Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шось у Маска пішло не так.

Шось у Маска пішло не так.

Масово скорочує народ. Вже 1200 скоротив з Тесли та Солар сіті
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

є пруф?
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

а може навпаки, все добре. Коли розбудовується і налагоджується виробництво, потрібно набагато більше працівників, ніж для експлуатації.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Щось знає, мабуть.
А кого скоротив - манагерів, технарів чи допоміжний персонал?
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

может он роботов внедряет?  :-)o
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Масово скорочує народ. Вже 1200 скоротив з Тесли та Солар сіті

В гілці про Маска я вже писав, що його бізнес, всі три його компанії, тримається виключно на вливаннях з бюджету. Маск геніальний розпильщик бюджету.

Якщо Трам виконає свої передвиборчі обіцянки і таки рубане зелені субсидії, то Маск не те що скорочуватиме персонал - він взагалі закриє Теслу і Солар Сіті. Збанкротує.

Залишиться лише SpaceX. Тому що на сьогодні це чи не єдина реальна альтернатива московитам по запусках в космос. А американці хочуть позбавитись від монополіі московитів. Тому субсидуватимуть і далі. Поки не з‘явиться інший американський космічний проект.

Детально про все тут:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=980055.0

Останнє редагування: 26 жовтня 2017 21:53:40 від Маковій
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

может он роботов внедряет?  :-)o
так він же проти штучного інтелекту
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

В гілці про Маска я вже писав, що його бізнес, всі три його компанії, тримається виключно на вливаннях з бюджету. Маск геніальний розпильщик бюджету.

Якщо Трам виконає свої передвиборчі обіцянки і таки рубане зелені субсидії, то Маск не те що скорочуватиме персонал - він взагалі закриє Теслу і Солар Сіті. Збанкротує.

Залишиться лише SpaceX. Тому що на сьогодні це чи не єдина реальна альтернатива московитам по запусках в космос. А американці хочуть позбавитись від монополіі московитів. Тому субсидуватимуть і далі. Поки не з‘явиться інший американський космічний проект.
пілотовані пуски.
і то ще є китай. решта всі кому не лінь супутники фігачать, аж гай шумить.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

а може навпаки, все добре. Коли розбудовується і налагоджується виробництво, потрібно набагато більше працівників, ніж для експлуатації.

У нього ніхуя ще не  розбудовано
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

То коли вже ці фокусніки на Марс летять ?  B-)
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Там больше оргизменения. Много левых людей оказалось, которые не потянули
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Маск збирається повертатись додому, на Марс  X(
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

может он роботов внедряет?  :-)o

Вайнштайн теж був проти дискримінації жінок  :gigi:
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

https://www.theverge.com/2017/10/25/16545956/tesla-solarcity-layoff-firing-elon-musk
Tesla says the terminations are part of a normal performance review process, but half a dozen former employees told CNBC they were blindsided by the dismissals....
Six anonymous employees told...
і кому вірити?
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Судя по книге про него такие ситуации возникают периодически.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Производитель электрокаров Tesla объявил о сокращении нескольких сотен сотрудников. Среди уволенных — инженеры, менеджеры и рабочие. Представители Tesla настаивают, что это оптимизация персонала после ежегодного аудита, а не массовые сокращения.

Некоторые работники получили бонусы, и компания рассчитывает заполнить большую часть освободившихся вакансий. Точное количество уволенных представители Tesla не называют. По данным Mercury News, автопроизводитель сократил от 400 до 700 человек. Об этом корреспонденту издания сообщили сотрудники Tesla.

«Как и в любой крупной компании, в Tesla работает 33 тысячи человек, после кадрового аудита иногда бывают увольнения», — пояснил представитель компании.

В третьем квартале 2017 года Tesla выпустила 260 автомобилей Model 3 вместо запланированных 1500. По мнению основателя Tesla Илона Маска, это произошло из-за «узкого места» (bottleneck) на производстве. Подробности он не раскрыл. В списке ожидания Model 3 стоят более 450 тысяч клиентов.

Позже издание WSJ предположило, что Tesla не справляется с поставками Model 3 из-за ручного труда на производстве: на заводе компании долгое время не было автоматизированной линии по сборке машин.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Tesla says the terminations are part of a normal performance review process, but half a dozen former employees told CNBC they were blindsided by the dismissals....
Six anonymous employees told...
і кому вірити?

Один фінансово зацікавлений проти дев'яти лише з вірогідністю певної емоційної зацікавленості  - ну не знаю....
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

пілотовані пуски.
і то ще є китай. решта всі кому не лінь супутники фігачать, аж гай шумить.

Я мав на увазі всередині США. Американці робитимуть все, щоб мати власний вихід в космос. Щоб не залежати ні від кого. Тому поки не з‘явиться інший успішний космічний проект в середині США, уряд фінансуватиме масковий SpaseX.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

розганяє нахуй нерадивих намитів  :gigi:
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Производитель электрокаров Tesla объявил о сокращении нескольких сотен сотрудников. Среди уволенных — инженеры, менеджеры и рабочие. Представители Tesla настаивают, что это оптимизация персонала после ежегодного аудита, а не массовые сокращения.

Некоторые работники получили бонусы, и компания рассчитывает заполнить большую часть освободившихся вакансий. Точное количество уволенных представители Tesla не называют. По данным Mercury News, автопроизводитель сократил от 400 до 700 человек. Об этом корреспонденту издания сообщили сотрудники Tesla.

«Как и в любой крупной компании, в Tesla работает 33 тысячи человек, после кадрового аудита иногда бывают увольнения», — пояснил представитель компании.

В третьем квартале 2017 года Tesla выпустила 260 автомобилей Model 3 вместо запланированных 1500. По мнению основателя Tesla Илона Маска, это произошло из-за «узкого места» (bottleneck) на производстве. Подробности он не раскрыл. В списке ожидания Model 3 стоят более 450 тысяч клиентов.

Позже издание WSJ предположило, что Tesla не справляется с поставками Model 3 из-за ручного труда на производстве: на заводе компании долгое время не было автоматизированной линии по сборке машин.

Це трохи застарілі новини. Вчора кілька сотень поперли з Солар Сіті. Всього 1200
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

З іншого боку, в Тесли зараз відкрито більше 2000 вакансій
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

З іншого боку, в Тесли зараз відкрито більше 2000 вакансій

Бардак повний
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Бардак повний

Проблемы быстрого роста и слабой работы HR Департамента
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Бардак повний

Це побочний ефект від постійного непланованого заповнювання позицій по всім відстаючим напрямкам. Коли багато проектів перед запуском у виробництво закінчилось, приоритети де потрібні ресурси змінються. Тому і одночасно йдуть звільнення та набір працівників.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Це не реальні вакансії. Типовий трюк для піара.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Як тесла може бути збитковою при ціні 200 штук $?
І до речі, шота довго він ту гігафекторі будує
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Маску походу кінець. Без дотацій він не може, рівно як Ахмєтов. Обамовська прикормлена шавка
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Як тесла може бути збитковою при ціні 200 штук $?
І до речі, шота довго він ту гігафекторі будує

Поперше 100 штук, а подруге, якщо повинен дуже швидко організувати випуск сотень тисяч машин на рік - то може
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Tesla почти догнала Ford (NYSE: Ford Motor Company [F]) по рыночной капитализации (притом что Tesla продала за прошлый год 80 тыс. автомобилей, а Ford — 6,65 млн).

   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Це не реальні вакансії. Типовий трюк для піара.

В ти це знаєш тому що...?
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Тому що у мене самого є HR. Я в курсі.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.
h2o

возможно, автоматизация

интересно, в designated survivor в одной из последних серий персонаж явно списаный с маска об этом прямо говорил, что в ближайшие годы планирует полностью автоматизировать процесс сборки автомобилей, упоминалась цифра в 50000 рабочих мест B-)
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Як тесла може бути збитковою при ціні 200 штук $?
І до речі, шота довго він ту гігафекторі будує

витрати на розробку і досліження, а також одноразові витрати такі як на підготовку виробництва, можуть бути значно вищі ніж поточні надходження.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

нет никакого Маска. Это все финансирующиеся оборонкой программы НАСА,  которое прикрывается частным лицом чтоб негры бронкса не пистели что велферовские деньги тратятся на всякую херню
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

В ти це знаєш тому що...?

Я сам був свідком подібного. Не в такх масштабах, не тисячі вакансій, але десятки вакансій виставляли без всякої потреби. Резюме не читаючи стирали.

На запитання навіщо морочити нещасним людям голови, відповідь - вакансії підвищують рейтинги компанії.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Я сам був свідком подібного. Не в такх масштабах, не тисячі вакансій, але десятки вакансій виставляли без всякої потреби. Резюме не читаючи стирали.

На запитання навіщо морочити нещасним людям голови, відповідь - вакансії підвищують рейтинги компанії.


+++
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Тому що у мене самого є HR. Я в курсі.

Відсутній прямий зв’язок. Присутні спекуляції.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Відсутній прямий зв’язок. Присутні спекуляції.

 Я кажу виключно те що знаю. 90% "вакансій" це піар. От сам посуди які вакансії при масових скороченнях
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Я сам був свідком подібного. Не в такх масштабах, не тисячі вакансій, але десятки вакансій виставляли без всякої потреби. Резюме не читаючи стирали.

На запитання навіщо морочити нещасним людям голови, відповідь - вакансії підвищують рейтинги компанії.

Який саме рейтинг та де він публікується?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія