Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Запуск економіки

Запуск економіки

Потрібно купити щось потрібне, може й не дуже потрібне, але регулярно. Їжа, одяг, послуги.
Велику суми грошей тримати на картках українських банків. Можна трохи втратити через девальвацію та інфляцію. Але саме через це інфляція та девальвація будуть меншими. На чорний день можна тримати готівку в доларах. Але на картках пару (тисяч) гривень не завадить. Для оплати комуналки та іншого. Бо пхати готівку в термінал довго та незручно.
   
Re: Запуск економіки

Моя родина нічого не знімала з початку війни. Всюди, де можна, користуюсь карткою. Готівка тільки на сільському базарі.
   
Re: Запуск економіки
ATF

Я через місяць стану безробітним. Ото запущу економіку.  (tu)
   
Re: Запуск економіки



Мільйони втратили роботу, бізнес і взагалі не мають засобів до існування.
Можливо потрібне якесь безвідсоткове кредитування Нацбанком громадян через комерційні банки щоб з'явився попит
   
Re: Запуск економіки

https://youtu.be/lO7fS-4hSDM
Мільйони втратили роботу, бізнес і взагалі не мають засобів до існування.
Можливо потрібне якесь безвідсоткове кредитування Нацбанком громадян через комерційні банки щоб з'явився попит
Безусловный доход подходит именно для этого. Реализовать на практике можно через Дію.
   
Re: Запуск економіки

Я через місяць стану безробітним. Ото запущу економіку.  (tu)

welcome to the club )
   
Re: Запуск економіки
ATF

welcome to the club )

Найсмішніше, що таких небораків серед моїх знайомих 20%.  В різних фірмах та банках.
І це не робітничі спеціальності.

Але одне надихає.

Наразі немає причин для девальвації гривні. Фінансова система – стабільна, а міжнародні резерви навіть зростають. (10 квітня 2022, 18:04)
Жодних передумов для знецінення гривні немає. Про це в ефірі телемарафону розповів голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

https://economy.24тв/getmantsev-zapevniv-shho-grivnya-ne-bude-znetsinyuvatis_n1945967
   
Re: Запуск економіки

Найсмішніше, що таких небораків серед моїх знайомих 20%.  В різних фірмах та банках.
І це не робітничі спеціальності.

Все будет хорошо ) Уверен в этом.
   
Re: Запуск економіки
ATF

Все будет хорошо ) Уверен в этом.

Я теж крокую з оптимізмом по життю. 90-ті прокрокував +\- нормально. То й тут проскакаю.
   
Re: Запуск економіки
ATF

В одній державній конторі людям, що на віддаленій роботі змушують вийти в офіс. Інакше звільняють. Віддалена робота чи в офісі на продуктивність не впливає.
таке враження, що треба скоротити і все ))
   
Re: Запуск економіки

В одній державній конторі людям, що на віддаленій роботі змушують вийти в офіс. Інакше звільняють. Віддалена робота чи в офісі на продуктивність не впливає.
таке враження, що треба скоротити і все ))
Может в державных удаленка не предусмотрена. Нет в законе.
   
Re: Запуск економіки

   
Re: Запуск економіки
ATF

Может в державных удаленка не предусмотрена. Нет в законе.

Авжеж. От ковід і два місяці війни була дозволена. А тут БАЦ! І  закінчилась.  :D
   
Re: Запуск економіки

у 70% жителей бабла тольк на пожрать, а вы про много денег на каратах )))Народ в кредитах по самые уши.
   
Re: Запуск економіки

https://youtu.be/lO7fS-4hSDM
Мільйони втратили роботу, бізнес і взагалі не мають засобів до існування.
Можливо потрібне якесь безвідсоткове кредитування Нацбанком громадян через комерційні банки щоб з'явився попит
для запуску економіки потрібно запустити виробника.
лише так працює економіка.
Кредит виробнику-запуск виробництва-продукція-оплата праці-погашення кредиту
   
Re: Запуск економіки

  Формула економічного процвітання Адама Сміта проста: Мир, свобода приватної ініціативи, легкі податки.
  Буде це все - буде економіка процвітати.
  А так...  :shuffle:
   
Re: Запуск економіки

Моя родина нічого не знімала з початку війни. Всюди, де можна, користуюсь карткою. Готівка тільки на сільському базарі.

Я так, для розуміння ситуації, бо ви ж писали що знаходились в напів облозі (чи я десь путаю?), то прошу поділитись, як у вас вдалось без доступу до банкоматів і відділень банків отримувати нал?
   
Re: Запуск економіки

Я так, для розуміння ситуації, бо ви ж писали що знаходились в напів облозі (чи я десь путаю?), то прошу поділитись, як у вас вдалось без доступу до банкоматів і відділень банків отримувати нал?

У нас в АТБ і Сільпо на касах можно було зняти з карти до 6000 грн. Поки працювали вони.
   
Re: Запуск економіки

У нас в АТБ і Сільпо на касах можно було зняти з карти до 6000 грн. Поки працювали вони.

У вас можливо. Але мені цікаво від пані почути про умовну Димерку (де ні атб, ні сільпо немає)?

Кстаті, розібрались, хто чергу за хлібом в Чернігові  розстріляв? Чи як?

   
Re: Запуск економіки

Щоб суркісам було куди повертатися?  (tu)
   
Re: Запуск економіки

https://twitter.com/view/status/1523363703630233601

Для кацапа, якщо цегляна хата, то вже місто, а не село.
   
Re: Запуск економіки

Гетьманцев усе запустить !Он знает как .Этот запуск прочуствуют все.
   
Re: Запуск економіки

А мне чтоб запуститься нормально надо покупать валюту, чтоб расплатиться с иностранными партнёрами и иметь возможность перевести за границу., но её банки не продают и не переводят. Как запускать? Молчу уже что надо периодически к ним бы ездить. Тут сколько сахар не говори, во рту слаще не станет.
   
Re: Запуск економіки


Необхідні і важливі рішення, які ніхто не стане втілювати в життя (чи таки наважаться?).
   
Re: Запуск економіки

Я теж крокую з оптимізмом по життю. 90-ті прокрокував +\- нормально. То й тут проскакаю.

В 90-ті років на 25-30 молодше був. Та й не можно рівнять сегодення і 90-ті.
   
Re: Запуск економіки

Барабашова типа запускает экономику :facepalm:

Была типа складская аренда до февраля включительно 8000 грн.
Стала 12000 с марта месяца.
Плюс еще 4000 если вы еще торговать будете (tu)
Хотитете допустим сегодня начать работать или забрать товар то аренду нада заплатить по новым тарифам за март, апрель и май и то шо вы не имели возможности работать никого не ипеть.
То шо у вас сгорел магазин или склад с товаром и оборудованием администрацию не ипеть, это ваши проблемы и администрация за это никакой ответственности не несет но если вы все потеряли то аренду все равно нада заплатить, вам обязательно позвонят и требовательно напомнят шо даже если сгорело то платить нада и вовремя :facepalm:

П.С. расценки на маленький магазинчик
   
Re: Запуск економіки

 (tu)

з такими друзями...
   
Re: Запуск економіки

а що не можно просто взяти і торгувати на вулиці? в києві так і торгують.
   
Re: Запуск економіки

  Формула економічного процвітання Адама Сміта проста: Мир, свобода приватної ініціативи, легкі податки.
  Буде це все - буде економіка процвітати.
  А так...  :shuffle:
И поэтомув  Украйне необходимо буквально немедленно  ПОЛНОСТЬЮ освободить частную инициативу в малом бизнесе ! освободить от ЛЮБОГО вмешательства ЛЮБЫХ госслужащих в ведение малого бизнеса ПОЛНОСТЬЮ Единственный налог- автоматически начисляемый НДС. На вопль- а как же налоги-неполученные налоги погашаются значительно большими миллиардами финансовой помощи Украине.
 Что даст возможность малой частной инициативе находить и удовлетворять оплачиваемый спрос товаров и услуг. даст зароботок как инициативным украинцам так и тем.кто пойдёт к ним в найм! Государство может  делать предоплачиваемые заказы для  ведения свой деятельности, а также для армии.
Украинцы уже показали свою способность саморганизоваться в горизонтальные структуры волонтёрства для удовлетворении потребностей ВСУ!
Пришло время навсегда уничтожить азаровщину.специаль но заточенную для уничтожения частной инициативы украинцев в малом и среднем бизнесе!
   
Re: Запуск економіки

И поэтомув  Украйне необходимо буквально немедленно  ПОЛНОСТЬЮ освободить частную инициативу в малом бизнесе ! освободить от ЛЮБОГО вмешательства ЛЮБЫХ госслужащих в ведение малого бизнеса ПОЛНОСТЬЮ Единственный налог- автоматически начисляемый НДС. На вопль- а как же налоги-неполученные налоги погашаются значительно большими миллиардами финансовой помощи Украине.
 Что даст возможность малой частной инициативе находить и удовлетворять оплачиваемый спрос товаров и услуг. даст зароботок как инициативным украинцам так и тем.кто пойдёт к ним в найм! Государство может  делать предоплачиваемые заказы для  ведения свой деятельности, а также для армии.
Украинцы уже показали свою способность саморганизоваться в горизонтальные структуры волонтёрства для удовлетворении потребностей ВСУ!
Пришло время навсегда уничтожить азаровщину.специаль но заточенную для уничтожения частной инициативы украинцев в малом и среднем бизнесе!
те що Гетьманцов дозволяє собі гавкати все більш і більш (перший місяць мовчало падло), говорить про те що ніхто його гнати не збирається.
   
Re: Запуск економіки

Я через місяць стану безробітним. Ото запущу економіку.  (tu)

О! Ну шо, пришли ваши ? Ты наконец-то довольная ?
   
Re: Запуск економіки

АТ "Укрзалізниця" фіксує поступове зростання вантажних перевезень: у перші дні війни залізниця перевозила 150 тис. тонн на добу, від початку травня - 300-310 тис. тонн.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба компанії.

"До війни Укрзалізниця вантажила в середньому 700 тис. тонн вантажів на добу. У перші дні війни цей показник впав до 150 тис. тонн. Уже в березні вдалося щодоби вантажити 250 тис. тонн, у квітні — 295 тис. тонн, а від початку травня — 300-310 тис. тонн", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що найбільше зростання фіксується у перевезенні зерна — плюс 86%. Крім того, удвічі зросли показники перевезень будівельних матеріалів. При цьому Укрзалізниця докладає максимум зусиль, щоб переорієнтувати експорт до ЄС та Бессарабії.

https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/3482638-ukrzaliznica-fiksue-zrostanna-vantaznih-perevezen.html
   
Re: Запуск економіки
IP

Я через місяць стану безробітним. Ото запущу економіку.  (tu)

вступай в ЗСУ, якщо візьмуть...
   
Re: Запуск економіки

Після перемоги в Україні потрібна нова економічна система і податкові канікули
   
Re: Запуск економіки

Після перемоги в Україні потрібна нова економічна система і податкові канікули

Це все потрібне ЗАРАДИ перемоги
   
Re: Запуск економіки
ATF

О! Ну шо, пришли ваши ? Ты наконец-то довольная ?

Не зрозумів?
   
Re: Запуск економіки

потроху оживає, але дуже важко із закупівлями необхідної сировини за межами України
щотижня чергове ускладнення від уряду, хз для чого ця надлишкова регуляція (насправді зрозуміло для чого)
   
Re: Запуск економіки

Не оживає. По києву бачу намагання перезапуститися, але майже повну відсутність попиту. Один знайомий барига (аудіообладнання для авто) казав мені, що попит -90% від довоєнного. Інші скорочують точки продажу, і будуть скорочувати далі до осені.

Хоча наче вакансії на 18-20 тис ще є, не знаю їх актуальність
   
Re: Запуск економіки

Я через місяць стану безробітним. Ото запущу економіку.  (tu)

я уже. в процессе,  последние выплаты получил, дольше держать оставшихся сотрудников нет возможности и смысла- перспективы разблокировки портов не просматриваются

как и вообще перспективы запуска экономики.пока война.
какой запуск,  йопт, "запустить" хотя бы бензин

   
Re: Запуск економіки

Після перемоги в Україні потрібна нова економічна система і податкові канікули
Для малого и среднего бизнеса в Украине это необходимо  СДЕЛАТЬ НЕМЕДЛЕННО!!!!
Потому что идеология частного бизнеса проста-" Найди спрос и удовлетвори его!"
 В этом процессе предприимчивые люди САМИ находят для себя занятие. САМИ организуют бизнес, САМИ его ведут и САМИ зарабатывают для себя на жизнь м САМИ платят наёмным работникам.
 Не требуя от Государства НИЧЕГО КРОМЕ-НЕ МЕШАЙТЕ,НЕ УНИЧТОЖАЙТЕ НАС АЗАРОВЩИНОЙ!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія