Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трішки про китайську мову. Кацам пора придивлятися :gigi:

Починаю хвилюватися за каців. Якщо вони нездужали прості європейські мови, як вони будуть розбиратися з тими тонами?  :gigi:
   
А з ханьцями не забалуєш, шлангом не прикинешся. Уйгури підтвердять  :gigi:
   
До речі, завжди вважав свої знання англійської мови нікчемними. Але коли почав спілкуватися з китайцями по інтернету (в основному на ТаоБао), дещо переглянув свої погляди  :gigi:
   
як це нагадує англійську!  :lol:
   
як це нагадує англійську!  :lol:

Чим нагадує? Англійська одна з найпростіших мов світу. Простіша від неї лише іспанська. А китайська одна з найскладніших мов світу  8-)
   
Чим нагадує? Англійська одна з найпростіших мов світу. Простіша від неї лише іспанська. А китайська одна з найскладніших мов світу  8-)

 не сложней английского ,  просто китайский основан не на буквах, а слогах. каждый слог это иероглиф, которые просто мешаешь и получаешь новые слова. чтобы сносно говорить , надо знать около 500 слогов

относительная сложность - тоны (но это элементарно, кто музыкой занимается), иероглифы, но и это можно решить, поскольку там есть методология их написания (например, элемент вода, и так далее)
   
относительная сложность - тоны (но это элементарно, кто музыкой занимается), иероглифы, но и это можно решить, поскольку там есть методология их написания (например, элемент вода, и так далее)

Ну от я послухав ті тони - і мені там все здалося одним тоном. Ну нуль музичного слуху у мене. Що таким людям робити?  8-)
   
Чим нагадує? Англійська одна з найпростіших мов світу. Простіша від неї лише іспанська. А китайська одна з найскладніших мов світу  8-)
:lol:  :facepalm: інгліш - суржик власне англійської, латини, та хранцузької, яка в свою чергу є добре зіпсованою латиною.
   
Ну от я послухав ті тони - і мені там все здалося одним тоном. Ну нуль музичного слуху у мене. Що таким людям робити?  8-)
тре китайця слухати!  :D
   
Re: Трішки про китайську мову. Кацам пора придивлятися  :gigi:

Ну от я послухав ті тони - і мені там все здалося одним тоном. Ну нуль музичного слуху у мене. Що таким людям робити?  8-)
То не музичний тон :)
Спадаючий, зростаючий, зростаючо-спадаючий і рівний — це інтонації, подібні до нашого наголосу, який, до речі, є по суті їхнім спадаючим тоном.
   
тре китайця слухати!  :D
https://www.youtube.com/watch?v=S7W2zASyIMk

А мені ті всі чотири хуя звучать як один хуй. І як таким людям бути?
   
Re: Трішки про китайську мову. Кацам пора придивлятися  :gigi:

А мені ті всі чотири хуя звучать як один хуй. І як таким людям бути?
А наш наголос?
   
І взагалі китайська мова для мене звучить як ножем по склу. Дуже швидко виникає бажання щось зробити або з собою, або з динаміком, або зі співрозмовником  8-)

   
А мені ті всі чотири хуя звучать як один хуй. І як таким людям бути?
забити на китайську. таке нявкання сильно понижує завадостійкість. українську навіть при неправильній орфоепії можна нормально зрозуміти. а китайську разом з інглішом-ні!
   
І взагалі китайська мова для мене звучить як ножем по склу. Дуже швидко виникає бажання щось зробити або з собою, або з динаміком, або зі співрозмовником  8-)

https://www.youtube.com/watch?v=1_qCXGTMmKg
а мені
   
Взагалі всі ці тонові мови, здогадуюсь, що надзвичайно стомлюють. Тому що має значення не лише те, що ти говориш, а й інтонація. Трішки стомився з інтонацією - в ось ти вже замість побажання людині міцного здоров'я - ненароком послав її накуй  8-)
   
Скажімо, фраза "хуй хуй хуй хуй" - для нас це просто чотири хуя. Але в залежності від інтонації, це довге і змістовне речення  8-) 
   
Взагалі всі ці тонові мови, здогадуюсь, що надзвичайно стомлюють. Тому що має значення не лише те, що ти говориш, а й інтонація. Трішки стомився з інтонацією - в ось ти вже замість побажання людині міцного здоров'я - ненароком послав її накуй  8-)
а я про шо говорю- завадостійкість ніяка
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія