Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Біатлон. Оберхоф

Звідки така інформація?
Вона з початку сезону хворіла.
   
В шорт-треке москалям на шару бронза в руки упала. Москаль шёл пятым. И перед ним два человека йобнулись. Так третьим и приехал.
   
закрийся ольгінцю

краще про мельдоній нам розкажи
Це мені?
Докажи !
Якшо ні - ти п7дер!
   
Брынзак

— А с женской частью команды все в порядке?

— Кроме Елены Пидгрушной – да. У нее острый бронхит, поедет в запасе.
https://realist.online/article/v-ukraine-net-uslovij-dlya-trenirovok-sbornoj-po-biatlonu-intervyu-s-vladimirom-brynzakom
   
Мені подобаються голандці на Олімпіадах. Приїдуть, нарублять купу медалів на коньках і поїдуть. Стабільно в 10-ці країн медалістів завдяки одному виду змагань.
Сьодні 1,2,3 місце в дівок на 3 км і 2 місце в шорт-треці в хлопів на 1,5 км  :D

Останнє редагування: 10 лютого 2018 15:41:50 від celtic
   
Нема чого волосся на сраці рвати . Ще купа стартів попереду . Все буде добре.
   
якась ХВОРОБЛИВА у нас збірна по біатлону...
   
Нема чого волосся на сраці рвати . Ще купа стартів попереду . Все буде добре.
Не так і багато.

Жіноче переслідування - там лише Віта при чистій стрільбі. Але конкуренток достатньо, тому малоімовірно.
Чоловічий спринт/переслідування. Хіба  Дмитро Підручний, але потрібно щоб дуже вже повезло.

Індивідуалки напевне найкращий шанс. При точній стрільбі Віта і Валя Семеренко, Юля Джима, Дмитро Підручний і Артем Прима цілком можуть претендувати на медалі.
Але 20 точних пострілів - то до Валі і Юлі. І відкритим залишаєтьсь запитання по фіз. пдготовці.

Масстарти практично без шансів. "Контактників" у нас всього двоє - Юля і Дмитро. Але на максимумі зараз усі суперники. Тому шанси також мінімальні.

Тому, як практично завжди, надія лише на жіночу естафету. Але і там не усе так просто. Німеччина і Франція нам не по зубам. Максимум бронза, за яку потрібно  боротися з Італією, Норвегією, Швецією,  Білоруссю. В яких шанси не гірші ніж наші.
   
Без медалей то такое.
Спринт особо никто и не ждал.
Спринт, особливо жіночий - то одна з наших "основних" дисциплін. А також вагомий показник готовності.
І вже зараз можна сказати, що  результати не вражають. Бо навіть Віта при чистій стрільбі не була б на подіумі. І це при тому, що з промахами практично усі.
Чисто, в першій десятці, відстрілялась лише Далмаєр
 
   
якась ХВОРОБЛИВА у нас збірна по біатлону...
Особливо після днів народжень...
не хочетьсЯ... але ж воно так...
   
У мужиков по итогам спринта Семаков даже в гонку преследования не попал. Бо на 78 месте.
Пидрушний с чистой стрельбой на 21 месте, лучший из наших. 48 сек проигрыш ходом первому месту
   
У мужиков по итогам спринта Семаков даже в гонку преследования не попал. Бо на 78 месте.
Пидрушний с чистой стрельбой на 21 месте, лучший из наших. 48 сек проигрыш ходом первому месту

підруЧний
   
підруЧний
Фігню якусь молов в мікрофон:
"Я чуть нє умєр на трасє, рукі-ногі не слушалісь, думал - нє доєду".
   
Ну все зрозуміло тоді,нема чого чекати.Серйозний допінг контроль і мабуть вирішили не ризикувати ,не кинули що треба в топку.А на таке що не ловиться в наших немає грошей.
   
Фігню якусь молов в мікрофон:
"Я чуть нє умєр на трасє, рукі-ногі не слушалісь, думал - нє доєду".

незвична погода
на етапах кубка світу -5 то вже багато
а тут -11 з вітром
   
підруЧний

Ну да. Сори, очепятка.
В принципе 48 сек отрыва интригу на гонку преследования оставляют. Но уж сильно он ходом много проиграл. У итальянца, который на 3 месте один промах и ПидруЧный ему в результате 40 сек програл. Это много!
   
Фігню якусь молов в мікрофон:
"Я чуть нє умєр на трасє, рукі-ногі не слушалісь, думал - нє доєду".

Це не він, а Прима молов. Підручний українською балакає.
   
Це не він, а Прима молов. Підручний українською балакає.
Тоді я помилився. Відходив борщ гріти.
   
Ну да. Сори, очепятка.
В принципе 48 сек отрыва интригу на гонку преследования оставляют. Но уж сильно он ходом много проиграл. У итальянца, который на 3 месте один промах и ПидруЧный ему в результате 40 сек програл. Это много!

так
дуже
враховуючі що віндіш не фуркад не бьо а такий самий звичайний біатлоніст як і підручний
   
так
дуже
враховуючі що віндіш не фуркад не бьо а такий самий звичайний біатлоніст як і підручний

Ну да, Губерниев все охал и ахал по поводу "не логичных" призеров.  :D типа кто бы мог подумать. И что " если бы был Шипулин"  :K
   
Но наши оч слабенько выступили.
   
В могуле наши дефачки даже квалификацию не прошли  :(
А кто- то тут писал, что чуть ли не Надежда на медаль в этом виде у нас есть.
   
Ну да, Губерниев все охал и ахал по поводу "не логичных" призеров.  :D типа кто бы мог подумать. И что " если бы был Шипулин:K

ну промазав би 3 рази на лежці як фуркад і бьо і був би в 4-му десятку
   
ну промазав би 3 рази на лежці як фуркад і бьо і був би в 4-му десятку

 :gigi:
   
Зараз переслідування, жінки. У нас хіба Віта 14-та, з відставанням 55 с від Далмаєр, 30 с від бронзи, може на щось сподіватися. Всі решта- масовка.
   
Зараз переслідування, жінки. У нас хіба Віта 14-та, з відставанням 55 с від Далмаєр, 30 с від бронзи, може на щось сподіватися. Всі решта- масовка.

зараз 46 секунд

все буде залежити від стрільби звичайно нуль макс 1 промах і надія буде
більше вже надій ніяких
   
віта 2 промахи
мабуть це все
   
Але сподівалась не довго. Два промахи на першій стрільбі.

Кузьміна рве.Далмаєр спокійно і врівноважено. Ну і у Вікової стрільба прорізалась.
   
Я болею за сборную США, особенно в горнолыжных видах, особенно девочек, все как на подбор, сегодняшнее золото в сноуборде  (tu)

Джеймі Андерсон
   
В Далмаєр сталеві нерви.Або її чимось заспокійливим обколюють.

Останнє редагування: 12 лютого 2018 12:31:15 від Лапайдух
   
Я болею за сборную США, особенно в горнолыжных видах, особенно девочек, все как на подбор, сегодняшнее золото в сноуборде  (tu)

Джеймі Андерсон
Показати зображення...

а я за збірну України
   
Далмаєр точна і на останній стрільбі - вітайте дворазову олімпійську чемпіонку.
   
все золото вже відомо
за срібло буде цікава боротьба
   
Кузьміна виграє срібло. Безкон буде бронзовим призером.
   
ну що? тепер чекаємо на чудо від Підручного?  ;)  :shuffle:
   
Кузьміна виграє срібло. Безкон буде бронзовим призером.

дві десятих секунди
   
ну що? тепер чекаємо на чудо від Підручного?  ;)  :shuffle:

Наши девченки к Олимпиаде подошли какие-то совсем квелые.
Такое впечатление, что перед самыми соревнованиями их с какой-то стройки "неожиданно" сняли, где они кирпич разгружали.
А тут...глядь...на Олимпиаду надо ехать  :shuffle:
Особенно Меркушина отжигает. Видать больше всех кирпичей перетаскала.
И что-то мне подсказывает, что окажется, что Пидручный где-то рядом с этой самой стройкой по ночам вагоны разгружал. И тоже втомился стрррашно... 8-)

Останнє редагування: 12 лютого 2018 12:54:35 від Камрад
   
Ну все зрозуміло тоді,нема чого чекати.Серйозний допінг контроль і мабуть вирішили не ризикувати ,не кинули що треба в топку.А на таке що не ловиться в наших немає грошей.
При цьому на підготовку олімпійців витрачено не так вже і мало грошей.  Я в ЗМІ чув, що 260 млн грн, і майже все на біатлон.

Трохи погуглив - правда.

Цитувати
Міністр молоді та спорту Ігор Жданов заявив, що з 2014-го по 2018 рік з бюджету було виділено 265,5 млн гривень на підготовку спортсменів до зимової Олімпіади-2018 у Пхенчхані.

У 2014 році виділено 26,27 млн гривень, у 2015 році - 48,98 млн гривень, у 2016 році - 59,61 млн гривень, у 2017 році - 107,21 млн гривень і 2018 році - 23,4 млн гривень.

https://dt.ua/SPORT/na-pidgotovku-sportsmeniv-do-olimpiadi-2018-vitracheno-265-5-mln-griven-zhdanov-266457_.html

Скільки розпиляли, цікаво?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія