Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Старбакс

Старбакс

Интересно, почему они есть в Азербайджане, есть в Казахстане, есть в кацапстане.

Но нет в Украине?
   
Re: Старбакс
ATF

На мою думку вони не витримають конкуренції з нашими міні кав'рнями і більшими закладами на кшталт "арома кава".
   
Re: Старбакс

Но нет в Украине?
Чесно кажучи, втрата невелика.
   
Re: Старбакс

Интересно, почему они есть в Азербайджане, есть в Казахстане, есть в кацапстане.

Но нет в Украине?
А нахєра?
Тобі нема де випити дорогущої несмачної кави з паперової склянки?
   
Re: Старбакс

Ви так довго хизувались злиднями і вперто доводили світу що ви злиденіше всіх злиднів в світі, що вас почали обходити всі стороною як хворих на лепру.
   
Re: Старбакс

Ви так довго хизувались злиднями і вперто доводили світу що ви злиденіше всіх злиднів в світі, що вас почали обходити всі стороною як хворих на лепру.
Думаю, причина та же, по какой Икеа не заходила
Откат за вход на рынок показался невменяемым
   
Re: Старбакс

Думаю, причина та же, по какой Икеа не заходила
Откат за вход на рынок показался невменяемым
ІКЕА досі не зайшла.
   
Re: Старбакс

ІКЕА досі не зайшла.
зайшла
   
Re: Старбакс

Ви так довго хизувались злиднями і вперто доводили світу що ви злиденіше всіх злиднів в світі, що вас почали обходити всі стороною як хворих на лепру.
Ой, пан Юкі, не починайте. Нам так не жити ніколи, кава по 8 баксів  :facepalm:
   
Re: Старбакс

зайшла
зайшла, но как-то очень скромно
   
Re: Старбакс

зайшла, но как-то очень скромно
То не ваони.
То якісь наші жульмани.
   
Re: Старбакс
PAL

А нахєра?
Тобі нема де випити дорогущої несмачної кави з паперової склянки?

+1
панове, та кава, яку старбакс робить, й поруч не стояла з нормальною кавою
Ви ще спитайте, чому Donuts не заходить  :gigi:
   
Re: Старбакс

зайшла
Ні.
   
Re: Старбакс

Ой, пан Юкі, не починайте. Нам так не жити ніколи, кава по 8 баксів  :facepalm:
це Юкі?))
   
Re: Старбакс

Ой, пан Юкі, не починайте. Нам так не жити ніколи, кава по 8 баксів  :facepalm:
этот нытик это Юки?
   
Re: Старбакс

Багато деталей збігається.
   
Re: Старбакс

Ні.
а я куди в блокбастері двічі заходив?
https://www.ikea.com/ua/uk/this-is-ikea/about-us/ikea-v-ukrayini-pub3c09f721
   
Re: Старбакс
PAL

Ні.

https://www.ikea.com/ua/uk/
   
Re: Старбакс

А навіщо той старбакс коли ледь не а кожній зупинці кавова машина стоїть. Про маленькі крамниці, великі супермаркети усілякі заправки де пропонують каву на будь який смак і гаманець взагалі нема чого говорити.

   
Re: Старбакс

На мою думку вони не витримають конкуренції з нашими міні кав'рнями і більшими закладами на кшталт "арома кава".
Скорее да, чем нет
Но думаю, причина в другом

Вряд ли у нас народ беднее казахов. И точно богаче азербайджанцев. Свою нишу могли бы иметь
   
Re: Старбакс

Свою нишу могли бы иметь
Старбаксу відкривати 10 точок сенсу нуль. Треба сотні на місто. А клієнтів нема. Доречі, у штатах ота кава заварна - просто дно.
   
Re: Старбакс

А навіщо той старбакс коли ледь не а кожній зупинці кавова машина стоїть. Про маленькі крамниці, великі супермаркети усілякі заправки де пропонують каву на будь який смак і гаманець взагалі нема чого говорити.

Показати зображення...
О, жаль вы не зашли в тему по камбалу. Было бы интересно услышать от вас рецепт. И вообще)
   
Re: Старбакс

А навіщо той старбакс коли ледь не а кожній зупинці кавова машина стоїть. Про маленькі крамниці, великі супермаркети усілякі заправки де пропонують каву на будь який смак і гаманець взагалі нема чого говорити.

Показати зображення...
Напиши, будь-ласка, що ти це не я, бо досі плутають, я буду давати твою цитату.
   
Re: Старбакс

а я куди в блокбастері двічі заходив?
https://www.ikea.com/ua/uk/this-is-ikea/about-us/ikea-v-ukrayini-pub3c09f721
Це наші жульмани мутять. Це не шведи.
Ти був в IKEA в справжній?
   
Re: Старбакс

Новость за 18 год


Компания Starbuсks, которая отказалась от работы в Украине, в своем решении исходила из того, что ее продукция является дорогой для украинского потребителя. Об этом заявила глава офиса Национального инвестиционного совета Юлия Ковалив.

"Уже СМИ несколько раз сообщали о выходе Starbucks на рынок, и мэр  об этом также говорил, но позже Starbucks сообщал, что не выходит на рынок Украины", – сказал Ковалив в эфире "Радио НВ".

По словам Ковалив, исходя из конкуренции, которая есть сегодня, продукция Starbucks является достаточно дорогой для потребителя.

"На сегодняшний день четких сроков и видений выхода на рынок нет, но если посмотреть на рынок Украины, то понятно, что для этой компании он не является большим", – сказала она.

/Кажись, признают, что не выдержат конкуренции/
   
Re: Старбакс

Старбаксу відкривати 10 точок сенсу нуль. Треба сотні на місто. А клієнтів нема. Доречі, у штатах ота кава заварна - просто дно.
Клієнтів навалом, але їх вже давно окучили, старбаксу тут не світить вопще ніфуя.
По цінах старбаксу в Україні надається на порядок вищий сервіс.
   
Re: Старбакс

Клієнтів навалом, але їх вже давно окучили, старбаксу тут не світить вопще ніфуя.
По цінам старбаксу в Україні надається на порядок вищий сервіс.
Клієнтів на їх ціну - нема. Або майже нема.
   
Re: Старбакс

Напиши, будь-ласка, що ти це не я, бо досі плутають, я буду давати твою цитату.
а яка різниця, обидва затяті прихильники Петра.
   
Re: Старбакс

Клієнтів на їх ціну - нема. Або майже нема.
Не на їх ціну, а на їх ціну і рівень сервісу за цю ціну.
Вони просто неконкурентноспромо жні в Україні.
   
Re: Старбакс

О, кажись и благополучных балтийских странах их нет

Помню, когда в Киеве не было бума на кофейни ( начало 2000-х), я зашёл в кофейню в старой Риге. Это было нечто. Особая атмосфера





Nestle может продавать продукцию Starbucks в супермаркетах, маркетплейсах и в сегменте HoReCa (кафе, бары, рестораны), в который компания намерена выйти в ближайшее время. «Об открытии кофеен речи в контракте нет», — уточнил он. Помимо Украины, Nestle продает кофе и в других странах, где нет фирменных кофеен компании — странах Балтии
   
Re: Старбакс

Старбаксу відкривати 10 точок сенсу нуль. Треба сотні на місто. А клієнтів нема. Доречі, у штатах ота кава заварна - просто дно.

Нормальна кава як на каву з бачка, вибір здорової іжі швидко перекусити, ціни ОК в США та Японії. Ціни не гумані в Австраліі та особливо Новій Зеландіі. В Європі в старбаксі ніразу не був здається, які ціни не знаю.
   
Re: Старбакс

Нормальна кава як на каву з бачка
:bueee:

вибір здорової іжі швидко перекусити, ціни ОК в США
:weep:

Ага, ціни ОК.
   
Re: Старбакс

Захотілося мені в Львівську кав’ярню…
   
Re: Старбакс
PAL

Нормальна кава як на каву з бачка, вибір здорової іжі швидко перекусити, ціни ОК в США та Японії. Ціни не гумані в Австраліі та особливо Новій Зеландіі. В Європі в старбаксі ніразу не був здається, які ціни не знаю.

десятка баксів за стаканчик такої собі кави для тебе "ок"?
ну, кожен витрачає за своїми можливостями....
   
Re: Старбакс

в Україні й так не бракує старих баксів :)
   
Re: Старбакс

Напиши, будь-ласка, що ти це не я, бо досі плутають, я буду давати твою цитату.
Попроси Растича про ребрендинг
   
Re: Старбакс

https://9gag.com/gag/a07D2LQ

black latte matters
   
Re: Старбакс

Я у Старбакс заходжу раз на рік, узяти фраппучіно. Цього року ще не був, може якраз сьогодні зайду.
   
Re: Старбакс

Я у Старбакс заходжу раз на рік, узяти фраппучіно. Цього року ще не був, може якраз сьогодні зайду.
нам так нє жить (с)
   
Re: Старбакс

десятка баксів за стаканчик такої собі кави для тебе "ок"?
ну, кожен витрачає за своїми можливостями....

В США в рази дешевше. Дешевше тільки на заправ очних станціях, Пле тоді і Старбакс краще. Незалежні кав’ярні тримають ціни на +/- такому самому рівні

Останнє редагування: 4 серпня 2021 17:51:40 від Dobre
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія