутній президент України?

Якесь дивне запитання: хто в демократичній країні оцінює діяльність політика? Виборці. На виборах.

Такого ніколи не було. Без інституцій громадянського суспільства виборець не здатний оцінити результати свого вибору, а тим більше вибору чужого.
   
Re: Майбутній президент України?

Якесь дивне запитання: хто в демократичній країні оцінює діяльність політика? Виборці. На виборах.

у випадку, якщо вибори будуть демоератичними і не сфальшованими
   
Re: Майбутній президент України?

у випадку, якщо вибори будуть демоератичними і не сфальшованими
в Україні усі вибори з 2019 року чесні і де ократичні. Президент, верховна зРада, обласні ради, мери, старости . усі ці дегенерати чесно виграли вибори. ваші пропозиції пане ?  :D
преможе Зеленський на Президентських і слуги народа у зРаду
демократично і чесно . ваш хід, пане який ?

Останнє редагування: 30 червня 2023 00:09:37 від Бандер1вець
   
Re: Майбутній президент України?

після АТО - прийдуть хлопці з фронту наведуть порядок (с). нуль результат.
Класно мені один знайомий в 2016 сказав -  "чогось купа людей які нічого не збираються робити з дуру розраховують що повернувшись з передової мені захочеться нової боротьби а не тихого спокійного життя"  :(
   
Re: Майбутній президент України?

Класно мені один знайомий в 2016 сказав -  "чогось купа людей які нічого не збираються робити з дуру розраховують що повернувшись з передової мені захочеться нової боротьби а не тихого спокійного життя"  :(
ну я про то і кажу. хлопці прийдуть на гражданку - мають просто жити цивльним життям. любити жінку і дітей а не воєнними переворотами займатись
у нас якого Спартака чи хуй зна кого чекають шо прийде з фронту і усі хороші вбють усіх поганих.
сюрреалізм.
Білого Авакян вбив якшо шо. знаєш про кого мова ?
система жива і наджива...у і погані при владі в Києві і любому селі. погані волонтерять во імя перемоги  :D

Останнє редагування: 30 червня 2023 00:20:53 від Бандер1вець
   
Re: Майбутній президент України?

Олігархи нікуди не подінуться, куплять найбільш активних, що й зараз відбувається, та й все. Потрібно буде це пережити, скільки піде часу - ніхто не знає. Ще років 10 буде популізм і профанація державної влади
   
Re: Майбутній президент України?

Олігархи нікуди не подінуться, куплять найбільш активних, що й зараз відбувається, та й все. Потрібно буде це пережити, скільки піде часу - ніхто не знає. Ще років 10 буде популізм і профанація державної влади

кого ? не куплять ніхєра.
наступні вибори президента виграє майстер Йода якшо шо.
ну Голобородько виграв у 2019. а майстер Йода крутіший відеоперсонаж  :D
   
Re: Майбутній президент України?
U2

ну я про то і кажу. хлопці прийдуть на гражданку - мають просто жити цивльним життям. любити жінку і дітей а не воєнними переворотами займатись
у нас якого Спартака чи хуй зна кого чекають шо прийде з фронту і усі хороші вбють усіх поганих.
сюрреалізм.
Білого Авакян вбив якшо шо. знаєш про кого мова ?
система жива і наджива...у і погані при владі в Києві і любому селі. погані волонтерять во імя перемоги  :D

Так Голобородька ж! З узі чи скорпіонами - шо там у нього було.
   
Re: Майбутній президент України?

Думаю, Йода туди навряд чи полізе, скоріше Вєталь спробує з більш менш нових претендентів на посаду президента.
Про "куплять" я мав на увазі активістів і фронтовиків, яким дійсно воно не впало воювати ще й після війни..
   
Re: Майбутній президент України?

Думаю, Йода туди навряд чи полізе, скоріше Вєталь спробує з більш менш нових претендентів на посаду президента.
Про "куплять" я мав на увазі активістів і фронтовиків, яким дійсно воно не впало воювати ще й після війни..

придется воевать.
если ты думаешь, шо пидары внутренние сидят без дела - я тебя огорчу.
СБУ КАЖДЫЙ ДЕНЬ отлавливает как минимум одного наводчика. и то  только потому, шо это сейчас САМОЕ ГЛАВНОЕ.
а остальное немного отодвинуто.
ловят агентуру в первую очередь.

а всяких пидаров внутренних, которые в мутной воде себе шо-то хомячат...
Украину придется чистить. и, боюсь, что тем, кто выживет в войне.
они просто не смогут терпеть несправедливость.
все, кого я знаю, КРАЙНЕ болезненно реагируют на несправедливость в тылу.
   
Re: Майбутній президент України?

після АТО - прийдуть хлопці з фронту наведуть порядок (с). нуль результат.
зараз - після Перемоги вони вже красти не будуть бо військові не далуть (с) буде теж нуль результат.

ніякі Рембо чи Командо не будуть цих виродків вбивати во імя справєдлівості.
на місце тих кого вбють пр йдуть нові. і ще черга стоятиме.
піздіть і піздєть (с)

ошибаешься. запрос на справедливость на передке есть.
   
Re: Майбутній президент України?

Залужный прекрасный военный и дай бог на этом поприще мог бы сделать для Украины еще очень много...как внутри страны, так и на глобальном мировом уровне
  (tu) гідний кандидат на посаду Міністра Оборони.
   
Re: Майбутній президент України?

Білого Авакян вбив якшо шо. знаєш про кого мова ?
Та всі знають і пам"ятають Сашка Білого -
це той неадекват який бігав поміж людей з карабіном
і влаштовував перформанси зі зброєю на власний розсуд,
ігноруючи закони України і чуже право.
Це ганьба на увесь світ :facepalm:
   
Re: Майбутній президент України?

після АТО - прийдуть хлопці з фронту наведуть порядок (с). нуль результат.
зараз - після Перемоги вони вже красти не будуть бо військові не далуть (с) буде теж нуль результат.

ніякі Рембо чи Командо не будуть цих виродків вбивати во імя справєдлівості.
на місце тих кого вбють пр йдуть нові. і ще черга стоятиме.
піздіть і піздєть (с)
(tu) гірка правда життя
   
Re: Майбутній президент України?

ошибаешься. запрос на справедливость на передке есть.
та той запрос є скрізь, але кожен по-своєму розуміє це поняття
   
Re: Майбутній президент України?

Такого ніколи не було. Без інституцій громадянського суспільства виборець не здатний оцінити результати свого вибору, а тим більше вибору чужого.
Ну почему же? Когда ты открываешь холодильник или кошелек, из окна видишь убитую дорогу или тротуар, ты уже оцениваешь результат своего выбора (или выбора других). Никто не будет голосовать против холодильника и сытой, благополучной и успешной жизни.
Общественные институции обеспечивают обратную связь с политиками, позволяют избирателю познакомиться с новыми лицами.
   
Re: Майбутній президент України?

кого ? не куплять ніхєра.
наступні вибори президента виграє майстер Йода якшо шо.
ну Голобородько виграв у 2019. а майстер Йода крутіший відеоперсонаж  :D
я хочу нагадати, що за голобородька проголосувало 30%. І у другому турі не виграв Голобородько, а програв кондітєр.

ЗІ І не забуваймо, що в 2014 році кондітєр набрав не 30%, а всі 54%.
   
Re: Майбутній президент України?

Такого ніколи не було. Без інституцій громадянського суспільства виборець не здатний оцінити результати свого вибору, а тим більше вибору чужого.

Взагалі то це базовий постулат демократії: одна людина - один голос. Для забезпечення цього є багато інструментів. Один з них - періодичні вибори. Важливість періодичності як на мене сильно недооцінена.
   
Re: Майбутній президент України?

Никто не будет голосовать против холодильника и сытой, благополучной и успешной жизни.

Дуже спрощене твердження, дослівне гасло лібералів мордора кінця 90-х, закінчилось появою хуйла.
   
Re: Майбутній президент України?

в Україні усі вибори з 2019 року чесні і де ократичні. Президент, верховна зРада, обласні ради, мери, старости . усі ці дегенерати чесно виграли вибори. ваші пропозиції пане:D
преможе Зеленський на Президентських і слуги народа у зРаду
демократично і чесно . ваш хід, пане який ?

Створити орден меченосців і залізною рукою загнати людство до щастя?

Останнє редагування: 30 червня 2023 09:41:52 від Допіру
   
Re: Майбутній президент України?

Взагалі то це базовий постулат демократії: одна людина - один голос.

Та ще десять років тому на форумі активісти вискакували з трусів під гаслами "ето нє наша война!" "я нє разбіраюсь в сортах..." "оні всє одінаковиє!" і спрацювало...
   
Re: Майбутній президент України?

У нас уже были советники по медицине, железной дороге, экономике и т д. Сильно это помогло? Президент должен идти с командой и программой, чтобы было ясно, кто будет премьером. Иначе это опять менять шило на мыло. После войны главным будет пост премьера, вот его фамилию я и хотел бы услышать.
зараз є прем'єер,рада,фракції,голови,команда,мвс,прокуратура,суди - і все це одне прізвище,один пост.
   
Re: Майбутній президент України?

і все це одне прізвище
але не те, не те... болить шопісєц....
   
Re: Майбутній президент України?

Дуже спрощене твердження, дослівне гасло лібералів мордора кінця 90-х, закінчилось появою хуйла.
Появление авторитарных лидеров вызвано другими причинами. Когда страна падает десятилетие, то всегда найдутся люди, требующие твердой руки или чего-то подобного. В этой ветке уже кто-то хотел Пиночета. Или известный лозунг - Юля придет  -  порядок наведет. Другая крайность - желание внешнего управления. ЕС нам заасфальтирует дороги, будет строить предприятия, восстановит законность, НАТО защитит.
Лозунг про холодильник означает, что резких изменений в успешной стране сам народ не допустит, как в хорошо отлаженной САУ обратные связи не допускают выхода из состояния устойчивости. 
   
Re: Майбутній президент України?

Залужний мені подобається.

 А бубочка як ота пробка.
   
Re: Майбутній президент України?

Залужний мені подобається.
чим?
   
Re: Майбутній президент України?

чим?
А чим він вам не подобається?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія