Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.
Via

а швейцарія що єдина країна з армією?
і коли вона востаннє воювала?

ну навіщо ці дурні приклади зі швейцарією
ми не швейцарія і ніколи нею не будемо
Бяка питала, звідки візьметься зброя у населення, я навела приклад. Читай гілку, а не вискакуй, як Пилип з конопель.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Кожен сам за себе і всі проти окупантів.

Та ми пересремося в першому ж бою  :lol:
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Ще один довбень...Гілка взагалі-то про тебе також.

Анука. Давай про вукера, вжарь.
А ти така в бєлом. Це ти тут сидиш і підримуєшь пропагандонів, наче шось зміниться. А вукер тобі ще років з десять тому казав, цитую "вступая в дисскуссию с политическим проходимцем, ты делаешь первый шаг на котороую тебя хотят вывести". Твое состояние - отчаяние, тебя сюда завели. А вукер спокоен, оптимистичен и квіти мастилом политі.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

а швейцарія що єдина країна з армією?
і коли вона востаннє воювала?

ну навіщо ці дурні приклади зі швейцарією
ми не швейцарія і ніколи нею не будемо

Це чи не єдина країна де повноавтоматична зброя у кожній хаті. Йдеться про те, що (цитую свій бувший підпис) "Обеззброєний народ не може бути вільним." І навпаки.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.
Via

хотєть нє врєдно (с)
а якщо серйозно - махровий суб'єктивний ідеалізм
Плюс хронічний оптимізм - і все у нас буде доладу. Головне дожити
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

В мене європейське. Українець це той хто є українцем у мовно-культурному плані. Власне рекомендую ознайомитися із соц. дослідженням, що в Європі є ключовим для ідентичності:

http://www.pewforum.org/2018/10/29/eastern-and-western-europeans-differ-on-importance-of-religion-views-of-minorities-and-key-social-issues/pf-10-29-18_east-west_-00-16/

   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.
Via

Та ми пересремося в першому ж бою  :lol:
Неправда. В лиху годину всі чудово гуртуються.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Неправда. В лиху годину всі чудово гуртуються.

Значит, в перервах між боями  :gigi:
Але пересремося. Треба навчитися не сратися так люто.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Бяка, я вижу несколько упоротых типа Людаса, которым что то объяснять бесполезно. Это как свидетелям МММ или поклонникам криптовалюты. И тучу пророссийских троллей.  В остальном все не так плохо, как мне кажется. Вменяемая часть с портниковым согласна. Ну и выборы все покажут.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Там якраз повна відсутність держави. Мрія анархістів і лібертаріанців.

https://en.wikipedia.org/wiki/Somalia

Somalia, officially the Federal Republic of Somalia is a sovereign state with its territory located in the Horn of Africa.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

1918 року не буде.
Біомаса надійно під ковпаком, почергово обираючі різні феодальні секти.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.
Via

Значит, в перервах між боями  :gigi:
Але пересремося. Треба навчитися не сратися так люто.
Та вже давно навчилися. В АТО. Чи ти сліпа?
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Але пересремося. Треба навчитися не сратися так люто.

Треба привчитися не отримувати локшину так лекго, думати та не бути конформістом.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Бяка, я вижу несколько упоротых типа Людаса, которым что то объяснять бесполезно. Это как свидетелям МММ или поклонникам криптовалюты. И тучу пророссийских троллей.  В остальном все не так плохо, как мне кажется. Вменяемая часть с портниковым согласна. Ну и выборы все покажут.

Я боюсь, що на виборах все тільки почнеться...
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Звичайно, влада ДУЖЕ винна в тому, що не запрацювали державні інституції.
Тут я не знаю, що можна зробити....
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Бяка, я вижу несколько упоротых типа Людаса, которым что то объяснять бесполезно. Это как свидетелям МММ или поклонникам криптовалюты. И тучу пророссийских троллей.  В остальном все не так плохо, как мне кажется. Вменяемая часть с портниковым согласна. Ну и выборы все покажут.
х.й.ю ты сказал. МММ не хотел бяку убить. хуйло хочет. и людас сделает это при первом же удобном случае. давай впаривай бяке дальше про криптовалюты  :lol:
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

1918 року не буде.
Біомаса надійно під ковпаком, почергово обираючі різні феодальні секти.
Тим більше шо чеколядний сказав що знає технологію майдану, так шо всь буде чікі-пікі
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Звичайно, влада ДУЖЕ винна в тому, що не запрацювали державні інституції.
Тут я не знаю, що можна зробити....

Чому ж не запрацювали? Вони всі працюють. Питання на кого.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Звичайно, влада ДУЖЕ винна в тому, що не запрацювали державні інституції.
Тут я не знаю, що можна зробити....
Убейся апстенусразбега (с) В крыму например ахуенно запрацювалы инстытуции  :lol:
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Бяка питала, звідки візьметься зброя у населення, я навела приклад. Читай гілку, а не вискакуй, як Пилип з конопель.

танки літаки ракети кораблі теж під кроваттю будуть лежати?
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

https://en.wikipedia.org/wiki/Somalia

Somalia, officially the Federal Republic of Somalia is a sovereign state with its territory located in the Horn of Africa.

І? Офіційна влада там майже нічого не контролює. На більшості території держави де факто немає. Це те що Ви хочете в Україні. Очевидно вважаючи, що в нас це може бути якось по іншому, ніж в Сомалі.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

В лиху годину всі чудово гуртуються.


перед расстрелом
а пока еще не стреляют - главное побольше награбить, дайош оушен плазу, патриоты!!!
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.
Via

танки літаки ракети кораблі теж під кроваттю будуть лежати?
По кордонах розставити, вони там і зараз є. А решта населення - резервісти із зброєю. Якраз і воєнний стан оголошено, можна кулемети роздавати військовозобов'язаним . Якщо когось дійсно переймає цілісність України
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

перед расстрелом
а пока еще не стреляют - главное побольше награбить, дайош оушен плазу, патриоты!!!

Палишся таварісч капітан.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

І про те, як можна було втратити країну....ФУП читати неможливо, це просто якась вакханалія.
Вам не соромно, паневе ? Історія дійсно нічому не вчить ???
Пані, не переймайтесь. Це такий зараз ФУП - пікєйні жилєти. Годі шукати виважених та аналітичних дописів, інсайду, нема вже того драйву, як у 2004 році. ФУПу не стало, зійшов на ніц. Дописувачі в більшості говорять гаслами, купа ботів. Шукайте співрозмовників деінше.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

танки літаки ракети кораблі теж під кроваттю будуть лежати?

Ми їх з піштоля повбиваємо. І силою духа. До дупи літачки.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

По кордонах розставити, вони там і зараз є. А решта населення - резервісти із зброєю. Якраз і воєнний стан оголошено, можна кулемети роздавати військовозобов'язаним . Якщо когось дійсно переймає цілісність України

+++

Чекаємо. Ось-ось.

 :laugh:
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Якщо когось дійсно переймає цілісність України


Шутишь, чо ли?
Какая целостность?
Кому копейка на выборах, кому оушн плаза, кому схемы на газе - не до целостности патриотам
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

По кордонах розставити, вони там і зараз є. А решта населення - резервісти із зброєю. Якраз і воєнний стан оголошено, можна кулемети роздавати військовозобов'язаним . Якщо когось дійсно переймає цілісність України

 :facepalm1:
Вія, і в той же день дороги Києва будуть вкриті горами трупів.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Ми їх з піштоля повбиваємо. І силою духа. До дупи літачки.

Скільки наробила літачків Держава за 27 років?
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Пані, не переймайтесь. Це такий зараз ФУП - пікєйні жилєти. Годі шукати виважених та аналітичних дописів, інсайду, нема вже того драйву, як у 2004 році. ФУПу не стало, зійшов на ніц. Дописувачі в більшості говорять гаслами, купа ботів. Шукайте співрозмовників деінше.

Так ФУПом життя не закінчується - почитайте провінційні спільноти в ФБ  :facepalm1:
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Пані, не переймайтесь. Це такий зараз ФУП - пікєйні жилєти. Годі шукати виважених та аналітичних дописів, інсайду, нема вже того драйву, як у 2004 році. ФУПу не стало, зійшов на ніц. Дописувачі в більшості говорять гаслами, купа ботів. Шукайте співрозмовників деінше.

але ж мріяли - виживемо звідси  всю контру\москалів  та й буде фуп (tu)  B-)
щось пішло не так?
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

перед расстрелом
а пока еще не стреляют - главное побольше награбить, дайош оушен плазу, патриоты!!!
Да, Роттердам+++, преміїї 10000000, діаманти прокурорам, рюкзаки і прочії ніщяки, поки є ще трохи часу тре брати.
Ну фондік на мільярд, вчора було рано, завтра пізно, а нині всам раз.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Поки ми тут б'ємося, Другопоравочники виграють українську владу ось тут: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1022091.0  B-)
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.
Via

:facepalm1:
Вія, і в той же день дороги Києва будуть вкриті горами трупів.
Насправді ні. 1% загине, решта навчиться жити напоготові.
   
ви неправільно агітуєте
треба казати, що тим хто об'єднається з прикоритними буде виділено законних пів погонних метри біля корита

 :gigi:
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

.1. ти дешевий троль...якщо коверкаєш нейми. Це головна ознака дешевого та низькорівневого троля.
2. По суті?. А хіба не зрозумвлт.?
Який твій особистий ккд для країни сьогодні?... Що корисного ти сьогодні зробив для себе та країни?.
От я- сьогодні , хоч і не вдалий день, заробив чистими десь біля 1500 грн. Звісно ж з цього прибутку ввдстегнув країні згідно діючого законодавства. А 500 грн.- завіз знайомій волонтерці.

 :-B

Молодець.  А я ось кинув все в тому числі власні справи і заробок, бо не можу мовчати і заривати голову в пісок в такий  складний  для країни час, коли
бидлоеліта довела країну до краю прірви.
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Так ФУПом життя не закінчується - почитайте провінційні спільноти в ФБ  :facepalm1:
Читав, засилля ботів за одну рецидивістку, щей сруться між собою. Добре, що я маю свою позицію. А ви?
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Бяка, я вижу несколько упоротых типа Людаса, которым что то объяснять бесполезно. Это как свидетелям МММ или поклонникам криптовалюты. И тучу пророссийских троллей.  В остальном все не так плохо, как мне кажется. Вменяемая часть с портниковым согласна. Ну и выборы все покажут.

Діма, а що ти будеш робити коли за Порошенка проголосує лише кілька відсотків ідіотів та прикоритних. До речі, ти перше чи друге ?
Бо інших пєтрушек вже не залишилось. 
Що ти буде робити ? Назвеш упоротим майже весь український народ ?
   
Re: Ну теперь мені все ясно про 1918 рік.

Звичайно, влада ДУЖЕ винна в тому, що не запрацювали державні інституції.
Тут я не знаю, що можна зробити....

Я писав вище. Дуже довго п***а виховувати. Бо у владу всюди лізуть хворі люди і якщо це не робити  , то вмирає вся країна, а не тільки вони..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія