Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так а що там з Семочко? Неувіноват?

Так а що там з Семочко? Неувіноват?

Головне витримати правильну паузу? Тепер Нарік на слуху? Може б наш головнокомандувач замість томособєсія зайнявся наводити порядок в армії? Ні? Ферма, дайте темники
   
Re: Так а що там з Семочко? Неувіноват?
van

Сегодня в Крыму, пока по непроверенным сведениям , пишут  кацапы задержали нашего разведчика в Крыму .  Не слишком много провалов  ?
   
Re: Так а що там з Семочко? Неувіноват?

Сегодня в Крыму, пока по непроверенным сведениям , пишут  кацапы задержали нашего разведчика в Крыму .  Не слишком много провалов  ?

А де сьогодні гастролює з томосом головнокомандувач?
   
Re: Так а що там з Семочко? Неувіноват?

Сегодня в Крыму, пока по непроверенным сведениям , пишут  кацапы задержали нашего разведчика в Крыму .  Не слишком много провалов  ?
это вероятно могоходовочка.Одног о нашего задержали, а потом пять ихних возьмут.
   
Re: Так а що там з Семочко? Неувіноват?

Сегодня в Крыму, пока по непроверенным сведениям , пишут  кацапы задержали нашего разведчика в Крыму .  Не слишком много провалов  ?
Ну я би зараз дуже стрьомався би у розвідці працювати знаючи що такі як Семочко "керують" процесом.
   
Re: Так а що там з Семочко? Неувіноват?

схема "повоняют и забудут" работает странным образом. Путем добавления все новой вони.
   
Re: Так а що там з Семочко? Неувіноват?

Головне томос.
   
Re: Так а що там з Семочко? Неувіноват?

щось не видно в гілці #твердозапетрів та #томосрейтинг
   
Re: Так а що там з Семочко? Неувіноват?

Прийде юля порядок наведе. всіх звільнить, всіх посадить. Візьме на службу самих патріотів. Чесних.
   
Re: Так а що там з Семочко? Неувіноват?

щось не видно в гілці #твердозапетрів та #томосрейтинг
у штабі твердозапедровому, вже не знають що робити від коників того педра
   
Re: Так а що там з Семочко? Неувіноват?
van

Ну я би зараз дуже стрьомався би у розвідці працювати знаючи що такі як Семочко "керують" процесом.
Об этом сам думал и не писал об этом , согласен при такой обстановке может быть что угодно.  Слишком часто задерживают наших разведчиков   
   
Re: Так а що там з Семочко? Неувіноват?

Прийде юля порядок наведе. всіх звільнить, всіх посадить. Візьме на службу самих патріотів. Чесних.
Нє, ну це зрозуміло що бабу потрібно обісрати. Але ж Томасоносний все таки більше обсирається.
   
Re: Так а що там з Семочко? Неувіноват?

Прийде юля порядок наведе. всіх звільнить, всіх посадить. Візьме на службу самих патріотів. Чесних.

Причому тут Юля? Вона призначала зрадника на посаду?  Чи вона може його звільнити з посади?
А так подивимось. Особисто я впевнений що так і буде. І порядок наведе і звільнить зрадників і чесних набере. А ви далі кричіть " сам дурак" , бо більше нічого не можете.
   
Re: Так а що там з Семочко? Неувіноват?

То де представники ферми? Що, окрім крикнути "Юля сука", інших темників не прислали? Уколову не вистачає клепки? То що там з Семочком? Може б заміст селфі з бабусями в Житомері наш головнокомандувач почав виконувати свої службові обов"язки?
   
Re: Так а що там з Семочко? Неувіноват?

Втопили таки гілочку. А я підніму
То відповідь від твердопетрів буде? Що важливіше для притомного головнокомандувача під час війни, гастролі з томосом, чи наведення порядку в армії?
   
Re: Так а що там з Семочко? Неувіноват?

Що важливіше для притомного головнокомандувача під час війни, гастролі з томосом, чи наведення порядку в армії?
Звісно, гастролі. З привозними глядачами-бюджетниками.
   
Re: Так а що там з Семочко? Неувіноват?

Не о том думаете :


Цель врага - создать конфликты вокруг перехода общин в ПЦУ, но я сделаю все, чтобы сохранить религиозный мир в Украине, - Порошенко


Президент Украины Петр Порошенко заверяет, что сохранит религиозный мир в стране.
Цель врага - создать конфликты вокруг перехода общин в ПЦУ, но я сделаю все, чтобы сохранить религиозный мир в Украине, - Порошенко

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина, об этом он сообщил на открытии памятника митрополиту Василию Липкивскому в пятницу в Черкассах.

"Я сделаю все необходимое, чтобы сохранить религиозный мир и обеспечить исключительно мирный процесс, который, собственно говоря, проходит и сейчас", - сказал Порошенко

Он подчеркнул, что только таким образом можно построить сильное украинское государство.

Порошенко напомнил, что провокации со стороны Москвы относительно автокефалии Украинской православной церкви были и продолжаются.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Уже более 100 приходов изъявили желание присоединиться к ПЦУ, - Порошенко

"Цель врага наоборот создать конфликты вокруг перехода (общин в ПЦУ. – Ред.), противопоставить часть общин друг другу, снова испытать на прочность наше единство", - отметил глава государства.

Он также сообщил, что в Черкасской области уже 6 приходов УПЦ (МП) перешло в ПЦУ.

"Они уверенно делают свой выбор, несмотря на давление со стороны Московского патриархата", - подчеркнул Порошенко.
   
Re: Так а що там з Семочко? Неувіноват?

В нас президент йобнувся. Інакше цей сюр я пояснити не можу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія