Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хтось вже отримав Covid-сертифікат через додаток "Дія"?

пам'ятаєш, яак тебе на загранпачпорт фоткали?  :gigi: Освітлення таке, щоб не було тіні, прямо в пику, фон світлий, не рябий
Тоді с другої-третьої спроби вийде
Й да, пару дні до того не пий, щоб синців під очима не було  :lol:

Мені, як робив закордонний паспорт, машина просто відмовилася визнавати мої відбитки пальців за людські. Просто сказала, що не визнаємо вас за людину. Так паспорт і зробили без відбитків, лише записали в паспорті, що відбитки зробити неможливо  8-)
   
 :dance3:

   
і "Дію" бачив тільки на фотках у фесбуці?
"Ви всьо врьоті!"
   
чому більше всіх верещать ті, хто за кордон не їздить і "Дію" бачив тільки на фотках у фесбуці?  :S
У тебе настільки хyйово з пам'яттю?



Чи то всі в постах Дії брешуть? Агенти Кремля?
   
Боже, як же охуєнно!

   

Так що про польських - брехня. Маєте посилання, де прикордонники повернули людей з паперовими сертифікатами?
Про паперові ще не маю - сам чекаю підтвердження. Люди показували в Дії - все ОК.
   
понятно, в государственной сказали, что им запретили выдавать.
ЩО??? сімений лікар видруковує сертифікат міжнаодний.
завіряє печаткою своєю. і поліклініки.

люди по такому вже їздять (в туреччину, точно знаю.)

   
Сцуко, починаю розуміти, як Цепеш став Імпалером  :gigi:
   
Не знаю про румунських
   
Дарую лайфхак, хвупчики.
Коли проходите оте фейс-айді - уважно слідкуйте за повідомленнями застосунку.
Не змінюйте положення макітри, доки не скаже щось схвальне. Не поспішайте.
Коли це затямив - все проскочило на ура.
Здається, вже писав - усміхнуло, що вдала спроба була на фоні грудей милої жінки.. B-)
Отже - саме тло програмі не є суттєвим.
   
Отже - саме тло програмі не є суттєвим.
Абсолютно. Рухати головою неквапливо, в зеленій рамці, мене впізнало після 2х рухів всього.
   
Мені довелося видалити додаток і встановити знов, бо вилітало після верифікації обличчя. Як писали вище коли додаток фоткає обличчя, телефон має бути достатньо близько і краще щоб було денне рівне світло.
   
Паперові сімейний видав, але треба їхати у стару поліклініку і ставити ще якусь додаткову печатку.
   
Паперові сімейний видав, але треба їхати у стару поліклініку і ставити ще якусь додаткову печатку.
Так, 2 печатки від сімейного + 2 печатки від поліклініки.
   
Рухати головою неквапливо, в зеленій рамці
Отож. І обов'язково дочекатись схвальної репліки в одному положенні.
ЗІ. Застосунок ліпив не дуже розумний спеціаліст, юзабіліті - так сєбє, але все працює.
   
У мене і дружини ОК, отримали через "Дію" після отримання 2 доз.
   
ЩО??? сімений лікар видруковує сертифікат міжнаодний.
завіряє печаткою своєю. і поліклініки.

люди по такому вже їздять (в туреччину, точно знаю.)

Показати зображення...
а какой мне смысл врать? )))

Что мне сказала мой семейный то и пишу, в ИФ так значит :)
   
Re: Хтось вже отримав Covid-сертифікат через додаток "Дія"?
Tom

Фейс айді порівнює мордуліца людини що дивиться в камеру з тією мордою, що в цифровому паспорті (загран чи картка). Отже коли робите діюпідпис треба зробити свій фейс таким, як на цифровому документі, що вже є в діі. Наприклад, в мене на заграні ледве помітна посмішка, що трохи розтягнуло навколишні м'язи обличчя. Поки я не зробив собі точно такий фейс, як на паспорті нічого не виходило разів 100. Потім неочікувано все вийшло з першого разу
   
Боже, як же охуєнно!

Показати зображення...
у меня три отказа было - не находила дия :(

вот вчера еще раз попробовала и случилось чудо)
   
люди по такому вже їздять (в туреччину, точно знаю.)

Не знаю как сейчас, но в августе туркам никакой сертификат и нафиг был не нужен... А в ЕС без QR кода та писулька до задницы..
   
Так, я коли воно пише "Відмінно" - що тоді має бути?
   
Ну, молодець я, і що далі?
   
Ну, молодець я, і що далі?
Скільки спроб було? Якщо більш ніж 50, то лише зміна смартфону, тобто камери.
   
Скільки спроб було? Якщо більш ніж 50, то лише зміна смартфону, тобто камери.

А якщо позитивний кінець, то що має бути?
   
Короче, тупа куйня, і зроблена тупими підарасами  :facepalm:
   
А якщо позитивний кінець, то що має бути?

Напише "ок, ідентифіковано" і покаже обидва сертифікати.
   
Короче, тупа куйня, і зроблена тупими підарасами
Не нервуй, встанови Дію на телефон мами, доньки тощо і попробуй. Я ж писав - дружина крутила головою дві доби, а потім на іншому смарті все вийшло з першого разу.

Крім того - я б поостерігся тримати сертифікат на телефоні, на якому все ж вдалося згенерувати сертифікат з 55ї спроби.
Бо при якомусь збої з показом на кордоні, ти повинен мати змогу згенерувати його знов максимум з другої спроби.
   
Болгарія ніхто не скасував qr код на кордоні
   
Ну тоді не пощастило. Саппорт Дії мені не допомогли, я послав нахyй разом із застосунком. Кожне повідомлення в  Фейсбуці завалено повідомленнями, що не можуть пройти відеоідентифікацію.
неча на зеркало пенять, коли рожа крива.
   
А в чому проблема, щоб за замовчування завантажити сертифікати усім, хто їх отримав? Нахрена той "підпис" (який вони не можуть зробити)?
   
б***ь, тупі, галімі підараси  :facepalm: Хоча, може я даремно жену на ЛГБТ-товариство  8-)
   
А в чому проблема, щоб за замовчування завантажити сертифікати усім, хто їх отримав? Нахрена той "підпис" (який вони не можуть зробити)?
ще логічніше, що показуєш паспорт, а кому треба хай дивиться в базі.
   
ще логічніше, що показуєш паспорт, а кому треба хай дивиться в базі.
+++
тут писали що вже є якась супер-пупер інтеграція з укр. базою даних по вакцинації.

(якщо вона є, звівсно)
   
Тобто, що ми маємо? Я вже отримав ковід-сертифікат в паперовому вигляді. Але він недісний, бо без QR-коду. Отримати в "Дії" сертифікат з QR-кодом не можу, тому що не працює крива програмка підпису, причому незрозуміло, нікуя той підпис потрібен  :facepalm1: Це все називається діджи-їбаналізація  :facepalm:
   
Йопт, трішки заспокоюсь і потім спробую ще. Бо зараз вже не в стані, хочеться все куярить навколо  :gigi:
я буквально микродвижения головой делала, чтоб совпало. и еще момент: между процессом подписи и идентификацией сертификата было расстояние примерно в час времени. т.е место, освещение, состояние моей ряшки, время суток было идентично. может, это тоже влияет. вот вечером я трахалась часа 2 с получением подписи и не смогла, а утром при нормальном освещении и то получилось, и другое.

дерзай)
   
я буквально микродвижения головой делала, чтоб совпало. и еще момент: между процессом подписи и идентификацией сертификата было расстояние примерно в час времени. т.е место, освещение, состояние моей ряшки, время суток было идентично. может, это тоже влияет. вот вечером я трахалась часа 2 с получением подписи и не смогла, а утром при нормальном освещении и то получилось, и другое.

дерзай)

Може завтра буде сонячно, і спробую ще. Бо зараз хмари, і темнувато  :facepalm:  :X
   
Тобто, що ми маємо? Я вже отримав ковід-сертифікат в паперовому вигляді. Але він недісний, бо без QR-коду. Отримати в "Дії" сертифікат з QR-кодом не можу, тому що не працює крива програмка підпису, причому незрозуміло, нікуя той підпис потрібен  :facepalm1: Це все називається діджи-їбаналізація  :facepalm:
да незрозуміло. Нафіга вертіти головою, якщо видає сертификат з фото, яке в паспорті.
   
вот вечером я трахалась часа 2
(tu)
   
я буквально микродвижения головой делала,

неча на зеркало пенять, коли рожа крива.

Вело підар
   
Ну от, я заходжу в "Дію". І бачу там свій закордонний паспорт і довідку про код податковий. Молодці, тут без питань. І чому б там не бути ще й цьому ковід-сертифікату? І щоб бачив його тільки я? Навіщо мені ще й скручувати собі голову, роблячи їхній "підпис"?  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія