Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приняли!!! 1558-1 прийнято - 229 голсосів. Усіх Хочу . !

Ще раз кажу. Я би теж хотіла бачити компенсаційні джерела.

За звичай, такі кунштюки є тригером переключення країни в режим соціального вибуху( революції)
Що і буде компенсацією переколивання системи , яка не має негативного зворотнього зв*язку.
В нашому випадку це мала бути повна зміна еліт і  справжні реформи після Майдану - 2. Чого не відбулося.
Такі системи без зворотнього зв*язку  руйнуються. Нічого особистого . ТАУ ( теорія автоматичного управління )

   
никто на банки ничего не повесит. есть 2 варианта, или государство (т.е. ты) компенсируешь напрямую банку, либо государство (т.е. опять ты) компенсирует вкладчикам через фонд страхования.

Ну, подождьом. Бо якщо конкретний механізм цього всього буде закінчуватися на якійсь нещасній бабці з її 1200 грн пенсії, то получицця повна хуйня. Вибачаюсь на цьому слові.
   
Джерала - банкі. Вже це розтулмачено в попередніх сторінках.
.......................................
Є ще одне джерело, про яке ніхто не згадує.

За рахунок власних коштів депутатів-гололосувальників.
   
ну ты ж винишь бравших кредит? Так что начни с себя. А назад точно не открутишь - надо было думать, кому кредиты даешь, теперь поезд ушел
тю-тю!
слышишь?
Альо, дядя, я висів бакси - я віддав бакси, хоч то і було важче. Я їх не виню, я просто хочу, щоб люди відповідали по своїх зобов"язаннях.
   
отож...
тому і недовіра манюпаса до того закону...
у нас и так половина банков не выполняет норматив адекватности капитала, осталось им йобнуть балансы этим законом и у большей части будет отрицательный капитал. :laugh:
   
Ну, подождьом. Бо якщо конкретний механізм цього всього буде закінчуватися на якійсь нещасній бабці з її 1200 грн пенсії, то получицця повна хуйня. Вибачаюсь на цьому слові.
бабка так и будет получать свою 1200, но может популисты поднимут до 1300. но курс будет 50 :gigi:
   
І ще раз кажу - в такому випадку, потрібно компенсувати різницю у відсотках між гривневими кредитами та валютними гривневим позичальникам, хіба не лоігчно?
Крім того, от після подібної перетурбації вже точно ніхто в гривні брати не захоче кредити.
   
А може є мета зарубати одним ударом всі приватні банки? Залишаться тільки державні, і Приват мабуть вистоїть. Плюс з іноземним капіталом типу Кредобанку і ПроКредиту.
Тоді це гарантований успіх, мабуть так і буде.
   
Цей закон просто плювок у всіх пенсіонерів, з яких утримують відсотки і при цьому пробачають частину кредиту лохам.
   
бабка так и будет получать свою 1200, но может популисты поднимут до 1300. но курс будет 50 :gigi:

Я це і мала на увазі. :)
   
1.
Теза перша — про парламент. Буквально три дні тому я писав, що парламент недієздатний. Вчорашній день довів це безпомилково. Цей парламент являє собою загрозу національній безпеці і національному виживанню. Наступний парламент буде ще гіршим, там буде ще більше популістів та ще більше Окупаційного Блоку. Вихід поки що один: парламент треба терміново переформатувати. Створити фракцію чесних і розумних, хоч би якою малою вона була. Зламати нинішній поділ на фракції як штучні стіни, які ділять не по цінностях, а по випадковостях. Працювати для свого виборця, який є, який пильно слідкує і буде вірним. І зайняти кругову оборону. Як в Донецькому аеропорту.
У нас там если десяток таких соберется - уже хорошо.  :(  Лично я отношусь хотя бы частично положительно к Найему, Лещенку, Арьеву, ну может среди неизвестных несколько ещё есть. Ярош, Билецкий и прочая подобная компания депутатами по сути не являются, ходят не чаще ахметова в свое время. Как по мне, то идеальный вариант - срезать парламент до человек 50, провести выборы не по партийным спискам, а чисто по именам, никаких коалиций и терок, просто голосование большинством с обязательной отчетностью каждого депутата, почему он проголосовал так или не так. Никаких прогулов, никаких голосований не за себя и т.д.  Фантастика, конечно, но терпеть нынешний цирк уже становится невозможным :( 
   
Да ну? Наоборот, народ, освободившийся от хреновых обязательств, снова сможет брать кредиты - а значит, будет куда вкладывать.

А это хреновый сигнал для общества в целом. Жулики снова увидев безнаказанность будут жировать, остальные снова в жопе.
Так мы экономику и малый и средний не поднимем никогда. Все должны жить по средствам.
   
нежопоблочна опозиція в ВР нам вкрай потрібна
   
никто на банки ничего не повесит. есть 2 варианта, или государство (т.е. ты) компенсируешь напрямую банку, либо государство (т.е. опять ты) компенсирует вкладчикам через фонд страхования.

Рефінанс. В найближчий час.
   
І ще раз кажу - в такому випадку, потрібно компенсувати різницю у відсотках між гривневими кредитами та валютними гривневим позичальникам, хіба не лоігчно?
Крім того, от після подібної перетурбації вже точно ніхто в гривні брати не захоче кредити.

А ні в чому іншому він і не візьме. Валютні кредити давно вже не видають. Це проблема 2007 року.
   
збільшення курсу і подальше здорозчення кредитів...
банки захочуть відбити втрати за рахунок манюпасів...
   
А може є мета зарубати одним ударом всі приватні банки? Залишаться тільки державні, і Приват мабуть вистоїть. Плюс з іноземним капіталом типу Кредобанку і ПроКредиту.
Тоді це гарантований успіх, мабуть так і буде.
и что государство будет делать с кучей банков с отрицательным капиталом?
думаешь иностранцы захотят еще вливать бабла при таком расладе? наивно
   
Рефінанс. В найближчий час.
это и есть первые вариант. причем беззалоговый. ибо все уже заложили. тот же беня уже до мышей дое*ался, самолеты позакладывал :gigi:
   
там нема ніяких заборон, жодних "тільки" і нічого не згадується про розрахунки
долляр повинен бути прописаний як грошова одиниця в нормативних актах чинного українського законодавства. якщо цього нема, банки або видавали кредити у гривнях або взагалі факт видачі кредитів не можна трактувати як фінансову операцію. це все рівно що банк машинами кредити видавав би, наприклад.  таким чином вимагати у клієнтів виплату боргів за курсом зростаючого долляра нема ніяких причин. або можно говорити о гривнях на момент одержання кридиту а бо взагалі люди можуть ціх шахраів посилати куди подалі
   
збільшення курсу і подальше здорозчення кредитів...
банки захочуть відбити втрати за рахунок манюпасів...

не виключено, що, це буде маленька частка від того, що, відбили
   
долляр повинен бути прописаний як грошова одиниця в нормативних актах чинного українського законодавства. якщо цього нема, банки або видавали кредити у гривнях або взагалі факт видачі кредитів не можна трактувати як фінансову операцію. це все рівно що банк машинами кредити видавав би, наприклад.  таким чином вимагати у клієнтів виплату боргів за курсом зростаючого долляра нема ніяких причин. або можно говорити о гривнях на момент одержання кридиту а бо взагалі люди можуть ціх шахраів посилати куди подалі
в действующих на тот момент актах все разрешения были.
   
и что государство будет делать с кучей банков с отрицательным капиталом?
думаешь иностранцы захотят еще вливать бабла при таком расладе? наивно

Не знаю. Крупним іноземним банкам може бути навіть вигідно таким чином здихатися конкурентів. Якщо вони сприймуть це як одноразовий вльот і їм дадуть гарантії, що питання закрите і аналогічної ситуації не виникне.
   
Не знаю. Крупним іноземним банкам може бути навіть вигідно таким чином здихатися конкурентів. Якщо вони сприймуть це як одноразовий вльот і їм дадуть гарантії, що питання закрите і аналогічної ситуації не виникне.
я тебе больше скажу, многим владельцам хочется их сдыхаться и такой вариант некоторые будут даже приветствовать. тем более, что тут даже у прокуратуры вопросов не будет по доведению до банкротства. есть прямой виновник - органы власти.
   
в действующих на тот момент актах все разрешения были.
я маю на увазі конституцію украіни та закони верховної ради. там про долляри нічого нема
   
обіцяє проіндексувати валютні кредити

Він це обіцяв тоді, коли курс був ~11,5. Хоча все одно мав уникнути тої фрази. Вибори. Але зараз повинен цей маразм відмінити, методів вистачає.
   
я тебе больше скажу, многим владельцам хочется их сдыхаться и такой вариант некоторые будут даже приветствовать. тем более, что тут даже у прокуратуры вопросов не будет по доведению до банкротства. есть прямой виновник - органы власти.

Ну да.
   
Цитувати
Крупним іноземним банкам може бути навіть вигідно таким чином здихатися конкурентів.

Крупні іноземні банки наїлися досхочу і думають як звалити звідси.
Наприклад Unicredit і так пропонує списати 50% валютної заборгованості. Думаєте багато бажаючих ? Чи думаєте що всі кинуться платити по 5.05 ?
Так, що їм вигідніше кредитувати поляків під 2 відсотки ніж давати гроші таким як ми.

Останнє редагування: 3 липня 2015 14:54:20 від Sergey
   
Крупні іноземні банки наїлися досхочу і думають як звалити звідси.

Та звичайно. Який банк хоче звалити, з потужніх і 100% іноземним капіталом?
   
Цитувати
Та звичайно. Який банк хоче звалити, з потужніх і 100% іноземним капіталом?

Нажаль майже всі. Проблемної заборгованості по кредитам від 50 до 80%. Офіційно продаються Правекс та Укрсоц, неофіційно більша половина. Ті які не продаються, скорочують максимально операції. Видавлюють клієнтів високими тарифами, низькими відсотками по вкладах, скорочують персонал та відділення.

P.S. Задовбали "спеціалісти по всіх питаннях".

Останнє редагування: 3 липня 2015 15:01:51 від Sergey
   
Нажаль майже всі. Проблемної заборгованості по кредитам від 50 до 80%. Офіційно продаються Правекс та Укрсоц, неофіційно більша половина. Ті які не продаються, скорочують максимально операції. Видавлюють клієнтів високими тарифами, низькими відсотками по вкладах, скорочують персонал та відділення.

P.S. Задовбали "спеціалісти по всіх питаннях".

Укрсоцбанку вже нема. Хіба що Ви Унікредит мали на увазі?
   
Укрсоцбанку вже нема. Хіба що Ви Унікредит мали на увазі?
как раз уникредита нет (который бывший пекао). его влили в укрсоц, как юрлицо есть только укрсоц и он пользуется торговой маркой уникредит.

http://www.unicredit.ua/about/
Публічне акціонерне товариство "Укрсоцбанк"
   
как раз уникредита нет (который бывший пекао). его влили в укрсоц, как юрлицо есть только укрсоц и он пользуется торговой маркой уникредит.

http://www.unicredit.ua/about/
Публічне акціонерне товариство "Укрсоцбанк"

Навпаки. (можу помилятися)

2013 рік — ПАТ Укрсоцбанк та ПАТ «Унікредит Банк» юридично об'єднано в один банк із назвою Unicredit Bank
   
шо той довбень хотів сказати ? хтось пояснить ? чого він проголосував виходячи з того тексту?








Volodymyr Groysman

1 год. ·
.


Хотів би висловити свою позицію щодо вчорашнього голосування у парламенті по закону 1558-1. Я, як і більшість депутатів, вважаю, що ця проблема потребує вирішення. Питання тільки в одному - яким шляхом ми її хочемо вирішувати.
Ми у Верховній Раді уже не раз знаходили рішення у надзвичайно складних питаннях. При умові, якщо спільно зосереджувались саме на вирішення проблеми. Таке відповідальне рішення могло і може бути знайдено і в питаннях валютних кредитів.
Але коли на передній план виходить політика і популізм - це тупик. Тупик не тільки для парламенту, але й для країни. Сподіваюсь, що вчорашній день у Верховній Раді це усім наочно показав.
Я ініціюю відверту розмову в коаліції щодо того, як ми спільно працюємо далі і що є нашими справжніми пріоритетами. Така розмова має відбутись не пізніше ніж наступного тижня. В коаліції не місце іграм «один хороший, усі погані» чи «усі добрі, хтось один поганий». Це не на руку Україні, це на руку нашим ворогам
   
шо той довбень хотів сказати ? хтось пояснить ? чого він проголосував виходячи з того тексту?

Зачем?
Теперь это ЕГО проблема.
Пусть пытается формулировать мысль четче.
Сейчас, по-умолчанию, мы считаем что он мудак.
   
Навпаки. (можу помилятися)

2013 рік — ПАТ Укрсоцбанк та ПАТ «Унікредит Банк» юридично об'єднано в один банк із назвою Unicredit Bank
нет. это всего лишь торговая марка владельца. реально уникредит присоединили к укрсоцу.
юридическое лицо называется Публічне акціонерне товариство "Укрсоцбанк". посмотри лицензии, финансовую отчетность, и т.д.
   
шо той довбень хотів сказати ? хтось пояснить ? чого він проголосував виходячи з того тексту?








Volodymyr Groysman

1 год. ·
.


Хотів би висловити свою позицію щодо вчорашнього голосування у парламенті по закону 1558-1. Я, як і більшість депутатів, вважаю, що ця проблема потребує вирішення. Питання тільки в одному - яким шляхом ми її хочемо вирішувати.
Ми у Верховній Раді уже не раз знаходили рішення у надзвичайно складних питаннях. При умові, якщо спільно зосереджувались саме на вирішення проблеми. Таке відповідальне рішення могло і може бути знайдено і в питаннях валютних кредитів.
Але коли на передній план виходить політика і популізм - це тупик. Тупик не тільки для парламенту, але й для країни. Сподіваюсь, що вчорашній день у Верховній Раді це усім наочно показав.
Я ініціюю відверту розмову в коаліції щодо того, як ми спільно працюємо далі і що є нашими справжніми пріоритетами. Така розмова має відбутись не пізніше ніж наступного тижня. В коаліції не місце іграм «один хороший, усі погані» чи «усі добрі, хтось один поганий». Це не на руку Україні, це на руку нашим ворогам
гнать нахуй. из президиума как минимум, а желательно из рады вообще.
   
гнать нахуй. из президиума как минимум, а желательно из рады вообще.

не ну тіп прикидується шлангом

Я, як і більшість депутатів, вважаю, що ця проблема потребує вирішення. Питання тільки в одному - яким шляхом ми її хочемо вирішувати.

ну не моїми ж грошима, та грошима тих людей які не брали ті кредити, можливо йому тре запронвати шоб вони заплатили, чоколядовий може Рошен з Ліпецком заложити і заплатити за ких бідолах на Джипах

І це говорить голова ВР :facepalm:
   
нет. это всего лишь торговая марка владельца. реально уникредит присоединили к укрсоцу.
юридическое лицо называется Публічне акціонерне товариство "Укрсоцбанк". посмотри лицензии, финансовую отчетность, и т.д.

Так, дійсно. Юрособа- Укрсоц.
   
Коротко....ТРЕБУЮ ВЕТО!!!!

Этот вопрос надо решать не популистическими методами, которые обрушат банковскую систему, а точно по-другому! Думаю в мире достаточно опыта как решать такие вопросы...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія