Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФОПи мітингують.

Re: ФОПи мітингують.

Наприклад

Холостяк, 40 000 євро брутто зарплатня на рік

Податок на зарплатню 5.727,00 €
Медичне страхування 3.180,00 €
Страхування по догляду 710,00 €
Пенсійне 3.720,00 €
По безробіттю 480,00 €

Чистими на руки 26.183,00 €

На ці розрахунки козаченькам пофуй.
Я пару років тому вже наводив, бо працював з німцями й треба було мутити.
Але  наші їпанати вірять, шо у нас жорсткий податковий прес, а в Німеччині типа халява )))
Ти ще додай  до розрахунків шо 50/50 нарахувань знімають з роботодавця та з працівника.
   
Re: ФОПи мітингують.
Bit

то не податки, то страхування.

получается у нас ФОП на общей системе с чистого дохода 30тыщ евро должен заплатить  8750 (ПДФО 18%+ЕСВ 22%+ВЗ 1,5%)
   
Re: ФОПи мітингують.

ФОП на общей системе с чистого дохода
Ніколи не розумів такої фуйні. Якшо ФОП то піздуй на єдиний податок.
Якшо вже на загальну систему,  то краще мутити ТОВку де працює  один директор та бухгалтер (вони й є типа засновники).
   
Re: ФОПи мітингують.

юристу 200-400 гривень


Такой же юрист, как и фопы  8-)
   
Re: ФОПи мітингують.

ОМГ, невже ті хто тут за німецьки податки нам щось розповідає, не розуміє, що 95% українських ФОПів в Німеччині б не оподатковувились би, бо не перевищують неоподаткований мінімум? І якщо в Німеччині платиш страховку, то це страховка. І якщо платиш податки, то це не Ахметову, Порошенко чи Коломойському черговий мільярд доларів буде, а все до цента прозоро піде на видатки бюджету. А так то, ага - податки в Німеччині ух які страшні, вся Німеччина вистроїлась в чергу до українського податкового раю ... :facepalm:
   
Re: ФОПи мітингують.

Такой же юрист, как и фопы
Звичайно, це юризд рівня "знайти в інеті законодавство, що регулює питання відкриття та функціонування фопів під конкретний вид діяльності" та "що робити, коли прийшла податкова перевірка".
Насправді нормальна людина, це може дізнатись й сама з гугла.  Але деякі "нано-бізнесмени" іноді демонструють такий рівень невігластва, що їм точно треба, щоб хтось показав  на пальцях навіть це.
   
Re: ФОПи мітингують.
Bit

Якшо вже на загальну систему,  то краще мутити ТОВку де працює  один директор та бухгалтер (вони й є типа засновники).
та какой ТОВ в селе))), тут еле с рро справляются :weep: , а алкоголь и сигареты тока общая
   
Re: ФОПи мітингують.

не перевищують неоподаткований мінімум?
Підкажіть, будь ласка, яка то є сума?
   
Re: ФОПи мітингують.

Підкажіть, будь ласка, яка то є сума?
В гуглі забанили?  ;o


Коли не треба платити податки
Неоподатковуваний мінімум у Німеччині - дев'ять тисяч євро на людину. Тож якщо загальний дохід сімейної пари не перевищує 18 тисяч євро на рік, вона звільняється від сплати податків. Більший дохід підлягає оподаткуванню.


https://m.dw.com/uk/podatky-v-nimechchyni-bahati-i-bezditni-platiat-bilshe/a-53956913

Калькулятором скористатись зможете?  ;)

Останнє редагування: 25 вересня 2021 22:14:23 від Скептик
   
Re: ФОПи мітингують.

1. " грошей на 10 днів в Туреччині цього року не зібрала." -ой, зрадонька..)))
Шо це за неїпаццо бізнес-вуменша, яка за 20 років не змогла  замутити власного (тупо купити) кіоска на ринку й сидить в оренді?

2.  "налагоджувальник прмислового устаткування" - це офуєнна посада, зараз якшо  реально руки не з дупи, то може  штуцер баксів в місяць заробити. 
Розвозив "по торгових точках", отже й нього таки не одна точка й навіть не було за шо найняти бухгалтера або юриста щоб не попастись на штраф, що аж стрес бідосю вхопив?
Чувак, ти бреши, але хоча б щоб звучало переконливо.

3. "Але коли почула про можливий штраф 96 тис для неоформлених працівників, хто б це не був,нехай свій чоловік".  А коли вона орендувала магазина,  то типа про це не знала, хоча така тема вже кілька років? - Ну, про їпанатів багато пісень співають, це про неї точно.

P.S. Фуєю з неїпаццо "підприємців"-довпойопів, які жлобляться дати юристу 200-400 гривень за консультацію чи (нелегально) винайняти бухгалтера на півставки, а потім плачуть: "Ой, а шо ці сталося".

В європейських  країнах, підприємці щорічно башляють консультантам за звіти й облік від штуки євро й більше й нічо.
Згинь, придурок.
Навіть коментувати твій брєд не хочу.
Я уже доросла, бачила багато. І таких мудаків, як ти.
А ще я знаю, що у моїх друзів багатьох батькам уже за 70, а вони або магазинчик маленький у селі мають, або в кіоск, бо пенсії не вистачає, а у датей брати не хочуть.
Моя мама таж на пенсії, 75 років, але бухгалтером у ФОПів підробляє.
Так ти піди розкажи їм про податки, про РРО та інші закони, які змінюються кожен місяць, а ще запропонуй податковий кодекс почитати.
І не треба мені казати, що батькам треба допомагати, без тебе знаю.


Останнє редагування: 25 вересня 2021 22:15:28 від шафран
   
Re: ФОПи мітингують.

що 95% українських ФОПів в Німеччині б не оподатковувились би, бо не перевищують неоподаткований мінімум?
Перевищили б однозначно, через німецький рівень цін на товари/послуги та витрати.
Бути фопом в Німеччині - це доволі важка фуйня насправді.
Працює сімейний бізнес, якшо  чувак, його дружина й діти фуярять чи не пожиттєво самотужки в магазинчику чи пекарні.
По факту це мало чим відрізняється від того, що "працюєш на дядю".

Така українська тема - "орендував магазин, поставив неоформлених студенток продавчинями, й щовечора приїжджаєш забирати нал" в Німеччині не прокатить економічно в принципі.

та какой ТОВ в селе))), тут еле с рро справляются  , а алкоголь и сигареты тока общая
Ой біда-біда. Ну не продавай бухло з цигарками офіційно, це ж село )))

Підкажіть, будь ласка, яка то є сума?
9 тисяч євро на рік
Фуйня навіть за українськими мірками.
   
Re: ФОПи мітингують.

Перевищили б однозначно, через німецький рівень цін на товари/послуги та витрати.
Бути фопом в Німеччині - це доволі важка фуйня насправді.
Працює сімейний бізнес, якшо  чувак, його дружина й діти фуярять чи не пожиттєво самотужки в магазинчику чи пекарні.
По факту це мало чим відрізняється від того, що "працюєш на дядю".

Така українська тема - "орендував магазин, поставив неоформлених студенток продавчинями, й щовечора приїжджаєш забирати нал" в Німеччині не прокатить економічно в принципі.

Ой біда-біда. Ну не продавай бухло з цигарками офіційно, це ж село )))

9 тисяч євро на рік
Фуйня навіть за українськими мірками.
"Как далеки они от народа" (с) не мій
Гетьманцев, перелогінтесь, ми вас впізнали  :K
   
Re: ФОПи мітингують.

І ще одне. РРО найбільше вдарить по пенсах, які ФОПами працюють.
Ці пенси 100% закриються і будуть проклинати нинішню владу.
Через 2 роки вибори. За кого, думаєте, вони проголосують?
Я гадаю, що це буде Бойко або Мураєв.
Тепер подумайте, а чи не засланий козачок наш Гетьманцов?
   
Re: ФОПи мітингують.

"Как далеки они от народа" (с) не мій
Гетьманцев, перелогінтесь, ми вас впізнали
Гетьманцев якраз "із народа" так само, як й Гройсман.
Тому вони чудово знають як в'з'їпати й кого,  бо самі вважай шо  умовні колишні "ринкові фопи-жучари"
   
Re: ФОПи мітингують.

Гетьманцев якраз "із народа" так само, як й Гройсман.
Тому вони чудово знають як в'з'їпати й кого,  бо самі вважай шо  умовні колишні "ринкові фопи-жучари"
зразу над тобою мій пост, почитай.
Зи. Тепер мені очевидно, що головний ворог нашої держави - це ФОП. Ну-ну...
   
Re: ФОПи мітингують.

Через 2 роки вибори. За кого, думаєте, вони проголосують?
Я гадаю, що це буде Бойко або Мураєв.
Владі пофуй. Усього фопів в Україні менше 2-х мільйонів, а реальних пенсів то взагалі фуй та ніфуя.
Те ,що хитруни пооформлювали фопа на пенса, щоб економити на ЄСВ (як я наприклад), не означає шо той пенс шось там буде якось від того голосувати інакше.
   
Re: ФОПи мітингують.

Гетьманцев якраз "із народа" так само, як й Гройсман.
Тому вони чудово знають як в'з'їпати й кого,  бо самі вважай шо  умовні колишні "ринкові фопи-жучари"
"Вечер перестает біьть томніьм" (с) не мій
Але діскусія втрачає залишки здорового глузду. Так що, адью  (P)
   
Re: ФОПи мітингують.

Гетьманцев, перелогінтесь, ми вас впізнали
Та ж сама думка спала ще позавчора, але промовчав...
   
Re: ФОПи мітингують.

Зи. Тепер мені очевидно, що головний ворог нашої держави - це ФОП. Ну-ну...
Ніт,  держава буде їпати всіх манюпасів, незалежно від того ФОП він чи просто найманий працівник вася-пупкін, який мутить лівий гешефт на олх.
Хотіли Європи? - Тримайте ордунг. :K

Та ж сама думка спала ще позавчора, але промовчав...
"Вы мне льстите. Не надо" )))
   
Re: ФОПи мітингують.

Перевищили б однозначно, через німецький рівень цін на товари/послуги та витрати.
Бути фопом в Німеччині - це доволі важка фуйня насправді.
Працює сімейний бізнес, якшо  чувак, його дружина й діти фуярять чи не пожиттєво самотужки в магазинчику чи пекарні.
По факту це мало чим відрізняється від того, що "працюєш на дядю".

Така українська тема - "орендував магазин, поставив неоформлених студенток продавчинями, й щовечора приїжджаєш забирати нал" в Німеччині не прокатить економічно в принципі.

Ой біда-біда. Ну не продавай бухло з цигарками офіційно, це ж село )))

9 тисяч євро на рік
Фуйня навіть за українськими мірками.

І які ж там ціни на необхідне суттєво вищі?
Одяг дешевший. Побутова техніка і електроніка дешевші.
Продукти приблизно однакові.
Послуги дорожчі.
   
Re: ФОПи мітингують.

"Вечер перестает біьть томніьм" (с) не мій
Але діскусія втрачає залишки здорового глузду. Так що, адью  (P)
Погоджуюсь. Прийшов Пан Сорока, і почався срач.
Теж піду займатися цікавішими справами.
   
Re: ФОПи мітингують.
Bit

І ще одне. РРО найбільше вдарить по пенсах, які ФОПами працюють.
Ці пенси 100% закриються і будуть проклинати нинішню владу.
пенсы по селам уже поставили рро и фигачат))
   
Re: ФОПи мітингують.

І які ж там ціни на необхідне суттєво вищі?
Одяг дешевший. Побутова техніка і електроніка дешевші.
Продукти приблизно однакові.
Послуги дорожчі.

Зарплата й послуги.
Розповідати тонкощі (мікро)бізнесу в Німеччині, то трохи не тема цієї гілки.
Це я можу мутити виключно за гроші.

Погоджуюсь. Прийшов Пан Сорока, і почався срач.
Який ще сратч, я зараз якийсь добрий, ще нікого в цій гілці  навіть не обматюкав як слід ))
   
Re: ФОПи мітингують.

1. " грошей на 10 днів в Туреччині цього року не зібрала." -ой, зрадонька..)))
Шо це за неїпаццо бізнес-вуменша, яка за 20 років не змогла  замутити власного (тупо купити) кіоска на ринку й сидить в оренді?

2.  "налагоджувальник прмислового устаткування" - це офуєнна посада, зараз якшо  реально руки не з дупи, то може  штуцер баксів в місяць заробити. 
Розвозив "по торгових точках", отже й нього таки не одна точка й навіть не було за шо найняти бухгалтера або юриста щоб не попастись на штраф, що аж стрес бідосю вхопив?
Чувак, ти бреши, але хоча б щоб звучало переконливо.

3. "Але коли почула про можливий штраф 96 тис для неоформлених працівників, хто б це не був,нехай свій чоловік".  А коли вона орендувала магазина,  то типа про це не знала, хоча така тема вже кілька років? - Ну, про їпанатів багато пісень співають, це про неї точно.

P.S. Фуєю з неїпаццо "підприємців"-довпойопів, які жлобляться дати юристу 200-400 гривень за консультацію чи (нелегально) винайняти бухгалтера на півставки, а потім плачуть: "Ой, а шо ці сталося".

В європейських  країнах, підприємці щорічно башляють консультантам за звіти й облік від штуки євро й більше й нічо.
Брехати тут то хіба що твоя участь. У кого високий IQ звик бути в оточенні простіших людей і йому не з руки їх принижувати А коли в самого трохи бракує то шукають над ким вивищитись. Мовляв він з крутого сімейства з роддому з юридичним супроводом і предки такі юридично підготовлені до сьомого коліна. Я тут писав якраз не про тих ФОПів, щоб їм чимось підсобити. Та й для них самих ці випадки рядові і ніяких помітних змін в їх житті не принесуть. Вони й самі бачуть свій рівень. Я просто хотів показати що більшість ФОПам не до жиру і треба це враховувати,а не вважти що всі поголовно круті айтішники. І планувати виходячи з цього державну політику підтримки малого бізнесу.
А взагалі ти писав що в тебе мета побільше заробити й поменше заплатити податків. Щиро бажаю досягти цього якнайскоріше. Може тоді будеш менше тут тріскотіти. Надалі не хочу смішити твої капці. Передай їм, щоб не надто звертали увагу. Тим більше коли хтось не дотягує до висоти вашої обопільної мудрості.
   
Re: ФОПи мітингують.

У кого високий IQ звик бути в оточенні простіших людей і йому не з руки їх принижувати А коли в самого трохи бракує то шукають над ким вивищитись. Мовляв він з крутого сімейства з роддому з юридичним супроводом і предки такі юридично підготовлені до сьомого коліна. Я тут писав якраз не про тих ФОПів, щоб їм чимось підсобити. Та й для них самих ці випадки рядові і ніяких помітних змін в їх житті не принесуть. Вони й самі бачуть свій рівень. Я просто хотів показати що більшість ФОПам не до жиру і треба це враховувати,а не вважти що всі поголовно круті айтішники. І планувати виходячи з цього державну політику підтримки малого бізнесу.
А взагалі ти писав що в тебе мета побільше заробити й поменше заплатити податків. Щиро бажаю досягти цього якнайскоріше. Може тоді будеш менше тут тріскотіти. Надалі не хочу смішити твої капці. Передай їм, щоб не надто звертали увагу. Тим більше коли хтось не дотягує до висоти вашої обопільної мудрості.

Піздєц, як дофуя літер, а по суті то шо сказати хотів по темі, риторичний ти наш? :S
   
Re: ФОПи мітингують.

Піздєц, як дофуя літер, а по суті то шо сказати хотів по темі, риторичний ти наш? :S
Добраніч шановний. Я на жаль не твого рівня співрозмовник. Бажаю удачі в житті. Без рикошету.
   
Re: ФОПи мітингують.

Добраніч шановний. Я на жаль не твого рівня співрозмовник. Бажаю удачі в житті. Без рикошету.
Ну, на добраніч й тобі удачі звісно )))
   
Re: ФОПи мітингують.

Гетьманцев якраз "із народа" так само, як й Гройсман.
Тому вони чудово знають як в'з'їпати й кого,  бо самі вважай шо  умовні колишні "ринкові фопи-жучари"
Гетьманцев як раз не дуже з народу, бо там кар'єра університетські "колідори " та участь у лотерейному бізнесі.Мудозвон-теоретик, переписавший майно "на маму".
   
Re: ФОПи мітингують.

Гетьманцев як раз не дуже з народу, бо там кар'єра університетські "колідори " та участь у лотерейному бізнесі
Схематозник він, тому й "з народу" ))
   
Re: ФОПи мітингують.

Податок на прибуток 5091 Euro   

Це для холостяка.

Для тих хто з партнером 2020 Euro

Это уже включает tax returns? Ну там проезд, массаж-салоны? Ну и 9408 ойро для несемейного и 18816 ойро для семеной пары необлагаемых там тоже есть?
   
Re: ФОПи мітингують.

Это уже включает tax returns? Ну там проезд, массаж-салоны? Ну и 9408 ойро для несемейного и 18816 ойро для семеной пары необлагаемых там тоже есть?

Питання було з чистого прибутку.
Коли всі витрати які проходять знято.
Потім віднімається неоподаткований мінімум і далі за прогресивною шкалою.

Тому з 30 штук холостяк знімає  9.744, а з партнером множить це на два.
   
Re: ФОПи мітингують.

Те, щоб відрахування приносили користь - у нашій країні це нереально.
Тому вони хочуть платити стабільний податок і щоб їх ніхто не чіпав. Тому що РРО - це чистої води корупція, і відстьогувати на карман податківцям вони не хочуть.

тому вони хочуть пільг, для себе коханих, і нехай інші лохи платять більше
більше пільг - менше корупції
   
Re: ФОПи мітингують.

Що ти верзеш? Який пільговий статус? Де ти бачив у них плакати з написом на кшталт "Поверніть наші пільги!"?

Ось, наприклад, "Провести реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС" - це ти називаєш вимаганням пільгового статусу?
Чи все ж таки визнаєш, що виконання їх вимог піде на користь всій державі?

там плакати з написом "не забирайте наші пільги"
наприклад, вимога не застосовувати РРО там де юридичні особи зобов'язані його застосовувати
   
Re: ФОПи мітингують.
U2

Знову хитродупі виступають за анархію і не хочуть платити податків.

Типа отверточные сборщики авто их платят.
   
Re: ФОПи мітингують.

(tu)
Volodymyr Omelyan
Вчора о 11:33  ·
Можна довго і красиво розповідати про дешеві тарифи, зниження цін на електроенергію і фіксовану ціну на газ, але економіка і ринок - річ проста і невблаганна.
Нафтогаз витратив вже всі кошти і йому додатково потрібно ще 123 млрд грн для проходження опалювального сезону.
Після підписання Президентом закону 3608-д, яким списали борги Фірташу і декільком меншим олігархам та повісили на Нафтогаз понад 100 млрд грн, разом із цією дірою - проблем у Нафтогазу вже на чверть трильйона грн…
Де взяти гроші на закупівлю ще мін 3 млрд кубів газу (це якщо зима буде м’яка) і як оплатити популізм Зеленського - тепер має думати сам Зеленський.
Монархія - це не завжди трон, часто це гільйотина…
Як ми і попереджали, «долар по 8» Януковича завершується зруйнованою економікою, багатомільярдними боргами, політичною кризою.
омелян баран. Уряд не тримає долар, нацбанк проводить інтервенції щоб гривня знов не укріпилась до 23. Одночасно, уряд збільшує грошову масу, не можна йому закинути монетаризм. Але педдрот це діагноз, як таке тупе було міністром?
   
Re: ФОПи мітингують.

Дозбільшувалися з грошовою масою. Вже інфляция зашкалює. Досить брехати, ЗЕ-скот. Ціни захмарні.
   
Re: ФОПи мітингують.

там плакати з написом "не забирайте наші пільги"
наприклад, вимога не застосовувати РРО там де юридичні особи зобов'язані його застосовувати
Звичайно. Юридичні особи "Ашан" чи "Епіцентр". ФОП Шаварма  або ФОП Лаваш. Є різниця ?
   
Re: ФОПи мітингують.

Звичайно. Юридичні особи "Ашан" чи "Епіцентр". ФОП Шаварма  або ФОП Лаваш. Є різниця ?

звичайно ж є, навіть між "Ашан" і "Епіцентр" та між ФОП Шаварма  і ФОП Лаваш є різиця
   
Re: ФОПи мітингують.

тому вони хочуть пільг, для себе коханих, і нехай інші лохи платять більше
більше пільг - менше корупції
Це мабуть Гереги з Епіцентрами і Костельман з Сільпо- лохи.
   
Re: ФОПи мітингують.

Це мабуть Гереги з Епіцентрами і Костельман з Сільпо- лохи.

ну так, могли ж платити копійки через ФОПи
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія