Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Добірка відвертих зізнань про провокації політсрачів на форумі

Починаємо рубрику, коли ФУПчики самі зізнаються, що відкривають теми заради політсрачів [ua]

Я вот жду реакции порохоботов
   
Починаємо рубрику, коли ФУПчики самі зізнаються, що відкривають теми заради політсрачів [ua]
от ти своєю х-нею реально всіх провокуєш на політсрачі, бо прочитаєш тебе і ніяк не зрозумієш: ти то пишеш під дією наркоти чи спиртного, чи ти взагалі такий йобнутий по жиздні. Бо нормальна людина такої хуйні не напише, особливо зараз, під час війни. Тому засунь цю свою провокативну гілочьку собі до дупці, викривач хрєнов.
   
Я своєю серією гілочок "Порошата, гоп до купи - ХХ" теж щоразу ждала реакції порохоботів. Ну, не їхніх же опонентів ждати реакції на пройоби їхнього кумира.

Дивні люди...
   
 [ua]

Я своєю серією гілочок "Порошата, гоп до купи - ХХ" теж щоразу ждала реакції порохоботів.

Політсрачі під час війни це БАН!
   
[ua]
Політсрачі під час війни це БАН!
ти тупий, чи тільки косиш під тупого? Почувши інфу, шо Петро на камеру хвастаєцця, шо шось привозить на передок, а після зйомок дає команду то все повернути, я б теж ждала реакції порохоботів на таку його піарну хитровиїбаність. Було ж таке? Було. Якось проскакувало і тут.
   
Я своєю серією гілочок "Порошата, гоп до купи - ХХ" теж щоразу ждала реакції порохоботів. Ну, не їхніх же опонентів ждати реакції на пройоби їхнього кумира.

Дивні люди...
ЩО ти вигадуєш?

Ти чекала ерекції одного порохобота, що любить Дояркова постити)))) :gigi:
   
ЩО ти вигадуєш?

Ти чекала ерекції одного порохобота, що любить Дояркова постити)))) :gigi:
шо ти вигадуєш? Я про його полюції ще тоді і не знала.
   
от ти своєю х-нею реально всіх провокуєш на політсрачі, бо прочитаєш тебе і ніяк не зрозумієш: ти то пишеш під дією наркоти чи спиртного, чи ти взагалі такий йобнутий по жиздні. Бо нормальна людина такої хуйні не напише, особливо зараз, під час війни. Тому засунь цю свою провокативну гілочьку собі до дупці, викривач хрєнов.
а чому "чи". Може бути "і".
   
автор цієї теми троль і провокатор  кацапський.

це аж сковозить з його дописів

хрча маскується під українця патріота
   
автор цієї теми троль і провокатор  кацапський.

це аж сковозить з його дописів

хрча маскується під українця патріота

Мені автор нагадує самотнього павука в скляній банці.
Але це не спростовує, а навпаки підтверджує версію, що він кацапський провокатор
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія