Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Face про сина Порошенка на своєму концерті

Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Если поедет как частное лицо то могут,а если как президент,то не думаю.
А шо, є якийсь імунітет у державних діячів?
До речі,по номеру справи кацапські реєстри нічого не знаходять.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Справу ніхто не закривав.
Пруф?
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Пруф?

 :facepalm1:

Пруф, що закрили! ;) З якого буя каци просто так повинні закривати? Через те, що Зе на відміну від По не кричить "НАТО не на часі"? Або може через те, що він відсунув і відправив під арешт відомого ФСБшного агента, який до цього 5 років успішно працював зі своїм вилупком? :shuffle:
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

:facepalm1:

Пруф, що закрили! ;) З якого буя каци просто так повинні закривати? Через те, що Зе на відміну від По не кричить "НАТО не на часі"? Або може через те, що він відсунув і відправив під арешт відомого ФСБшного агента? :shuffle:
Довбограй, нема ніяких даних, що його відкривали, крім замєтки в комсомольській правді.
Он вище пєрвоісточнік. Знайди інфу по номеру.
   
Російський репер Face (Іван Дрьомін) прокоментував скандал з сином п’ятого президента України Петра Порошенка, Михайлом, який був присутній на його концерті в Лондоні в 2020 році. Про це він розповів в інтерв'ю українському журналісту Дмитру Гордону.
«Вилетів до мене на сцену, я навіть не знав, що це він», - сказав репер.

За словами виконавця, діти Порошенка, зокрема Михайло, приходили на Atlas Weekend в 2018 році послухати його та інших виконавців. Репер сказав, що тоді йому показували Михайла Порошенка, але за два роки він забув, який той має вигляд.

"...На концерті стрибав, скакав, бігав, - я навіть не знав, що це він. Просто бачу - чувак міситься, жорсткий якийсь фанат. Я його на сцену підняв, разом пострибали, а потім виявилось, що це син Порошенка. За це що, його засуджувати, чи що? Молодий хлопець, любить розважатися, веселитися", - висловився Face.

Face брав участь у кількох опозиційних акціях протесту в Росії і критикував російську владу. У 2018 році він заявив в інтерв'ю: «хуйло для мене зло. А я за все хороше». Про окупацію Криму Росією виконавець висловлювався так: «Крим наш? Не наш».

НВ

Сыну Порошенко прыгать на лондонском концерте рос реппера низзя !
А вашим детям прыгать на концерте российского Басты можно и нужно !
Потому что зеленский - бубочка, лапочка, ми-ми-ми, деточка любимая.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

А шо, є якийсь імунітет у державних діячів?
До речі,по номеру справи кацапські реєстри нічого не знаходять.

Коли Юлька збиралася y 2005 їхати, каци запевняли, що її як ПМ вони не мають права чіпати...
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Коли Юлька збиралася y 2005 їхати, каци запевняли, що її як ПМ вони не мають права чіпати...
Можливо, не сперечаюсь. Не знаю, які норми діють в таких випадках.
   
Сыну Порошенко прыгать на лондонском концерте рос реппера низзя !
А вашим детям прыгать на концерте российского Басты можно и нужно !
Потому что зеленский - бубочка, лапочка, ми-ми-ми, деточка любимая.
Российский рэпер Баста – Василий Вакуленко – которому в 2017 году въезд в Украину был запрещен из-за концертов в аннексированном Крыму, намерен дать концерты в Киеве 25 и 26 июня 2021 года
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Сыну Порошенко прыгать на лондонском концерте рос реппера низзя !
А вашим детям прыгать на концерте российского Басты можно и нужно !
Потому что зеленский - бубочка, лапочка, ми-ми-ми, деточка любимая.

 8-:

Армовіровському шмаркачу все можна! Тим більше якщо він у футболці з написом "Росcі "хуйляндія" і співає "ускіє в городє"  :super:
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

А шо, є якийсь імунітет у державних діячів?
До речі,по номеру справи кацапські реєстри нічого не знаходять.

Ну дипломатический иммунитет существует.А тут целый президент.А что касается дела то

В России завели дело на Зеленского из-за финансирования ВСУ

Российские следователи проверят также выступления Зеленского перед военными
Следственный комитет России проводит проверку данных об участии украинского актера Владимира Зеленского в финансировании АТО на Донбассе.
 Инициаторами проверки были депутаты Госдумы РФ от ЛДПР Михаил Дегтярев и Александр Курдюмов, которые направили в следком соответствующее обращение.
Российские следователи намерены изучить, содержат ли его высказывания "призывы к развязыванию войны на Донбассе", информирует "РИА Новости".
В РФ проверят выступления Зеленского перед украинским военными в районе Мариуполя и Краматорска в 2014 году, которые российские депутаты признали "призывами к развязыванию агрессивной войны".
"С целью объективной, полной и всесторонней проверки полученной информации проводится комплекс следственных действий и оперативно-розыскных мероприятий. Кроме того, сейчас назначена комплексная психолого-лингвистическая судебная экспертиза", - говорится в ответе следом РФ.

Ранее, депутат от КПРФ Сергей Обухов призвал российские компании объявить бойкот Зеленскому.
В России Зеленского и народную артистку СССР Аду Роговцеву обвиняют в том, что они переводили деньги, заработанные в РФ, на нужды бойцов АТО. Несмотря на все призывы бойкотировать Зеленского, новый фильм с его участием зарабатывает в российском прокате миллионы.
Напомним, что в прошлом году сотрудники милиции обезвредили преступную группу, представители которой связывают с лидером Чечни Рамзаном Кадыровым, готовившееся покушение на Владимира Зеленского и членов его семьи.


З.Ы:Обычный кацапский бред.А результаты этих дел могут быть какими угодно в зависимости от выгоды на данный момент.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

З.Ы:Обычный кацапский бред.
Та звісно. Он вище я виклав разом з номером справи. Не пробивається.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Довбограй, нема ніяких даних, що його відкривали, крім замєтки в комсомольській правді.
Он вище пєрвоісточнік. Знайди інфу по номеру.

 :facepalm1:

Петик (в поганому сенсі цього), каци повинні особисто тобі і тобі подібним показати оригінали справ на Зеленського та Рогацеву? :S  А може проти вилупка, до того як він став повноцінним ФСБшним агентом, ніхто санкцій не вводив і не забороняв літати до його сватів?  :idea:
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

каци повинні особисто тобі і тобі подібним показати оригінали справ
Не тріщи, сьома, не вражає.
Є номер справи. Такі речі елементарно пробиваються, не матеріали справи, а її статус. За цим номером не знаходжу ніх'я, щоправда я не юризд, можливо, не там дивився.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Не тріщи, сьома, не вражає.
Є номер справи. Такі речі елементарно пробиваються, не матеріали справи, а її статус. За цим номером не знаходжу ніх'я, щоправда я не юризд, можливо, не там дивився.

Пробиваються по чому? По тому, що потрапило до журналістів? Чи по базі даних кримінальних справ?
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Чи по базі даних кримінальних справ?
Бінґо, плять. B-)
   
Це дуууууже важлива інформація - тримайте нас в курсі  :laugh:
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

в том, шо Мишок выскочил погорлопанить "русские в городе", а подфартило, шо "русский" оказался чутка либеральных взглядов.
прихильники певної політсили не можуть не брехати. "Русскиє в городє" горланив репер, якого тут цитують. прихильники певної політсили такі прихильники певної політсили.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

прихильники певної політсили не можуть не брехати. "Русскиє в городє" горланив репер, якого тут цитують. прихильники певної політсили такі прихильники певної політсили.
:facepalm1:

Петараска, а що шмаркач бозі-вилупка в мікрофон горланив? :S  Невже він для обману ворогів тільки свій рот в такт з музикою відривав, а насправді співав гімн України?  :gigi:
   
"Русскиє в городє" горланив репер, якого тут цитують. прихильники певної політсили такі прихильники певної політсили.
Репер, репер, не хвилюйся...Михасик вистрибнув на сцену під вигук репера "русскіє в Лондонє!"
   
Михасик вистрибнув на сцену під вигук репера "русскіє в Лондонє!"
мабуть подумав що то його кличуть, він же росіянин по матері?
не бачу нічого злочинного в тому.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Репер, репер, не хвилюйся...Михасик вистрибнув на сцену під вигук репера "русскіє в Лондонє!"

Якби тільки вистрибнув. Він і співати почав  :shuffle:

   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Розгорнути попередні цитати...
А шо, є якийсь імунітет у державних діячів?
До речі,по номеру справи кацапські реєстри нічого не знаходять.

Ну дипломатический иммунитет существует.А тут целый президент.А
Сли, Анатоліч, ти забральце-то притримай. Або за язиком слідкуй, #недорогенький ти наш.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Сли, Анатоліч, ти забральце-то притримай. Або за язиком слідкуй, #недорогенький ти наш.

 8-:

Сектанткo, що сказати хотіла?  :S Чим незадоволена? Про твого бозю ФСБшного вилупка хтось щось знову недобре пише? Чи щось інше тебе так обурило? :shuffle:
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Репер, репер, не хвилюйся...Михасик вистрибнув на сцену під вигук репера "русскіє в Лондонє!"
іНу чого б мені хвилюватися то ж ваші соратники брешуть не мої
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Російський репер Face (Іван Дрьомін) прокоментував скандал з сином п’ятого президента України Петра Порошенка, Михайлом, який був присутній на його концерті в Лондоні в 2020 році. Про це він розповів в інтерв'ю українському журналісту Дмитру Гордону.
«Вилетів до мене на сцену, я навіть не знав, що це він», - сказав репер.

За словами виконавця, діти Порошенка, зокрема Михайло, приходили на Atlas Weekend в 2018 році послухати його та інших виконавців. Репер сказав, що тоді йому показували Михайла Порошенка, але за два роки він забув, який той має вигляд.

"...На концерті стрибав, скакав, бігав, - я навіть не знав, що це він. Просто бачу - чувак міситься, жорсткий якийсь фанат. Я його на сцену підняв, разом пострибали, а потім виявилось, що це син Порошенка. За це що, його засуджувати, чи що? Молодий хлопець, любить розважатися, веселитися", - висловився Face.

Face брав участь у кількох опозиційних акціях протесту в Росії і критикував російську владу. У 2018 році він заявив в інтерв'ю: «хуйло для мене зло. А я за все хороше». Про окупацію Криму Росією виконавець висловлювався так: «Крим наш? Не наш».

НВ
Иннтересный сын у Никиты Хрущова. А  этот обыкновенный мажор. которому папашка передаст награбленное.
   
іНу чого б мені хвилюватися то ж ваші соратники брешуть не мої
Не варто неточність у вислові іменувати голосним словом брехня, а надто з урахуванням того, що абсолютно несуттєво сам Михайлик верескнув про руууусссскіх в Лондонє, чи у такий спосіб підтримав реперову тезу про заполонення Лондону коцапами
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Довбограй, нема ніяких даних, що його відкривали, крім замєтки в комсомольській правді.
Он вище пєрвоісточнік. Знайди інфу по номеру.

так этот гондон по жизни без пруфов, просто хуцпит шо в голову придет.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

так этот гондон по жизни без пруфов, просто хуцпит шо в голову придет.

Кацапка, "якиx тобі ще реформ доказiв не вистачає"?  :facepalm1: Знову затягнеш свою любиму про те, як ти колись була цнотливою і бозю-вилупка на дух не переносила?  :weep:
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

а ті 17-18-19 річні, що загинули на Майдані, вони теж?
а на Сході тінейджери не загинули, не гинуть?
може, не треба отак принижувати їхню Пам"ять?

При чому тут... аби щось пафосне п***а. Дура вона і є дура.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

При чому тут... аби щось пафосне п***а. Дура вона і є дура.

Та так... "Ви не понімаєтє, ето совсєм другоє". У іпаната батя президент воюючої країни, а іпанат до такої міри іпанат, що навіть не знає з ким воює країна, керована татом...
   
При чому тут... аби щось пафосне п***а. Дура вона і є дура.
До чого тут твоє пафосне про "пафосне"?
Ти якого біса вирішив принизити нашу молодь, безумовно прирівнявши ВСІХ до тупого кошлатого мажорчика, який за накрадені папанькою і героїчним дєдушком гроші ганьбить Україну за кордоном?
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Сыну Порошенко прыгать на лондонском концерте рос реппера низзя !
А вашим детям прыгать на концерте российского Басты можно и нужно !
Потому что зеленский - бубочка, лапочка, ми-ми-ми, деточка любимая.

Знаєш Леська в чому ваша проблема ?
Ви дійсно не розумієте пачіму нільзя сину брехливого опудала що з надривом розказує про патріотизм і пращай нємитая разсія, скакати на тому концерті "узкіє в Лонданє"  [KA]
Пачіму не можна гецати в таких футболках
Пачіму вам, кнурячим викидням, після гасел аромовір не можна дописувати російською  B-)
Ви дійсно не розумієте ашонітак )) і ніякого дисонансу у вас не виникає  :malyas:   :facepalm1:


   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Апд
Зато коли якась тупенька тіктокерша таке щось мочить, ви перші на її сторінці  :)
Ви або труси, або хрестик   ;)
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Не варто неточність у вислові іменувати голосним словом брехня, а надто з урахуванням того, що абсолютно несуттєво сам Михайлик верескнув про руууусссскіх в Лондонє, чи у такий спосіб підтримав реперову тезу про заполонення Лондону коцапами
О я тепер знаю як буду називать повсякденну брехню зелених "неточність у вислові". Шедеврально. Прикольно що для вас не суттєва багато чого, наприклад не можна обговорювати родину Зеленського, але без проблем можна обговорювати родину Порошенка. Або коли зелені кажуть що Зеленський називав Україно повією то це він про її керівництво - ви вірите, а коли порошенківці кажуть що малолітній син Порошенка на хелоуїн в костюмі з написом Раша серед монстрів це маскарад - не вірите.
Як воно у вас дивно виходить, правда?

Щодо реперової тези... То вона прозвучала вже коли Михайлик виперся на сцену... тобто у вас чергова "неточність у вислові"   
   
Ну он и на АТО деньги личные перечислял и за это на него дело в РФ открывали,да и сам квартал постоянно выступал перед военными и машины туда передавали через волонтеров.Так что...

в 2014 Зеленский отдал миллион на АТО и за это против него и Роговцевой в РФ дело открывали

Он супер идейный патриот [ua]
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

в 2014 Зеленский отдал миллион на АТО и за это против него и Роговцевой в РФ дело открывали
Цей мульйон десь зафіксовано в його податкових деклараціях?
А чого "откривалі"? Вже закриті? Звідки інфа? Комсомольську правду нє прєдлагать.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Цей мульйон десь зафіксовано в його податкових деклараціях?
А чого "откривалі"? Вже закриті? Звідки інфа? Комсомольську правду нє прєдлагать.

Це тільки те, що ти читаєш?  :facepalm1: А в гуглі зробити запит не пробував?  :shuffle:
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

О я тепер знаю як буду називать повсякденну брехню зелених "неточність у вислові". Шедеврально. Прикольно що для вас не суттєва багато чого, наприклад не можна обговорювати родину Зеленського, але без проблем можна обговорювати родину Порошенка. Або коли зелені кажуть що Зеленський називав Україно повією то це він про її керівництво - ви вірите, а коли порошенківці кажуть що малолітній син Порошенка на хелоуїн в костюмі з написом Раша серед монстрів це маскарад - не вірите.
Як воно у вас дивно виходить, правда?

Щодо реперової тези... То вона прозвучала вже коли Михайлик виперся на сцену... тобто у вас чергова "неточність у вислові"   

Для цього існує більш коротке і зрозуміле слово - "зпорошенити". Саме цим постійно займаються сектанти та інхій бозя   ;)
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Це тільки те, що ти читаєш?  :facepalm1: А в гуглі зробити запит не пробував?  :shuffle:
Чого ж не пробував? Пробував. І ти спробуй, розкажеш про успіхи.
Я вчора і "номер справи" давав, можеш пробити по реєстрах, авось шото найдьош.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія