Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Eugnat

Eugnat

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;u=13213


Розумію що бан результат безкінечних доповідей на нього.
  Цілком тверезі  нормальні дописи законослухняного громадянина своєї держави, ця  помста тхне.

Був би цей  бан  справедливи лише тоді, коли й  "протилежна сторона" отримала те саме.

ЗІ  8 років  тому  не розумів прискіпливості та  його часом  занудства.

Але  його дописи цікаві,  правду  читати треба,  якою б  вона  не  була.



   
Re: Eugnat

Також не розумію причину бану. Майже завжди від Eugnat змістовні та не образливі пости. А тут 10 діб, коли усіляка «п'ятнична  п'янь» отримує 1-3 доби за свій потік бруду
   
Re: Eugnat

И зачем я писал тут длинный топик про то, как на ФУПе работают баны... Ну да ладно, у форума есть свои хозяева.
   
Re: Eugnat

Доб'ють вони те, що після альони  вціліло
   
Re: Eugnat

Доб'ють вони те, що після альони  вціліло
ти не  правий,  бо бан Eugnat a  це  якраз  не бажання  модератора,  а  бажання  "доповідями"  сєкти
   
Re: Eugnat

Дякую за підтримку, формально на 2-3 дні я, мабуть, заслужив, але що я можу вдіяти, якщо мене просто засипає доповідями група підтримки "дочки офіцера" за будь-який пост, де навіть формально образ немає.
   
Re: Eugnat

О, випустили.

А я же хотів написати, хай тамо сидить.

Мене на місяць ні за що забанили недавно і ніхто й слова не сказав 

:gigi:

   
Re: Eugnat

ти не  правий,  бо бан Eugnat a  це  якраз  не бажання  модератора,  а  бажання  "доповідями"  сєкти

Так вас тут и осталось секта 73% идиотов  :D
   
Re: Eugnat

Так вас тут и осталось секта 73% идиотов  :D

Не шариш ти в статистиці

73%, то вже народ

а 27%,то якраз секта

Ну так є, нічого не зробиш 

:D
   
Re: Eugnat

Дякую за підтримку, формально на 2-3 дні я, мабуть, заслужив, але що я можу вдіяти, якщо мене просто засипає доповідями група підтримки "дочки офіцера" за будь-який пост, де навіть формально образ немає.
Ти би її припинив драконити, досить огидно виглядає
   
Re: Eugnat

Разбанили!!!

 (tu)
   
Re: Eugnat

Ти би її припинив драконити, досить огидно виглядає

Мабуть, так ліпше буде, бо істерикам і зрадойобству в комбінації з коханням до Петра це все одно не зарадить.
   
Re: Eugnat

Мабуть, так ліпше буде, бо істерикам і зрадойобству в комбінації з коханням до Петра це все одно не зарадить.

Пох на петра, вона в стресі шодня, тож май бога в серці
   
Re: Eugnat



 (tu)
+
   
Re: Eugnat

Займатись булінгом жінки - це гидко.  :bueee:
   
Re: Eugnat

Так вас тут и осталось секта 73% идиотов  :D
тут якраз 73% порохоботів. А в реалі таких затятих 3%.
   
Re: Eugnat

Займатись булінгом жінки - це гидко.  :bueee:

Де ти там побачив булінг? Був би булінг, хто би бан знімав. А так просто група підтримки кидає доповідь одна за одною, ось і результат.
   
Re: Eugnat

Дякую за підтримку, формально на 2-3 дні я, мабуть, заслужив, але що я можу вдіяти, якщо мене просто засипає доповідями група підтримки "дочки офіцера" за будь-який пост, де навіть формально образ немає.
не зміг втримати лайно всередині,  да?
доповідь ще раз

а взагалі порада: стримуй свій писок, коли починаєш з дивану каментити, як мають поводитись ті, у кого близькі на фронті
   
Re: Eugnat

Займатись булінгом жінки - це гидко.  :bueee:
==============

Згідно з останніми віяннями-  і чоловіки і жінки- РІВНІ В ПРАВАХ. :buba:
Немає якихось особливих прав у жінок.
Запамятай це і не носися ,як божевільний з нотатками дурень з писаною торбою . :)
   
Re: Eugnat

не зміг втримати лайно всередині,  да?
доповідь ще раз

а взагалі порада: стримуй свій писок, коли починаєш з дивану каментити, як мають поводитись ті, у кого близькі на фронті
ну  от що  ТИ  РОБИШ?  Бляха,  баби дурні б***ь
   
Re: Eugnat

ну  от що  ТИ  РОБИШ?  Бляха,  баби дурні б***ь

перевіряю, чи на фупі не можна булити Аліну Михайлову, тому що вона "наречена Да Вінчи" - чи просто тому, що булити та цькувати дружин військових та їх близьких це поза межами добра і зла. Особливо у виконанні диванних патріотів прстгспд.
   
Re: Eugnat

Народ харе сратся мы и так в одной лодке и в ней еще дырки в бортах.
А берега пока не видим.
   
Re: Eugnat

Знову забанили, я так і не зрозумів, за що.
Мабуть, за допис про м’ясні штурми, бо пізніше ніякого навіть умовного криміналу не бачив, хоча майже весь день на ФУПі провів
   
Re: Eugnat

Народ харе сратся мы и так в одной лодке и в ней еще дырки в бортах.
А берега пока не видим.
+
   
Re: Eugnat

перевіряю, чи на фупі не можна булити Аліну Михайлову, тому що вона "наречена Да Вінчи" - чи просто тому, що булити та цькувати дружин військових та їх близьких це поза межами добра і зла. Особливо у виконанні диванних патріотів прстгспд.

я передивися його писанину за останню добу. цей ігнат ше той троляка але на 10 днів ніби не заробив.

пс з твоєї подачі мене за моллі банили на місяць. і ти пообіцяла мені вічний бан. :D
памятаєш ?
моллі трохи перегинає палку постійно.
спишемо на те що чоловік в окопах. я списую.
йожик - перестань бикувати . і так модери з катушок злетіли. скоро срака цьому форуму. ше ти влазиш куди нетреба.
амінь. мир усім.
   
Re: Eugnat

Знову забанили, я так і не зрозумів, за що.
Мабуть, за допис про м’ясні штурми, бо пізніше ніякого навіть умовного криміналу не бачив, хоча майже весь день на ФУПі провів

 :D
це песець. :)
   
Re: Eugnat

Нє, ну бля, я всьо розумію, але чірік? Алльо, модери!
   
Re: Eugnat

Нє, ну бля, я всьо розумію, але чірік? Алльо, модери!
а цьому форуму.


Я такого розгулу довбоєбізму модерації не пам'ятаю навіть за часів альони
   
Re: Eugnat

і ти пообіцяла мені вічний бан.
памятаєш ?
ніт. Не було такого. А все що закінчилось у 2018му, там і залишилось - це було в іншому житті, не з тобою, не зі мною і не з фупом. Зараз інші часи, інші обставини, інші люди :)
зі. І взагалі це вже флуд в адмінці
   
Re: Eugnat

Нє, ну бля, я всьо розумію, але чірік? Алльо, модери!

саажу зі свого досвіду сидіння в буцигарні за останній рік. це називається рецидивіст. без суду валять в буцигарню  :D
   
Re: Eugnat

ніт. Не було такого. А все що закінчилось у 2018му, там і залишилось - це було в іншому житті, не з тобою, не зі мною і не з фупом. Зараз інші часи, інші обставини, інші люди :)
зі. І взагалі це вже флуд в адмінці

ну я не буду оприлюднювати приват шо ти мені писаладесь взимку коли мене закрили на місяць за Моллі.  добре ? якраз тоді ти пообіцяла вічний бан. я зараз знайду тему в адмінці якшо шо.
пс. перестань брехати.

Останнє редагування: 15 липня 2023 23:49:08 від Бандер1вець
   
Re: Eugnat

Нє, ну бля, я всьо розумію, але чірік? Алльо, модери!Я такого розгулу довбоєбізму модерації не пам'ятаю навіть за часів альони

невже ? :D
   
Re: Eugnat

невже ? :D

Нє, ну та дура забанила мене за спілкування з нею в приваті українською. На довічне. Випустили лише перед війною
   
Re: Eugnat

Нє, ну бля, я всьо розумію, але чірік? Алльо, модери!Я такого розгулу довбоєбізму модерації не пам'ятаю навіть за часів альони
ні, ну все зрозуміло, дихає війна…
Можливо, потрібно кожного з нас часом «охолодити» баном на 1-3 доби.
Але не на тривалі терміни
   
Re: Eugnat

Нє, ну бля, я всьо розумію, але чірік? Алльо, модери!Я такого розгулу довбоєбізму модерації не пам'ятаю навіть за часів альони

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130552.0

Їжак в приваті хамив і пообіцяв мені вічний бан  :D
   
Re: Eugnat

Нє, ну та дура забанила мене за спілкування з нею в приваті українською. На довічне. Випустили лише перед війною

альона чи хто то зробив віпала мені сліпий бан шо я майже 5 років зайти не міг. писав під іншим ніком.
зайшов чотко перед війною під своїм. :D
   
Re: Eugnat

ну я не буду оприлюднювати приват шо ти мені писаладесь взимку коли мене закрили на місяць за Моллі.  добре ? якраз тоді ти пообіцяла вічний бан. я зараз знайду тему в адмінці якшо шо.
пс. перестань брехати.
не буду :) і ти не будеш :) ок? давай домовимось.
Уяви, що ігнат = кадра. Для мене це істоти одного порядку. Тільки одна постійно намагається кусати та цькувати найтів, а другий - моллі.
подумай цю думку. Не відповідай, то зайве.
На кадру адмін знайшов управу. І на ігната теж знайдеться. Чогось  маю таку впевненість. На цьому я виходжу з дискусії та гілки
   
Re: Eugnat

не буду :) і ти не будеш :) ок? давай домовимось.
Уяви, що ігнат = кадра. Для мене це істоти одного порядку. Тільки одна постійно намагається кусати та цькувати найтів, а другий - моллі.
подумай цю думку. Не відповідай, то зайве.
На кадру адмін знайшов управу. І на ігната теж знайдеться. Чогось  маю таку впевненість. На цьому я виходжу з дискусії та гілки

ну майже так. ок. мир.

я за натіві пасть порву на німецький хрест усім. свята людина нмд



Останнє редагування: 16 липня 2023 00:39:40 від Бандер1вець
   
Re: Eugnat

ні, ну все зрозуміло, дихає війна…
Можливо, потрібно кожного з нас часом «охолодити» баном на 1-3 доби.
Але не на тривалі терміни


Я про це десь вже рік пишу
   
Re: Eugnat

Читаю, і відчуваю себе учнем третього класу серед старшокласників)
Тривала історія стосунків у вас, якісь переписки, старі історії, претензії один до одного тощо. Історія
Я бачив і бачу, що пані Йож робить колосальну роботу.
Пан Бандер1вець також працює невтомно. Чи ж нам сратися між собою?
Допис російськомовного Піваса найкраще характеризує ситуацію
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія